zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Londýn - Gran Canaria

odlet 03. 12. - 31. 01. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 19. 02.
14:25 Londýn STN
18:50 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
Ut, 23. 02.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
4h 15m
priamy
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 02.
14:25 Londýn STN
18:50 Gran Canaria LPA
Ryanair
28 €
4h 25m
cesta späť
Ut, 23. 02.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
09:20 Gran Canaria LPA
16h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gran Canaria
Pi, 05. 02.
19:25 Gran Canaria LPA
23:40 Londýn STN
4h 15m
priamy
57 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
20:50 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
Po, 01. 02.
08:00 Malaga AGP
09:20 Gran Canaria LPA
Ryanair
16 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 05. 02.
19:25 Gran Canaria LPA
23:40 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
09:20 Gran Canaria LPA
16h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gran Canaria
So, 06. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
57 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
20:50 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
Po, 01. 02.
08:00 Malaga AGP
09:20 Gran Canaria LPA
Ryanair
16 €
2h 20m
cesta späť
So, 06. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Pi, 08. 01.
14:25 Londýn STN
18:50 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
Ut, 12. 01.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
4h 15m
priamy
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 08. 01.
14:25 Londýn STN
18:50 Gran Canaria LPA
Ryanair
28 €
4h 25m
cesta späť
Ut, 12. 01.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
Ryanair
35 €
4h 15m
Pi, 08. 01.
14:25 Londýn STN
18:50 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Po, 11. 01.
09:55 Gran Canaria LPA
22:25 Londýn LTN
12h 30m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 08. 01.
14:25 Londýn STN
18:50 Gran Canaria LPA
Ryanair
28 €
4h 25m
cesta späť
Po, 11. 01.
09:55 Gran Canaria LPA
13:15 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
20:35 Malaga AGP
22:25 Londýn LTN
Ryanair
22 €
2h 50m
Ut, 23. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
So, 27. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 23. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
So, 27. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ut, 23. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Pi, 26. 02.
19:25 Gran Canaria LPA
23:40 Londýn STN
4h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 23. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 26. 02.
19:25 Gran Canaria LPA
23:40 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
So, 30. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
2 noci v meste Gran Canaria
Po, 01. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
So, 30. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Po, 01. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
So, 23. 01.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
So, 23. 01.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ne, 07. 02.
17:00 Londýn STN
09:20 Gran Canaria LPA
16h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gran Canaria
So, 13. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 07. 02.
17:00 Londýn STN
20:50 Malaga AGP
Ryanair
27 €
2h 50m
Po, 08. 02.
08:00 Malaga AGP
09:20 Gran Canaria LPA
Ryanair
16 €
2h 20m
cesta späť
So, 13. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ut, 05. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Pi, 08. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
23:20 Londýn LTN
13h 55m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 05. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
28 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 08. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
21:30 Malaga AGP
23:20 Londýn LTN
Ryanair
26 €
2h 50m
Ne, 03. 01.
13:35 Londýn STN
18:00 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
5 nocí v meste Gran Canaria
Pi, 08. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
23:20 Londýn LTN
13h 55m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 03. 01.
13:35 Londýn STN
18:00 Gran Canaria LPA
Ryanair
28 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 08. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
21:30 Malaga AGP
23:20 Londýn LTN
Ryanair
26 €
2h 50m
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Pi, 22. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
23:20 Londýn LTN
13h 55m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 22. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
21:30 Malaga AGP
23:20 Londýn LTN
Ryanair
15 €
2h 50m
So, 16. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
2 noci v meste Gran Canaria
Po, 18. 01.
09:55 Gran Canaria LPA
22:25 Londýn LTN
12h 30m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
So, 16. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Po, 18. 01.
09:55 Gran Canaria LPA
13:15 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
20:35 Malaga AGP
22:25 Londýn LTN
Ryanair
15 €
2h 50m
So, 23. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
2 noci v meste Gran Canaria
Po, 25. 01.
09:55 Gran Canaria LPA
22:25 Londýn LTN
12h 30m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
So, 23. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Po, 25. 01.
09:55 Gran Canaria LPA
13:15 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
20:35 Malaga AGP
22:25 Londýn LTN
Ryanair
15 €
2h 50m
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Pi, 22. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
18:15 Londýn STN
8h 50m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 22. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
16:25 Malaga AGP
18:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 50m
Po, 22. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
5 nocí v meste Gran Canaria
So, 27. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Po, 22. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
46 €
4h 25m
cesta späť
So, 27. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Po, 08. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
5 nocí v meste Gran Canaria
So, 13. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Po, 08. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
46 €
4h 25m
cesta späť
So, 13. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Po, 22. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
Pi, 26. 02.
19:25 Gran Canaria LPA
23:40 Londýn STN
4h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Po, 22. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
46 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 26. 02.
19:25 Gran Canaria LPA
23:40 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
So, 20. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Ut, 23. 02.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
4h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
So, 20. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
46 €
4h 25m
cesta späť
Ut, 23. 02.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
So, 06. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Ut, 09. 02.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
4h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
So, 06. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
46 €
4h 25m
cesta späť
Ut, 09. 02.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ut, 26. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
So, 30. 01.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
46 €
4h 25m
cesta späť
So, 30. 01.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
09:20 Gran Canaria LPA
16h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gran Canaria
Št, 04. 02.
09:15 Gran Canaria LPA
19:30 Londýn STN
10h 15m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
20:50 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
Po, 01. 02.
08:00 Malaga AGP
09:20 Gran Canaria LPA
Ryanair
16 €
2h 20m
cesta späť
Št, 04. 02.
09:15 Gran Canaria LPA
13:00 Madrid MAD
Ryanair
19 €
2h 45m
18:10 Madrid MAD
19:30 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 20m
So, 16. 01.
17:00 Londýn STN
09:25 Gran Canaria LPA
16h 25m
1 prestup
5 nocí v meste Gran Canaria
Pi, 22. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
18:15 Londýn STN
8h 50m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
So, 16. 01.
17:00 Londýn STN
20:50 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
Ne, 17. 01.
08:00 Malaga AGP
09:25 Gran Canaria LPA
Vueling
27 €
2h 25m
cesta späť
Pi, 22. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
16:25 Malaga AGP
18:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 50m
So, 16. 01.
17:00 Londýn STN
09:25 Gran Canaria LPA
16h 25m
1 prestup
5 nocí v meste Gran Canaria
Pi, 22. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
23:20 Londýn LTN
13h 55m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
So, 16. 01.
17:00 Londýn STN
20:50 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
Ne, 17. 01.
08:00 Malaga AGP
09:25 Gran Canaria LPA
Vueling
27 €
2h 25m
cesta späť
Pi, 22. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
21:30 Malaga AGP
23:20 Londýn LTN
Ryanair
15 €
2h 50m
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
09:20 Gran Canaria LPA
16h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gran Canaria
Pi, 05. 02.
09:25 Gran Canaria LPA
23:20 Londýn LTN
13h 55m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
20:50 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
Po, 01. 02.
08:00 Malaga AGP
09:20 Gran Canaria LPA
Ryanair
16 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 05. 02.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
21:30 Malaga AGP
23:20 Londýn LTN
Ryanair
27 €
2h 50m
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
09:20 Gran Canaria LPA
16h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gran Canaria
Pi, 05. 02.
09:25 Gran Canaria LPA
18:15 Londýn STN
8h 50m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 31. 01.
17:00 Londýn STN
20:50 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
Po, 01. 02.
08:00 Malaga AGP
09:20 Gran Canaria LPA
Ryanair
16 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 05. 02.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
16:25 Malaga AGP
18:15 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 50m
So, 06. 03.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
2 noci v meste Gran Canaria
Po, 08. 03.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
74 €
zobraziť
cesta tam
So, 06. 03.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Po, 08. 03.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
35 €
4h 15m
So, 16. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Ut, 19. 01.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
4h 15m
priamy
74 €
zobraziť
cesta tam
So, 16. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Ut, 19. 01.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
Ryanair
35 €
4h 15m
Po, 11. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
5 nocí v meste Gran Canaria
So, 16. 01.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
74 €
zobraziť
cesta tam
Po, 11. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
So, 16. 01.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
35 €
4h 15m
So, 30. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Ut, 02. 02.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
4h 15m
priamy
74 €
zobraziť
cesta tam
So, 30. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Ut, 02. 02.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
Ryanair
35 €
4h 15m
So, 06. 03.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Ut, 09. 03.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
4h 15m
priamy
74 €
zobraziť
cesta tam
So, 06. 03.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Ut, 09. 03.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
Ryanair
35 €
4h 15m
So, 16. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
5 nocí v meste Gran Canaria
Št, 21. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
19:30 Londýn STN
10h 15m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
So, 16. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Št, 21. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
13:00 Madrid MAD
Ryanair
19 €
2h 45m
18:10 Madrid MAD
19:30 Londýn STN
Ryanair
16 €
2h 20m
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
2 noci v meste Gran Canaria
Št, 21. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
19:30 Londýn STN
10h 15m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Št, 21. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
13:00 Madrid MAD
Ryanair
19 €
2h 45m
18:10 Madrid MAD
19:30 Londýn STN
Ryanair
16 €
2h 20m
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
So, 23. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
7h
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 19. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
So, 23. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
13:00 Madrid MAD
Ryanair
19 €
2h 45m
14:55 Madrid MAD
16:15 Londýn STN
Ryanair
16 €
2h 20m
Ut, 26. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Pi, 29. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
18:15 Londýn STN
8h 50m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
46 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 29. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
16:25 Malaga AGP
18:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 50m
Ut, 26. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Pi, 29. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
23:20 Londýn LTN
13h 55m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
46 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 29. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
21:30 Malaga AGP
23:20 Londýn LTN
Ryanair
15 €
2h 50m
Pi, 29. 01.
07:10 Londýn STN
14:50 Gran Canaria LPA
7h 40m
1 prestup
3 noci v meste Gran Canaria
Po, 01. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 29. 01.
07:10 Londýn STN
11:00 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
13:25 Malaga AGP
14:50 Gran Canaria LPA
Vueling
33 €
2h 25m
cesta späť
Po, 01. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ut, 12. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
5 nocí v meste Gran Canaria
Ne, 17. 01.
17:45 Gran Canaria LPA
10:40 Londýn STN
16h 55m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 12. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
52 €
4h 25m
cesta späť
Ne, 17. 01.
17:45 Gran Canaria LPA
22:45 Miláno MXP
Ryanair
15 €
4h
Po, 18. 01.
09:40 Miláno MXP
10:40 Londýn STN
Ryanair
8 €
2h
Ut, 02. 03.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
So, 06. 03.
09:15 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
7h
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 02. 03.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
So, 06. 03.
09:15 Gran Canaria LPA
13:00 Madrid MAD
Ryanair
19 €
2h 45m
14:55 Madrid MAD
16:15 Londýn STN
Ryanair
18 €
2h 20m
Ut, 02. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Pi, 05. 02.
19:25 Gran Canaria LPA
23:40 Londýn STN
4h 15m
priamy
77 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 02. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
52 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 05. 02.
19:25 Gran Canaria LPA
23:40 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ut, 02. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
So, 06. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
77 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 02. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
52 €
4h 25m
cesta späť
So, 06. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Ut, 09. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
So, 13. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
4h 15m
priamy
77 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 09. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
52 €
4h 25m
cesta späť
So, 13. 02.
12:05 Gran Canaria LPA
16:20 Londýn STN
Ryanair
25 €
4h 15m
Po, 11. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
3 noci v meste Gran Canaria
Št, 14. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
19:30 Londýn STN
10h 15m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Po, 11. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Št, 14. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
13:00 Madrid MAD
Ryanair
19 €
2h 45m
18:10 Madrid MAD
19:30 Londýn STN
Ryanair
19 €
2h 20m
So, 23. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
5 nocí v meste Gran Canaria
Št, 28. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
19:30 Londýn STN
10h 15m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
So, 23. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Št, 28. 01.
09:15 Gran Canaria LPA
13:00 Madrid MAD
Ryanair
19 €
2h 45m
18:10 Madrid MAD
19:30 Londýn STN
Ryanair
19 €
2h 20m
So, 30. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
5 nocí v meste Gran Canaria
Št, 04. 02.
09:15 Gran Canaria LPA
19:30 Londýn STN
10h 15m
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
So, 30. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Št, 04. 02.
09:15 Gran Canaria LPA
13:00 Madrid MAD
Ryanair
19 €
2h 45m
18:10 Madrid MAD
19:30 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 20m
Ut, 23. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
So, 27. 02.
09:15 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
7h
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 23. 02.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
So, 27. 02.
09:15 Gran Canaria LPA
13:00 Madrid MAD
Ryanair
19 €
2h 45m
14:55 Madrid MAD
16:15 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 20m
So, 16. 01.
17:00 Londýn STN
09:25 Gran Canaria LPA
16h 25m
1 prestup
2 noci v meste Gran Canaria
Ut, 19. 01.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
4h 15m
priamy
79 €
zobraziť
cesta tam
So, 16. 01.
17:00 Londýn STN
20:50 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
Ne, 17. 01.
08:00 Malaga AGP
09:25 Gran Canaria LPA
Vueling
27 €
2h 25m
cesta späť
Ut, 19. 01.
12:00 Gran Canaria LPA
16:15 Londýn STN
Ryanair
35 €
4h 15m
Pi, 22. 01.
07:10 Londýn STN
14:50 Gran Canaria LPA
7h 40m
1 prestup
3 noci v meste Gran Canaria
Po, 25. 01.
09:55 Gran Canaria LPA
22:25 Londýn LTN
12h 30m
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 22. 01.
07:10 Londýn STN
11:00 Malaga AGP
Ryanair
17 €
2h 50m
13:25 Malaga AGP
14:50 Gran Canaria LPA
Vueling
33 €
2h 25m
cesta späť
Po, 25. 01.
09:55 Gran Canaria LPA
13:15 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
20:35 Malaga AGP
22:25 Londýn LTN
Ryanair
15 €
2h 50m
Po, 04. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
4h 25m
priamy
4 noci v meste Gran Canaria
Pi, 08. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
23:20 Londýn LTN
13h 55m
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
Po, 04. 01.
07:00 Londýn STN
11:25 Gran Canaria LPA
Ryanair
39 €
4h 25m
cesta späť
Pi, 08. 01.
09:25 Gran Canaria LPA
12:45 Malaga AGP
Ryanair
14 €
2h 20m
21:30 Malaga AGP
23:20 Londýn LTN
Ryanair
26 €
2h 50m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Londýn ⇋ Gran Canaria?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Gran Canaria je november s cenou v priemere 131 €, prípadne marec s cenou priemerne 141 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú august priemerne za 284 € a jún priemerne za 262 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Londýn ⇋ Gran Canaria?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Gran Canaria je Pondelok s cenou v priemere 80 €, prípadne Streda s cenou priemerne 86 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 125 € a Nedeľa priemerne za 106 €.