zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Viedeň - Palma de Mallorca

odlet 29. 09. - 27. 11. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ut, 19. 10.
13:05 Viedeň VIE
18:40 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Palma de Mallorca
Št, 21. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
11:15 Viedeň VIE
4h 50m
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 19. 10.
13:05 Viedeň VIE
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 20m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Št, 21. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
07:15 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
08:55 Barcelona BCN
11:15 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
2h 20m
Ut, 12. 10.
13:05 Viedeň VIE
18:40 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
14h 5m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 12. 10.
13:05 Viedeň VIE
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
19 €
1h 20m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
19:35 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
So, 16. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
St, 26. 01.
06:40 Viedeň VIE
15:25 Palma de Mallorca PMI
8h 45m
1 prestup
2 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 28. 01.
23:00 Palma de Mallorca PMI
11:25 Viedeň VIE
12h 25m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 01.
06:40 Viedeň VIE
09:20 Valencia VLC
Ryanair
28 €
2h 40m
14:30 Valencia VLC
15:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
10 €
55m
cesta späť
Pi, 28. 01.
23:00 Palma de Mallorca PMI
23:55 Barcelona BCN
Ryanair
8 €
55m
So, 29. 01.
08:55 Barcelona BCN
11:25 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 30m
St, 19. 01.
06:40 Viedeň VIE
15:25 Palma de Mallorca PMI
8h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Po, 24. 01.
06:30 Palma de Mallorca PMI
11:35 Viedeň VIE
5h 5m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 01.
06:40 Viedeň VIE
09:20 Valencia VLC
Ryanair
28 €
2h 40m
14:30 Valencia VLC
15:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
10 €
55m
cesta späť
Po, 24. 01.
06:30 Palma de Mallorca PMI
07:25 Barcelona BCN
Ryanair
8 €
55m
09:05 Barcelona BCN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 30m
Pi, 07. 01.
16:45 Viedeň VIE
19:10 Palma de Mallorca PMI
2h 25m
priamy
2 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 09. 01.
12:45 Palma de Mallorca PMI
22:35 Viedeň VIE
9h 50m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 01.
16:45 Viedeň VIE
19:10 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
38 €
2h 25m
cesta späť
Ne, 09. 01.
12:45 Palma de Mallorca PMI
13:40 Barcelona BCN
Ryanair
8 €
55m
20:05 Barcelona BCN
22:35 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 30m
Pi, 07. 01.
16:45 Viedeň VIE
19:10 Palma de Mallorca PMI
2h 25m
priamy
2 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 09. 01.
17:00 Palma de Mallorca PMI
22:35 Viedeň VIE
5h 35m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 01.
16:45 Viedeň VIE
19:10 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
38 €
2h 25m
cesta späť
Ne, 09. 01.
17:00 Palma de Mallorca PMI
17:55 Barcelona BCN
Ryanair
8 €
55m
20:05 Barcelona BCN
22:35 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 30m
Ut, 12. 10.
13:05 Viedeň VIE
18:40 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Ne, 17. 10.
21:30 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 45m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 12. 10.
13:05 Viedeň VIE
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
19 €
1h 20m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 17. 10.
21:30 Palma de Mallorca PMI
22:20 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Po, 18. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
St, 19. 01.
06:40 Viedeň VIE
15:25 Palma de Mallorca PMI
8h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Po, 24. 01.
06:30 Palma de Mallorca PMI
14:35 Viedeň VIE
8h 5m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 01.
06:40 Viedeň VIE
09:20 Valencia VLC
Ryanair
28 €
2h 40m
14:30 Valencia VLC
15:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
10 €
55m
cesta späť
Po, 24. 01.
06:30 Palma de Mallorca PMI
07:25 Barcelona BCN
Ryanair
8 €
55m
12:10 Barcelona BCN
14:35 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 25m
Pi, 07. 01.
16:45 Viedeň VIE
19:10 Palma de Mallorca PMI
2h 25m
priamy
3 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 10. 01.
10:15 Palma de Mallorca PMI
23:00 Viedeň VIE
12h 45m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 01.
16:45 Viedeň VIE
19:10 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
38 €
2h 25m
cesta späť
Po, 10. 01.
10:15 Palma de Mallorca PMI
11:10 Barcelona BCN
Ryanair
8 €
55m
20:30 Barcelona BCN
23:00 Viedeň VIE
Wizzair
23 €
2h 30m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
07:25 Palma de Mallorca PMI
13h 35m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 30. 09.
06:30 Barcelona BCN
07:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
18 €
55m
cesta späť
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 05. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
23:25 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 01. 10.
22:00 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
10h 50m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
22:35 Barcelona BCN
23:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Pi, 01. 10.
22:00 Palma de Mallorca PMI
22:50 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
So, 02. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
23:25 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
22:35 Barcelona BCN
23:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 05. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
08:55 Palma de Mallorca PMI
15h 5m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 30. 09.
08:05 Barcelona BCN
08:55 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 05. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
23:25 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 01. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
14h 5m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
22:35 Barcelona BCN
23:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Pi, 01. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
19:35 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
So, 02. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
07:25 Palma de Mallorca PMI
13h 35m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 35m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 30. 09.
06:30 Barcelona BCN
07:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
18 €
55m
cesta späť
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 05. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
Ut, 19. 10.
17:20 Viedeň VIE
19:45 Palma de Mallorca PMI
2h 25m
priamy
2 noci v meste Palma de Mallorca
Št, 21. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
11:15 Viedeň VIE
4h 50m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 19. 10.
17:20 Viedeň VIE
19:45 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
43 €
2h 25m
cesta späť
Št, 21. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
07:15 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
08:55 Barcelona BCN
11:15 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
2h 20m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
23:25 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 35m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
22:35 Barcelona BCN
23:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 05. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
08:55 Palma de Mallorca PMI
15h 5m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 35m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 30. 09.
08:05 Barcelona BCN
08:55 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 05. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
07:25 Palma de Mallorca PMI
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 03. 10.
17:45 Palma de Mallorca PMI
23:35 Viedeň VIE
5h 50m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 30. 09.
06:30 Barcelona BCN
07:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
18 €
55m
cesta späť
Ne, 03. 10.
17:45 Palma de Mallorca PMI
19:25 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:15 Bergamo BGY
23:35 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
1h 20m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
08:55 Palma de Mallorca PMI
15h 5m
1 prestup
3 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 03. 10.
17:45 Palma de Mallorca PMI
23:35 Viedeň VIE
5h 50m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 30. 09.
08:05 Barcelona BCN
08:55 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Ne, 03. 10.
17:45 Palma de Mallorca PMI
19:25 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:15 Bergamo BGY
23:35 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
1h 20m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
23:25 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 03. 10.
17:45 Palma de Mallorca PMI
23:35 Viedeň VIE
5h 50m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
22:35 Barcelona BCN
23:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Ne, 03. 10.
17:45 Palma de Mallorca PMI
19:25 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:15 Bergamo BGY
23:35 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
1h 20m
St, 20. 10.
17:50 Viedeň VIE
07:25 Palma de Mallorca PMI
13h 35m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 20. 10.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
22 €
2h 20m
Št, 21. 10.
06:30 Barcelona BCN
07:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
18 €
55m
cesta späť
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 26. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
St, 20. 10.
17:50 Viedeň VIE
07:25 Palma de Mallorca PMI
13h 35m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 35m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
St, 20. 10.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
22 €
2h 20m
Št, 21. 10.
06:30 Barcelona BCN
07:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
18 €
55m
cesta späť
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 26. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
St, 26. 01.
06:40 Viedeň VIE
15:25 Palma de Mallorca PMI
8h 45m
1 prestup
2 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 28. 01.
06:30 Palma de Mallorca PMI
14:35 Viedeň VIE
8h 5m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 01.
06:40 Viedeň VIE
09:20 Valencia VLC
Ryanair
28 €
2h 40m
14:30 Valencia VLC
15:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
10 €
55m
cesta späť
Pi, 28. 01.
06:30 Palma de Mallorca PMI
07:25 Barcelona BCN
Ryanair
8 €
55m
12:10 Barcelona BCN
14:35 Viedeň VIE
Vueling
28 €
2h 25m
St, 26. 01.
06:40 Viedeň VIE
15:25 Palma de Mallorca PMI
8h 45m
1 prestup
2 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 28. 01.
06:30 Palma de Mallorca PMI
11:50 Viedeň VIE
5h 20m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 01.
06:40 Viedeň VIE
09:20 Valencia VLC
Ryanair
28 €
2h 40m
14:30 Valencia VLC
15:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
10 €
55m
cesta späť
Pi, 28. 01.
06:30 Palma de Mallorca PMI
07:25 Barcelona BCN
Ryanair
8 €
55m
09:20 Barcelona BCN
11:50 Viedeň VIE
Ryanair
28 €
2h 30m
St, 13. 10.
07:45 Viedeň VIE
14:45 Palma de Mallorca PMI
7h
1 prestup
2 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
14h 5m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
St, 13. 10.
07:45 Viedeň VIE
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
19 €
1h 45m
12:30 Eindhoven EIN
14:45 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
19:35 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
So, 16. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
St, 13. 10.
10:55 Viedeň VIE
21:30 Palma de Mallorca PMI
10h 35m
1 prestup
2 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
14h 5m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
St, 13. 10.
10:55 Viedeň VIE
14:00 Madrid MAD
Ryanair
22 €
3h 5m
20:05 Madrid MAD
21:30 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
19:35 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
So, 16. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
Št, 30. 09.
10:10 Viedeň VIE
16:20 Palma de Mallorca PMI
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
Št, 30. 09.
10:10 Viedeň VIE
13:15 Madrid MAD
Ryanair
22 €
3h 5m
14:55 Madrid MAD
16:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 05. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
Št, 21. 10.
14:40 Viedeň VIE
17:05 Palma de Mallorca PMI
2h 25m
priamy
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
Št, 21. 10.
14:40 Viedeň VIE
17:05 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
43 €
2h 25m
cesta späť
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 26. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
St, 20. 10.
17:05 Viedeň VIE
19:30 Palma de Mallorca PMI
2h 25m
priamy
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 20. 10.
17:05 Viedeň VIE
19:30 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
43 €
2h 25m
cesta späť
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 26. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
Št, 30. 09.
10:10 Viedeň VIE
16:20 Palma de Mallorca PMI
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 35m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
Št, 30. 09.
10:10 Viedeň VIE
13:15 Madrid MAD
Ryanair
22 €
3h 5m
14:55 Madrid MAD
16:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 05. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
St, 13. 10.
07:45 Viedeň VIE
14:45 Palma de Mallorca PMI
7h
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 17. 10.
21:30 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 45m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 13. 10.
07:45 Viedeň VIE
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
19 €
1h 45m
12:30 Eindhoven EIN
14:45 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 17. 10.
21:30 Palma de Mallorca PMI
22:20 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Po, 18. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
St, 13. 10.
10:55 Viedeň VIE
21:30 Palma de Mallorca PMI
10h 35m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 17. 10.
21:30 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 45m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 13. 10.
10:55 Viedeň VIE
14:00 Madrid MAD
Ryanair
22 €
3h 5m
20:05 Madrid MAD
21:30 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 17. 10.
21:30 Palma de Mallorca PMI
22:20 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Po, 18. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
Ut, 05. 10.
13:05 Viedeň VIE
18:40 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Ne, 10. 10.
22:20 Palma de Mallorca PMI
09:20 Viedeň VIE
11h
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 05. 10.
13:05 Viedeň VIE
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
19 €
1h 20m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 10. 10.
22:20 Palma de Mallorca PMI
23:59 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 39m
Po, 11. 10.
08:00 Bergamo BGY
09:20 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
07:25 Palma de Mallorca PMI
13h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Ut, 05. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
12:55 Viedeň VIE
6h 30m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 30. 09.
06:30 Barcelona BCN
07:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
18 €
55m
cesta späť
Ut, 05. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
07:50 Madrid MAD
Ryanair
10 €
1h 25m
10:05 Madrid MAD
12:55 Viedeň VIE
Ryanair
28 €
2h 50m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
08:55 Palma de Mallorca PMI
15h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Ut, 05. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
12:55 Viedeň VIE
6h 30m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 30. 09.
08:05 Barcelona BCN
08:55 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Ut, 05. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
07:50 Madrid MAD
Ryanair
10 €
1h 25m
10:05 Madrid MAD
12:55 Viedeň VIE
Ryanair
28 €
2h 50m
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
23:25 Palma de Mallorca PMI
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 01. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
17:55 Viedeň VIE
11h 30m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
22:35 Barcelona BCN
23:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Pi, 01. 10.
06:25 Palma de Mallorca PMI
07:50 Madrid MAD
Ryanair
10 €
1h 25m
15:05 Madrid MAD
17:55 Viedeň VIE
Ryanair
28 €
2h 50m
Št, 21. 10.
06:40 Viedeň VIE
19:45 Palma de Mallorca PMI
13h 5m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Št, 21. 10.
06:40 Viedeň VIE
08:15 Rím CIA
Ryanair
22 €
1h 35m
18:05 Rím CIA
19:45 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 26. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
Št, 30. 09.
06:40 Viedeň VIE
19:45 Palma de Mallorca PMI
13h 5m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Št, 30. 09.
06:40 Viedeň VIE
08:15 Rím CIA
Ryanair
22 €
1h 35m
18:05 Rím CIA
19:45 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Po, 04. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 05. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
Št, 21. 10.
14:40 Viedeň VIE
17:05 Palma de Mallorca PMI
2h 25m
priamy
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 35m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Št, 21. 10.
14:40 Viedeň VIE
17:05 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
43 €
2h 25m
cesta späť
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 26. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
St, 20. 10.
17:05 Viedeň VIE
19:30 Palma de Mallorca PMI
2h 25m
priamy
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 35m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
St, 20. 10.
17:05 Viedeň VIE
19:30 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
43 €
2h 25m
cesta späť
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 26. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
St, 06. 10.
17:50 Viedeň VIE
07:25 Palma de Mallorca PMI
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 10. 10.
22:20 Palma de Mallorca PMI
09:20 Viedeň VIE
11h
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 10.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 07. 10.
06:30 Barcelona BCN
07:25 Palma de Mallorca PMI
Vueling
18 €
55m
cesta späť
Ne, 10. 10.
22:20 Palma de Mallorca PMI
23:59 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 39m
Po, 11. 10.
08:00 Bergamo BGY
09:20 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Po, 11. 10.
06:15 Viedeň VIE
18:55 Palma de Mallorca PMI
12h 40m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
14h 5m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Po, 11. 10.
06:15 Viedeň VIE
07:35 Bergamo BGY
Ryanair
28 €
1h 20m
17:15 Bergamo BGY
18:55 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
19:35 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
So, 16. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
Ne, 10. 10.
20:15 Viedeň VIE
11:15 Palma de Mallorca PMI
15h
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
14h 5m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 10. 10.
20:15 Viedeň VIE
21:35 Bergamo BGY
Ryanair
28 €
1h 20m
Po, 11. 10.
09:35 Bergamo BGY
11:15 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
19:35 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
So, 16. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
Po, 11. 10.
06:15 Viedeň VIE
11:15 Palma de Mallorca PMI
5h
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
08:50 Viedeň VIE
14h 5m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Po, 11. 10.
06:15 Viedeň VIE
07:35 Bergamo BGY
Ryanair
28 €
1h 20m
09:35 Bergamo BGY
11:15 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 15. 10.
18:45 Palma de Mallorca PMI
19:35 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
So, 16. 10.
06:30 Barcelona BCN
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
2h 20m
Št, 30. 09.
10:10 Viedeň VIE
16:20 Palma de Mallorca PMI
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 03. 10.
17:45 Palma de Mallorca PMI
23:35 Viedeň VIE
5h 50m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Št, 30. 09.
10:10 Viedeň VIE
13:15 Madrid MAD
Ryanair
22 €
3h 5m
14:55 Madrid MAD
16:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 03. 10.
17:45 Palma de Mallorca PMI
19:25 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:15 Bergamo BGY
23:35 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
1h 20m
Ut, 05. 10.
09:25 Viedeň VIE
23:25 Palma de Mallorca PMI
14h
1 prestup
5 nocí v meste Palma de Mallorca
Ne, 10. 10.
22:20 Palma de Mallorca PMI
09:20 Viedeň VIE
11h
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 05. 10.
09:25 Viedeň VIE
11:45 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
22:35 Barcelona BCN
23:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Ne, 10. 10.
22:20 Palma de Mallorca PMI
23:59 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 39m
Po, 11. 10.
08:00 Bergamo BGY
09:20 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
St, 06. 10.
17:50 Viedeň VIE
08:55 Palma de Mallorca PMI
15h 5m
1 prestup
3 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 10. 10.
22:20 Palma de Mallorca PMI
09:20 Viedeň VIE
11h
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 10.
17:50 Viedeň VIE
20:10 Barcelona BCN
Ryanair
19 €
2h 20m
Št, 07. 10.
08:05 Barcelona BCN
08:55 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
19 €
50m
cesta späť
Ne, 10. 10.
22:20 Palma de Mallorca PMI
23:59 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 39m
Po, 11. 10.
08:00 Bergamo BGY
09:20 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Št, 21. 10.
06:40 Viedeň VIE
19:45 Palma de Mallorca PMI
13h 5m
1 prestup
4 noci v meste Palma de Mallorca
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 35m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Št, 21. 10.
06:40 Viedeň VIE
08:15 Rím CIA
Ryanair
22 €
1h 35m
18:05 Rím CIA
19:45 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Po, 25. 10.
21:40 Palma de Mallorca PMI
22:30 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Ut, 26. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m
Št, 14. 10.
06:40 Viedeň VIE
19:45 Palma de Mallorca PMI
13h 5m
1 prestup
3 noci v meste Palma de Mallorca
Ne, 17. 10.
21:30 Palma de Mallorca PMI
10:15 Viedeň VIE
12h 45m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Št, 14. 10.
06:40 Viedeň VIE
08:15 Rím CIA
Ryanair
22 €
1h 35m
18:05 Rím CIA
19:45 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 17. 10.
21:30 Palma de Mallorca PMI
22:20 Barcelona BCN
Ryanair
9 €
50m
Po, 18. 10.
07:45 Barcelona BCN
10:15 Viedeň VIE
Vueling
23 €
2h 30m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Palma de Mallorca?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Palma de Mallorca je máj s cenou v priemere 66 €, prípadne júl s cenou priemerne 74 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 118 € a marec priemerne za 113 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Palma de Mallorca?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Palma de Mallorca je Pondelok s cenou v priemere 40 €, prípadne Štvrtok s cenou priemerne 42 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Piatok priemerne za 48 € a Streda priemerne za 48 €.