zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Valencia

odlet 25. 01. - 25. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ne, 18. 04.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
Pi, 23. 04.
06:25 Valencia VLC
14:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 18. 04.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 23. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
13:15 Bergamo BGY
14:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 19. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 12. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
St, 12. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 19. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
St, 19. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 28. 04.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
St, 28. 04.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Ne, 18. 04.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
Pi, 23. 04.
06:25 Valencia VLC
14:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 18. 04.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 23. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
13:15 Bergamo BGY
14:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 28. 03.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 31. 03.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
88 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 28. 03.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
18 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
St, 31. 03.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
18 €
1h 20m
Ne, 28. 03.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 31. 03.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
88 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 28. 03.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
18 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
St, 31. 03.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
18 €
1h 20m
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
Ut, 11. 05.
21:55 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
88 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 11. 05.
21:55 Valencia VLC
23:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
St, 12. 05.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
Ut, 18. 05.
21:55 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
88 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 18. 05.
21:55 Valencia VLC
23:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
St, 19. 05.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 07. 04.
06:25 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
5h
1 prestup
88 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
St, 07. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
Ut, 06. 04.
21:55 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
88 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 06. 04.
21:55 Valencia VLC
23:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
St, 07. 04.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 12. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
88 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
St, 12. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 19. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
88 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
St, 31. 03.
08:15 Bratislava BTS
17:20 Valencia VLC
9h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
Po, 05. 04.
06:25 Valencia VLC
18:00 Bratislava BTS
11h 35m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
15:20 Bergamo BGY
17:20 Valencia VLC
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Po, 05. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 55m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
4 noci v meste Valencia
Ut, 13. 04.
21:55 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Ut, 13. 04.
21:55 Valencia VLC
23:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
St, 14. 04.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
Po, 12. 04.
06:25 Valencia VLC
18:00 Bratislava BTS
11h 35m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Po, 12. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
4 noci v meste Valencia
Ut, 18. 05.
21:55 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Ut, 18. 05.
21:55 Valencia VLC
23:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
St, 19. 05.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 16. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
Po, 19. 04.
06:25 Valencia VLC
18:00 Bratislava BTS
11h 35m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 16. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Po, 19. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:20 Valencia VLC
9h 5m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
Pi, 23. 04.
06:25 Valencia VLC
14:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
15:20 Bergamo BGY
17:20 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Pi, 23. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
13:15 Bergamo BGY
14:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:20 Valencia VLC
9h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
Po, 12. 04.
06:25 Valencia VLC
18:00 Bratislava BTS
11h 35m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
15:20 Bergamo BGY
17:20 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Po, 12. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:20 Valencia VLC
9h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
Po, 26. 04.
06:25 Valencia VLC
18:00 Bratislava BTS
11h 35m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
15:20 Bergamo BGY
17:20 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Po, 26. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
Po, 26. 04.
06:25 Valencia VLC
18:00 Bratislava BTS
11h 35m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Po, 26. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 28. 04.
06:25 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
5h
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
St, 28. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
17:20 Valencia VLC
9h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
Po, 10. 05.
06:25 Valencia VLC
18:00 Bratislava BTS
11h 35m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
15:20 Bergamo BGY
17:20 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Po, 10. 05.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 26. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
25 €
2h
cesta späť
St, 26. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 12. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
25 €
2h
cesta späť
St, 12. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 05. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
25 €
2h
cesta späť
St, 05. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Po, 17. 05.
09:10 Bratislava BTS
14:30 Valencia VLC
5h 20m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
St, 19. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
12:25 Rím CIA
14:30 Valencia VLC
Ryanair
25 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Po, 24. 05.
09:10 Bratislava BTS
14:30 Valencia VLC
5h 20m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
St, 26. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
12:25 Rím CIA
14:30 Valencia VLC
Ryanair
25 €
2h 5m
cesta späť
St, 26. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Po, 10. 05.
09:10 Bratislava BTS
14:30 Valencia VLC
5h 20m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
St, 12. 05.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
12:25 Rím CIA
14:30 Valencia VLC
Ryanair
25 €
2h 5m
cesta späť
St, 12. 05.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 19. 05.
06:25 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
5h
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 05.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 55m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 19. 05.
06:30 Valencia VLC
16:00 Bratislava BTS
9h 30m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 05.
06:30 Valencia VLC
08:50 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h 20m
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 12. 05.
06:25 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
5h
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
St, 12. 05.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 55m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
Pi, 21. 05.
06:25 Valencia VLC
14:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 21. 05.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 55m
13:15 Bergamo BGY
14:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
Pi, 09. 04.
06:25 Valencia VLC
14:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 09. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 55m
13:15 Bergamo BGY
14:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 12. 05.
06:30 Valencia VLC
16:00 Bratislava BTS
9h 30m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
St, 12. 05.
06:30 Valencia VLC
08:50 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h 20m
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
Ut, 11. 05.
21:55 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 11. 05.
21:55 Valencia VLC
23:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
St, 12. 05.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 14. 04.
13:25 Valencia VLC
17:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
St, 14. 04.
13:25 Valencia VLC
15:20 Bologna BLQ
Ryanair
26 €
1h 55m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
Ut, 18. 05.
21:55 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 18. 05.
21:55 Valencia VLC
23:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
St, 19. 05.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
Ut, 06. 04.
21:55 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 06. 04.
21:55 Valencia VLC
23:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
St, 07. 04.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 07. 04.
06:25 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
5h
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
20 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
St, 07. 04.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 18. 04.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 21. 04.
06:30 Valencia VLC
16:00 Bratislava BTS
9h 30m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 18. 04.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
St, 21. 04.
06:30 Valencia VLC
08:50 Brusel CRL
Ryanair
29 €
2h 20m
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 28. 03.
07:55 Bratislava BTS
14:05 Valencia VLC
6h 10m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 31. 03.
06:30 Valencia VLC
16:00 Bratislava BTS
9h 30m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 28. 03.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
18 €
1h 20m
12:00 Bologna BLQ
14:05 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
St, 31. 03.
06:30 Valencia VLC
08:50 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h 20m
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 28. 03.
07:55 Bratislava BTS
21:30 Valencia VLC
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Valencia
St, 31. 03.
06:30 Valencia VLC
16:00 Bratislava BTS
9h 30m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 28. 03.
07:55 Bratislava BTS
09:15 Bologna BLQ
Ryanair
18 €
1h 20m
19:25 Bologna BLQ
21:30 Valencia VLC
Ryanair
26 €
2h 5m
cesta späť
St, 31. 03.
06:30 Valencia VLC
08:50 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h 20m
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 19. 05.
06:25 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
5h
1 prestup
92 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
St, 19. 05.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 55m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 26. 05.
06:25 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
5h
1 prestup
92 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
25 €
2h
cesta späť
St, 26. 05.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Valencia
St, 05. 05.
06:25 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
5h
1 prestup
92 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
25 €
2h
cesta späť
St, 05. 05.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 55m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:50 Valencia VLC
6h 50m
1 prestup
4 noci v meste Valencia
Ut, 27. 04.
21:55 Valencia VLC
11:25 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
92 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:50 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Ut, 27. 04.
21:55 Valencia VLC
23:50 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 55m
St, 28. 04.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
St, 19. 05.
08:15 Bratislava BTS
17:20 Valencia VLC
9h 5m
1 prestup
2 noci v meste Valencia
Pi, 21. 05.
06:25 Valencia VLC
14:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
92 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
15:20 Bergamo BGY
17:20 Valencia VLC
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Pi, 21. 05.
06:25 Valencia VLC
08:20 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 55m
13:15 Bergamo BGY
14:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Valencia?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Valencia je september s cenou v priemere 134 €, prípadne júl s cenou priemerne 149 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 215 € a august priemerne za 176 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Valencia?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Valencia je Pondelok s cenou v priemere 78 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 78 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 92 € a Piatok priemerne za 88 €.