odkiaľ

dátum odletu

od
do

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Viedeň - Kodaň

odlet 09. 07. - 06. 09. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 17. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 20. 07.
21:20 Kodaň CPH
23:05 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
36 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Po, 20. 07.
21:20 Kodaň CPH
23:05 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 45m
Pi, 14. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 17. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 17. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 21. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
2 noci v meste Kodaň
Ne, 23. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 23. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 28. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 31. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 31. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Po, 10. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 14. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 14. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Po, 17. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 21. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 21. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 28. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
2 noci v meste Kodaň
Ne, 30. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 30. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Po, 24. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 28. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 28. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Ne, 23. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
5 nocí v meste Kodaň
Pi, 28. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 28. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Po, 03. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 07. 08.
20:50 Kodaň CPH
22:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Po, 03. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 07. 08.
20:50 Kodaň CPH
22:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 14. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
2 noci v meste Kodaň
Ne, 16. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 16. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 21. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 24. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 24. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Po, 27. 07.
19:10 Viedeň VIE
20:55 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 31. 07.
08:25 Kodaň CPH
10:10 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Po, 27. 07.
19:10 Viedeň VIE
20:55 Kodaň CPH
Ryanair
31 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 31. 07.
08:25 Kodaň CPH
10:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 45m
Pi, 24. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 27. 07.
21:20 Kodaň CPH
23:05 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 24. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
Ryanair
31 €
1h 45m
cesta späť
Po, 27. 07.
21:20 Kodaň CPH
23:05 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 45m
Pi, 24. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
2 noci v meste Kodaň
Ne, 26. 07.
19:35 Kodaň CPH
21:20 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 24. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
Ryanair
31 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 26. 07.
19:35 Kodaň CPH
21:20 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 45m
Ne, 26. 07.
17:25 Viedeň VIE
19:10 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
5 nocí v meste Kodaň
Pi, 31. 07.
08:25 Kodaň CPH
10:10 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 26. 07.
17:25 Viedeň VIE
19:10 Kodaň CPH
Ryanair
31 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 31. 07.
08:25 Kodaň CPH
10:10 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 45m
Pi, 28. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 31. 08.
20:45 Kodaň CPH
10:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
44 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 31. 08.
20:45 Kodaň CPH
22:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
2h 5m
Ut, 01. 09.
09:05 Bergamo BGY
10:35 Viedeň VIE
Ryanair
9 €
1h 30m
Pi, 21. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 24. 08.
20:45 Kodaň CPH
10:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
45 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 08.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 24. 08.
20:45 Kodaň CPH
22:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
2h 5m
Ut, 25. 08.
09:05 Bergamo BGY
10:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
Po, 17. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Št, 20. 08.
22:25 Kodaň CPH
09:35 Viedeň VIE
11h 10m
1 prestup
45 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Št, 20. 08.
22:25 Kodaň CPH
00:30 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
2h 5m
Pi, 21. 08.
08:05 Bergamo BGY
09:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
Po, 17. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 21. 08.
22:20 Kodaň CPH
09:50 Viedeň VIE
11h 30m
1 prestup
45 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 21. 08.
22:20 Kodaň CPH
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
2h 5m
So, 22. 08.
08:20 Bergamo BGY
09:50 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
Ne, 30. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
5 nocí v meste Kodaň
Pi, 04. 09.
07:15 Kodaň CPH
22:45 Viedeň VIE
15h 30m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 30. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 04. 09.
07:15 Kodaň CPH
08:10 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 55m
19:35 Londýn STN
22:45 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 10m
Po, 31. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 04. 09.
07:15 Kodaň CPH
22:45 Viedeň VIE
15h 30m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 04. 09.
07:15 Kodaň CPH
08:10 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 55m
19:35 Londýn STN
22:45 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 10m
Ne, 30. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
5 nocí v meste Kodaň
Pi, 04. 09.
17:30 Kodaň CPH
22:45 Viedeň VIE
5h 15m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 30. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 04. 09.
17:30 Kodaň CPH
18:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 55m
19:35 Londýn STN
22:45 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 10m
Po, 31. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 04. 09.
17:30 Kodaň CPH
22:45 Viedeň VIE
5h 15m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 04. 09.
17:30 Kodaň CPH
18:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 55m
19:35 Londýn STN
22:45 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 10m
Pi, 31. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 03. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 31. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Po, 03. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Ne, 09. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
5 nocí v meste Kodaň
Pi, 14. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 14. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Ne, 16. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
5 nocí v meste Kodaň
Pi, 21. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 21. 08.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 31. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
2 noci v meste Kodaň
Ne, 02. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 31. 07.
06:15 Viedeň VIE
08:00 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 02. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 07. 08.
18:40 Viedeň VIE
20:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 10. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 08.
18:40 Viedeň VIE
20:25 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Po, 10. 08.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 07. 08.
18:40 Viedeň VIE
20:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
2 noci v meste Kodaň
Ne, 09. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 08.
18:40 Viedeň VIE
20:25 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 09. 08.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
Ryanair
20 €
1h 45m
Po, 31. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 04. 09.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
47 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 08.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 04. 09.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 45m
Ne, 30. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
5 nocí v meste Kodaň
Pi, 04. 09.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
47 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 30. 08.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 04. 09.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 45m
Po, 13. 07.
19:10 Viedeň VIE
20:55 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
2 noci v meste Kodaň
St, 15. 07.
17:05 Kodaň CPH
22:30 Viedeň VIE
5h 25m
1 prestup
47 €
zobraziť
cesta tam
Po, 13. 07.
19:10 Viedeň VIE
20:55 Kodaň CPH
Ryanair
10 €
1h 45m
cesta späť
St, 15. 07.
17:05 Kodaň CPH
18:00 Londýn LTN
Ryanair
15 €
1h 55m
19:10 Londýn LTN
22:30 Viedeň VIE
Wizzair
22 €
2h 20m
Št, 10. 09.
11:55 Viedeň VIE
22:00 Kodaň CPH
10h 5m
1 prestup
4 noci v meste Kodaň
Po, 14. 09.
07:15 Kodaň CPH
12:35 Viedeň VIE
5h 20m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
Št, 10. 09.
11:55 Viedeň VIE
13:25 Bergamo BGY
Ryanair
9 €
1h 30m
20:00 Bergamo BGY
22:00 Kodaň CPH
Ryanair
13 €
2h
cesta späť
Po, 14. 09.
07:15 Kodaň CPH
08:10 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 55m
09:25 Londýn STN
12:35 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 10m
Ut, 29. 09.
07:05 Viedeň VIE
21:15 Kodaň CPH
14h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Kodaň
Ne, 04. 10.
17:10 Kodaň CPH
22:45 Viedeň VIE
5h 35m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 09.
07:05 Viedeň VIE
08:35 Bergamo BGY
Ryanair
9 €
1h 30m
19:15 Bergamo BGY
21:15 Kodaň CPH
Ryanair
13 €
2h
cesta späť
Ne, 04. 10.
17:10 Kodaň CPH
18:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 55m
19:35 Londýn STN
22:45 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 10m
Št, 10. 09.
11:55 Viedeň VIE
22:00 Kodaň CPH
10h 5m
1 prestup
4 noci v meste Kodaň
Po, 14. 09.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
49 €
zobraziť
cesta tam
Št, 10. 09.
11:55 Viedeň VIE
13:25 Bergamo BGY
Ryanair
9 €
1h 30m
20:00 Bergamo BGY
22:00 Kodaň CPH
Ryanair
13 €
2h
cesta späť
Po, 14. 09.
09:50 Kodaň CPH
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 45m
Št, 10. 09.
11:55 Viedeň VIE
22:00 Kodaň CPH
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Kodaň
Ne, 13. 09.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
49 €
zobraziť
cesta tam
Št, 10. 09.
11:55 Viedeň VIE
13:25 Bergamo BGY
Ryanair
9 €
1h 30m
20:00 Bergamo BGY
22:00 Kodaň CPH
Ryanair
13 €
2h
cesta späť
Ne, 13. 09.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 45m
Ut, 29. 09.
07:05 Viedeň VIE
21:15 Kodaň CPH
14h 10m
1 prestup
3 noci v meste Kodaň
Pi, 02. 10.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
49 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 09.
07:05 Viedeň VIE
08:35 Bergamo BGY
Ryanair
9 €
1h 30m
19:15 Bergamo BGY
21:15 Kodaň CPH
Ryanair
13 €
2h
cesta späť
Pi, 02. 10.
12:50 Kodaň CPH
14:35 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 45m
Ut, 29. 09.
07:05 Viedeň VIE
21:15 Kodaň CPH
14h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Kodaň
Ne, 04. 10.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
49 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 09.
07:05 Viedeň VIE
08:35 Bergamo BGY
Ryanair
9 €
1h 30m
19:15 Bergamo BGY
21:15 Kodaň CPH
Ryanair
13 €
2h
cesta späť
Ne, 04. 10.
16:05 Kodaň CPH
17:50 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 45m
Po, 13. 07.
19:10 Viedeň VIE
20:55 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 17. 07.
08:25 Kodaň CPH
10:10 Viedeň VIE
1h 45m
priamy
49 €
zobraziť
cesta tam
Po, 13. 07.
19:10 Viedeň VIE
20:55 Kodaň CPH
Ryanair
10 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 17. 07.
08:25 Kodaň CPH
10:10 Viedeň VIE
Ryanair
39 €
1h 45m
Pi, 18. 09.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
3 noci v meste Kodaň
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
10:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 09.
10:40 Viedeň VIE
12:25 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
22:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
Ut, 22. 09.
09:05 Bergamo BGY
10:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
Po, 14. 09.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
4 noci v meste Kodaň
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
09:50 Viedeň VIE
11h 30m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 09.
07:40 Viedeň VIE
09:25 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
So, 19. 09.
08:20 Bergamo BGY
09:50 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
Ne, 13. 09.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
1h 45m
priamy
5 nocí v meste Kodaň
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
09:50 Viedeň VIE
11h 30m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 09.
13:55 Viedeň VIE
15:40 Kodaň CPH
Ryanair
26 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
So, 19. 09.
08:20 Bergamo BGY
09:50 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
Po, 14. 09.
07:25 Viedeň VIE
17:15 Kodaň CPH
9h 50m
1 prestup
4 noci v meste Kodaň
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
09:50 Viedeň VIE
11h 30m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 09.
07:25 Viedeň VIE
08:35 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
14:30 Londýn STN
17:15 Kodaň CPH
Ryanair
16 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
So, 19. 09.
08:20 Bergamo BGY
09:50 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
So, 19. 09.
07:15 Viedeň VIE
17:05 Kodaň CPH
9h 50m
1 prestup
2 noci v meste Kodaň
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
10:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 09.
07:15 Viedeň VIE
08:25 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
14:20 Londýn STN
17:05 Kodaň CPH
Ryanair
16 €
1h 45m
cesta späť
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
22:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
Ut, 22. 09.
09:05 Bergamo BGY
10:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
Pi, 18. 09.
07:30 Viedeň VIE
17:05 Kodaň CPH
9h 35m
1 prestup
3 noci v meste Kodaň
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
10:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 09.
07:30 Viedeň VIE
08:40 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
14:20 Londýn STN
17:05 Kodaň CPH
Ryanair
16 €
1h 45m
cesta späť
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
22:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
Ut, 22. 09.
09:05 Bergamo BGY
10:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
Št, 17. 09.
06:50 Viedeň VIE
16:10 Kodaň CPH
9h 20m
1 prestup
4 noci v meste Kodaň
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
10:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Št, 17. 09.
06:50 Viedeň VIE
08:00 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
13:25 Londýn STN
16:10 Kodaň CPH
Ryanair
16 €
1h 45m
cesta späť
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
22:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
Ut, 22. 09.
09:05 Bergamo BGY
10:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
Ne, 13. 09.
07:25 Viedeň VIE
16:45 Kodaň CPH
9h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Kodaň
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
09:50 Viedeň VIE
11h 30m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 09.
07:25 Viedeň VIE
08:35 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
14:00 Londýn STN
16:45 Kodaň CPH
Ryanair
16 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
So, 19. 09.
08:20 Bergamo BGY
09:50 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
St, 16. 09.
07:30 Viedeň VIE
17:05 Kodaň CPH
9h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Kodaň
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
10:35 Viedeň VIE
13h 50m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 09.
07:30 Viedeň VIE
08:40 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
14:20 Londýn STN
17:05 Kodaň CPH
Ryanair
16 €
1h 45m
cesta späť
Po, 21. 09.
20:45 Kodaň CPH
22:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
Ut, 22. 09.
09:05 Bergamo BGY
10:35 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m
St, 16. 09.
07:30 Viedeň VIE
17:05 Kodaň CPH
9h 35m
1 prestup
2 noci v meste Kodaň
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
09:50 Viedeň VIE
11h 30m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 09.
07:30 Viedeň VIE
08:40 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 10m
14:20 Londýn STN
17:05 Kodaň CPH
Ryanair
16 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 18. 09.
22:20 Kodaň CPH
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
2h 5m
So, 19. 09.
08:20 Bergamo BGY
09:50 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
1h 30m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Kodaň?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Kodaň je jún s cenou v priemere 60 €, prípadne máj s cenou priemerne 61 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú marec priemerne za 132 € a december priemerne za 130 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Kodaň?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Kodaň je Pondelok s cenou v priemere 37 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 42 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 51 € a Streda priemerne za 45 €.