zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Viedeň - Malta

odlet 30. 01. - 30. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 10. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
54 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
Pi, 10. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
54 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
Po, 06. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 10. 03.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
55 €
zobraziť
cesta tam
Po, 06. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
23 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 10. 03.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
32 €
2h 15m
Po, 06. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 10. 03.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
55 €
zobraziť
cesta tam
Po, 06. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
23 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 10. 03.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
Ryanair
32 €
2h 15m
Pi, 17. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 20. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
60 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 20. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
30 €
2h 15m
Pi, 17. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 20. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
61 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 20. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
30 €
2h 15m
Po, 30. 01.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 03. 02.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
62 €
zobraziť
cesta tam
Po, 30. 01.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
25 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 03. 02.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
36 €
2h 15m
Po, 30. 01.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 03. 02.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
62 €
zobraziť
cesta tam
Po, 30. 01.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
25 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 03. 02.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
Ryanair
36 €
2h 15m
Po, 20. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 24. 02.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
62 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 24. 02.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
38 €
2h 15m
Pi, 17. 02.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 02.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
38 €
2h 15m
cesta späť
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
Po, 20. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 24. 02.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
62 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 24. 02.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
Ryanair
38 €
2h 15m
Pi, 17. 02.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 02.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
38 €
2h 15m
cesta späť
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 24. 03.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
63 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
22 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 24. 03.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
Ryanair
41 €
2h 15m
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 24. 03.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
63 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
22 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 24. 03.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
41 €
2h 15m
So, 11. 03.
06:10 Viedeň VIE
18:55 Malta MLA
12h 45m
1 prestup
2 noci v meste Malta
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
So, 11. 03.
06:10 Viedeň VIE
07:40 Miláno MXP
Ryanair
20 €
1h 30m
16:50 Miláno MXP
18:55 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Št, 23. 03.
09:55 Malta MLA
17:05 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
22 €
2h 15m
cesta späť
Št, 23. 03.
09:55 Malta MLA
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h
15:45 Bergamo BGY
17:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Po, 30. 01.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Št, 02. 02.
09:55 Malta MLA
17:05 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Po, 30. 01.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
25 €
2h 15m
cesta späť
Št, 02. 02.
09:55 Malta MLA
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h
15:45 Bergamo BGY
17:05 Viedeň VIE
Ryanair
19 €
1h 20m
Po, 06. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Št, 09. 03.
09:55 Malta MLA
17:05 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
Po, 06. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
23 €
2h 15m
cesta späť
Št, 09. 03.
09:55 Malta MLA
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h
15:45 Bergamo BGY
17:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 03. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 06. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
65 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 06. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
35 €
2h 15m
Pi, 03. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 06. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
65 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 06. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
35 €
2h 15m
So, 25. 02.
06:10 Viedeň VIE
18:55 Malta MLA
12h 45m
1 prestup
2 noci v meste Malta
Po, 27. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
66 €
zobraziť
cesta tam
So, 25. 02.
06:10 Viedeň VIE
07:40 Miláno MXP
Ryanair
18 €
1h 30m
16:50 Miláno MXP
18:55 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Po, 27. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
28 €
2h 15m
So, 18. 02.
06:10 Viedeň VIE
18:55 Malta MLA
12h 45m
1 prestup
2 noci v meste Malta
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
So, 18. 02.
06:10 Viedeň VIE
07:40 Miláno MXP
Ryanair
24 €
1h 30m
16:50 Miláno MXP
18:55 Malta MLA
Ryanair
18 €
2h 5m
cesta späť
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 24. 03.
06:05 Malta MLA
12:30 Viedeň VIE
6h 25m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
22 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 24. 03.
06:05 Malta MLA
08:05 Bergamo BGY
Ryanair
19 €
2h
11:10 Bergamo BGY
12:30 Viedeň VIE
Ryanair
26 €
1h 20m
Po, 06. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 10. 03.
06:05 Malta MLA
12:30 Viedeň VIE
6h 25m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Po, 06. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
23 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 10. 03.
06:05 Malta MLA
08:05 Bergamo BGY
Ryanair
19 €
2h
11:10 Bergamo BGY
12:30 Viedeň VIE
Ryanair
26 €
1h 20m
Po, 27. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 03. 03.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
68 €
zobraziť
cesta tam
Po, 27. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 03. 03.
06:35 Malta MLA
08:50 Viedeň VIE
Ryanair
38 €
2h 15m
Po, 27. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 03. 03.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
68 €
zobraziť
cesta tam
Po, 27. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 03. 03.
19:10 Malta MLA
21:25 Viedeň VIE
Ryanair
38 €
2h 15m
So, 18. 03.
06:10 Viedeň VIE
18:55 Malta MLA
12h 45m
1 prestup
2 noci v meste Malta
Po, 20. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
So, 18. 03.
06:10 Viedeň VIE
07:40 Miláno MXP
Ryanair
19 €
1h 30m
16:50 Miláno MXP
18:55 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Po, 20. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
30 €
2h 15m
So, 18. 02.
18:20 Viedeň VIE
23:45 Malta MLA
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Malta
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
So, 18. 02.
18:20 Viedeň VIE
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 20m
21:50 Bergamo BGY
23:45 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 55m
cesta späť
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
Pi, 03. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Ut, 07. 03.
20:10 Malta MLA
10:05 Viedeň VIE
13h 55m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Ut, 07. 03.
20:10 Malta MLA
22:15 Miláno MXP
Ryanair
20 €
2h 5m
St, 08. 03.
08:40 Miláno MXP
10:05 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 25m
So, 18. 02.
18:40 Viedeň VIE
23:45 Malta MLA
5h 5m
1 prestup
2 noci v meste Malta
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
So, 18. 02.
18:40 Viedeň VIE
20:00 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 20m
21:50 Bergamo BGY
23:45 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 55m
cesta späť
Po, 20. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
So, 11. 03.
18:20 Viedeň VIE
23:45 Malta MLA
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Malta
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
So, 11. 03.
18:20 Viedeň VIE
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 20m
21:50 Bergamo BGY
23:45 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 55m
cesta späť
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
So, 11. 03.
18:40 Viedeň VIE
23:45 Malta MLA
5h 5m
1 prestup
2 noci v meste Malta
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
So, 11. 03.
18:40 Viedeň VIE
20:00 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 20m
21:50 Bergamo BGY
23:45 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 55m
cesta späť
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m
Pi, 17. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Ut, 21. 03.
20:10 Malta MLA
10:05 Viedeň VIE
13h 55m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Ut, 21. 03.
20:10 Malta MLA
22:15 Miláno MXP
Ryanair
20 €
2h 5m
St, 22. 03.
08:40 Miláno MXP
10:05 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 25m
Pi, 03. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Ut, 07. 03.
20:10 Malta MLA
10:05 Viedeň VIE
13h 55m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Ut, 07. 03.
20:10 Malta MLA
22:15 Miláno MXP
Ryanair
20 €
2h 5m
St, 08. 03.
08:40 Miláno MXP
10:05 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 25m
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
5 nocí v meste Malta
So, 25. 03.
13:55 Malta MLA
20:05 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 03.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
22 €
2h 15m
cesta späť
So, 25. 03.
13:55 Malta MLA
16:10 Barcelona BCN
Ryanair
22 €
2h 15m
17:35 Barcelona BCN
20:05 Viedeň VIE
Ryanair
26 €
2h 30m
Pi, 17. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Ut, 21. 03.
20:10 Malta MLA
10:05 Viedeň VIE
13h 55m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Ut, 21. 03.
20:10 Malta MLA
22:15 Miláno MXP
Ryanair
20 €
2h 5m
St, 22. 03.
08:40 Miláno MXP
10:05 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 25m
Pi, 10. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Ut, 14. 03.
20:10 Malta MLA
10:05 Viedeň VIE
13h 55m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Ut, 14. 03.
20:10 Malta MLA
22:15 Miláno MXP
Ryanair
20 €
2h 5m
St, 15. 03.
08:40 Miláno MXP
10:05 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 25m
Pi, 10. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Ut, 14. 03.
20:10 Malta MLA
10:05 Viedeň VIE
13h 55m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Ut, 14. 03.
20:10 Malta MLA
22:15 Miláno MXP
Ryanair
20 €
2h 5m
St, 15. 03.
08:40 Miláno MXP
10:05 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 25m
Po, 20. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
4 noci v meste Malta
Pi, 24. 02.
06:05 Malta MLA
12:30 Viedeň VIE
6h 25m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 24. 02.
06:05 Malta MLA
08:05 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
2h
11:10 Bergamo BGY
12:30 Viedeň VIE
Ryanair
26 €
1h 20m
Pi, 10. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 13. 03.
06:05 Malta MLA
19:05 Viedeň VIE
13h
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 13. 03.
06:05 Malta MLA
08:05 Bergamo BGY
Ryanair
19 €
2h
17:45 Bergamo BGY
19:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 10. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 13. 03.
06:05 Malta MLA
19:05 Viedeň VIE
13h
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 13. 03.
06:05 Malta MLA
08:05 Bergamo BGY
Ryanair
19 €
2h
17:45 Bergamo BGY
19:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Po, 20. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Št, 23. 02.
09:55 Malta MLA
17:05 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
2h 15m
cesta späť
Št, 23. 02.
09:55 Malta MLA
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
2h
15:45 Bergamo BGY
17:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Po, 27. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Št, 02. 03.
09:55 Malta MLA
17:05 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Po, 27. 02.
07:15 Viedeň VIE
09:30 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Št, 02. 03.
09:55 Malta MLA
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h
15:45 Bergamo BGY
17:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 03. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 06. 03.
06:05 Malta MLA
19:05 Viedeň VIE
13h
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 06. 03.
06:05 Malta MLA
08:05 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h
17:45 Bergamo BGY
19:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 17. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 20. 03.
06:05 Malta MLA
19:05 Viedeň VIE
13h
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 03.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 20. 03.
06:05 Malta MLA
08:05 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h
17:45 Bergamo BGY
19:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 03. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 06. 03.
06:05 Malta MLA
19:05 Viedeň VIE
13h
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 06. 03.
06:05 Malta MLA
08:05 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h
17:45 Bergamo BGY
19:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 24. 02.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 27. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 24. 02.
16:30 Viedeň VIE
18:45 Malta MLA
Ryanair
44 €
2h 15m
cesta späť
Po, 27. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
28 €
2h 15m
Pi, 24. 02.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 27. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 24. 02.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
44 €
2h 15m
cesta späť
Po, 27. 02.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
28 €
2h 15m
Pi, 17. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
2h 15m
priamy
3 noci v meste Malta
Po, 20. 03.
06:05 Malta MLA
19:05 Viedeň VIE
13h
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 03.
09:25 Viedeň VIE
11:40 Malta MLA
Ryanair
30 €
2h 15m
cesta späť
Po, 20. 03.
06:05 Malta MLA
08:05 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h
17:45 Bergamo BGY
19:05 Viedeň VIE
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 10. 03.
06:45 Viedeň VIE
19:35 Malta MLA
12h 50m
1 prestup
3 noci v meste Malta
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
2h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
06:45 Viedeň VIE
08:15 Bari BRI
Ryanair
26 €
1h 30m
18:20 Bari BRI
19:35 Malta MLA
Ryanair
22 €
1h 15m
cesta späť
Po, 13. 03.
09:55 Malta MLA
12:10 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 15m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Malta?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Malta je máj s cenou v priemere 68 €, prípadne júl s cenou priemerne 74 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 138 € a marec priemerne za 133 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Malta?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Malta je Piatok s cenou v priemere 35 €, prípadne Sobota s cenou priemerne 44 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 52 € a Nedeľa priemerne za 47 €.

Created by CoevoApps.com