odkiaľ

dátum odletu

od
do

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava (BTS) ⇋ Skopje (SKP)

Najlepšie ponuky

Po, 07. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 09. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
52 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
22 €
1h 25m
cesta späť
St, 09. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
Po, 07. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 11. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
52 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
22 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 11. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
St, 09. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
5 nocí v meste Skopje
Po, 14. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
27 €
1h 30m
cesta späť
Po, 14. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
St, 09. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
2 noci v meste Skopje
Pi, 11. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
27 €
1h 30m
cesta späť
Pi, 11. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
Pi, 04. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Skopje
St, 09. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
60 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
30 €
1h 25m
cesta späť
St, 09. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
Pi, 11. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
3 noci v meste Skopje
Po, 14. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
60 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
30 €
1h 25m
cesta späť
Po, 14. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
St, 01. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
5 nocí v meste Skopje
Po, 06. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 01. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 30m
cesta späť
Po, 06. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
Po, 29. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 01. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
65 €
zobraziť
cesta tam
Po, 29. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 25m
cesta späť
St, 01. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
St, 01. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
2 noci v meste Skopje
Pi, 03. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 01. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 30m
cesta späť
Pi, 03. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
Po, 29. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 03. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
65 €
zobraziť
cesta tam
Po, 29. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 03. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
Pi, 11. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Skopje
St, 16. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
30 €
1h 25m
cesta späť
St, 16. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Pi, 04. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
3 noci v meste Skopje
Po, 07. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
70 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
30 €
1h 25m
cesta späť
Po, 07. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Pi, 03. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Skopje
St, 08. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
St, 08. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
Po, 06. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 08. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
Po, 06. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
St, 08. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
St, 08. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
2 noci v meste Skopje
Pi, 10. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 08. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 30m
cesta späť
Pi, 10. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
Po, 06. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 10. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
Po, 06. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 10. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
Pi, 03. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
3 noci v meste Skopje
Po, 06. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
Po, 06. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
Pi, 26. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Skopje
St, 01. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 26. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
St, 01. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
Pi, 26. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
3 noci v meste Skopje
Po, 29. 06.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 26. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
Po, 29. 06.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
25 €
1h 30m
Po, 03. 08.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 05. 08.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Po, 03. 08.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
20 €
1h 25m
cesta späť
St, 05. 08.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
60 €
1h 30m
St, 15. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
5 nocí v meste Skopje
Po, 20. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 15. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 30m
cesta späť
Po, 20. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
Po, 14. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 18. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 18. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
St, 16. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
2 noci v meste Skopje
Pi, 18. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 30m
cesta späť
Pi, 18. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Pi, 18. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Skopje
St, 23. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 25m
cesta späť
St, 23. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
St, 16. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
5 nocí v meste Skopje
Po, 21. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 30m
cesta späť
Po, 21. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Po, 14. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 16. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 25m
cesta späť
St, 16. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Pi, 18. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
3 noci v meste Skopje
Po, 21. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 25m
cesta späť
Po, 21. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Pi, 19. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
3 noci v meste Skopje
Po, 22. 06.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
80 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 25m
cesta späť
Po, 22. 06.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
St, 02. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
2 noci v meste Skopje
Pi, 04. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
55 €
1h 30m
cesta späť
Pi, 04. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
27 €
1h 30m
Po, 31. 08.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 04. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
87 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 08.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
60 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 04. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
27 €
1h 30m
St, 05. 08.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
5 nocí v meste Skopje
Po, 10. 08.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 08.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 30m
cesta späť
Po, 10. 08.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
50 €
1h 30m
St, 22. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
2 noci v meste Skopje
Pi, 24. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
St, 22. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
60 €
1h 30m
cesta späť
Pi, 24. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
Pi, 17. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
3 noci v meste Skopje
Po, 20. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
60 €
1h 25m
cesta späť
Po, 20. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
Po, 20. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 22. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
60 €
1h 25m
cesta späť
St, 22. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
Po, 31. 08.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 02. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 08.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
60 €
1h 25m
cesta späť
St, 02. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
Pi, 17. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Skopje
St, 22. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 17. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
60 €
1h 25m
cesta späť
St, 22. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
Po, 20. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 24. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 20. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
60 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 24. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
30 €
1h 30m
St, 23. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
2 noci v meste Skopje
Pi, 25. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 30m
cesta späť
Pi, 25. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Po, 21. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 23. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
St, 23. 09.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Po, 22. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 26. 06.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 22. 06.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 26. 06.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Pi, 10. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
5 nocí v meste Skopje
St, 15. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
St, 15. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Po, 13. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 15. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 13. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
St, 15. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Po, 21. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 25. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
90 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 25. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
St, 02. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
5 nocí v meste Skopje
Po, 07. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
95 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
55 €
1h 30m
cesta späť
Po, 07. 09.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
40 €
1h 30m
Po, 03. 08.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 07. 08.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
100 €
zobraziť
cesta tam
Po, 03. 08.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
20 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 07. 08.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
80 €
1h 30m
St, 30. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
5 nocí v meste Skopje
Po, 05. 10.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
100 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 09.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 30m
cesta späť
Po, 05. 10.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
50 €
1h 30m
Pi, 10. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
3 noci v meste Skopje
Po, 13. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
100 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 25m
cesta späť
Po, 13. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
50 €
1h 30m
St, 08. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
1h 30m
priamy
5 nocí v meste Skopje
Po, 13. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
100 €
zobraziť
cesta tam
St, 08. 07.
20:50 Bratislava BTS
22:20 Skopje SKP
Wizzair
50 €
1h 30m
cesta späť
Po, 13. 07.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
50 €
1h 30m
Po, 27. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
2 noci v meste Skopje
St, 29. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
100 €
zobraziť
cesta tam
Po, 27. 07.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 25m
cesta späť
St, 29. 07.
18:50 Skopje SKP
20:20 Bratislava BTS
Wizzair
60 €
1h 30m
Po, 28. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
1h 25m
priamy
4 noci v meste Skopje
Pi, 02. 10.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
1h 30m
priamy
100 €
zobraziť
cesta tam
Po, 28. 09.
21:30 Bratislava BTS
22:55 Skopje SKP
Wizzair
40 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 02. 10.
14:35 Skopje SKP
16:05 Bratislava BTS
Wizzair
60 €
1h 30m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Skopje?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Skopje je máj s cenou v priemere 34 €, prípadne jún s cenou priemerne 43 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú august priemerne za 143 € a júl priemerne za 123 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Skopje?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Skopje je Utorok s cenou v priemere 42 €, prípadne Nedeľa s cenou priemerne 42 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 44 € a Nedeľa priemerne za 42 €.