zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Košice - Marseille

odlet 30. 01. - 30. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 24. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
4 noci v meste Marseille
Ut, 28. 03.
19:00 Marseille MRS
10:55 Košice KSC
15h 55m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 24. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Ut, 28. 03.
19:00 Marseille MRS
20:00 Londýn STN
Ryanair
21 €
2h
St, 29. 03.
07:30 Londýn STN
10:55 Košice KSC
Ryanair
37 €
2h 25m
Ut, 02. 05.
10:45 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
12h 35m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Pi, 05. 05.
10:50 Marseille MRS
16:45 Košice KSC
5h 55m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 02. 05.
10:45 Košice KSC
12:15 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
29 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 05. 05.
10:50 Marseille MRS
11:50 Londýn STN
Ryanair
21 €
2h
13:20 Londýn STN
16:45 Košice KSC
Ryanair
37 €
2h 25m
Pi, 10. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 12. 03.
20:25 Marseille MRS
07:40 Košice KSC
11h 15m
1 prestup
115 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Ne, 12. 03.
20:25 Marseille MRS
22:20 Viedeň VIE
Ryanair
44 €
1h 55m
Po, 13. 03.
06:35 Viedeň VIE
07:40 Košice KSC
Ryanair
16 €
1h 5m
Pi, 03. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 05. 03.
20:25 Marseille MRS
07:40 Košice KSC
11h 15m
1 prestup
115 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Ne, 05. 03.
20:25 Marseille MRS
22:20 Viedeň VIE
Ryanair
44 €
1h 55m
Po, 06. 03.
06:35 Viedeň VIE
07:40 Košice KSC
Ryanair
16 €
1h 5m
Pi, 24. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 26. 02.
20:25 Marseille MRS
07:40 Košice KSC
11h 15m
1 prestup
119 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 24. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
38 €
2h
cesta späť
Ne, 26. 02.
20:25 Marseille MRS
22:20 Viedeň VIE
Ryanair
38 €
1h 55m
Po, 27. 02.
06:35 Viedeň VIE
07:40 Košice KSC
Ryanair
16 €
1h 5m
Pi, 17. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 19. 02.
20:25 Marseille MRS
07:40 Košice KSC
11h 15m
1 prestup
119 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
38 €
2h
cesta späť
Ne, 19. 02.
20:25 Marseille MRS
22:20 Viedeň VIE
Ryanair
38 €
1h 55m
Po, 20. 02.
06:35 Viedeň VIE
07:40 Košice KSC
Ryanair
16 €
1h 5m
Pi, 17. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 19. 03.
20:25 Marseille MRS
07:40 Košice KSC
11h 15m
1 prestup
120 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
41 €
2h
cesta späť
Ne, 19. 03.
20:25 Marseille MRS
22:20 Viedeň VIE
Ryanair
41 €
1h 55m
Po, 20. 03.
06:35 Viedeň VIE
07:40 Košice KSC
Ryanair
16 €
1h 5m
Pi, 03. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 05. 03.
20:55 Marseille MRS
11:15 Košice KSC
14h 20m
1 prestup
125 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Ne, 05. 03.
20:55 Marseille MRS
21:55 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h
Po, 06. 03.
07:50 Londýn STN
11:15 Košice KSC
Ryanair
37 €
2h 25m
Pi, 24. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Po, 27. 03.
18:35 Marseille MRS
09:50 Košice KSC
15h 15m
1 prestup
125 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 24. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Po, 27. 03.
18:35 Marseille MRS
19:35 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h
Ut, 28. 03.
06:25 Londýn STN
09:50 Košice KSC
Ryanair
37 €
2h 25m
Pi, 17. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 19. 02.
20:55 Marseille MRS
11:15 Košice KSC
14h 20m
1 prestup
127 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
38 €
2h
cesta späť
Ne, 19. 02.
20:55 Marseille MRS
21:55 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h
Po, 20. 02.
07:50 Londýn STN
11:15 Košice KSC
Ryanair
32 €
2h 25m
Pi, 10. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 12. 03.
20:55 Marseille MRS
11:15 Košice KSC
14h 20m
1 prestup
130 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Ne, 12. 03.
20:55 Marseille MRS
21:55 Londýn STN
Ryanair
38 €
2h
Po, 13. 03.
07:50 Londýn STN
11:15 Košice KSC
Ryanair
37 €
2h 25m
Pi, 03. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 05. 02.
20:55 Marseille MRS
11:15 Košice KSC
14h 20m
1 prestup
131 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
34 €
2h
cesta späť
Ne, 05. 02.
20:55 Marseille MRS
21:55 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h
Po, 06. 02.
07:50 Londýn STN
11:15 Košice KSC
Ryanair
37 €
2h 25m
Pi, 17. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 19. 03.
20:55 Marseille MRS
11:15 Košice KSC
14h 20m
1 prestup
133 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
41 €
2h
cesta späť
Ne, 19. 03.
20:55 Marseille MRS
21:55 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h
Po, 20. 03.
07:50 Londýn STN
11:15 Košice KSC
Ryanair
37 €
2h 25m
Ut, 18. 04.
10:45 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
12h 35m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Pi, 21. 04.
10:50 Marseille MRS
16:45 Košice KSC
5h 55m
1 prestup
136 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 04.
10:45 Košice KSC
12:15 Londýn STN
Ryanair
50 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
27 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 21. 04.
10:50 Marseille MRS
11:50 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
13:20 Londýn STN
16:45 Košice KSC
Ryanair
37 €
2h 25m
Pi, 24. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 26. 02.
20:55 Marseille MRS
11:15 Košice KSC
14h 20m
1 prestup
138 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 24. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
38 €
2h
cesta späť
Ne, 26. 02.
20:55 Marseille MRS
21:55 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h
Po, 27. 02.
07:50 Londýn STN
11:15 Košice KSC
Ryanair
37 €
2h 25m
Ut, 16. 05.
10:45 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
12h 35m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Pi, 19. 05.
10:50 Marseille MRS
16:45 Košice KSC
5h 55m
1 prestup
141 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 16. 05.
10:45 Košice KSC
12:15 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
34 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 19. 05.
10:50 Marseille MRS
11:50 Londýn STN
Ryanair
38 €
2h
13:20 Londýn STN
16:45 Košice KSC
Ryanair
43 €
2h 25m
Pi, 05. 05.
17:10 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Po, 08. 05.
18:35 Marseille MRS
09:50 Košice KSC
15h 15m
1 prestup
144 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 05. 05.
17:10 Košice KSC
18:40 Londýn STN
Ryanair
58 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
38 €
1h 55m
cesta späť
Po, 08. 05.
18:35 Marseille MRS
19:35 Londýn STN
Ryanair
21 €
2h
Ut, 09. 05.
06:25 Londýn STN
09:50 Košice KSC
Ryanair
27 €
2h 25m
Pi, 03. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 05. 02.
08:55 Marseille MRS
22:10 Košice KSC
13h 15m
1 prestup
147 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
34 €
2h
cesta späť
Ne, 05. 02.
08:55 Marseille MRS
10:55 Praha PRG
Ryanair
42 €
2h
21:00 Praha PRG
22:10 Košice KSC
Ryanair
43 €
1h 10m
Pi, 03. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 05. 02.
20:25 Marseille MRS
07:40 Košice KSC
11h 15m
1 prestup
149 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
34 €
2h
cesta späť
Ne, 05. 02.
20:25 Marseille MRS
22:20 Viedeň VIE
Ryanair
51 €
1h 55m
Po, 06. 02.
06:35 Viedeň VIE
07:40 Košice KSC
Ryanair
37 €
1h 5m
Pi, 10. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 12. 03.
08:55 Marseille MRS
22:10 Košice KSC
13h 15m
1 prestup
155 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Ne, 12. 03.
08:55 Marseille MRS
10:55 Praha PRG
Ryanair
54 €
2h
21:00 Praha PRG
22:10 Košice KSC
Ryanair
46 €
1h 10m
Pi, 03. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 05. 03.
08:55 Marseille MRS
22:10 Košice KSC
13h 15m
1 prestup
155 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Ne, 05. 03.
08:55 Marseille MRS
10:55 Praha PRG
Ryanair
54 €
2h
21:00 Praha PRG
22:10 Košice KSC
Ryanair
46 €
1h 10m
Pi, 05. 05.
17:10 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Marseille
Ut, 09. 05.
19:00 Marseille MRS
10:55 Košice KSC
15h 55m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 05. 05.
17:10 Košice KSC
18:40 Londýn STN
Ryanair
58 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
38 €
1h 55m
cesta späť
Ut, 09. 05.
19:00 Marseille MRS
20:00 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h
St, 10. 05.
07:30 Londýn STN
10:55 Košice KSC
Ryanair
27 €
2h 25m
Pi, 17. 03.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 19. 03.
08:55 Marseille MRS
22:10 Košice KSC
13h 15m
1 prestup
163 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 03.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
23 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
41 €
2h
cesta späť
Ne, 19. 03.
08:55 Marseille MRS
10:55 Praha PRG
Ryanair
54 €
2h
21:00 Praha PRG
22:10 Košice KSC
Ryanair
46 €
1h 10m
Pi, 24. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 26. 02.
08:55 Marseille MRS
22:10 Košice KSC
13h 15m
1 prestup
166 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 24. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
38 €
2h
cesta späť
Ne, 26. 02.
08:55 Marseille MRS
10:55 Praha PRG
Ryanair
47 €
2h
21:00 Praha PRG
22:10 Košice KSC
Ryanair
54 €
1h 10m
Pi, 17. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 19. 02.
08:55 Marseille MRS
22:10 Košice KSC
13h 15m
1 prestup
166 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
27 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
38 €
2h
cesta späť
Ne, 19. 02.
08:55 Marseille MRS
10:55 Praha PRG
Ryanair
47 €
2h
21:00 Praha PRG
22:10 Košice KSC
Ryanair
54 €
1h 10m
Ut, 23. 05.
10:45 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
12h 35m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Pi, 26. 05.
10:50 Marseille MRS
16:45 Košice KSC
5h 55m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 23. 05.
10:45 Košice KSC
12:15 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
38 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 26. 05.
10:50 Marseille MRS
11:50 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h
13:20 Londýn STN
16:45 Košice KSC
Ryanair
72 €
2h 25m
Pi, 10. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 12. 02.
08:55 Marseille MRS
22:10 Košice KSC
13h 15m
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
37 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
51 €
2h
cesta späť
Ne, 12. 02.
08:55 Marseille MRS
10:55 Praha PRG
Ryanair
47 €
2h
21:00 Praha PRG
22:10 Košice KSC
Ryanair
40 €
1h 10m
Ut, 11. 04.
10:45 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
12h 35m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Pi, 14. 04.
10:50 Marseille MRS
16:45 Košice KSC
5h 55m
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 11. 04.
10:45 Košice KSC
12:15 Londýn STN
Ryanair
69 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
27 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 14. 04.
10:50 Marseille MRS
11:50 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h
13:20 Londýn STN
16:45 Košice KSC
Ryanair
51 €
2h 25m
Pi, 10. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 12. 02.
20:25 Marseille MRS
07:40 Košice KSC
11h 15m
1 prestup
176 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
37 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
51 €
2h
cesta späť
Ne, 12. 02.
20:25 Marseille MRS
22:20 Viedeň VIE
Ryanair
51 €
1h 55m
Po, 13. 02.
06:35 Viedeň VIE
07:40 Košice KSC
Ryanair
37 €
1h 5m
Po, 22. 05.
22:30 Košice KSC
10:55 Marseille MRS
12h 25m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Pi, 26. 05.
10:50 Marseille MRS
16:45 Košice KSC
5h 55m
1 prestup
179 €
zobraziť
cesta tam
Po, 22. 05.
22:30 Košice KSC
23:59 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 29m
Ut, 23. 05.
08:00 Londýn STN
10:55 Marseille MRS
Ryanair
38 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 26. 05.
10:50 Marseille MRS
11:50 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h
13:20 Londýn STN
16:45 Košice KSC
Ryanair
72 €
2h 25m
Pi, 10. 02.
07:15 Košice KSC
19:00 Marseille MRS
11h 45m
1 prestup
2 noci v meste Marseille
Ne, 12. 02.
20:55 Marseille MRS
11:15 Košice KSC
14h 20m
1 prestup
223 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 02.
07:15 Košice KSC
08:20 Viedeň VIE
Ryanair
37 €
1h 5m
17:00 Viedeň VIE
19:00 Marseille MRS
Ryanair
51 €
2h
cesta späť
Ne, 12. 02.
20:55 Marseille MRS
21:55 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
Po, 13. 02.
07:50 Londýn STN
11:15 Košice KSC
Ryanair
113 €
2h 25m
Pi, 31. 03.
17:10 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Marseille
Ut, 04. 04.
19:00 Marseille MRS
10:55 Košice KSC
15h 55m
1 prestup
256 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 31. 03.
17:10 Košice KSC
18:40 Londýn STN
Ryanair
95 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
38 €
1h 55m
cesta späť
Ut, 04. 04.
19:00 Marseille MRS
20:00 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h
St, 05. 04.
07:30 Londýn STN
10:55 Košice KSC
Ryanair
95 €
2h 25m
Pi, 31. 03.
17:10 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Po, 03. 04.
18:35 Marseille MRS
09:50 Košice KSC
15h 15m
1 prestup
257 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 31. 03.
17:10 Košice KSC
18:40 Londýn STN
Ryanair
95 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
38 €
1h 55m
cesta späť
Po, 03. 04.
18:35 Marseille MRS
19:35 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h
Ut, 04. 04.
06:25 Londýn STN
09:50 Košice KSC
Ryanair
95 €
2h 25m
Ut, 04. 04.
10:45 Košice KSC
23:20 Marseille MRS
12h 35m
1 prestup
3 noci v meste Marseille
Pi, 07. 04.
10:50 Marseille MRS
16:45 Košice KSC
5h 55m
1 prestup
263 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 04. 04.
10:45 Košice KSC
12:15 Londýn STN
Ryanair
95 €
2h 30m
20:25 Londýn STN
23:20 Marseille MRS
Ryanair
34 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 07. 04.
10:50 Marseille MRS
11:50 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h
13:20 Londýn STN
16:45 Košice KSC
Ryanair
101 €
2h 25m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Košice ⇋ Marseille?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Marseille je jún s cenou v priemere 102 €, prípadne máj s cenou priemerne 116 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú júl priemerne za 173 € a august priemerne za 144 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Košice ⇋ Marseille?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Marseille je Nedeľa s cenou v priemere 52 €, prípadne Štvrtok s cenou priemerne 65 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Utorok priemerne za 71 € a Štvrtok priemerne za 65 €.

Created by CoevoApps.com