zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Varšava

odlet 23. 04. - 21. 06. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Ut, 25. 05.
21:15 Varšava WMI
11:35 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
13 €
2h
cesta späť
Ut, 25. 05.
21:15 Varšava WMI
22:40 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
St, 26. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 10m
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Po, 24. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
13 €
2h
cesta späť
Po, 24. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 19. 05.
06:35 Bratislava BTS
16:45 Varšava WMI
10h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Po, 24. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
54 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
13:35 Londýn STN
16:45 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Po, 24. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
16:45 Varšava WMI
10h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Po, 17. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
54 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
13:35 Londýn STN
16:45 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Po, 17. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
16:45 Varšava WMI
10h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Po, 10. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
13:35 Londýn STN
16:45 Varšava WMI
Ryanair
22 €
2h 10m
cesta späť
Po, 10. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
16:45 Varšava WMI
10h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Po, 10. 05.
13:55 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
13:35 Londýn STN
16:45 Varšava WMI
Ryanair
22 €
2h 10m
cesta späť
Po, 10. 05.
13:55 Varšava WMI
15:20 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 26. 05.
06:35 Bratislava BTS
16:45 Varšava WMI
10h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Po, 31. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
13:35 Londýn STN
16:45 Varšava WMI
Ryanair
22 €
2h 10m
cesta späť
Po, 31. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
16:45 Varšava WMI
10h 10m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Ne, 16. 05.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
13:35 Londýn STN
16:45 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 16. 05.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
25 €
2h 10m
Po, 17. 05.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Po, 14. 06.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Po, 14. 06.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Po, 21. 06.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Po, 21. 06.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 28. 05.
13:40 Bratislava BTS
19:15 Varšava WMI
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 31. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
13:40 Bratislava BTS
15:20 Rím CIA
Ryanair
10 €
1h 40m
17:05 Rím CIA
19:15 Varšava WMI
Ryanair
26 €
2h 10m
cesta späť
Po, 31. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Po, 31. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
26 €
2h
cesta späť
Po, 31. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 05. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Po, 10. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
26 €
2h
cesta späť
Po, 10. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Ut, 18. 05.
21:15 Varšava WMI
11:35 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
27 €
2h 10m
cesta späť
Ut, 18. 05.
21:15 Varšava WMI
22:40 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
St, 19. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 10m
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 17. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
27 €
2h 10m
cesta späť
Po, 17. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Ut, 25. 05.
21:15 Varšava WMI
11:35 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
27 €
2h 10m
cesta späť
Ut, 25. 05.
21:15 Varšava WMI
22:40 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
St, 26. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 10m
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 24. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
27 €
2h 10m
cesta späť
Po, 24. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 14. 06.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Po, 14. 06.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 05. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Po, 10. 05.
13:55 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
26 €
2h
cesta späť
Po, 10. 05.
13:55 Varšava WMI
15:20 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 05. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Ut, 11. 05.
21:15 Varšava WMI
11:35 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
26 €
2h
cesta späť
Ut, 11. 05.
21:15 Varšava WMI
22:40 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
St, 12. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 10m
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Po, 28. 06.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Po, 28. 06.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
19 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 07. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 10. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
32 €
2h 10m
cesta späť
Po, 10. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 25. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 28. 06.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Po, 28. 06.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
19 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 07. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 10. 05.
13:55 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
32 €
2h 10m
cesta späť
Po, 10. 05.
13:55 Varšava WMI
15:20 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 07. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Ut, 11. 05.
21:15 Varšava WMI
11:35 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
32 €
2h 10m
cesta späť
Ut, 11. 05.
21:15 Varšava WMI
22:40 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
St, 12. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 10m
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Ne, 27. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Ne, 27. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 28. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
00:50 Varšava WMI
6h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Ne, 20. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:50 Bergamo BGY
00:50 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Ne, 20. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 21. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Ne, 13. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Ne, 13. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 14. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
00:50 Varšava WMI
6h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Ne, 13. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:50 Bergamo BGY
00:50 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Ne, 13. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 14. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
00:50 Varšava WMI
6h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Ne, 27. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:50 Bergamo BGY
00:50 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Ne, 27. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 28. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Ne, 20. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Ne, 20. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 21. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 21. 05.
13:40 Bratislava BTS
19:15 Varšava WMI
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Ut, 25. 05.
21:15 Varšava WMI
11:35 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
13:40 Bratislava BTS
15:20 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:05 Rím CIA
19:15 Varšava WMI
Ryanair
21 €
2h 10m
cesta späť
Ut, 25. 05.
21:15 Varšava WMI
22:40 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
St, 26. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 10m
Pi, 21. 05.
13:40 Bratislava BTS
19:15 Varšava WMI
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 24. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
13:40 Bratislava BTS
15:20 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:05 Rím CIA
19:15 Varšava WMI
Ryanair
21 €
2h 10m
cesta späť
Po, 24. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
2 noci v meste Varšava
Ne, 16. 05.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
27 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 16. 05.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
25 €
2h 10m
Po, 17. 05.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Ut, 18. 05.
21:15 Varšava WMI
11:35 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
33 €
2h
cesta späť
Ut, 18. 05.
21:15 Varšava WMI
22:40 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
St, 19. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 10m
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Po, 17. 05.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
33 €
2h
cesta späť
Po, 17. 05.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 18. 06.
13:40 Bratislava BTS
19:15 Varšava WMI
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 21. 06.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
13:40 Bratislava BTS
15:20 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:05 Rím CIA
19:15 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Po, 21. 06.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
2 noci v meste Varšava
Ne, 13. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 13. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 14. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 25. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
2 noci v meste Varšava
Ne, 27. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 27. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 28. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 31. 05.
18:15 Bratislava BTS
00:50 Varšava WMI
6h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Ne, 06. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 05.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
22:50 Bergamo BGY
00:50 Varšava WMI
Ryanair
16 €
2h
cesta späť
Ne, 06. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
27 €
2h 10m
Po, 07. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 25. 06.
13:40 Bratislava BTS
19:15 Varšava WMI
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Po, 28. 06.
13:40 Varšava WMI
21:40 Bratislava BTS
8h
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
13:40 Bratislava BTS
15:20 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:05 Rím CIA
19:15 Varšava WMI
Ryanair
20 €
2h 10m
cesta späť
Po, 28. 06.
13:40 Varšava WMI
15:05 Londýn STN
Ryanair
19 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 18. 06.
13:40 Bratislava BTS
19:15 Varšava WMI
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Varšava
Ne, 20. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
13:40 Bratislava BTS
15:20 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:05 Rím CIA
19:15 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 20. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 21. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Ne, 16. 05.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
33 €
2h
cesta späť
Ne, 16. 05.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
25 €
2h 10m
Po, 17. 05.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Ne, 06. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Ne, 06. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
27 €
2h 10m
Po, 07. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 28. 06.
18:15 Bratislava BTS
00:50 Varšava WMI
6h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Varšava
Ne, 04. 07.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
Po, 28. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:50 Bergamo BGY
00:50 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Ne, 04. 07.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
27 €
2h 10m
Po, 05. 07.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Ne, 04. 07.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
15 €
2h
cesta späť
Ne, 04. 07.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
27 €
2h 10m
Po, 05. 07.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 26. 05.
06:35 Bratislava BTS
16:45 Varšava WMI
10h 10m
1 prestup
4 noci v meste Varšava
Ne, 30. 05.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
13:35 Londýn STN
16:45 Varšava WMI
Ryanair
22 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 30. 05.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
31 €
2h 10m
Po, 31. 05.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 35m
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:30 Varšava WMI
6h 15m
1 prestup
2 noci v meste Varšava
Ne, 06. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:30 Varšava WMI
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 06. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
27 €
2h 10m
Po, 07. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 25. 06.
13:40 Bratislava BTS
19:15 Varšava WMI
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Varšava
Ne, 27. 06.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
13:40 Bratislava BTS
15:20 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:05 Rím CIA
19:15 Varšava WMI
Ryanair
20 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 27. 06.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
17 €
2h 10m
Po, 28. 06.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
00:40 Varšava WMI
12h 15m
1 prestup
3 noci v meste Varšava
Ne, 23. 05.
19:35 Varšava WMI
07:40 Bratislava BTS
12h 5m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
22:40 Bergamo BGY
00:40 Varšava WMI
Ryanair
13 €
2h
cesta späť
Ne, 23. 05.
19:35 Varšava WMI
21:45 Rím CIA
Ryanair
42 €
2h 10m
Po, 24. 05.
06:05 Rím CIA
07:40 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 35m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Varšava?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Varšava je máj s cenou v priemere 76 €, prípadne jún s cenou priemerne 82 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 172 € a január priemerne za 146 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Varšava?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Varšava je Utorok s cenou v priemere 59 €, prípadne Sobota s cenou priemerne 62 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Piatok priemerne za 79 € a Pondelok priemerne za 77 €.