zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Trapani

odlet 07. 10. - 05. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ne, 23. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
4 noci v meste Trapani
Št, 27. 10.
09:40 Trapani TPS
11:45 Bratislava BTS
2h 5m
priamy
42 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Št, 27. 10.
09:40 Trapani TPS
11:45 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 5m
Ne, 23. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
St, 26. 10.
13:00 Trapani TPS
18:35 Bratislava BTS
5h 35m
1 prestup
47 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
St, 26. 10.
13:00 Trapani TPS
14:35 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ne, 16. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
4 noci v meste Trapani
Št, 20. 10.
09:40 Trapani TPS
11:45 Bratislava BTS
2h 5m
priamy
53 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
Ryanair
25 €
2h 10m
cesta späť
Št, 20. 10.
09:40 Trapani TPS
11:45 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
Ne, 16. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
St, 19. 10.
13:00 Trapani TPS
18:35 Bratislava BTS
5h 35m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
Ryanair
25 €
2h 10m
cesta späť
St, 19. 10.
13:00 Trapani TPS
14:35 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 35m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ne, 09. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
St, 12. 10.
13:00 Trapani TPS
18:35 Bratislava BTS
5h 35m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
Ryanair
31 €
2h 10m
cesta späť
St, 12. 10.
13:00 Trapani TPS
14:35 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
4 noci v meste Trapani
Po, 24. 10.
12:25 Trapani TPS
19:35 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
28 €
2h 10m
cesta späť
Po, 24. 10.
12:25 Trapani TPS
14:00 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 35m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Po, 21. 11.
20:30 Bratislava BTS
08:05 Trapani TPS
11h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Ne, 27. 11.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 22. 11.
06:25 Bergamo BGY
08:05 Trapani TPS
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 27. 11.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 25m
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
Ne, 23. 10.
09:25 Trapani TPS
17:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
28 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 23. 10.
09:25 Trapani TPS
12:05 Brusel CRL
Ryanair
15 €
2h 40m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
21 €
1h 45m
Ne, 09. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
4 noci v meste Trapani
Št, 13. 10.
09:40 Trapani TPS
11:45 Bratislava BTS
2h 5m
priamy
64 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 10.
18:00 Bratislava BTS
20:10 Trapani TPS
Ryanair
31 €
2h 10m
cesta späť
Št, 13. 10.
09:40 Trapani TPS
11:45 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 5m
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
08:05 Trapani TPS
11h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Ne, 13. 11.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 08. 11.
06:25 Bergamo BGY
08:05 Trapani TPS
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 13. 11.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 14. 11.
20:30 Bratislava BTS
08:05 Trapani TPS
11h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Ne, 20. 11.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
06:25 Bergamo BGY
08:05 Trapani TPS
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 20. 11.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 25m
Po, 28. 11.
20:30 Bratislava BTS
08:05 Trapani TPS
11h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Ne, 04. 12.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Po, 28. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 29. 11.
06:25 Bergamo BGY
08:05 Trapani TPS
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 04. 12.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
21 €
1h 25m
Št, 27. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
4 noci v meste Trapani
Po, 31. 10.
12:20 Trapani TPS
23:45 Bratislava BTS
11h 25m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
Št, 27. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Po, 31. 10.
12:20 Trapani TPS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
34 €
1h 35m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 25m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Po, 24. 10.
12:25 Trapani TPS
19:35 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 10.
12:25 Trapani TPS
14:00 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 35m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Trapani
Ne, 16. 10.
20:40 Trapani TPS
22:45 Bratislava BTS
2h 5m
priamy
73 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 16. 10.
20:40 Trapani TPS
22:45 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
2h 5m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Trapani
Ne, 23. 10.
09:25 Trapani TPS
17:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 23. 10.
09:25 Trapani TPS
12:05 Brusel CRL
Ryanair
15 €
2h 40m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
21 €
1h 45m
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
Ne, 16. 10.
20:40 Trapani TPS
22:45 Bratislava BTS
2h 5m
priamy
76 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
33 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 16. 10.
20:40 Trapani TPS
22:45 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
2h 5m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Trapani
Ne, 16. 10.
09:25 Trapani TPS
17:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 16. 10.
09:25 Trapani TPS
12:05 Brusel CRL
Ryanair
38 €
2h 40m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 45m
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
Ne, 23. 10.
20:40 Trapani TPS
22:45 Bratislava BTS
2h 5m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
28 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 23. 10.
20:40 Trapani TPS
22:45 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 5m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Po, 17. 10.
12:25 Trapani TPS
19:35 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 10.
12:25 Trapani TPS
14:00 Bergamo BGY
Ryanair
31 €
1h 35m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 20m
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
Ne, 16. 10.
09:25 Trapani TPS
17:35 Bratislava BTS
8h 10m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
33 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 16. 10.
09:25 Trapani TPS
12:05 Brusel CRL
Ryanair
38 €
2h 40m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 45m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Po, 17. 10.
22:15 Trapani TPS
11:20 Bratislava BTS
13h 5m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 10.
22:15 Trapani TPS
00:10 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h 55m
Ut, 18. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
4 noci v meste Trapani
Po, 17. 10.
12:25 Trapani TPS
19:35 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
33 €
2h 10m
cesta späť
Po, 17. 10.
12:25 Trapani TPS
14:00 Bergamo BGY
Ryanair
31 €
1h 35m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 20m
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
4 noci v meste Trapani
Po, 17. 10.
22:15 Trapani TPS
11:20 Bratislava BTS
13h 5m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
33 €
2h 10m
cesta späť
Po, 17. 10.
22:15 Trapani TPS
00:10 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h 55m
Ut, 18. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Trapani
Ne, 23. 10.
20:40 Trapani TPS
22:45 Bratislava BTS
2h 5m
priamy
88 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 23. 10.
20:40 Trapani TPS
22:45 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 5m
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Po, 31. 10.
12:20 Trapani TPS
23:45 Bratislava BTS
11h 25m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Po, 31. 10.
12:20 Trapani TPS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
34 €
1h 35m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 25m
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
4 noci v meste Trapani
Po, 24. 10.
22:15 Trapani TPS
11:20 Bratislava BTS
13h 5m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
28 €
2h 10m
cesta späť
Po, 24. 10.
22:15 Trapani TPS
00:10 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 55m
Ut, 25. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 10m
Po, 09. 01.
20:30 Bratislava BTS
08:05 Trapani TPS
11h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Ne, 15. 01.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
92 €
zobraziť
cesta tam
Po, 09. 01.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
Ut, 10. 01.
06:25 Bergamo BGY
08:05 Trapani TPS
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 15. 01.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
Po, 23. 01.
20:30 Bratislava BTS
08:05 Trapani TPS
11h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Ne, 29. 01.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
92 €
zobraziť
cesta tam
Po, 23. 01.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
Ut, 24. 01.
06:25 Bergamo BGY
08:05 Trapani TPS
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 29. 01.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
Po, 16. 01.
20:30 Bratislava BTS
08:05 Trapani TPS
11h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Ne, 22. 01.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
Po, 16. 01.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
Ut, 17. 01.
06:25 Bergamo BGY
08:05 Trapani TPS
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 22. 01.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
29 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
Po, 30. 01.
20:30 Bratislava BTS
08:05 Trapani TPS
11h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Ne, 05. 02.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
97 €
zobraziť
cesta tam
Po, 30. 01.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
Ut, 31. 01.
06:25 Bergamo BGY
08:05 Trapani TPS
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 05. 02.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
31 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Trapani
Po, 24. 10.
22:15 Trapani TPS
11:20 Bratislava BTS
13h 5m
1 prestup
99 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 10.
22:15 Trapani TPS
00:10 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 55m
Ut, 25. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 10m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Trapani
Ne, 16. 10.
17:25 Trapani TPS
21:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 16. 10.
17:25 Trapani TPS
18:15 Malta MLA
Ryanair
13 €
50m
19:25 Malta MLA
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
61 €
2h 15m
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
Ne, 23. 10.
17:25 Trapani TPS
21:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
106 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
28 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 23. 10.
17:25 Trapani TPS
18:15 Malta MLA
Ryanair
13 €
50m
19:25 Malta MLA
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
66 €
2h 15m
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
Ne, 16. 10.
17:25 Trapani TPS
21:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
107 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
33 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 16. 10.
17:25 Trapani TPS
18:15 Malta MLA
Ryanair
13 €
50m
19:25 Malta MLA
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
61 €
2h 15m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Trapani
Ne, 23. 10.
17:25 Trapani TPS
21:40 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
115 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 23. 10.
17:25 Trapani TPS
18:15 Malta MLA
Ryanair
13 €
50m
19:25 Malta MLA
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
66 €
2h 15m
Št, 27. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
2h 10m
priamy
3 noci v meste Trapani
Ne, 30. 10.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
128 €
zobraziť
cesta tam
Št, 27. 10.
07:00 Bratislava BTS
09:10 Trapani TPS
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Ne, 30. 10.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
36 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
74 €
1h 25m
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:35 Trapani TPS
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Trapani
Ne, 30. 10.
17:00 Trapani TPS
23:00 Bratislava BTS
6h
1 prestup
146 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:55 Bergamo BGY
12:35 Trapani TPS
Ryanair
22 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 30. 10.
17:00 Trapani TPS
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
36 €
1h 35m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
74 €
1h 25m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Trapani?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Trapani je máj s cenou v priemere 110 €, prípadne jún s cenou priemerne 125 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 180 € a január priemerne za 178 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Trapani?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Trapani je Utorok s cenou v priemere 63 €, prípadne Sobota s cenou priemerne 70 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 78 € a Nedeľa priemerne za 76 €.

Created by CoevoApps.com