zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Viedeň - Brest

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ne, 20. 11.
17:55 Viedeň VIE
08:40 Brest BES
14h 45m
1 prestup
4 noci v meste Brest
Pi, 25. 11.
10:10 Brest BES
21:30 Viedeň VIE
11h 20m
1 prestup
187 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 11.
17:55 Viedeň VIE
19:55 Marseille MRS
Ryanair
64 €
2h
Po, 21. 11.
06:50 Marseille MRS
08:40 Brest BES
Transavia
34 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 25. 11.
10:10 Brest BES
11:55 Marseille MRS
Transavia
53 €
1h 45m
19:35 Marseille MRS
21:30 Viedeň VIE
Ryanair
36 €
1h 55m
Ne, 27. 11.
17:55 Viedeň VIE
08:40 Brest BES
14h 45m
1 prestup
4 noci v meste Brest
Pi, 02. 12.
10:10 Brest BES
21:30 Viedeň VIE
11h 20m
1 prestup
203 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 11.
17:55 Viedeň VIE
19:55 Marseille MRS
Ryanair
64 €
2h
Po, 28. 11.
06:50 Marseille MRS
08:40 Brest BES
Transavia
34 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 02. 12.
10:10 Brest BES
11:55 Marseille MRS
Transavia
62 €
1h 45m
19:35 Marseille MRS
21:30 Viedeň VIE
Ryanair
43 €
1h 55m
Ne, 04. 12.
17:55 Viedeň VIE
08:40 Brest BES
14h 45m
1 prestup
4 noci v meste Brest
Pi, 09. 12.
10:10 Brest BES
21:30 Viedeň VIE
11h 20m
1 prestup
212 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 12.
17:55 Viedeň VIE
19:55 Marseille MRS
Ryanair
65 €
2h
Po, 05. 12.
06:50 Marseille MRS
08:40 Brest BES
Transavia
41 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 09. 12.
10:10 Brest BES
11:55 Marseille MRS
Transavia
62 €
1h 45m
19:35 Marseille MRS
21:30 Viedeň VIE
Ryanair
43 €
1h 55m
Ne, 13. 11.
17:55 Viedeň VIE
08:40 Brest BES
14h 45m
1 prestup
4 noci v meste Brest
Pi, 18. 11.
10:10 Brest BES
21:30 Viedeň VIE
11h 20m
1 prestup
212 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 11.
17:55 Viedeň VIE
19:55 Marseille MRS
Ryanair
48 €
2h
Po, 14. 11.
06:50 Marseille MRS
08:40 Brest BES
Transavia
68 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 18. 11.
10:10 Brest BES
11:55 Marseille MRS
Transavia
53 €
1h 45m
19:35 Marseille MRS
21:30 Viedeň VIE
Ryanair
43 €
1h 55m
Ne, 06. 11.
17:55 Viedeň VIE
08:40 Brest BES
14h 45m
1 prestup
4 noci v meste Brest
Pi, 11. 11.
10:10 Brest BES
21:30 Viedeň VIE
11h 20m
1 prestup
223 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 11.
17:55 Viedeň VIE
19:55 Marseille MRS
Ryanair
49 €
2h
Po, 07. 11.
06:50 Marseille MRS
08:40 Brest BES
Transavia
49 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 11. 11.
10:10 Brest BES
11:55 Marseille MRS
Transavia
94 €
1h 45m
19:35 Marseille MRS
21:30 Viedeň VIE
Ryanair
30 €
1h 55m
Ne, 30. 10.
17:55 Viedeň VIE
08:40 Brest BES
14h 45m
1 prestup
4 noci v meste Brest
Pi, 04. 11.
10:10 Brest BES
21:30 Viedeň VIE
11h 20m
1 prestup
242 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 30. 10.
17:55 Viedeň VIE
19:55 Marseille MRS
Ryanair
68 €
2h
Po, 31. 10.
06:50 Marseille MRS
08:40 Brest BES
Transavia
78 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 04. 11.
10:10 Brest BES
11:55 Marseille MRS
Transavia
62 €
1h 45m
19:35 Marseille MRS
21:30 Viedeň VIE
Ryanair
34 €
1h 55m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Brest?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Brest je september s cenou v priemere 150 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú september priemerne za 150 € a december priemerne za 0 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Viedeň ⇋ Brest?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Brest je Streda s cenou v priemere 76 €, prípadne Sobota s cenou priemerne 115 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 115 € a Streda priemerne za 76 €.