zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Torino

odlet 18. 01. - 18. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ne, 23. 01.
21:10 Bratislava BTS
09:35 Torino TRN
12h 25m
1 prestup
4 noci v meste Torino
Pi, 28. 01.
14:30 Torino TRN
20:40 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
203 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 01.
21:10 Bratislava BTS
23:25 Malta MLA
Ryanair
41 €
2h 15m
Po, 24. 01.
07:30 Malta MLA
09:35 Torino TRN
Ryanair
23 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 28. 01.
14:30 Torino TRN
16:00 Brusel CRL
Ryanair
95 €
1h 30m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Ne, 30. 01.
21:10 Bratislava BTS
09:35 Torino TRN
12h 25m
1 prestup
4 noci v meste Torino
Pi, 04. 02.
14:30 Torino TRN
20:40 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
203 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 30. 01.
21:10 Bratislava BTS
23:25 Malta MLA
Ryanair
41 €
2h 15m
Po, 31. 01.
07:30 Malta MLA
09:35 Torino TRN
Ryanair
23 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 04. 02.
14:30 Torino TRN
16:00 Brusel CRL
Ryanair
95 €
1h 30m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Ne, 06. 02.
21:10 Bratislava BTS
09:35 Torino TRN
12h 25m
1 prestup
4 noci v meste Torino
Pi, 11. 02.
14:30 Torino TRN
20:40 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
203 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 02.
21:10 Bratislava BTS
23:25 Malta MLA
Ryanair
41 €
2h 15m
Po, 07. 02.
07:30 Malta MLA
09:35 Torino TRN
Ryanair
23 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 11. 02.
14:30 Torino TRN
16:00 Brusel CRL
Ryanair
95 €
1h 30m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Ne, 06. 03.
21:10 Bratislava BTS
09:35 Torino TRN
12h 25m
1 prestup
4 noci v meste Torino
Pi, 11. 03.
14:30 Torino TRN
20:40 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
214 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 03.
21:10 Bratislava BTS
23:25 Malta MLA
Ryanair
41 €
2h 15m
Po, 07. 03.
07:30 Malta MLA
09:35 Torino TRN
Ryanair
23 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 11. 03.
14:30 Torino TRN
16:00 Brusel CRL
Ryanair
95 €
1h 30m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 45m
Ne, 13. 02.
21:10 Bratislava BTS
09:35 Torino TRN
12h 25m
1 prestup
4 noci v meste Torino
Pi, 18. 02.
14:30 Torino TRN
20:40 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
226 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 02.
21:10 Bratislava BTS
23:25 Malta MLA
Ryanair
41 €
2h 15m
Po, 14. 02.
07:30 Malta MLA
09:35 Torino TRN
Ryanair
23 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 18. 02.
14:30 Torino TRN
16:00 Brusel CRL
Ryanair
95 €
1h 30m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
67 €
1h 45m
Ne, 27. 02.
21:10 Bratislava BTS
09:35 Torino TRN
12h 25m
1 prestup
4 noci v meste Torino
Pi, 04. 03.
14:30 Torino TRN
20:40 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
246 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 27. 02.
21:10 Bratislava BTS
23:25 Malta MLA
Ryanair
41 €
2h 15m
Po, 28. 02.
07:30 Malta MLA
09:35 Torino TRN
Ryanair
23 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 04. 03.
14:30 Torino TRN
16:00 Brusel CRL
Ryanair
115 €
1h 30m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
67 €
1h 45m
Ne, 20. 02.
21:10 Bratislava BTS
09:35 Torino TRN
12h 25m
1 prestup
4 noci v meste Torino
Pi, 25. 02.
14:30 Torino TRN
20:40 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
278 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 02.
21:10 Bratislava BTS
23:25 Malta MLA
Ryanair
41 €
2h 15m
Po, 21. 02.
07:30 Malta MLA
09:35 Torino TRN
Ryanair
23 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 25. 02.
14:30 Torino TRN
16:00 Brusel CRL
Ryanair
95 €
1h 30m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
119 €
1h 45m
Ne, 13. 03.
21:10 Bratislava BTS
09:35 Torino TRN
12h 25m
1 prestup
4 noci v meste Torino
Pi, 18. 03.
14:30 Torino TRN
20:40 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
287 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 03.
21:10 Bratislava BTS
23:25 Malta MLA
Ryanair
91 €
2h 15m
Po, 14. 03.
07:30 Malta MLA
09:35 Torino TRN
Ryanair
57 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 18. 03.
14:30 Torino TRN
16:00 Brusel CRL
Ryanair
95 €
1h 30m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Ne, 20. 03.
21:10 Bratislava BTS
09:35 Torino TRN
12h 25m
1 prestup
4 noci v meste Torino
Pi, 25. 03.
14:30 Torino TRN
20:40 Bratislava BTS
6h 10m
1 prestup
287 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 03.
21:10 Bratislava BTS
23:25 Malta MLA
Ryanair
91 €
2h 15m
Po, 21. 03.
07:30 Malta MLA
09:35 Torino TRN
Ryanair
57 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 25. 03.
14:30 Torino TRN
16:00 Brusel CRL
Ryanair
95 €
1h 30m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Torino?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Torino je september s cenou v priemere 145 €, prípadne január s cenou priemerne 164 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 246 € a február priemerne za 189 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Torino?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Torino je Štvrtok s cenou v priemere 80 €, prípadne Nedeľa s cenou priemerne 91 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Streda priemerne za 99 € a Sobota priemerne za 97 €.