zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Liverpool - Cork

odlet 24. 04. - 22. 06. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

So, 19. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Št, 24. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 24. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 26. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
3 noci v meste Cork
Ut, 29. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 29. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 29. 05.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
3 noci v meste Cork
Ut, 01. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 05.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 01. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 12. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Št, 17. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 17. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 29. 05.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Št, 03. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 05.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 03. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Št, 24. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 29. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 24. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 29. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Ut, 01. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 03. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 03. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 12. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
3 noci v meste Cork
Ut, 15. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 15. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Št, 03. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 08. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 03. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 08. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Ut, 18. 05.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 20. 05.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 05.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 20. 05.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Št, 10. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 15. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 10. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 15. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Št, 10. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
So, 12. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 10. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 12. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 05. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
3 noci v meste Cork
Ut, 08. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 08. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 05. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Št, 10. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 10. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Ut, 08. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
4 noci v meste Cork
So, 12. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 08. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 12. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Ut, 08. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 10. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 08. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 10. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Št, 27. 05.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 01. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 27. 05.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 01. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Št, 24. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
So, 26. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 24. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 26. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Ut, 22. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
4 noci v meste Cork
So, 26. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 26. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 19. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
3 noci v meste Cork
Ut, 22. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 22. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Ut, 22. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 24. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 24. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Ut, 15. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 17. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 17. 06.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Št, 20. 05.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 25. 05.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 05.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 25. 05.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Ut, 25. 05.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 27. 05.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 05.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 27. 05.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 22. 05.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
3 noci v meste Cork
Ut, 25. 05.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 05.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 25. 05.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
Št, 17. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 22. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
Št, 17. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 22. 06.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 22. 05.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Št, 27. 05.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
22 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 05.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 27. 05.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
10 €
1h 5m
So, 26. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Št, 01. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
27 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 06.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 01. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Ut, 29. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 01. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
27 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
Št, 01. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Ut, 18. 05.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
4 noci v meste Cork
So, 22. 05.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
28 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 05.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 22. 05.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
16 €
1h 5m
Št, 20. 05.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
So, 22. 05.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
28 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 05.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 22. 05.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
16 €
1h 5m
Ut, 29. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
4 noci v meste Cork
So, 03. 07.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
32 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 03. 07.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
1h 5m
Ut, 15. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
4 noci v meste Cork
So, 19. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
32 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 19. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
1h 5m
Št, 17. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
So, 19. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
32 €
zobraziť
cesta tam
Št, 17. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 19. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
1h 5m
Ut, 03. 08.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 05. 08.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 03. 08.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
19 €
1h 10m
cesta späť
Št, 05. 08.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Št, 01. 07.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 06. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Št, 01. 07.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
19 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 06. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Ut, 13. 07.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 15. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 13. 07.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
19 €
1h 10m
cesta späť
Št, 15. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Ut, 20. 07.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 22. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 20. 07.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
19 €
1h 10m
cesta späť
Št, 22. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Št, 19. 08.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 24. 08.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Št, 19. 08.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
19 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 24. 08.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Št, 08. 07.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 13. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Št, 08. 07.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
19 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 13. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Št, 15. 07.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 20. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Št, 15. 07.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
19 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 20. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Št, 22. 07.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Ut, 27. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Št, 22. 07.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
19 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 27. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Ut, 06. 07.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
Št, 08. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
34 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 06. 07.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
19 €
1h 10m
cesta späť
Št, 08. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
Št, 03. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
1h 10m
priamy
2 noci v meste Cork
So, 05. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
36 €
zobraziť
cesta tam
Št, 03. 06.
14:40 Liverpool LPL
15:50 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 05. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
24 €
1h 5m
Ut, 01. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
1h 10m
priamy
4 noci v meste Cork
So, 05. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
36 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 06.
12:05 Liverpool LPL
13:15 Cork ORK
Ryanair
12 €
1h 10m
cesta späť
So, 05. 06.
08:45 Cork ORK
09:50 Liverpool LPL
Ryanair
24 €
1h 5m
So, 21. 08.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
3 noci v meste Cork
Ut, 24. 08.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
36 €
zobraziť
cesta tam
So, 21. 08.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
21 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 24. 08.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
So, 24. 07.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
3 noci v meste Cork
Ut, 27. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
36 €
zobraziť
cesta tam
So, 24. 07.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
21 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 27. 07.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
So, 14. 08.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
3 noci v meste Cork
Ut, 17. 08.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
36 €
zobraziť
cesta tam
So, 14. 08.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
21 €
1h 10m
cesta späť
Ut, 17. 08.
13:40 Cork ORK
14:45 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
So, 14. 08.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Št, 19. 08.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
36 €
zobraziť
cesta tam
So, 14. 08.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
21 €
1h 10m
cesta späť
Št, 19. 08.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m
So, 17. 07.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
1h 10m
priamy
5 nocí v meste Cork
Št, 22. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
1h 5m
priamy
36 €
zobraziť
cesta tam
So, 17. 07.
07:10 Liverpool LPL
08:20 Cork ORK
Ryanair
21 €
1h 10m
cesta späť
Št, 22. 07.
16:15 Cork ORK
17:20 Liverpool LPL
Ryanair
15 €
1h 5m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Liverpool ⇋ Cork?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Cork je júl s cenou v priemere 64 €, prípadne jún s cenou priemerne 65 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 102 € a október priemerne za 89 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Liverpool ⇋ Cork?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Cork je Piatok s cenou v priemere 32 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 34 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Streda priemerne za 63 € a Pondelok priemerne za 56 €.