zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Budapešť - Amsterdam

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
Ut, 29. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
123 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
20 €
2h 5m
Ne, 27. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 29. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 30. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
124 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
20 €
2h 5m
Ne, 27. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
3h 15m
cesta späť
St, 30. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
43 €
2h 55m
So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 30. 11.
12:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
8h
1 prestup
124 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
20 €
2h 5m
Ne, 27. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
3h 15m
cesta späť
St, 30. 11.
12:40 Amsterdam AMS
13:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
43 €
2h 55m
So, 12. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
126 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
20 €
2h 5m
Ne, 13. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
42 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 12. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
126 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
20 €
2h 5m
Ne, 13. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
42 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 12. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 16. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
126 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
20 €
2h 5m
Ne, 13. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
42 €
3h 15m
cesta späť
St, 16. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
St, 16. 11.
21:35 Budapešť BUD
12:30 Amsterdam AMS
14h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
127 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 11.
21:35 Budapešť BUD
00:10 Barcelona BCN
Ryanair
24 €
2h 35m
Št, 17. 11.
10:00 Barcelona BCN
12:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
2h 30m
cesta späť
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
St, 16. 11.
21:35 Budapešť BUD
12:30 Amsterdam AMS
14h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
127 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 11.
21:35 Budapešť BUD
00:10 Barcelona BCN
Ryanair
24 €
2h 35m
Št, 17. 11.
10:00 Barcelona BCN
12:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
2h 30m
cesta späť
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 12. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
St, 16. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
130 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
20 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
St, 16. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 12. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
130 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
20 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 12. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
130 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
20 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 03. 12.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
St, 07. 12.
12:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
8h
1 prestup
131 €
zobraziť
cesta tam
So, 03. 12.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
24 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
St, 07. 12.
12:40 Amsterdam AMS
13:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
39 €
2h 55m
Ne, 16. 10.
15:55 Budapešť BUD
23:55 Amsterdam AMS
8h
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 19. 10.
10:05 Amsterdam AMS
23:00 Budapešť BUD
12h 55m
1 prestup
131 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 10.
15:55 Budapešť BUD
17:35 Pisa PSA
Ryanair
25 €
1h 40m
21:50 Pisa PSA
23:55 Amsterdam AMS
Transavia
55 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 10.
10:05 Amsterdam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
17 €
1h 35m
19:10 Dublin DUB
23:00 Budapešť BUD
Ryanair
35 €
2h 50m
Ne, 16. 10.
15:55 Budapešť BUD
23:55 Amsterdam AMS
8h
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 19. 10.
14:10 Amsterdam AMS
23:00 Budapešť BUD
8h 50m
1 prestup
131 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 10.
15:55 Budapešť BUD
17:35 Pisa PSA
Ryanair
25 €
1h 40m
21:50 Pisa PSA
23:55 Amsterdam AMS
Transavia
55 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 10.
14:10 Amsterdam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
17 €
1h 35m
19:10 Dublin DUB
23:00 Budapešť BUD
Ryanair
35 €
2h 50m
So, 19. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
22 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 19. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
St, 23. 11.
12:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
8h
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
22 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
St, 23. 11.
12:40 Amsterdam AMS
13:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 19. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
St, 23. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
22 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
St, 23. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 19. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
22 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 26. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
Ut, 29. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
22 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
Ut, 29. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 26. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
St, 30. 11.
12:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
8h
1 prestup
133 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
22 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
St, 30. 11.
12:40 Amsterdam AMS
13:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
43 €
2h 55m
So, 26. 11.
05:55 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
7h 10m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
St, 30. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
133 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 11.
05:55 Budapešť BUD
07:35 Neapol NAP
Ryanair
22 €
1h 40m
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
St, 30. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
43 €
2h 55m
Ne, 13. 11.
06:05 Budapešť BUD
13:50 Amsterdam AMS
7h 45m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 16. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 11.
06:05 Budapešť BUD
09:40 Malaga AGP
Ryanair
38 €
3h 35m
10:40 Malaga AGP
13:50 Amsterdam AMS
Ryanair
31 €
3h 10m
cesta späť
St, 16. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Ne, 27. 11.
06:05 Budapešť BUD
13:50 Amsterdam AMS
7h 45m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
Ut, 29. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 11.
06:05 Budapešť BUD
09:40 Malaga AGP
Ryanair
38 €
3h 35m
10:40 Malaga AGP
13:50 Amsterdam AMS
Ryanair
31 €
3h 10m
cesta späť
Ut, 29. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Ne, 13. 11.
06:05 Budapešť BUD
13:50 Amsterdam AMS
7h 45m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 11.
06:05 Budapešť BUD
09:40 Malaga AGP
Ryanair
38 €
3h 35m
10:40 Malaga AGP
13:50 Amsterdam AMS
Ryanair
31 €
3h 10m
cesta späť
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Ne, 13. 11.
06:05 Budapešť BUD
13:50 Amsterdam AMS
7h 45m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 11.
06:05 Budapešť BUD
09:40 Malaga AGP
Ryanair
38 €
3h 35m
10:40 Malaga AGP
13:50 Amsterdam AMS
Ryanair
31 €
3h 10m
cesta späť
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Pi, 14. 10.
11:10 Budapešť BUD
00:50 Amsterdam AMS
13h 40m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
St, 19. 10.
14:10 Amsterdam AMS
23:00 Budapešť BUD
8h 50m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 10.
11:10 Budapešť BUD
13:45 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
43 €
2h 35m
22:20 Palma de Mallorca PMI
00:50 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
2h 30m
cesta späť
St, 19. 10.
14:10 Amsterdam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
17 €
1h 35m
19:10 Dublin DUB
23:00 Budapešť BUD
Ryanair
35 €
2h 50m
Pi, 14. 10.
11:10 Budapešť BUD
00:50 Amsterdam AMS
13h 40m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
St, 19. 10.
10:05 Amsterdam AMS
23:00 Budapešť BUD
12h 55m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 10.
11:10 Budapešť BUD
13:45 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
43 €
2h 35m
22:20 Palma de Mallorca PMI
00:50 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
2h 30m
cesta späť
St, 19. 10.
10:05 Amsterdam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
17 €
1h 35m
19:10 Dublin DUB
23:00 Budapešť BUD
Ryanair
35 €
2h 50m
Pi, 11. 11.
21:05 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
16h
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
St, 16. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 11.
21:05 Budapešť BUD
22:45 Neapol NAP
Ryanair
24 €
1h 40m
So, 12. 11.
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
St, 16. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Pi, 11. 11.
21:05 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
16h
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 11.
21:05 Budapešť BUD
22:45 Neapol NAP
Ryanair
24 €
1h 40m
So, 12. 11.
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Pi, 11. 11.
21:05 Budapešť BUD
13:05 Amsterdam AMS
16h
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 11.
21:05 Budapešť BUD
22:45 Neapol NAP
Ryanair
24 €
1h 40m
So, 12. 11.
10:20 Neapol NAP
13:05 Amsterdam AMS
Transavia
46 €
2h 45m
cesta späť
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Ne, 27. 11.
06:05 Budapešť BUD
13:50 Amsterdam AMS
7h 45m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 30. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
135 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 11.
06:05 Budapešť BUD
09:40 Malaga AGP
Ryanair
38 €
3h 35m
10:40 Malaga AGP
13:50 Amsterdam AMS
Ryanair
31 €
3h 10m
cesta späť
St, 30. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
43 €
2h 55m
Ne, 27. 11.
06:05 Budapešť BUD
13:50 Amsterdam AMS
7h 45m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 30. 11.
12:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
8h
1 prestup
135 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 11.
06:05 Budapešť BUD
09:40 Malaga AGP
Ryanair
38 €
3h 35m
10:40 Malaga AGP
13:50 Amsterdam AMS
Ryanair
31 €
3h 10m
cesta späť
St, 30. 11.
12:40 Amsterdam AMS
13:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
43 €
2h 55m
St, 09. 11.
21:35 Budapešť BUD
12:30 Amsterdam AMS
14h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
136 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 11.
21:35 Budapešť BUD
00:10 Barcelona BCN
Ryanair
30 €
2h 35m
Št, 10. 11.
10:00 Barcelona BCN
12:30 Amsterdam AMS
Transavia
42 €
2h 30m
cesta späť
Ut, 15. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
St, 09. 11.
21:35 Budapešť BUD
12:30 Amsterdam AMS
14h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
136 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 11.
21:35 Budapešť BUD
00:10 Barcelona BCN
Ryanair
30 €
2h 35m
Št, 10. 11.
10:00 Barcelona BCN
12:30 Amsterdam AMS
Transavia
42 €
2h 30m
cesta späť
Ut, 15. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
St, 05. 10.
20:50 Budapešť BUD
12:20 Amsterdam AMS
15h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
Ut, 11. 10.
14:10 Amsterdam AMS
23:35 Budapešť BUD
9h 25m
1 prestup
137 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
20:50 Budapešť BUD
23:50 Riga RIX
Ryanair
31 €
2h
Št, 06. 10.
10:55 Riga RIX
12:20 Amsterdam AMS
Transavia
47 €
2h 25m
cesta späť
Ut, 11. 10.
14:10 Amsterdam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
17 €
1h 35m
19:45 Dublin DUB
23:35 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 50m
So, 19. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 23. 11.
12:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
8h
1 prestup
137 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
34 €
2h 5m
Ne, 20. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
3h 15m
cesta späť
St, 23. 11.
12:40 Amsterdam AMS
13:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 19. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
3 noci v meste Amsterdam
St, 23. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
137 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
34 €
2h 5m
Ne, 20. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
3h 15m
cesta späť
St, 23. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 19. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
137 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
34 €
2h 5m
Ne, 20. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 19. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
137 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
34 €
2h 5m
Ne, 20. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
St, 23. 11.
06:15 Budapešť BUD
12:15 Amsterdam AMS
6h
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
Po, 28. 11.
10:20 Amsterdam AMS
15:00 Budapešť BUD
4h 40m
1 prestup
138 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 11.
06:15 Budapešť BUD
08:30 Dublin DUB
Ryanair
32 €
3h 15m
09:35 Dublin DUB
12:15 Amsterdam AMS
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Po, 28. 11.
10:20 Amsterdam AMS
12:15 Pisa PSA
Transavia
57 €
1h 55m
13:25 Pisa PSA
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
27 €
1h 35m
Po, 17. 10.
12:10 Budapešť BUD
17:30 Amsterdam AMS
5h 20m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
St, 19. 10.
14:10 Amsterdam AMS
23:00 Budapešť BUD
8h 50m
1 prestup
139 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 10.
12:10 Budapešť BUD
13:50 Pisa PSA
Ryanair
32 €
1h 40m
15:25 Pisa PSA
17:30 Amsterdam AMS
Transavia
55 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 10.
14:10 Amsterdam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
17 €
1h 35m
19:10 Dublin DUB
23:00 Budapešť BUD
Ryanair
35 €
2h 50m
Po, 17. 10.
12:10 Budapešť BUD
17:30 Amsterdam AMS
5h 20m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
St, 19. 10.
10:05 Amsterdam AMS
23:00 Budapešť BUD
12h 55m
1 prestup
139 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 10.
12:10 Budapešť BUD
13:50 Pisa PSA
Ryanair
32 €
1h 40m
15:25 Pisa PSA
17:30 Amsterdam AMS
Transavia
55 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 10.
10:05 Amsterdam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
17 €
1h 35m
19:10 Dublin DUB
23:00 Budapešť BUD
Ryanair
35 €
2h 50m
Pi, 18. 11.
10:05 Budapešť BUD
20:10 Amsterdam AMS
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
St, 23. 11.
14:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
6h
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 11.
10:05 Budapešť BUD
12:40 Barcelona BCN
Ryanair
26 €
2h 35m
17:40 Barcelona BCN
20:10 Amsterdam AMS
Transavia
50 €
2h 30m
cesta späť
St, 23. 11.
14:40 Amsterdam AMS
15:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Pi, 18. 11.
10:05 Budapešť BUD
20:10 Amsterdam AMS
10h 5m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 11.
10:05 Budapešť BUD
12:40 Barcelona BCN
Ryanair
26 €
2h 35m
17:40 Barcelona BCN
20:10 Amsterdam AMS
Transavia
50 €
2h 30m
cesta späť
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Pi, 18. 11.
10:05 Budapešť BUD
20:10 Amsterdam AMS
10h 5m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 11.
10:05 Budapešť BUD
12:40 Barcelona BCN
Ryanair
26 €
2h 35m
17:40 Barcelona BCN
20:10 Amsterdam AMS
Transavia
50 €
2h 30m
cesta späť
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
Pi, 18. 11.
10:05 Budapešť BUD
20:10 Amsterdam AMS
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
St, 23. 11.
12:40 Amsterdam AMS
20:40 Budapešť BUD
8h
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 11.
10:05 Budapešť BUD
12:40 Barcelona BCN
Ryanair
26 €
2h 35m
17:40 Barcelona BCN
20:10 Amsterdam AMS
Transavia
50 €
2h 30m
cesta späť
St, 23. 11.
12:40 Amsterdam AMS
13:25 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
16:45 Dublin DUB
20:40 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
2 noci v meste Amsterdam
Ut, 29. 11.
08:55 Amsterdam AMS
21:55 Budapešť BUD
13h
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
20 €
2h 5m
Ne, 27. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 29. 11.
08:55 Amsterdam AMS
11:25 Bari BRI
Transavia
57 €
2h 30m
20:20 Bari BRI
21:55 Budapešť BUD
Ryanair
24 €
1h 35m
So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
14:30 Amsterdam AMS
16h 50m
1 prestup
4 noci v meste Amsterdam
Št, 01. 12.
09:00 Amsterdam AMS
21:50 Budapešť BUD
12h 50m
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 11.
21:40 Budapešť BUD
23:45 Catania CTA
Ryanair
20 €
2h 5m
Ne, 27. 11.
11:15 Catania CTA
14:30 Amsterdam AMS
Transavia
39 €
3h 15m
cesta späť
Št, 01. 12.
09:00 Amsterdam AMS
11:30 Bari BRI
Transavia
57 €
2h 30m
20:15 Bari BRI
21:50 Budapešť BUD
Ryanair
24 €
1h 35m
St, 16. 11.
21:05 Budapešť BUD
08:55 Amsterdam AMS
11h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
6h 30m
1 prestup
141 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 11.
21:05 Budapešť BUD
23:20 Dublin DUB
Ryanair
47 €
3h 15m
Št, 17. 11.
06:15 Dublin DUB
08:55 Amsterdam AMS
Ryanair
30 €
1h 40m
cesta späť
Ut, 22. 11.
14:25 Amsterdam AMS
15:10 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m
St, 16. 11.
21:05 Budapešť BUD
08:55 Amsterdam AMS
11h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Amsterdam
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
20:55 Budapešť BUD
11h 20m
1 prestup
141 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 11.
21:05 Budapešť BUD
23:20 Dublin DUB
Ryanair
47 €
3h 15m
Št, 17. 11.
06:15 Dublin DUB
08:55 Amsterdam AMS
Ryanair
30 €
1h 40m
cesta späť
Ut, 22. 11.
09:35 Amsterdam AMS
10:20 Dublin DUB
Ryanair
22 €
1h 45m
17:00 Dublin DUB
20:55 Budapešť BUD
Ryanair
42 €
2h 55m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Budapešť ⇋ Amsterdam?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Amsterdam je máj s cenou v priemere 131 €, prípadne jún s cenou priemerne 134 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú október priemerne za 206 € a december priemerne za 190 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Budapešť ⇋ Amsterdam?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Amsterdam je Streda s cenou v priemere 72 €, prípadne Štvrtok s cenou priemerne 81 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Pondelok priemerne za 134 € a Utorok priemerne za 87 €.