zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Košice - Varšava

odlet 25. 07. - 22. 09. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ut, 27. 07.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 29. 07.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 27. 07.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Št, 29. 07.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 05. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 10. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 05. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 10. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 09. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 14. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 09. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 14. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 02. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 07. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 02. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 07. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 29. 07.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
So, 31. 07.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 07.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 31. 07.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 29. 07.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 03. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 07.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 03. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
So, 31. 07.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 03. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
So, 31. 07.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 03. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 16. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 21. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 16. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 21. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 26. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 31. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 26. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 31. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Ut, 27. 07.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
4 noci v meste Varšava
So, 31. 07.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 27. 07.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 31. 07.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 23. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 28. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 23. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 28. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 19. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 24. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 19. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 24. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 12. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 17. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 12. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 17. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
Št, 30. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 05. 10.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
73 €
zobraziť
cesta tam
Št, 30. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 05. 10.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
So, 31. 07.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Št, 05. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
73 €
zobraziť
cesta tam
So, 31. 07.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
Št, 05. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 07. 09.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 09. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 07. 09.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Št, 09. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
So, 06. 11.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 09. 11.
12:30 Varšava WMI
13:35 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
So, 06. 11.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 09. 11.
12:30 Varšava WMI
13:35 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
So, 20. 11.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 23. 11.
12:30 Varšava WMI
13:35 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
So, 20. 11.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 23. 11.
12:30 Varšava WMI
13:35 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 16. 11.
14:00 Košice KSC
15:05 Varšava WMI
1h 5m
priamy
4 noci v meste Varšava
So, 20. 11.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 16. 11.
14:00 Košice KSC
15:05 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
So, 20. 11.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 14. 09.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 16. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 14. 09.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Št, 16. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 31. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 02. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 31. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Št, 02. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 03. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 05. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 03. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Št, 05. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 21. 09.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 23. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 21. 09.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Št, 23. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
So, 13. 11.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 16. 11.
12:30 Varšava WMI
13:35 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
So, 13. 11.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 16. 11.
12:30 Varšava WMI
13:35 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 02. 11.
14:00 Košice KSC
15:05 Varšava WMI
1h 5m
priamy
4 noci v meste Varšava
So, 06. 11.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 02. 11.
14:00 Košice KSC
15:05 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
So, 06. 11.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 09. 11.
14:00 Košice KSC
15:05 Varšava WMI
1h 5m
priamy
4 noci v meste Varšava
So, 13. 11.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 09. 11.
14:00 Košice KSC
15:05 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
So, 13. 11.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 24. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 26. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 24. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Št, 26. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Št, 14. 10.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 19. 10.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Št, 14. 10.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 19. 10.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 28. 09.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 30. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 28. 09.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Št, 30. 09.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 10. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 12. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 10. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Št, 12. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Ut, 17. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
Št, 19. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 17. 08.
14:20 Košice KSC
15:25 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Št, 19. 08.
07:10 Varšava WMI
08:15 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Št, 07. 10.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 12. 10.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Št, 07. 10.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 12. 10.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Št, 21. 10.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 26. 10.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Št, 21. 10.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 26. 10.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Št, 28. 10.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
5 nocí v meste Varšava
Ut, 02. 11.
12:30 Varšava WMI
13:35 Košice KSC
1h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Št, 28. 10.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
41 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 02. 11.
12:30 Varšava WMI
13:35 Košice KSC
Ryanair
39 €
1h 5m
Št, 12. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
So, 14. 08.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Št, 12. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 14. 08.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
48 €
1h 5m
Št, 09. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
So, 11. 09.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Št, 09. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 11. 09.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
48 €
1h 5m
Št, 23. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
So, 25. 09.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Št, 23. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 25. 09.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
48 €
1h 5m
Št, 26. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
So, 28. 08.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Št, 26. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 28. 08.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
48 €
1h 5m
Št, 05. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
So, 07. 08.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Št, 05. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 07. 08.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
48 €
1h 5m
Št, 19. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
So, 21. 08.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Št, 19. 08.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 21. 08.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
48 €
1h 5m
Št, 02. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
So, 04. 09.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Št, 02. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 04. 09.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
48 €
1h 5m
Št, 16. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
1h 5m
priamy
2 noci v meste Varšava
So, 18. 09.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
1h 5m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Št, 16. 09.
08:40 Košice KSC
09:45 Varšava WMI
Ryanair
34 €
1h 5m
cesta späť
So, 18. 09.
15:45 Varšava WMI
16:50 Košice KSC
Ryanair
48 €
1h 5m
So, 04. 09.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 07. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
83 €
zobraziť
cesta tam
So, 04. 09.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
50 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 07. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
So, 11. 09.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 14. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
83 €
zobraziť
cesta tam
So, 11. 09.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
50 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 14. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
So, 25. 09.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 28. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
83 €
zobraziť
cesta tam
So, 25. 09.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
50 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 28. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
So, 28. 08.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 31. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
83 €
zobraziť
cesta tam
So, 28. 08.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
50 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 31. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
So, 18. 09.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 21. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
83 €
zobraziť
cesta tam
So, 18. 09.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
50 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 21. 09.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
So, 14. 08.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 17. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
83 €
zobraziť
cesta tam
So, 14. 08.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
50 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 17. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
So, 21. 08.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 24. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
83 €
zobraziť
cesta tam
So, 21. 08.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
50 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 24. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m
So, 07. 08.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
1h 5m
priamy
3 noci v meste Varšava
Ut, 10. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
1h 5m
priamy
83 €
zobraziť
cesta tam
So, 07. 08.
17:15 Košice KSC
18:20 Varšava WMI
Ryanair
50 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 10. 08.
12:50 Varšava WMI
13:55 Košice KSC
Ryanair
33 €
1h 5m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Košice ⇋ Varšava?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Varšava je máj s cenou v priemere 80 €, prípadne jún s cenou priemerne 83 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú október priemerne za 153 € a august priemerne za 121 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Košice ⇋ Varšava?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Varšava je Nedeľa s cenou v priemere 41 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 45 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 60 € a Utorok priemerne za 45 €.