zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Santander

odlet 25. 10. - 23. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
21:45 Santander SDR
8h 20m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Pi, 29. 10.
22:25 Santander SDR
11:35 Bratislava BTS
13h 10m
1 prestup
112 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
14:40 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
18:50 Londýn STN
21:45 Santander SDR
Ryanair
25 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 29. 10.
22:25 Santander SDR
23:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
1h 50m
So, 30. 10.
08:30 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
Po, 25. 10.
11:40 Bratislava BTS
19:50 Santander SDR
8h 10m
1 prestup
4 noci v meste Santander
Pi, 29. 10.
22:25 Santander SDR
11:35 Bratislava BTS
13h 10m
1 prestup
135 €
zobraziť
cesta tam
Po, 25. 10.
11:40 Bratislava BTS
13:30 Brusel CRL
Ryanair
31 €
1h 50m
18:00 Brusel CRL
19:50 Santander SDR
Ryanair
40 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 29. 10.
22:25 Santander SDR
23:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
1h 50m
So, 30. 10.
08:30 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
Pi, 26. 11.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 29. 11.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
136 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 26. 11.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Po, 29. 11.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
Pi, 12. 11.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 15. 11.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
136 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 12. 11.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Po, 15. 11.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
Pi, 19. 11.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 22. 11.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
136 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 11.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Po, 22. 11.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
Pi, 12. 11.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 14. 11.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 12. 11.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 14. 11.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
41 €
2h 5m
Po, 15. 11.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 45m
St, 27. 10.
12:20 Bratislava BTS
19:45 Santander SDR
7h 25m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Pi, 29. 10.
22:25 Santander SDR
11:35 Bratislava BTS
13h 10m
1 prestup
142 €
zobraziť
cesta tam
St, 27. 10.
12:20 Bratislava BTS
14:10 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
17:55 Brusel CRL
19:45 Santander SDR
Ryanair
40 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 29. 10.
22:25 Santander SDR
23:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
1h 50m
So, 30. 10.
08:30 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
Po, 25. 10.
11:40 Bratislava BTS
19:50 Santander SDR
8h 10m
1 prestup
2 noci v meste Santander
St, 27. 10.
15:15 Santander SDR
22:35 Bratislava BTS
7h 20m
1 prestup
148 €
zobraziť
cesta tam
Po, 25. 10.
11:40 Bratislava BTS
13:30 Brusel CRL
Ryanair
31 €
1h 50m
18:00 Brusel CRL
19:50 Santander SDR
Ryanair
40 €
1h 50m
cesta späť
St, 27. 10.
15:15 Santander SDR
16:05 Londýn STN
Ryanair
52 €
1h 50m
19:30 Londýn STN
22:35 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 5m
Pi, 26. 11.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 29. 11.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
150 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 26. 11.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Po, 29. 11.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
Pi, 19. 11.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 21. 11.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
151 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 11.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 21. 11.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
41 €
2h 5m
Po, 22. 11.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
2h 45m
Ne, 14. 11.
12:20 Bratislava BTS
21:50 Santander SDR
9h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Santander
Pi, 19. 11.
14:05 Santander SDR
20:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
152 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 14. 11.
12:20 Bratislava BTS
14:20 Dublin DUB
Ryanair
47 €
3h
18:50 Dublin DUB
21:50 Santander SDR
Ryanair
41 €
2h
cesta späť
Pi, 19. 11.
14:05 Santander SDR
15:55 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
21:45 Santander SDR
8h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Santander
Ne, 31. 10.
21:35 Santander SDR
11:05 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
153 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
14:40 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
18:50 Londýn STN
21:45 Santander SDR
Ryanair
25 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 31. 10.
21:35 Santander SDR
22:30 Londýn STN
Ryanair
52 €
1h 55m
Po, 01. 11.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
21:45 Santander SDR
8h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Santander
Ne, 31. 10.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
14:40 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
18:50 Londýn STN
21:45 Santander SDR
Ryanair
25 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 31. 10.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
69 €
2h 5m
Po, 01. 11.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
2h 45m
Pi, 26. 11.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 28. 11.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
160 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 26. 11.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 28. 11.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
41 €
2h 5m
Po, 29. 11.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
47 €
2h 45m
Ne, 07. 11.
12:20 Bratislava BTS
21:50 Santander SDR
9h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Santander
Pi, 12. 11.
14:05 Santander SDR
20:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
161 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 07. 11.
12:20 Bratislava BTS
14:20 Dublin DUB
Ryanair
56 €
3h
18:50 Dublin DUB
21:50 Santander SDR
Ryanair
41 €
2h
cesta späť
Pi, 12. 11.
14:05 Santander SDR
15:55 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
Pi, 29. 10.
15:15 Bratislava BTS
21:55 Santander SDR
6h 40m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 31. 10.
21:35 Santander SDR
11:05 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
162 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 29. 10.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
19:00 Londýn STN
21:55 Santander SDR
Ryanair
32 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 31. 10.
21:35 Santander SDR
22:30 Londýn STN
Ryanair
52 €
1h 55m
Po, 01. 11.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Pi, 03. 12.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 06. 12.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
163 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 12.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
55 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Po, 06. 12.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
1h 45m
Ut, 26. 10.
07:10 Bratislava BTS
07:55 Santander SDR
45m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Pi, 29. 10.
22:25 Santander SDR
11:35 Bratislava BTS
13h 10m
1 prestup
164 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
07:10 Bratislava BTS
09:40 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
56 €
2h 30m
21:10 Palma de Mallorca PMI
07:55 Santander SDR
Vueling
44 €
10h 45m
cesta späť
Pi, 29. 10.
22:25 Santander SDR
23:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
1h 50m
So, 30. 10.
08:30 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
Pi, 29. 10.
15:15 Bratislava BTS
21:55 Santander SDR
6h 40m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 31. 10.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
165 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 29. 10.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
19:00 Londýn STN
21:55 Santander SDR
Ryanair
32 €
1h 55m
cesta späť
Ne, 31. 10.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
69 €
2h 5m
Po, 01. 11.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
2h 45m
Pi, 19. 11.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 21. 11.
21:35 Santander SDR
11:05 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
167 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 11.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 21. 11.
21:35 Santander SDR
22:30 Londýn STN
Ryanair
52 €
1h 55m
Po, 22. 11.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
2h 10m
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
21:45 Santander SDR
8h 20m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Št, 28. 10.
18:45 Santander SDR
09:20 Bratislava BTS
14h 35m
1 prestup
167 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
14:40 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
18:50 Londýn STN
21:45 Santander SDR
Ryanair
25 €
1h 55m
cesta späť
Št, 28. 10.
18:45 Santander SDR
20:10 Malaga AGP
Ryanair
47 €
1h 25m
Pi, 29. 10.
06:10 Malaga AGP
09:20 Bratislava BTS
Ryanair
72 €
3h 10m
Pi, 03. 12.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 05. 12.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
168 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 12.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
55 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 05. 12.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
48 €
2h 5m
Po, 06. 12.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 45m
Pi, 19. 11.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 22. 11.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 11.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
63 €
2h
cesta späť
Po, 22. 11.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
Ne, 21. 11.
12:20 Bratislava BTS
21:50 Santander SDR
9h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Santander
Pi, 26. 11.
14:05 Santander SDR
20:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
171 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 21. 11.
12:20 Bratislava BTS
14:20 Dublin DUB
Ryanair
66 €
3h
18:50 Dublin DUB
21:50 Santander SDR
Ryanair
41 €
2h
cesta späť
Pi, 26. 11.
14:05 Santander SDR
15:55 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
Pi, 05. 11.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 07. 11.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
174 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 05. 11.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Ne, 07. 11.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
41 €
2h 5m
Po, 08. 11.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
47 €
2h 45m
Pi, 05. 11.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 08. 11.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
174 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 05. 11.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Po, 08. 11.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
57 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
Pi, 26. 11.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 28. 11.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
174 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 26. 11.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Ne, 28. 11.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
41 €
2h 5m
Po, 29. 11.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
47 €
2h 45m
Ne, 06. 02.
12:20 Bratislava BTS
21:50 Santander SDR
9h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Santander
Pi, 11. 02.
14:05 Santander SDR
20:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 02.
12:20 Bratislava BTS
14:20 Dublin DUB
Ryanair
45 €
3h
18:50 Dublin DUB
21:50 Santander SDR
Ryanair
48 €
2h
cesta späť
Pi, 11. 02.
14:05 Santander SDR
15:55 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Pi, 10. 12.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 13. 12.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 10. 12.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Po, 13. 12.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
1h 45m
Pi, 04. 02.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 07. 02.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
177 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 02.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Po, 07. 02.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Pi, 21. 01.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 24. 01.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
177 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 01.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Po, 24. 01.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Pi, 14. 01.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 17. 01.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
177 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 01.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Po, 17. 01.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Pi, 07. 01.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 10. 01.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
177 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 01.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Po, 10. 01.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Pi, 26. 11.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 28. 11.
21:35 Santander SDR
11:05 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
177 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 26. 11.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 28. 11.
21:35 Santander SDR
22:30 Londýn STN
Ryanair
43 €
1h 55m
Po, 29. 11.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
63 €
2h 10m
Pi, 14. 01.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 16. 01.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
179 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 01.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Ne, 16. 01.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
48 €
2h 5m
Po, 17. 01.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 45m
Pi, 07. 01.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 09. 01.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
179 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 01.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Ne, 09. 01.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
48 €
2h 5m
Po, 10. 01.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 45m
Pi, 04. 02.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 06. 02.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
179 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 02.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
43 €
2h
cesta späť
Ne, 06. 02.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
48 €
2h 5m
Po, 07. 02.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 45m
Pi, 12. 11.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 15. 11.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
181 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 12. 11.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
74 €
2h
cesta späť
Po, 15. 11.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
St, 27. 10.
12:20 Bratislava BTS
19:45 Santander SDR
7h 25m
1 prestup
4 noci v meste Santander
Ne, 31. 10.
21:35 Santander SDR
11:05 Bratislava BTS
13h 30m
1 prestup
182 €
zobraziť
cesta tam
St, 27. 10.
12:20 Bratislava BTS
14:10 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
17:55 Brusel CRL
19:45 Santander SDR
Ryanair
40 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 31. 10.
21:35 Santander SDR
22:30 Londýn STN
Ryanair
52 €
1h 55m
Po, 01. 11.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Pi, 21. 01.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 24. 01.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
183 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 01.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Po, 24. 01.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Pi, 28. 01.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 31. 01.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
183 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 01.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Po, 31. 01.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Pi, 14. 01.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Po, 17. 01.
14:45 Santander SDR
23:35 Bratislava BTS
8h 50m
1 prestup
183 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 01.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Po, 17. 01.
14:45 Santander SDR
16:35 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
21:50 Brusel CRL
23:35 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
21:45 Santander SDR
8h 20m
1 prestup
3 noci v meste Santander
Pi, 29. 10.
17:15 Santander SDR
23:00 Bratislava BTS
5h 45m
1 prestup
184 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
14:40 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
18:50 Londýn STN
21:45 Santander SDR
Ryanair
25 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 29. 10.
17:15 Santander SDR
18:10 Dublin DUB
Ryanair
69 €
1h 55m
19:20 Dublin DUB
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
66 €
2h 40m
Pi, 19. 11.
11:35 Bratislava BTS
17:00 Santander SDR
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 21. 11.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
184 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 19. 11.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:00 Santander SDR
Ryanair
63 €
2h
cesta späť
Ne, 21. 11.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
41 €
2h 5m
Po, 22. 11.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
2h 45m
Ne, 09. 01.
12:20 Bratislava BTS
21:50 Santander SDR
9h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Santander
Pi, 14. 01.
14:05 Santander SDR
20:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
185 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 01.
12:20 Bratislava BTS
14:20 Dublin DUB
Ryanair
55 €
3h
18:50 Dublin DUB
21:50 Santander SDR
Ryanair
48 €
2h
cesta späť
Pi, 14. 01.
14:05 Santander SDR
15:55 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Ne, 30. 01.
12:20 Bratislava BTS
21:50 Santander SDR
9h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Santander
Pi, 04. 02.
14:05 Santander SDR
20:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
185 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 30. 01.
12:20 Bratislava BTS
14:20 Dublin DUB
Ryanair
55 €
3h
18:50 Dublin DUB
21:50 Santander SDR
Ryanair
48 €
2h
cesta späť
Pi, 04. 02.
14:05 Santander SDR
15:55 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Pi, 14. 01.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 16. 01.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
185 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 01.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 16. 01.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
48 €
2h 5m
Po, 17. 01.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 45m
St, 27. 10.
12:20 Bratislava BTS
19:45 Santander SDR
7h 25m
1 prestup
4 noci v meste Santander
Ne, 31. 10.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
185 €
zobraziť
cesta tam
St, 27. 10.
12:20 Bratislava BTS
14:10 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
17:55 Brusel CRL
19:45 Santander SDR
Ryanair
40 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 31. 10.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
69 €
2h 5m
Po, 01. 11.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
2h 45m
Ne, 23. 01.
12:20 Bratislava BTS
21:50 Santander SDR
9h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Santander
Pi, 28. 01.
14:05 Santander SDR
20:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
185 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 01.
12:20 Bratislava BTS
14:20 Dublin DUB
Ryanair
55 €
3h
18:50 Dublin DUB
21:50 Santander SDR
Ryanair
48 €
2h
cesta späť
Pi, 28. 01.
14:05 Santander SDR
15:55 Brusel CRL
Ryanair
38 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 45m
Pi, 28. 01.
12:25 Bratislava BTS
19:40 Santander SDR
7h 15m
1 prestup
2 noci v meste Santander
Ne, 30. 01.
22:15 Santander SDR
13:10 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
185 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 01.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
17:25 Bergamo BGY
19:40 Santander SDR
Ryanair
34 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 30. 01.
22:15 Santander SDR
23:20 Dublin DUB
Ryanair
48 €
2h 5m
Po, 31. 01.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 45m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Santander?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Santander je september s cenou v priemere 161 €, prípadne august s cenou priemerne 183 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 267 € a október priemerne za 252 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Santander?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Santander je Nedeľa s cenou v priemere 78 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 83 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 105 € a Štvrtok priemerne za 96 €.