zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Vitoria

odlet 07. 10. - 05. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 25. 11.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 28. 11.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 11.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
17 €
2h
cesta späť
Po, 28. 11.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Pi, 18. 11.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 21. 11.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 11.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
17 €
2h
cesta späť
Po, 21. 11.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Pi, 11. 11.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 14. 11.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 11.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
19 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
19 €
2h
cesta späť
Po, 14. 11.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Pi, 04. 11.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 07. 11.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 11.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Po, 07. 11.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Pi, 09. 12.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 12. 12.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 12.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
29 €
2h
cesta späť
Po, 12. 12.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
18 €
1h 25m
Pi, 02. 12.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 05. 12.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
88 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 02. 12.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
17 €
2h
cesta späť
Po, 05. 12.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
32 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
14 €
1h 25m
Pi, 25. 11.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 27. 11.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
96 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 11.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
17 €
2h
cesta späť
Ne, 27. 11.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
1h 45m
Pi, 16. 12.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 19. 12.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
97 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 16. 12.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
28 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
36 €
2h
cesta späť
Po, 19. 12.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 25m
Pi, 11. 11.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 13. 11.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
98 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 11.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
19 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
19 €
2h
cesta späť
Ne, 13. 11.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
29 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
30 €
1h 45m
Pi, 20. 01.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 23. 01.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 20. 01.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Po, 23. 01.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
28 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
Pi, 13. 01.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 16. 01.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 13. 01.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Po, 16. 01.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
28 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
Pi, 27. 01.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 30. 01.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
109 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 27. 01.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
33 €
2h
cesta späť
Po, 30. 01.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
32 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
Pi, 18. 11.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 20. 11.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
111 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 11.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
17 €
2h
cesta späť
Ne, 20. 11.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
40 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
1h 45m
Pi, 03. 02.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 06. 02.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 02.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
38 €
2h
cesta späť
Po, 06. 02.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
32 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
Pi, 16. 12.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 18. 12.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
125 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 16. 12.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
28 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
36 €
2h
cesta späť
Ne, 18. 12.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
26 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
1h 45m
Pi, 04. 11.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 06. 11.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
137 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 11.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Ne, 06. 11.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
58 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
1h 45m
Pi, 23. 12.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 26. 12.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
152 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 12.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
79 €
2h
cesta späť
Po, 26. 12.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
1h 25m
Pi, 09. 12.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 11. 12.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
160 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 12.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
29 €
2h
cesta späť
Ne, 11. 12.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
60 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
1h 45m
Pi, 13. 01.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 15. 01.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
164 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 13. 01.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Ne, 15. 01.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
60 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
1h 45m
Pi, 20. 01.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 22. 01.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
164 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 20. 01.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
32 €
2h
cesta späť
Ne, 22. 01.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
60 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
1h 45m
Pi, 27. 01.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 29. 01.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
165 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 27. 01.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
33 €
2h
cesta späť
Ne, 29. 01.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
60 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
1h 45m
Pi, 03. 02.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 05. 02.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
170 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 02.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
38 €
2h
cesta späť
Ne, 05. 02.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
60 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
1h 45m
Pi, 06. 01.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 08. 01.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
177 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 01.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
60 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
53 €
2h
cesta späť
Ne, 08. 01.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
42 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Pi, 30. 12.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 02. 01.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
185 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 12.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
46 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
92 €
2h
cesta späť
Po, 02. 01.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
Pi, 02. 12.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 04. 12.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
194 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 02. 12.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
17 €
2h
cesta späť
Ne, 04. 12.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
89 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
63 €
1h 45m
Pi, 06. 01.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
3 noci v meste Vitoria
Po, 09. 01.
17:35 Vitoria VIT
23:45 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
199 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 01.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
60 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
53 €
2h
cesta späť
Po, 09. 01.
17:35 Vitoria VIT
19:30 Bergamo BGY
Ryanair
63 €
1h 55m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
Pi, 30. 12.
15:55 Bratislava BTS
20:45 Vitoria VIT
4h 50m
1 prestup
2 noci v meste Vitoria
Ne, 01. 01.
13:25 Vitoria VIT
19:15 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
213 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 12.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
46 €
1h 25m
18:45 Bergamo BGY
20:45 Vitoria VIT
Ryanair
92 €
2h
cesta späť
Ne, 01. 01.
13:25 Vitoria VIT
15:15 Brusel CRL
Ryanair
47 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
1h 45m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Vitoria?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Vitoria je s cenou v priemere 0 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú priemerne za 0 € a priemerne za 0 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Vitoria?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Vitoria je s cenou v priemere 0 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú priemerne za 0 € a priemerne za 0 €.

Created by CoevoApps.com