zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Londýn - Shannon

odlet 20. 06. - 18. 08. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Št, 24. 06.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
So, 26. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 24. 06.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
So, 26. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Ne, 27. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Ut, 29. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 29. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
So, 26. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
3 noci v meste Shannon
Ut, 29. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 29. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Št, 24. 06.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Ut, 29. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 24. 06.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 29. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Ne, 20. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Ut, 22. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 22. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Ne, 20. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
Št, 24. 06.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Št, 24. 06.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Št, 24. 06.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
3 noci v meste Shannon
Ne, 27. 06.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 24. 06.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 27. 06.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Ut, 22. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Ne, 27. 06.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 27. 06.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Ut, 22. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
So, 26. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
So, 26. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Ut, 22. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Št, 24. 06.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Št, 24. 06.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
So, 26. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Št, 01. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
31 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Št, 01. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Št, 01. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
31 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Št, 01. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Ne, 27. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
Št, 01. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
31 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Št, 01. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Po, 21. 06.
09:00 Londýn LGW
10:20 Shannon SNN
1h 20m
priamy
5 nocí v meste Shannon
So, 26. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
33 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
09:00 Londýn LGW
10:20 Shannon SNN
Ryanair
23 €
1h 20m
cesta späť
So, 26. 06.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Po, 21. 06.
09:00 Londýn LGW
10:20 Shannon SNN
1h 20m
priamy
3 noci v meste Shannon
Št, 24. 06.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
33 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
09:00 Londýn LGW
10:20 Shannon SNN
Ryanair
23 €
1h 20m
cesta späť
Št, 24. 06.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
10 €
1h 30m
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Ne, 04. 07.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 04. 07.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
Ne, 27. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Pi, 02. 07.
12:10 Shannon SNN
13:40 Londýn STN
1h 30m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 02. 07.
12:10 Shannon SNN
13:40 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
Št, 24. 06.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
Po, 28. 06.
07:10 Shannon SNN
08:35 Londýn LGW
1h 25m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Št, 24. 06.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Po, 28. 06.
07:10 Shannon SNN
08:35 Londýn LGW
Ryanair
22 €
1h 25m
Ne, 27. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Pi, 02. 07.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
1h 25m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 02. 07.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
Ryanair
22 €
1h 25m
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
3 noci v meste Shannon
Pi, 02. 07.
12:10 Shannon SNN
13:40 Londýn STN
1h 30m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 02. 07.
12:10 Shannon SNN
13:40 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
So, 26. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Po, 28. 06.
07:10 Shannon SNN
08:35 Londýn LGW
1h 25m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Po, 28. 06.
07:10 Shannon SNN
08:35 Londýn LGW
Ryanair
22 €
1h 25m
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
3 noci v meste Shannon
Pi, 02. 07.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
1h 25m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 02. 07.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
Ryanair
22 €
1h 25m
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
So, 03. 07.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
So, 03. 07.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
Ut, 22. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
3 noci v meste Shannon
Pi, 25. 06.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
1h 25m
priamy
38 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 06.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 25. 06.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
Ryanair
26 €
1h 25m
Ne, 20. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Pi, 25. 06.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
1h 25m
priamy
38 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 06.
07:35 Londýn STN
09:00 Shannon SNN
Ryanair
12 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 25. 06.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
Ryanair
26 €
1h 25m
Št, 12. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Ut, 17. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Št, 12. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 17. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Ut, 20. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Št, 22. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 20. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Št, 22. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Št, 19. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Ut, 24. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Št, 19. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 24. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Št, 26. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Ut, 31. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Št, 26. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 31. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Št, 05. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Ut, 10. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Št, 05. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 10. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Ut, 24. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Št, 26. 08.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 24. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Št, 26. 08.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Št, 08. 07.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Ut, 13. 07.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Št, 08. 07.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 13. 07.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Ut, 13. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Št, 15. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 13. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Št, 15. 07.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Ut, 17. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Št, 19. 08.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 17. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Št, 19. 08.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Ut, 03. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Št, 05. 08.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
41 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 03. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Št, 05. 08.
16:25 Shannon SNN
17:55 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 30m
Št, 08. 07.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
Po, 12. 07.
09:30 Shannon SNN
11:00 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
Št, 08. 07.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Po, 12. 07.
09:30 Shannon SNN
11:00 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
St, 07. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Pi, 09. 07.
12:10 Shannon SNN
13:40 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 09. 07.
12:10 Shannon SNN
13:40 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
Ut, 06. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Ne, 11. 07.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 06. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 11. 07.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
Ut, 03. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
So, 07. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 03. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
So, 07. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
St, 04. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Pi, 06. 08.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
1h 25m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 06. 08.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
Ryanair
22 €
1h 25m
St, 04. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
3 noci v meste Shannon
So, 07. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
So, 07. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
St, 04. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Po, 09. 08.
09:30 Shannon SNN
11:00 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 08.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Po, 09. 08.
09:30 Shannon SNN
11:00 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
Št, 05. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
So, 07. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
Št, 05. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
So, 07. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
Št, 05. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
Po, 09. 08.
09:30 Shannon SNN
11:00 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
Št, 05. 08.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Po, 09. 08.
09:30 Shannon SNN
11:00 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
St, 07. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
2 noci v meste Shannon
Pi, 09. 07.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
1h 25m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 09. 07.
06:45 Shannon SNN
08:10 Londýn LGW
Ryanair
22 €
1h 25m
St, 04. 08.
20:10 Londýn LGW
21:30 Shannon SNN
1h 20m
priamy
5 nocí v meste Shannon
Po, 09. 08.
09:30 Shannon SNN
11:00 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 08.
20:10 Londýn LGW
21:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 20m
cesta späť
Po, 09. 08.
09:30 Shannon SNN
11:00 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
St, 04. 08.
20:10 Londýn LGW
21:30 Shannon SNN
1h 20m
priamy
3 noci v meste Shannon
So, 07. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 08.
20:10 Londýn LGW
21:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 20m
cesta späť
So, 07. 08.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
Št, 08. 07.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
Po, 12. 07.
07:10 Shannon SNN
08:35 Londýn LGW
1h 25m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
Št, 08. 07.
14:35 Londýn STN
16:00 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Po, 12. 07.
07:10 Shannon SNN
08:35 Londýn LGW
Ryanair
22 €
1h 25m
St, 07. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
3 noci v meste Shannon
So, 10. 07.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
So, 10. 07.
07:05 Shannon SNN
08:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m
St, 07. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
1h 25m
priamy
4 noci v meste Shannon
Ne, 11. 07.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
1h 30m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 07.
09:05 Londýn STN
10:30 Shannon SNN
Ryanair
21 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 11. 07.
09:25 Shannon SNN
10:55 Londýn STN
Ryanair
22 €
1h 30m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Londýn ⇋ Shannon?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Shannon je máj s cenou v priemere 61 €, prípadne jún s cenou priemerne 64 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 98 € a júl priemerne za 92 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Londýn ⇋ Shannon?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Shannon je Utorok s cenou v priemere 34 €, prípadne Piatok s cenou priemerne 35 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 65 € a Nedeľa priemerne za 51 €.