zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Budapešť - Brest

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 12. 10.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Brest
Po, 17. 10.
08:55 Brest BES
14:50 Budapešť BUD
5h 55m
1 prestup
150 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
24 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
50 €
1h 50m
cesta späť
Po, 17. 10.
08:55 Brest BES
10:40 Marseille MRS
Transavia
59 €
1h 45m
12:50 Marseille MRS
14:50 Budapešť BUD
Ryanair
17 €
2h
St, 28. 09.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Brest
Po, 03. 10.
08:55 Brest BES
14:50 Budapešť BUD
5h 55m
1 prestup
171 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
15 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
60 €
1h 50m
cesta späť
Po, 03. 10.
08:55 Brest BES
10:40 Marseille MRS
Transavia
79 €
1h 45m
12:50 Marseille MRS
14:50 Budapešť BUD
Ryanair
17 €
2h
St, 12. 10.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
2 noci v meste Brest
Pi, 14. 10.
14:00 Brest BES
23:20 Budapešť BUD
9h 20m
1 prestup
172 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
24 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
50 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 14. 10.
14:00 Brest BES
15:45 Marseille MRS
Transavia
59 €
1h 45m
21:20 Marseille MRS
23:20 Budapešť BUD
Ryanair
39 €
2h
St, 21. 09.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Brest
Po, 26. 09.
08:55 Brest BES
14:50 Budapešť BUD
5h 55m
1 prestup
177 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 09.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
15 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
70 €
1h 50m
cesta späť
Po, 26. 09.
08:55 Brest BES
10:40 Marseille MRS
Transavia
69 €
1h 45m
12:50 Marseille MRS
14:50 Budapešť BUD
Ryanair
23 €
2h
St, 05. 10.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Brest
Po, 10. 10.
08:55 Brest BES
14:50 Budapešť BUD
5h 55m
1 prestup
178 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
43 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
50 €
1h 50m
cesta späť
Po, 10. 10.
08:55 Brest BES
10:40 Marseille MRS
Transavia
49 €
1h 45m
12:50 Marseille MRS
14:50 Budapešť BUD
Ryanair
36 €
2h
St, 14. 09.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Brest
Po, 19. 09.
08:55 Brest BES
14:50 Budapešť BUD
5h 55m
1 prestup
181 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 09.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
27 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
60 €
1h 50m
cesta späť
Po, 19. 09.
08:55 Brest BES
10:40 Marseille MRS
Transavia
69 €
1h 45m
12:50 Marseille MRS
14:50 Budapešť BUD
Ryanair
25 €
2h
St, 05. 10.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
2 noci v meste Brest
Pi, 07. 10.
14:00 Brest BES
23:20 Budapešť BUD
9h 20m
1 prestup
184 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
43 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
50 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 07. 10.
14:00 Brest BES
15:45 Marseille MRS
Transavia
59 €
1h 45m
21:20 Marseille MRS
23:20 Budapešť BUD
Ryanair
32 €
2h
St, 19. 10.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Brest
Po, 24. 10.
08:55 Brest BES
14:50 Budapešť BUD
5h 55m
1 prestup
210 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
15 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
50 €
1h 50m
cesta späť
Po, 24. 10.
08:55 Brest BES
10:40 Marseille MRS
Transavia
79 €
1h 45m
12:50 Marseille MRS
14:50 Budapešť BUD
Ryanair
66 €
2h
St, 19. 10.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
2 noci v meste Brest
Pi, 21. 10.
14:00 Brest BES
23:20 Budapešť BUD
9h 20m
1 prestup
215 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
15 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
50 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 21. 10.
14:00 Brest BES
15:45 Marseille MRS
Transavia
89 €
1h 45m
21:20 Marseille MRS
23:20 Budapešť BUD
Ryanair
61 €
2h
Ne, 02. 10.
20:25 Budapešť BUD
08:15 Brest BES
11h 50m
1 prestup
4 noci v meste Brest
Pi, 07. 10.
14:00 Brest BES
23:20 Budapešť BUD
9h 20m
1 prestup
248 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 10.
20:25 Budapešť BUD
22:50 Paríž ORY
Transavia
118 €
2h 25m
Po, 03. 10.
07:00 Paríž ORY
08:15 Brest BES
Transavia
39 €
1h 15m
cesta späť
Pi, 07. 10.
14:00 Brest BES
15:45 Marseille MRS
Transavia
59 €
1h 45m
21:20 Marseille MRS
23:20 Budapešť BUD
Ryanair
32 €
2h
Ne, 09. 10.
20:25 Budapešť BUD
08:15 Brest BES
11h 50m
1 prestup
4 noci v meste Brest
Pi, 14. 10.
14:00 Brest BES
23:20 Budapešť BUD
9h 20m
1 prestup
270 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 10.
20:25 Budapešť BUD
22:50 Paríž ORY
Transavia
133 €
2h 25m
Po, 10. 10.
07:00 Paríž ORY
08:15 Brest BES
Transavia
39 €
1h 15m
cesta späť
Pi, 14. 10.
14:00 Brest BES
15:45 Marseille MRS
Transavia
59 €
1h 45m
21:20 Marseille MRS
23:20 Budapešť BUD
Ryanair
39 €
2h
St, 07. 09.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Brest
Po, 12. 09.
08:55 Brest BES
14:50 Budapešť BUD
5h 55m
1 prestup
272 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 09.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
37 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
130 €
1h 50m
cesta späť
Po, 12. 09.
08:55 Brest BES
10:40 Marseille MRS
Transavia
79 €
1h 45m
12:50 Marseille MRS
14:50 Budapešť BUD
Ryanair
26 €
2h
St, 26. 10.
11:50 Budapešť BUD
18:10 Brest BES
6h 20m
1 prestup
2 noci v meste Brest
Pi, 28. 10.
13:50 Brest BES
23:20 Budapešť BUD
9h 30m
1 prestup
280 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 10.
11:50 Budapešť BUD
14:05 Marseille MRS
Ryanair
81 €
2h 15m
16:20 Marseille MRS
18:10 Brest BES
Transavia
60 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 28. 10.
13:50 Brest BES
15:35 Marseille MRS
Transavia
99 €
1h 45m
21:20 Marseille MRS
23:20 Budapešť BUD
Ryanair
40 €
2h
So, 29. 10.
21:20 Budapešť BUD
13:25 Brest BES
17h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Brest
Pi, 04. 11.
10:10 Brest BES
21:10 Budapešť BUD
11h
1 prestup
496 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 10.
21:20 Budapešť BUD
23:55 Porto OPO
Ryanair
60 €
3h 35m
Ne, 30. 10.
10:45 Porto OPO
13:25 Brest BES
Transavia
350 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 04. 11.
10:10 Brest BES
11:55 Marseille MRS
Transavia
62 €
1h 45m
19:10 Marseille MRS
21:10 Budapešť BUD
Ryanair
24 €
2h

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Budapešť ⇋ Brest?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Brest je september s cenou v priemere 179 €, prípadne február s cenou priemerne 192 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú október priemerne za 238 € a december priemerne za 234 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Budapešť ⇋ Brest?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Brest je Utorok s cenou v priemere 80 €, prípadne Piatok s cenou priemerne 103 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Nedeľa priemerne za 131 € a Pondelok priemerne za 105 €.