zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Budapešť - Praha

odlet 28. 02. - 28. 04. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 07. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 11. 04.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 11. 04.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
20 €
1h 5m
St, 14. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 18. 04.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 18. 04.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
20 €
1h 5m
St, 21. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 25. 04.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 25. 04.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
20 €
1h 5m
Ne, 11. 04.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 14. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 11. 04.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
19 €
1h 15m
cesta späť
St, 14. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 18. 04.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 21. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 18. 04.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
19 €
1h 15m
cesta späť
St, 21. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 25. 04.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 28. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 04.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
19 €
1h 15m
cesta späť
St, 28. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 04. 04.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 07. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
40 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
19 €
1h 15m
cesta späť
St, 07. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 31. 03.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 04. 04.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
22 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 04. 04.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
20 €
1h 5m
Ne, 16. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 19. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 19. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Št, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
Ne, 06. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Št, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 06. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
5 nocí v meste Praha
Po, 07. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Po, 07. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 06. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 06. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 04. 04.
11:10 Budapešť BUD
12:25 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 07. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
11:10 Budapešť BUD
12:25 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 07. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 26. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 30. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 30. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 23. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 26. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 26. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 19. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 23. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 23. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 02. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 05. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 05. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 12. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 16. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 16. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 09. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 12. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 12. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 05. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 09. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 09. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 28. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 02. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 02. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 25. 04.
11:10 Budapešť BUD
12:25 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 28. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 04.
11:10 Budapešť BUD
12:25 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 28. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 21. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 25. 04.
12:50 Praha PRG
13:55 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 25. 04.
12:50 Praha PRG
13:55 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 18. 04.
11:10 Budapešť BUD
12:25 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 21. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 18. 04.
11:10 Budapešť BUD
12:25 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 21. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 14. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 18. 04.
12:50 Praha PRG
13:55 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 18. 04.
12:50 Praha PRG
13:55 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 11. 04.
11:10 Budapešť BUD
12:25 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 14. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 11. 04.
11:10 Budapešť BUD
12:25 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 14. 04.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 07. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 11. 04.
12:50 Praha PRG
13:55 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 11. 04.
12:50 Praha PRG
13:55 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Št, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Po, 07. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Št, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Po, 07. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
5 nocí v meste Praha
Po, 21. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Po, 21. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Po, 14. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
2 noci v meste Praha
St, 16. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 16. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Po, 21. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
2 noci v meste Praha
St, 23. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 23. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 20. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Št, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Št, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 20. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 23. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 23. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Št, 17. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Po, 21. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Št, 17. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Po, 21. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Št, 17. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
Ne, 20. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Št, 17. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 20. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Po, 07. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
2 noci v meste Praha
St, 09. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 09. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 20. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 20. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Po, 14. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
Št, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Št, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 13. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Št, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Št, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 23. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 27. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 27. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 13. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
St, 16. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
St, 16. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Št, 10. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Po, 14. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Št, 10. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Po, 14. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Št, 10. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
Ne, 13. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Št, 10. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 13. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
5 nocí v meste Praha
Po, 14. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Po, 14. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Št, 24. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
Ne, 27. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Št, 24. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 27. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Ne, 27. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Št, 01. 07.
22:50 Praha PRG
23:55 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Št, 01. 07.
22:50 Praha PRG
23:55 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 13. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 13. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Po, 07. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
Št, 10. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Št, 10. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
Po, 21. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
priamy
3 noci v meste Praha
Št, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
20 €
1h 15m
cesta späť
Št, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m
St, 31. 03.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
priamy
4 noci v meste Praha
Ne, 04. 04.
12:50 Praha PRG
13:55 Budapešť BUD
1h 5m
priamy
43 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
22 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 04. 04.
12:50 Praha PRG
13:55 Budapešť BUD
Ryanair
21 €
1h 5m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Budapešť ⇋ Praha?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Praha je máj s cenou v priemere 64 €, prípadne jún s cenou priemerne 74 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 84 € a august priemerne za 83 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Budapešť ⇋ Praha?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Praha je Nedeľa s cenou v priemere 35 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 37 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 51 € a Piatok priemerne za 42 €.