zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Viedeň - Krakov

odlet 24. 04. - 22. 06. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

So, 29. 05.
06:45 Viedeň VIE
22:00 Krakov KRK
15h 15m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Po, 31. 05.
15:50 Krakov KRK
21:35 Viedeň VIE
5h 45m
1 prestup
39 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 05.
06:45 Viedeň VIE
09:00 Sandefjord TRF
Ryanair
10 €
2h 15m
20:00 Sandefjord TRF
22:00 Krakov KRK
Ryanair
11 €
2h
cesta späť
Po, 31. 05.
15:50 Krakov KRK
17:35 Dortmund DTM
Ryanair
9 €
1h 45m
20:10 Dortmund DTM
21:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
So, 22. 05.
06:45 Viedeň VIE
22:00 Krakov KRK
15h 15m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Po, 24. 05.
15:50 Krakov KRK
21:35 Viedeň VIE
5h 45m
1 prestup
39 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 05.
06:45 Viedeň VIE
09:00 Sandefjord TRF
Ryanair
10 €
2h 15m
20:00 Sandefjord TRF
22:00 Krakov KRK
Ryanair
11 €
2h
cesta späť
Po, 24. 05.
15:50 Krakov KRK
17:35 Dortmund DTM
Ryanair
9 €
1h 45m
20:10 Dortmund DTM
21:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
So, 22. 05.
17:50 Viedeň VIE
08:25 Krakov KRK
14h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Pi, 28. 05.
15:00 Krakov KRK
22:10 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
42 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 05.
17:50 Viedeň VIE
19:25 Neapol NAP
Ryanair
11 €
1h 35m
Ne, 23. 05.
06:30 Neapol NAP
08:25 Krakov KRK
Ryanair
13 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 28. 05.
15:00 Krakov KRK
16:45 Dortmund DTM
Ryanair
9 €
1h 45m
20:45 Dortmund DTM
22:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
Ne, 23. 05.
07:30 Viedeň VIE
18:20 Krakov KRK
10h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Pi, 28. 05.
15:00 Krakov KRK
22:10 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
44 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 05.
07:30 Viedeň VIE
09:15 Eindhoven EIN
Ryanair
10 €
1h 45m
16:30 Eindhoven EIN
18:20 Krakov KRK
Ryanair
15 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 28. 05.
15:00 Krakov KRK
16:45 Dortmund DTM
Ryanair
9 €
1h 45m
20:45 Dortmund DTM
22:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 13. 06.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 13. 06.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
9 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 06. 06.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 06. 06.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
9 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m
Po, 17. 05.
06:10 Viedeň VIE
11:45 Krakov KRK
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Pi, 21. 05.
15:00 Krakov KRK
22:10 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 05.
06:10 Viedeň VIE
07:20 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
08:30 Londýn STN
11:45 Krakov KRK
Ryanair
17 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 21. 05.
15:00 Krakov KRK
16:45 Dortmund DTM
Ryanair
9 €
1h 45m
20:45 Dortmund DTM
22:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
Po, 24. 05.
06:10 Viedeň VIE
11:45 Krakov KRK
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Pi, 28. 05.
15:00 Krakov KRK
22:10 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 05.
06:10 Viedeň VIE
07:20 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
08:30 Londýn STN
11:45 Krakov KRK
Ryanair
17 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 28. 05.
15:00 Krakov KRK
16:45 Dortmund DTM
Ryanair
9 €
1h 45m
20:45 Dortmund DTM
22:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
Pi, 21. 05.
07:20 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
Po, 24. 05.
15:50 Krakov KRK
21:35 Viedeň VIE
5h 45m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
07:20 Viedeň VIE
08:50 Bari BRI
Ryanair
11 €
1h 30m
19:25 Bari BRI
21:15 Krakov KRK
Ryanair
17 €
1h 50m
cesta späť
Po, 24. 05.
15:50 Krakov KRK
17:35 Dortmund DTM
Ryanair
9 €
1h 45m
20:10 Dortmund DTM
21:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
Pi, 21. 05.
07:20 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Ne, 23. 05.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
07:20 Viedeň VIE
08:50 Bari BRI
Ryanair
11 €
1h 30m
19:25 Bari BRI
21:15 Krakov KRK
Ryanair
17 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 23. 05.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
9 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m
Pi, 28. 05.
07:20 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
Po, 31. 05.
15:50 Krakov KRK
21:35 Viedeň VIE
5h 45m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
07:20 Viedeň VIE
08:50 Bari BRI
Ryanair
8 €
1h 30m
19:25 Bari BRI
21:15 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 50m
cesta späť
Po, 31. 05.
15:50 Krakov KRK
17:35 Dortmund DTM
Ryanair
9 €
1h 45m
20:10 Dortmund DTM
21:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
St, 09. 06.
06:40 Viedeň VIE
15:30 Krakov KRK
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 13. 06.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:40 Viedeň VIE
08:25 Brusel CRL
Ryanair
12 €
1h 45m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
20 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 13. 06.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
9 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m
Pi, 28. 05.
07:20 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Ne, 30. 05.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
07:20 Viedeň VIE
08:50 Bari BRI
Ryanair
8 €
1h 30m
19:25 Bari BRI
21:15 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 30. 05.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
9 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m
Po, 10. 05.
12:55 Viedeň VIE
01:05 Krakov KRK
12h 10m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
So, 15. 05.
20:50 Krakov KRK
09:55 Viedeň VIE
13h 5m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 05.
12:55 Viedeň VIE
14:15 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
23:25 Bergamo BGY
01:05 Krakov KRK
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
So, 15. 05.
20:50 Krakov KRK
22:45 Rím CIA
Ryanair
18 €
1h 55m
Ne, 16. 05.
08:15 Rím CIA
09:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 40m
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 06. 06.
19:30 Krakov KRK
10:55 Viedeň VIE
15h 25m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 06. 06.
19:30 Krakov KRK
21:35 Sandefjord TRF
Ryanair
13 €
2h 5m
Po, 07. 06.
08:45 Sandefjord TRF
10:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 10m
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 13. 06.
19:30 Krakov KRK
10:55 Viedeň VIE
15h 25m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 13. 06.
19:30 Krakov KRK
21:35 Sandefjord TRF
Ryanair
13 €
2h 5m
Po, 14. 06.
08:45 Sandefjord TRF
10:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 10m
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Pi, 11. 06.
22:05 Krakov KRK
11:55 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 11. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 12. 06.
08:50 Londýn STN
11:55 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Po, 07. 06.
22:05 Krakov KRK
11:40 Viedeň VIE
13h 35m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Po, 07. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Ut, 08. 06.
08:35 Londýn STN
11:40 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Po, 14. 06.
22:05 Krakov KRK
11:40 Viedeň VIE
13h 35m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Po, 14. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Ut, 15. 06.
08:35 Londýn STN
11:40 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 23. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 27. 06.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 27. 06.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
12 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m
So, 29. 05.
17:50 Viedeň VIE
08:25 Krakov KRK
14h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Pi, 04. 06.
15:00 Krakov KRK
22:10 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 05.
17:50 Viedeň VIE
19:25 Neapol NAP
Ryanair
11 €
1h 35m
Ne, 30. 05.
06:30 Neapol NAP
08:25 Krakov KRK
Ryanair
13 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 04. 06.
15:00 Krakov KRK
16:45 Dortmund DTM
Ryanair
19 €
1h 45m
20:45 Dortmund DTM
22:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
So, 29. 05.
06:45 Viedeň VIE
22:00 Krakov KRK
15h 15m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Po, 31. 05.
06:00 Krakov KRK
18:25 Viedeň VIE
12h 25m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 05.
06:45 Viedeň VIE
09:00 Sandefjord TRF
Ryanair
10 €
2h 15m
20:00 Sandefjord TRF
22:00 Krakov KRK
Ryanair
11 €
2h
cesta späť
Po, 31. 05.
06:00 Krakov KRK
07:55 Bari BRI
Ryanair
17 €
1h 55m
16:55 Bari BRI
18:25 Viedeň VIE
Ryanair
15 €
1h 30m
Ne, 30. 05.
07:30 Viedeň VIE
18:20 Krakov KRK
10h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Pi, 04. 06.
15:00 Krakov KRK
22:10 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
54 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 30. 05.
07:30 Viedeň VIE
09:15 Eindhoven EIN
Ryanair
10 €
1h 45m
16:30 Eindhoven EIN
18:20 Krakov KRK
Ryanair
15 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 04. 06.
15:00 Krakov KRK
16:45 Dortmund DTM
Ryanair
19 €
1h 45m
20:45 Dortmund DTM
22:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
St, 16. 06.
06:40 Viedeň VIE
15:30 Krakov KRK
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 20. 06.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
54 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
06:40 Viedeň VIE
08:25 Brusel CRL
Ryanair
19 €
1h 45m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
13 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 20. 06.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
12 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m
St, 23. 06.
06:40 Viedeň VIE
15:30 Krakov KRK
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 27. 06.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
54 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
06:40 Viedeň VIE
08:25 Brusel CRL
Ryanair
19 €
1h 45m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
13 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 27. 06.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
12 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m
Ne, 13. 06.
07:30 Viedeň VIE
18:20 Krakov KRK
10h 50m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
St, 16. 06.
21:45 Krakov KRK
11:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 06.
07:30 Viedeň VIE
09:15 Eindhoven EIN
Ryanair
17 €
1h 45m
16:30 Eindhoven EIN
18:20 Krakov KRK
Ryanair
13 €
1h 50m
cesta späť
St, 16. 06.
21:45 Krakov KRK
23:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Št, 17. 06.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 23. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Pi, 25. 06.
22:05 Krakov KRK
11:55 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 25. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 26. 06.
08:50 Londýn STN
11:55 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
Po, 17. 05.
06:10 Viedeň VIE
11:45 Krakov KRK
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
So, 22. 05.
20:50 Krakov KRK
09:55 Viedeň VIE
13h 5m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 05.
06:10 Viedeň VIE
07:20 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
08:30 Londýn STN
11:45 Krakov KRK
Ryanair
17 €
2h 15m
cesta späť
So, 22. 05.
20:50 Krakov KRK
22:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
1h 55m
Ne, 23. 05.
08:15 Rím CIA
09:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 40m
Po, 24. 05.
06:10 Viedeň VIE
11:45 Krakov KRK
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
So, 29. 05.
20:50 Krakov KRK
09:55 Viedeň VIE
13h 5m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 05.
06:10 Viedeň VIE
07:20 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
08:30 Londýn STN
11:45 Krakov KRK
Ryanair
17 €
2h 15m
cesta späť
So, 29. 05.
20:50 Krakov KRK
22:45 Rím CIA
Ryanair
18 €
1h 55m
Ne, 30. 05.
08:15 Rím CIA
09:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 40m
St, 23. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 27. 06.
15:45 Krakov KRK
23:35 Viedeň VIE
7h 50m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 27. 06.
15:45 Krakov KRK
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 45m
22:15 Bergamo BGY
23:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 20m
So, 12. 06.
06:45 Viedeň VIE
22:00 Krakov KRK
15h 15m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Po, 14. 06.
22:05 Krakov KRK
11:40 Viedeň VIE
13h 35m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 06.
06:45 Viedeň VIE
09:00 Sandefjord TRF
Ryanair
17 €
2h 15m
20:00 Sandefjord TRF
22:00 Krakov KRK
Ryanair
14 €
2h
cesta späť
Po, 14. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Ut, 15. 06.
08:35 Londýn STN
11:40 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
So, 12. 06.
06:45 Viedeň VIE
22:00 Krakov KRK
15h 15m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
St, 16. 06.
21:45 Krakov KRK
11:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 06.
06:45 Viedeň VIE
09:00 Sandefjord TRF
Ryanair
17 €
2h 15m
20:00 Sandefjord TRF
22:00 Krakov KRK
Ryanair
14 €
2h
cesta späť
St, 16. 06.
21:45 Krakov KRK
23:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Št, 17. 06.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Pi, 04. 06.
15:00 Krakov KRK
22:10 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 04. 06.
15:00 Krakov KRK
16:45 Dortmund DTM
Ryanair
19 €
1h 45m
20:45 Dortmund DTM
22:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Po, 14. 06.
15:50 Krakov KRK
21:35 Viedeň VIE
5h 45m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Po, 14. 06.
15:50 Krakov KRK
17:35 Dortmund DTM
Ryanair
19 €
1h 45m
20:10 Dortmund DTM
21:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Po, 07. 06.
15:50 Krakov KRK
21:35 Viedeň VIE
5h 45m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Po, 07. 06.
15:50 Krakov KRK
17:35 Dortmund DTM
Ryanair
19 €
1h 45m
20:10 Dortmund DTM
21:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Pi, 11. 06.
15:00 Krakov KRK
22:10 Viedeň VIE
7h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 11. 06.
15:00 Krakov KRK
16:45 Dortmund DTM
Ryanair
19 €
1h 45m
20:45 Dortmund DTM
22:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 25m
St, 09. 06.
06:40 Viedeň VIE
15:30 Krakov KRK
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 13. 06.
19:30 Krakov KRK
10:55 Viedeň VIE
15h 25m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:40 Viedeň VIE
08:25 Brusel CRL
Ryanair
12 €
1h 45m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
20 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 13. 06.
19:30 Krakov KRK
21:35 Sandefjord TRF
Ryanair
13 €
2h 5m
Po, 14. 06.
08:45 Sandefjord TRF
10:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 10m
St, 16. 06.
06:55 Viedeň VIE
21:15 Krakov KRK
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 20. 06.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
06:55 Viedeň VIE
08:05 Londýn STN
Ryanair
19 €
2h 10m
18:00 Londýn STN
21:15 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 20. 06.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
12 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m
St, 09. 06.
06:40 Viedeň VIE
15:30 Krakov KRK
8h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Po, 14. 06.
22:05 Krakov KRK
11:40 Viedeň VIE
13h 35m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:40 Viedeň VIE
08:25 Brusel CRL
Ryanair
12 €
1h 45m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
20 €
1h 55m
cesta späť
Po, 14. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Ut, 15. 06.
08:35 Londýn STN
11:40 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 09. 06.
06:40 Viedeň VIE
15:30 Krakov KRK
8h 50m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Pi, 11. 06.
22:05 Krakov KRK
11:55 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
06:40 Viedeň VIE
08:25 Brusel CRL
Ryanair
12 €
1h 45m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
20 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 11. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 12. 06.
08:50 Londýn STN
11:55 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 16. 06.
06:40 Viedeň VIE
15:30 Krakov KRK
8h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Po, 21. 06.
22:05 Krakov KRK
11:40 Viedeň VIE
13h 35m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
06:40 Viedeň VIE
08:25 Brusel CRL
Ryanair
19 €
1h 45m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
13 €
1h 55m
cesta späť
Po, 21. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Ut, 22. 06.
08:35 Londýn STN
11:40 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 23. 06.
06:40 Viedeň VIE
15:30 Krakov KRK
8h 50m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Pi, 25. 06.
22:05 Krakov KRK
11:55 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
06:40 Viedeň VIE
08:25 Brusel CRL
Ryanair
19 €
1h 45m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
13 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 25. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 26. 06.
08:50 Londýn STN
11:55 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
Po, 07. 06.
06:10 Viedeň VIE
21:35 Krakov KRK
15h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 09. 06.
21:45 Krakov KRK
11:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
06:10 Viedeň VIE
07:20 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 10m
18:20 Londýn STN
21:35 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
St, 09. 06.
21:45 Krakov KRK
23:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Št, 10. 06.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
Po, 07. 06.
06:10 Viedeň VIE
21:35 Krakov KRK
15h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Pi, 11. 06.
22:05 Krakov KRK
11:55 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
06:10 Viedeň VIE
07:20 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 10m
18:20 Londýn STN
21:35 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 11. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 12. 06.
08:50 Londýn STN
11:55 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
Po, 07. 06.
06:10 Viedeň VIE
11:45 Krakov KRK
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Pi, 11. 06.
22:05 Krakov KRK
11:55 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
06:10 Viedeň VIE
07:20 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 10m
08:30 Londýn STN
11:45 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 11. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 12. 06.
08:50 Londýn STN
11:55 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
Po, 07. 06.
06:10 Viedeň VIE
11:45 Krakov KRK
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 09. 06.
21:45 Krakov KRK
11:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
06:10 Viedeň VIE
07:20 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 10m
08:30 Londýn STN
11:45 Krakov KRK
Ryanair
15 €
2h 15m
cesta späť
St, 09. 06.
21:45 Krakov KRK
23:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Št, 10. 06.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 23. 06.
06:40 Viedeň VIE
15:30 Krakov KRK
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 27. 06.
15:45 Krakov KRK
23:35 Viedeň VIE
7h 50m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
06:40 Viedeň VIE
08:25 Brusel CRL
Ryanair
19 €
1h 45m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
13 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 27. 06.
15:45 Krakov KRK
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 45m
22:15 Bergamo BGY
23:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 20m
So, 05. 06.
06:45 Viedeň VIE
22:00 Krakov KRK
15h 15m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
St, 09. 06.
21:45 Krakov KRK
11:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 06.
06:45 Viedeň VIE
09:00 Sandefjord TRF
Ryanair
17 €
2h 15m
20:00 Sandefjord TRF
22:00 Krakov KRK
Ryanair
16 €
2h
cesta späť
St, 09. 06.
21:45 Krakov KRK
23:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Št, 10. 06.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
So, 05. 06.
06:45 Viedeň VIE
22:00 Krakov KRK
15h 15m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Po, 07. 06.
22:05 Krakov KRK
11:40 Viedeň VIE
13h 35m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 06.
06:45 Viedeň VIE
09:00 Sandefjord TRF
Ryanair
17 €
2h 15m
20:00 Sandefjord TRF
22:00 Krakov KRK
Ryanair
16 €
2h
cesta späť
Po, 07. 06.
22:05 Krakov KRK
23:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
Ut, 08. 06.
08:35 Londýn STN
11:40 Viedeň VIE
Ryanair
12 €
2h 5m
Ut, 01. 06.
06:40 Viedeň VIE
00:50 Krakov KRK
18h 10m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 06. 06.
08:25 Krakov KRK
21:55 Viedeň VIE
13h 30m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 06.
06:40 Viedeň VIE
11:05 Tel-Aviv TLV
Ryanair
19 €
3h 25m
22:05 Tel-Aviv TLV
00:50 Krakov KRK
Ryanair
20 €
3h 45m
cesta späť
Ne, 06. 06.
08:25 Krakov KRK
10:10 Billund BLL
Ryanair
9 €
1h 45m
20:05 Billund BLL
21:55 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 50m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Krakov?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Krakov je január s cenou v priemere 56 €, prípadne marec s cenou priemerne 59 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú september priemerne za 135 € a august priemerne za 134 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Krakov?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Krakov je Nedeľa s cenou v priemere 37 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 38 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Piatok priemerne za 64 € a Sobota priemerne za 63 €.