zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Košice - Malta

odlet 02. 10. - 30. 11. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ne, 25. 10.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 29. 10.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 10.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
22 €
3h 25m
cesta späť
Št, 29. 10.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
10 €
3h 25m
Pi, 30. 10.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
11 €
2h 25m
Ne, 01. 11.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 05. 11.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 01. 11.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
24 €
3h 25m
cesta späť
Št, 05. 11.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
13 €
3h 25m
Pi, 06. 11.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m
Ne, 08. 11.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 12. 11.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 08. 11.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
24 €
3h 25m
cesta späť
Št, 12. 11.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
13 €
3h 25m
Pi, 13. 11.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m
Ne, 15. 11.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 19. 11.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 15. 11.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
24 €
3h 25m
cesta späť
Št, 19. 11.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
13 €
3h 25m
Pi, 20. 11.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m
Ne, 22. 11.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 26. 11.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 22. 11.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
24 €
3h 25m
cesta späť
Št, 26. 11.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
13 €
3h 25m
Pi, 27. 11.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m
Ne, 29. 11.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 03. 12.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 29. 11.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
24 €
3h 25m
cesta späť
Št, 03. 12.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 25m
Pi, 04. 12.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m
Ne, 06. 12.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 10. 12.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 12.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
24 €
3h 25m
cesta späť
Št, 10. 12.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 25m
Pi, 11. 12.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m
Ne, 10. 01.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 14. 01.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 10. 01.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
28 €
3h 25m
cesta späť
Št, 14. 01.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 25m
Pi, 15. 01.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m
Ne, 17. 01.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 21. 01.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 17. 01.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
28 €
3h 25m
cesta späť
Št, 21. 01.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 25m
Pi, 22. 01.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m
Ne, 24. 01.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 28. 01.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 24. 01.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
20 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
28 €
3h 25m
cesta späť
Št, 28. 01.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 25m
Pi, 29. 01.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m
Ne, 13. 12.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 17. 12.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 12.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
24 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
24 €
3h 25m
cesta späť
Št, 17. 12.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 25m
Pi, 18. 12.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
50 €
2h 25m
Ne, 03. 01.
11:15 Košice KSC
23:15 Malta MLA
12h
1 prestup
4 noci v meste Malta
Št, 07. 01.
21:30 Malta MLA
14:20 Košice KSC
16h 50m
1 prestup
138 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 03. 01.
11:15 Košice KSC
13:05 Liverpool LPL
Ryanair
75 €
2h 50m
18:50 Liverpool LPL
23:15 Malta MLA
Ryanair
28 €
3h 25m
cesta späť
Št, 07. 01.
21:30 Malta MLA
23:55 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 25m
Pi, 08. 01.
10:55 Londýn STN
14:20 Košice KSC
Ryanair
20 €
2h 25m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Košice ⇋ Malta?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Malta je s cenou v priemere 0 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú priemerne za 0 € a priemerne za 0 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Košice ⇋ Malta?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Malta je s cenou v priemere 0 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú priemerne za 0 € a priemerne za 0 €.