zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Budapešť - Madrid

odlet 29. 09. - 27. 11. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
4 noci v meste Madrid
Ne, 03. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
3h 5m
priamy
52 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
23 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 03. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 5m
St, 17. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
4 noci v meste Madrid
Ne, 21. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 17. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 21. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Pi, 05. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
St, 10. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
57 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 05. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
St, 10. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
Po, 04. 10.
13:10 Madrid MAD
19:40 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
23 €
3h 15m
cesta späť
Po, 04. 10.
13:10 Madrid MAD
16:10 Berlín BER
Ryanair
27 €
3h
18:10 Berlín BER
19:40 Budapešť BUD
Ryanair
8 €
1h 30m
Pi, 07. 01.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Ne, 09. 01.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
60 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 01.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
26 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 09. 01.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
34 €
3h 15m
Pi, 07. 01.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
St, 12. 01.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
60 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 01.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
26 €
3h 15m
cesta späť
St, 12. 01.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
34 €
3h 15m
Pi, 12. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
St, 17. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 12. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
34 €
3h 15m
cesta späť
St, 17. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
St, 10. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
Po, 15. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
St, 10. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Po, 15. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
Ryanair
36 €
3h 15m
St, 24. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Pi, 26. 11.
20:10 Madrid MAD
23:25 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
St, 24. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 26. 11.
20:10 Madrid MAD
23:25 Budapešť BUD
Ryanair
36 €
3h 15m
St, 10. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
4 noci v meste Madrid
Ne, 14. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
St, 10. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 14. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
36 €
3h 15m
St, 24. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
4 noci v meste Madrid
Ne, 28. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
St, 24. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 28. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
36 €
3h 15m
Pi, 26. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Ne, 28. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 26. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 28. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
36 €
3h 15m
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
Po, 04. 10.
09:50 Madrid MAD
23:25 Budapešť BUD
13h 35m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
23 €
3h 15m
cesta späť
Po, 04. 10.
09:50 Madrid MAD
12:00 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h 10m
21:55 Bergamo BGY
23:25 Budapešť BUD
Ryanair
22 €
1h 30m
Št, 07. 10.
20:20 Budapešť BUD
12:20 Madrid MAD
16h
1 prestup
5 nocí v meste Madrid
St, 13. 10.
20:50 Madrid MAD
23:55 Budapešť BUD
3h 5m
priamy
66 €
zobraziť
cesta tam
Št, 07. 10.
20:20 Budapešť BUD
22:25 Brusel CRL
Ryanair
14 €
2h 5m
Pi, 08. 10.
10:00 Brusel CRL
12:20 Madrid MAD
Ryanair
28 €
2h 20m
cesta späť
St, 13. 10.
20:50 Madrid MAD
23:55 Budapešť BUD
Ryanair
24 €
3h 5m
Pi, 10. 12.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
3 noci v meste Madrid
Po, 13. 12.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
66 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 12.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
32 €
3h 15m
cesta späť
Po, 13. 12.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
Ryanair
34 €
3h 15m
St, 19. 01.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Pi, 21. 01.
20:10 Madrid MAD
23:25 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
66 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 01.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
32 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 21. 01.
20:10 Madrid MAD
23:25 Budapešť BUD
Ryanair
34 €
3h 15m
Pi, 10. 12.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Ne, 12. 12.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
66 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 12.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
32 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 12. 12.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
34 €
3h 15m
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
3 noci v meste Madrid
So, 02. 10.
14:50 Madrid MAD
23:50 Budapešť BUD
9h
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
23 €
3h 15m
cesta späť
So, 02. 10.
14:50 Madrid MAD
17:05 Brusel CRL
Ryanair
28 €
2h 15m
21:55 Brusel CRL
23:50 Budapešť BUD
Ryanair
16 €
1h 55m
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
4 noci v meste Madrid
Ne, 03. 10.
07:10 Madrid MAD
19:55 Budapešť BUD
12h 45m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
23 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 03. 10.
07:10 Madrid MAD
09:25 Brusel CRL
Ryanair
28 €
2h 15m
18:00 Brusel CRL
19:55 Budapešť BUD
Ryanair
16 €
1h 55m
Pi, 08. 10.
06:35 Budapešť BUD
12:20 Madrid MAD
5h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Madrid
St, 13. 10.
20:50 Madrid MAD
23:55 Budapešť BUD
3h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 08. 10.
06:35 Budapešť BUD
08:40 Brusel CRL
Ryanair
15 €
2h 5m
10:00 Brusel CRL
12:20 Madrid MAD
Ryanair
28 €
2h 20m
cesta späť
St, 13. 10.
20:50 Madrid MAD
23:55 Budapešť BUD
Ryanair
24 €
3h 5m
St, 29. 09.
21:55 Budapešť BUD
11:45 Madrid MAD
13h 50m
1 prestup
3 noci v meste Madrid
Ne, 03. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
3h 5m
priamy
67 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
21:55 Budapešť BUD
23:25 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 30m
Št, 30. 09.
08:25 Londýn STN
11:45 Madrid MAD
Ryanair
21 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 03. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 5m
St, 01. 12.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
Po, 06. 12.
09:45 Madrid MAD
21:05 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
St, 01. 12.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
26 €
3h 15m
cesta späť
Po, 06. 12.
09:45 Madrid MAD
12:05 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h 20m
19:30 Bergamo BGY
21:05 Budapešť BUD
Ryanair
22 €
1h 35m
St, 29. 09.
08:10 Budapešť BUD
18:55 Madrid MAD
10h 45m
1 prestup
4 noci v meste Madrid
Ne, 03. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
3h 5m
priamy
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
08:10 Budapešť BUD
09:45 Rím CIA
Ryanair
20 €
1h 35m
16:25 Rím CIA
18:55 Madrid MAD
Ryanair
20 €
2h 30m
cesta späť
Ne, 03. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 5m
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
Po, 04. 10.
06:30 Madrid MAD
21:20 Budapešť BUD
14h 50m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
23 €
3h 15m
cesta späť
Po, 04. 10.
06:30 Madrid MAD
07:50 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h 20m
18:00 Londýn STN
21:20 Budapešť BUD
Ryanair
24 €
2h 20m
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
4 noci v meste Madrid
Ne, 03. 10.
06:15 Madrid MAD
21:30 Budapešť BUD
15h 15m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
23 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 03. 10.
06:15 Madrid MAD
07:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h 20m
18:10 Londýn STN
21:30 Budapešť BUD
Ryanair
24 €
2h 20m
St, 13. 10.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
4 noci v meste Madrid
Ne, 17. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
3h 5m
priamy
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 13. 10.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
40 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 17. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 5m
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Pi, 01. 10.
09:50 Madrid MAD
20:00 Budapešť BUD
10h 10m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
23 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 01. 10.
09:50 Madrid MAD
12:00 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
2h 10m
18:30 Bergamo BGY
20:00 Budapešť BUD
Ryanair
27 €
1h 30m
Pi, 05. 11.
22:45 Budapešť BUD
09:10 Madrid MAD
10h 25m
1 prestup
4 noci v meste Madrid
St, 10. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 05. 11.
22:45 Budapešť BUD
00:20 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 35m
So, 06. 11.
06:45 Bergamo BGY
09:10 Madrid MAD
Ryanair
20 €
2h 25m
cesta späť
St, 10. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
St, 17. 11.
12:45 Budapešť BUD
20:25 Madrid MAD
7h 40m
1 prestup
4 noci v meste Madrid
Ne, 21. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 17. 11.
12:45 Budapešť BUD
14:20 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 35m
18:00 Bergamo BGY
20:25 Madrid MAD
Ryanair
20 €
2h 25m
cesta späť
Ne, 21. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Pi, 19. 11.
22:45 Budapešť BUD
09:10 Madrid MAD
10h 25m
1 prestup
4 noci v meste Madrid
St, 24. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 11.
22:45 Budapešť BUD
00:20 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 35m
So, 20. 11.
06:45 Bergamo BGY
09:10 Madrid MAD
Ryanair
20 €
2h 25m
cesta späť
St, 24. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Pi, 12. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
3 noci v meste Madrid
Po, 15. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 12. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
34 €
3h 15m
cesta späť
Po, 15. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
Ryanair
36 €
3h 15m
Pi, 12. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Ne, 14. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 12. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
34 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 14. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
36 €
3h 15m
St, 20. 10.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
4 noci v meste Madrid
Ne, 24. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
3h 5m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 20. 10.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
34 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 24. 10.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
36 €
3h 5m
Po, 08. 11.
11:00 Budapešť BUD
14:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
St, 10. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Po, 08. 11.
11:00 Budapešť BUD
14:15 Madrid MAD
Ryanair
42 €
3h 15m
cesta späť
St, 10. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Ne, 07. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
3 noci v meste Madrid
St, 10. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 07. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
42 €
3h 15m
cesta späť
St, 10. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Pi, 19. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Ne, 21. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
42 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 21. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Po, 15. 11.
11:00 Budapešť BUD
14:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
St, 17. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Po, 15. 11.
11:00 Budapešť BUD
14:15 Madrid MAD
Ryanair
42 €
3h 15m
cesta späť
St, 17. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Pi, 19. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
St, 24. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
42 €
3h 15m
cesta späť
St, 24. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Po, 22. 11.
11:00 Budapešť BUD
14:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
St, 24. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Po, 22. 11.
11:00 Budapešť BUD
14:15 Madrid MAD
Ryanair
42 €
3h 15m
cesta späť
St, 24. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Ne, 14. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
3 noci v meste Madrid
St, 17. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 14. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
42 €
3h 15m
cesta späť
St, 17. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
29 €
3h 15m
Po, 11. 10.
05:55 Budapešť BUD
13:00 Madrid MAD
7h 5m
1 prestup
2 noci v meste Madrid
St, 13. 10.
20:50 Madrid MAD
23:55 Budapešť BUD
3h 5m
priamy
71 €
zobraziť
cesta tam
Po, 11. 10.
05:55 Budapešť BUD
08:00 Brusel CRL
Ryanair
19 €
2h 5m
10:40 Brusel CRL
13:00 Madrid MAD
Ryanair
28 €
2h 20m
cesta späť
St, 13. 10.
20:50 Madrid MAD
23:55 Budapešť BUD
Ryanair
24 €
3h 5m
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
3h 15m
priamy
3 noci v meste Madrid
So, 02. 10.
22:20 Madrid MAD
11:50 Budapešť BUD
13h 30m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
St, 29. 09.
17:00 Budapešť BUD
20:15 Madrid MAD
Ryanair
23 €
3h 15m
cesta späť
So, 02. 10.
22:20 Madrid MAD
23:40 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 20m
Ne, 03. 10.
08:30 Londýn STN
11:50 Budapešť BUD
Ryanair
24 €
2h 20m
St, 03. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
4 noci v meste Madrid
Ne, 07. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 03. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 07. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
44 €
3h 15m
St, 03. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
Po, 08. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 03. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Po, 08. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
Ryanair
44 €
3h 15m
Pi, 29. 10.
16:30 Budapešť BUD
19:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
5 nocí v meste Madrid
St, 03. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 29. 10.
16:30 Budapešť BUD
19:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
St, 03. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
44 €
3h 15m
Pi, 05. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Ne, 07. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 05. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 07. 11.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
44 €
3h 15m
Pi, 05. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
3h 15m
priamy
3 noci v meste Madrid
Po, 08. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 05. 11.
16:20 Budapešť BUD
19:35 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Po, 08. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
Ryanair
44 €
3h 15m
Pi, 29. 10.
16:30 Budapešť BUD
19:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
3 noci v meste Madrid
Po, 01. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 29. 10.
16:30 Budapešť BUD
19:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Po, 01. 11.
07:20 Madrid MAD
10:35 Budapešť BUD
Ryanair
44 €
3h 15m
Pi, 29. 10.
16:30 Budapešť BUD
19:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Ne, 31. 10.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 29. 10.
16:30 Budapešť BUD
19:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Ne, 31. 10.
06:50 Madrid MAD
10:05 Budapešť BUD
Ryanair
44 €
3h 15m
St, 03. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
3h 15m
priamy
2 noci v meste Madrid
Pi, 05. 11.
20:10 Madrid MAD
23:25 Budapešť BUD
3h 15m
priamy
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 03. 11.
10:30 Budapešť BUD
13:45 Madrid MAD
Ryanair
28 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 05. 11.
20:10 Madrid MAD
23:25 Budapešť BUD
Ryanair
44 €
3h 15m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Budapešť ⇋ Madrid?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Madrid je máj s cenou v priemere 51 €, prípadne jún s cenou priemerne 57 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú október priemerne za 119 € a august priemerne za 115 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Budapešť ⇋ Madrid?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Madrid je Utorok s cenou v priemere 42 €, prípadne Nedeľa s cenou priemerne 43 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 60 € a Piatok priemerne za 57 €.