zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Viedeň

odlet 28. 10. - 26. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
13h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
43 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
10:45 Kyjev KBP
Ryanair
6 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
5h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
45 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
19:20 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Ne, 22. 11.
11:15 Viedeň VIE
19:15 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 22. 11.
11:15 Viedeň VIE
12:35 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 20m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Ne, 08. 11.
11:15 Viedeň VIE
19:15 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 08. 11.
11:15 Viedeň VIE
12:35 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 20m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
St, 11. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
St, 11. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
St, 25. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
St, 25. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
19:35 Viedeň VIE
10h 15m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Pi, 30. 10.
06:20 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 40m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
6 €
2h 15m
17:15 Malta MLA
19:35 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 30. 10.
06:20 Viedeň VIE
07:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
8 €
1h 25m
Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
13h 40m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
22:10 Bratislava BTS
15h 5m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
10:45 Kyjev KBP
Ryanair
6 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
13h 40m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
12:55 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
10:45 Kyjev KBP
Ryanair
6 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:00 Kyjev KBP
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
13h 40m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Ne, 01. 11.
07:00 Viedeň VIE
13:05 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
10:45 Kyjev KBP
Ryanair
6 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 01. 11.
07:00 Viedeň VIE
09:50 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:10 Kyjev KBP
13:05 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Ne, 01. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
Pi, 06. 11.
06:35 Viedeň VIE
20:40 Bratislava BTS
14h 5m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 01. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 06. 11.
06:35 Viedeň VIE
07:55 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 20m
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
14 €
2h 10m
Ne, 01. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Viedeň
Št, 05. 11.
18:45 Viedeň VIE
07:35 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 01. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Št, 05. 11.
18:45 Viedeň VIE
20:05 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 20m
Pi, 06. 11.
06:10 Bergamo BGY
07:35 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Ne, 29. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Viedeň
Št, 03. 12.
18:45 Viedeň VIE
07:35 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 29. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Št, 03. 12.
18:45 Viedeň VIE
20:05 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 20m
Pi, 04. 12.
06:10 Bergamo BGY
07:35 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
11:35 Viedeň VIE
14h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
Št, 05. 11.
18:45 Viedeň VIE
07:35 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 31. 10.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Št, 05. 11.
18:45 Viedeň VIE
20:05 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 20m
Pi, 06. 11.
06:10 Bergamo BGY
07:35 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Ne, 22. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Viedeň
Št, 26. 11.
18:45 Viedeň VIE
07:35 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 22. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Št, 26. 11.
18:45 Viedeň VIE
20:05 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 20m
Pi, 27. 11.
06:10 Bergamo BGY
07:35 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Ne, 08. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Viedeň
Št, 12. 11.
18:45 Viedeň VIE
07:35 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 08. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Št, 12. 11.
18:45 Viedeň VIE
20:05 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 20m
Pi, 13. 11.
06:10 Bergamo BGY
07:35 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
11:35 Viedeň VIE
14h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
Št, 12. 11.
18:45 Viedeň VIE
07:35 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 07. 11.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Št, 12. 11.
18:45 Viedeň VIE
20:05 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 20m
Pi, 13. 11.
06:10 Bergamo BGY
07:35 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 30. 10.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
6 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
1h 55m
cesta späť
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
13h 40m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Ne, 01. 11.
11:15 Viedeň VIE
19:15 Bratislava BTS
8h
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
08:00 Bratislava BTS
10:45 Kyjev KBP
Ryanair
6 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 01. 11.
11:15 Viedeň VIE
12:35 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 20m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
St, 28. 10.
11:25 Bratislava BTS
19:35 Viedeň VIE
8h 10m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Pi, 30. 10.
06:20 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 40m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
11:25 Bratislava BTS
13:40 Malta MLA
Ryanair
8 €
2h 15m
17:15 Malta MLA
19:35 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 30. 10.
06:20 Viedeň VIE
07:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
8 €
1h 25m
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
5h 5m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Ne, 01. 11.
07:00 Viedeň VIE
13:05 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
19:20 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 01. 11.
07:00 Viedeň VIE
09:50 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:10 Kyjev KBP
13:05 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
5h 5m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
12:55 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
19:20 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:00 Kyjev KBP
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
5h 5m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
22:10 Bratislava BTS
15h 5m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
19:20 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Ne, 22. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
St, 25. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 22. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
St, 25. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
11:35 Viedeň VIE
14h 30m
1 prestup
4 noci v meste Viedeň
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 31. 10.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Ne, 22. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
Pi, 27. 11.
06:20 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 40m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 22. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 27. 11.
06:20 Viedeň VIE
07:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Ne, 08. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
Pi, 13. 11.
06:20 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 40m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 08. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 13. 11.
06:20 Viedeň VIE
07:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Ne, 08. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
St, 11. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 08. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
St, 11. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Ne, 01. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
Pi, 06. 11.
06:20 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 40m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 01. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 06. 11.
06:20 Viedeň VIE
07:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
11:35 Viedeň VIE
14h 30m
1 prestup
4 noci v meste Viedeň
St, 11. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 07. 11.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
St, 11. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Ne, 01. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 01. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
St, 04. 11.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
21:40 Viedeň VIE
5h 5m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Ne, 01. 11.
11:15 Viedeň VIE
19:15 Bratislava BTS
8h
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
19:20 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
1h 45m
20:35 Kyjev KBP
21:40 Viedeň VIE
Ryanair
10 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 01. 11.
11:15 Viedeň VIE
12:35 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 20m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Ne, 22. 11.
07:00 Viedeň VIE
13:05 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 22. 11.
07:00 Viedeň VIE
09:50 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:10 Kyjev KBP
13:05 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 09. 11.
07:05 Viedeň VIE
22:10 Bratislava BTS
15h 5m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
Po, 09. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 23. 11.
07:05 Viedeň VIE
12:55 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
Po, 23. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:00 Kyjev KBP
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 23. 11.
07:05 Viedeň VIE
22:10 Bratislava BTS
15h 5m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 20. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
Po, 23. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 09. 11.
07:05 Viedeň VIE
12:55 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
Po, 09. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:00 Kyjev KBP
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Ne, 08. 11.
07:00 Viedeň VIE
13:05 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
13 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
8 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 08. 11.
07:00 Viedeň VIE
09:50 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:10 Kyjev KBP
13:05 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Ne, 29. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
Pi, 04. 12.
06:40 Viedeň VIE
16:35 Bratislava BTS
9h 55m
1 prestup
54 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 29. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 04. 12.
06:40 Viedeň VIE
10:45 Paphos PFO
Ryanair
10 €
3h 5m
14:30 Paphos PFO
16:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
3h 5m
Ne, 29. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Viedeň
Pi, 04. 12.
06:20 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 40m
1 prestup
54 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 29. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 04. 12.
06:20 Viedeň VIE
07:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Ne, 29. 11.
16:45 Bratislava BTS
22:55 Viedeň VIE
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
St, 02. 12.
06:30 Viedeň VIE
12:00 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
54 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 29. 11.
16:45 Bratislava BTS
18:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
19:50 Londýn STN
22:55 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
St, 02. 12.
06:30 Viedeň VIE
07:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 20m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
19:35 Viedeň VIE
10h 15m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Pi, 30. 10.
06:35 Viedeň VIE
20:40 Bratislava BTS
14h 5m
1 prestup
54 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
6 €
2h 15m
17:15 Malta MLA
19:35 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 30. 10.
06:35 Viedeň VIE
07:55 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 20m
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
14 €
2h 10m
Pi, 30. 10.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
22:10 Bratislava BTS
15h 5m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
6 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
1h 55m
cesta späť
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 30. 10.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
3 noci v meste Viedeň
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
12:55 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
6 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
1h 55m
cesta späť
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:00 Kyjev KBP
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 30. 10.
15:40 Bratislava BTS
22:00 Viedeň VIE
6h 20m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Ne, 01. 11.
07:00 Viedeň VIE
13:05 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
15:40 Bratislava BTS
18:30 Solún SKG
Ryanair
6 €
1h 50m
21:05 Solún SKG
22:00 Viedeň VIE
Ryanair
17 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 01. 11.
07:00 Viedeň VIE
09:50 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:10 Kyjev KBP
13:05 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
11:35 Viedeň VIE
14h 30m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Po, 09. 11.
07:05 Viedeň VIE
12:55 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 07. 11.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Po, 09. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:00 Kyjev KBP
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
11:35 Viedeň VIE
14h 30m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Po, 09. 11.
07:05 Viedeň VIE
22:10 Bratislava BTS
15h 5m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 07. 11.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Po, 09. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
11:35 Viedeň VIE
14h 30m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
22:10 Bratislava BTS
15h 5m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 31. 10.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
11:35 Viedeň VIE
14h 30m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
12:55 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
So, 31. 10.
08:30 Londýn STN
11:35 Viedeň VIE
Ryanair
11 €
2h 5m
cesta späť
Po, 02. 11.
07:05 Viedeň VIE
09:55 Kyjev KBP
Ryanair
17 €
1h 50m
12:00 Kyjev KBP
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
19:35 Viedeň VIE
10h 15m
1 prestup
2 noci v meste Viedeň
Pi, 30. 10.
06:40 Viedeň VIE
16:35 Bratislava BTS
9h 55m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
6 €
2h 15m
17:15 Malta MLA
19:35 Viedeň VIE
Ryanair
24 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 30. 10.
06:40 Viedeň VIE
10:45 Paphos PFO
Ryanair
10 €
3h 5m
14:30 Paphos PFO
16:35 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
3h 5m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Viedeň?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Viedeň je máj s cenou v priemere 79 €, prípadne júl s cenou priemerne 99 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú október priemerne za 131 € a september priemerne za 124 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Viedeň?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Viedeň je Štvrtok s cenou v priemere 53 €, prípadne Nedeľa s cenou priemerne 61 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Pondelok priemerne za 90 € a Streda priemerne za 73 €.