zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Zürich

odlet 20. 04. - 18. 06. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Po, 05. 07.
16:30 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
16h 35m
1 prestup
2 noci v meste Zürich
Št, 08. 07.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
227 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 07.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
35 €
3h 25m
23:05 Malaga AGP
09:05 Zürich ZRH
Vueling
63 €
10h
cesta späť
Št, 08. 07.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
94 €
13h 50m
Pi, 09. 07.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
3h 10m
So, 10. 07.
09:55 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
23h 10m
1 prestup
4 noci v meste Zürich
Št, 15. 07.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
227 €
zobraziť
cesta tam
So, 10. 07.
09:55 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
31 €
2h 30m
19:40 Palma de Mallorca PMI
09:05 Zürich ZRH
Vueling
62 €
13h 25m
cesta späť
Št, 15. 07.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
94 €
13h 50m
Pi, 16. 07.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
40 €
3h 10m
So, 10. 07.
09:55 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
23h 10m
1 prestup
4 noci v meste Zürich
Št, 15. 07.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
227 €
zobraziť
cesta tam
So, 10. 07.
09:55 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
31 €
2h 30m
21:10 Palma de Mallorca PMI
09:05 Zürich ZRH
Vueling
62 €
11h 55m
cesta späť
Št, 15. 07.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
94 €
13h 50m
Pi, 16. 07.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
40 €
3h 10m
Po, 26. 07.
16:30 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
16h 35m
1 prestup
3 noci v meste Zürich
Pi, 30. 07.
13:20 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
20h
1 prestup
232 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 07.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
40 €
3h 25m
23:05 Malaga AGP
09:05 Zürich ZRH
Vueling
65 €
10h
cesta späť
Pi, 30. 07.
13:20 Zürich ZRH
23:45 Palma de Mallorca PMI
Vueling
91 €
10h 25m
So, 31. 07.
06:55 Palma de Mallorca PMI
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 25m
Po, 19. 07.
16:30 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
16h 35m
1 prestup
2 noci v meste Zürich
Št, 22. 07.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
232 €
zobraziť
cesta tam
Po, 19. 07.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
40 €
3h 25m
23:05 Malaga AGP
09:05 Zürich ZRH
Vueling
63 €
10h
cesta späť
Št, 22. 07.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
94 €
13h 50m
Pi, 23. 07.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
3h 10m
Po, 05. 07.
16:30 Bratislava BTS
19:45 Zürich ZRH
3h 15m
1 prestup
2 noci v meste Zürich
Št, 08. 07.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
234 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 07.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
35 €
3h 25m
Ut, 06. 07.
06:45 Malaga AGP
19:45 Zürich ZRH
Vueling
70 €
13h
cesta späť
Št, 08. 07.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
94 €
13h 50m
Pi, 09. 07.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
3h 10m
Po, 19. 07.
16:30 Bratislava BTS
19:45 Zürich ZRH
3h 15m
1 prestup
2 noci v meste Zürich
Št, 22. 07.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
234 €
zobraziť
cesta tam
Po, 19. 07.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
40 €
3h 25m
Ut, 20. 07.
06:45 Malaga AGP
19:45 Zürich ZRH
Vueling
65 €
13h
cesta späť
Št, 22. 07.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
94 €
13h 50m
Pi, 23. 07.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
3h 10m
So, 24. 07.
09:55 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
23h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Zürich
Pi, 30. 07.
13:20 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
20h
1 prestup
239 €
zobraziť
cesta tam
So, 24. 07.
09:55 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
50 €
2h 30m
21:10 Palma de Mallorca PMI
09:05 Zürich ZRH
Vueling
62 €
11h 55m
cesta späť
Pi, 30. 07.
13:20 Zürich ZRH
23:45 Palma de Mallorca PMI
Vueling
91 €
10h 25m
So, 31. 07.
06:55 Palma de Mallorca PMI
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 25m
So, 03. 07.
09:55 Bratislava BTS
16:55 Zürich ZRH
7h
1 prestup
5 nocí v meste Zürich
Št, 08. 07.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
239 €
zobraziť
cesta tam
So, 03. 07.
09:55 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
67 €
2h 30m
14:50 Palma de Mallorca PMI
16:55 Zürich ZRH
Vueling
43 €
2h 5m
cesta späť
Št, 08. 07.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
94 €
13h 50m
Pi, 09. 07.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
3h 10m
Po, 12. 07.
16:30 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
16h 35m
1 prestup
2 noci v meste Zürich
Št, 15. 07.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
242 €
zobraziť
cesta tam
Po, 12. 07.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
35 €
3h 25m
23:05 Malaga AGP
09:05 Zürich ZRH
Vueling
73 €
10h
cesta späť
Št, 15. 07.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
94 €
13h 50m
Pi, 16. 07.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
40 €
3h 10m
Po, 02. 08.
16:30 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
16h 35m
1 prestup
2 noci v meste Zürich
Št, 05. 08.
12:55 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
20h 25m
1 prestup
285 €
zobraziť
cesta tam
Po, 02. 08.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
50 €
3h 25m
23:05 Malaga AGP
09:05 Zürich ZRH
Vueling
75 €
10h
cesta späť
Št, 05. 08.
12:55 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
99 €
10h 40m
Pi, 06. 08.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
60 €
3h 10m
Po, 02. 08.
16:30 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
16h 35m
1 prestup
2 noci v meste Zürich
Št, 05. 08.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
285 €
zobraziť
cesta tam
Po, 02. 08.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
50 €
3h 25m
23:05 Malaga AGP
09:05 Zürich ZRH
Vueling
75 €
10h
cesta späť
Št, 05. 08.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
99 €
13h 50m
Pi, 06. 08.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
60 €
3h 10m
Po, 09. 08.
16:30 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
16h 35m
1 prestup
3 noci v meste Zürich
Pi, 13. 08.
13:20 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
20h
1 prestup
301 €
zobraziť
cesta tam
Po, 09. 08.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
60 €
3h 25m
23:05 Malaga AGP
09:05 Zürich ZRH
Vueling
86 €
10h
cesta späť
Pi, 13. 08.
13:20 Zürich ZRH
21:15 Palma de Mallorca PMI
Vueling
88 €
7h 55m
So, 14. 08.
06:55 Palma de Mallorca PMI
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
67 €
2h 25m
Po, 09. 08.
16:30 Bratislava BTS
09:05 Zürich ZRH
16h 35m
1 prestup
2 noci v meste Zürich
Št, 12. 08.
09:45 Zürich ZRH
09:20 Bratislava BTS
23h 35m
1 prestup
306 €
zobraziť
cesta tam
Po, 09. 08.
16:30 Bratislava BTS
19:55 Malaga AGP
Ryanair
60 €
3h 25m
23:05 Malaga AGP
09:05 Zürich ZRH
Vueling
86 €
10h
cesta späť
Št, 12. 08.
09:45 Zürich ZRH
23:35 Malaga AGP
Vueling
100 €
13h 50m
Pi, 13. 08.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
60 €
3h 10m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Zürich?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Zürich je október s cenou v priemere 287 €, prípadne august s cenou priemerne 315 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú september priemerne za 359 € a jún priemerne za 335 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Zürich?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Zürich je Piatok s cenou v priemere 141 €, prípadne Pondelok s cenou priemerne 143 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Pondelok priemerne za 143 € a Piatok priemerne za 141 €.