zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Salzburg

odlet 29. 09. - 27. 11. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ne, 25. 10.
22:10 Bratislava BTS
10:05 Salzburg SZG
11h 55m
1 prestup
4 noci v meste Salzburg
Pi, 30. 10.
09:35 Salzburg SZG
20:40 Bratislava BTS
11h 5m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 10.
22:10 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
Po, 26. 10.
07:10 Londýn STN
10:05 Salzburg SZG
Ryanair
12 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 30. 10.
09:35 Salzburg SZG
10:35 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
14 €
2h 10m
Št, 22. 10.
22:20 Bratislava BTS
10:20 Salzburg SZG
12h
1 prestup
3 noci v meste Salzburg
Po, 26. 10.
10:30 Salzburg SZG
20:35 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Št, 22. 10.
22:20 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
Pi, 23. 10.
07:20 Londýn STN
10:20 Salzburg SZG
Ryanair
22 €
2h
cesta späť
Po, 26. 10.
10:30 Salzburg SZG
11:30 Londýn STN
Ryanair
12 €
2h
17:25 Londýn STN
20:35 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
2h 10m
Ne, 25. 10.
22:10 Bratislava BTS
10:05 Salzburg SZG
11h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 31. 10.
10:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 10.
22:10 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
Po, 26. 10.
07:10 Londýn STN
10:05 Salzburg SZG
Ryanair
12 €
1h 55m
cesta späť
So, 31. 10.
10:10 Salzburg SZG
11:10 Londýn STN
Ryanair
35 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
2h 10m
Ne, 08. 11.
22:10 Bratislava BTS
10:05 Salzburg SZG
11h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 14. 11.
10:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 08. 11.
22:10 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h 25m
Po, 09. 11.
07:10 Londýn STN
10:05 Salzburg SZG
Ryanair
26 €
1h 55m
cesta späť
So, 14. 11.
10:10 Salzburg SZG
11:10 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
2h 10m
Ne, 15. 11.
22:10 Bratislava BTS
10:05 Salzburg SZG
11h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 21. 11.
10:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
99 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 15. 11.
22:10 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
Po, 16. 11.
07:10 Londýn STN
10:05 Salzburg SZG
Ryanair
23 €
1h 55m
cesta späť
So, 21. 11.
10:10 Salzburg SZG
11:10 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 15. 11.
22:10 Bratislava BTS
10:05 Salzburg SZG
11h 55m
1 prestup
4 noci v meste Salzburg
Pi, 20. 11.
09:35 Salzburg SZG
20:40 Bratislava BTS
11h 5m
1 prestup
105 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 15. 11.
22:10 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
Po, 16. 11.
07:10 Londýn STN
10:05 Salzburg SZG
Ryanair
23 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 20. 11.
09:35 Salzburg SZG
10:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Pi, 27. 11.
21:05 Bratislava BTS
09:30 Salzburg SZG
12h 25m
1 prestup
2 noci v meste Salzburg
Po, 30. 11.
10:30 Salzburg SZG
20:35 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
109 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 27. 11.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
So, 28. 11.
06:35 Londýn STN
09:30 Salzburg SZG
Ryanair
34 €
1h 55m
cesta späť
Po, 30. 11.
10:30 Salzburg SZG
11:30 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
17:25 Londýn STN
20:35 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
2h 10m
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
09:30 Salzburg SZG
12h 25m
1 prestup
2 noci v meste Salzburg
Po, 09. 11.
10:30 Salzburg SZG
20:35 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
110 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 11.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
So, 07. 11.
06:35 Londýn STN
09:30 Salzburg SZG
Ryanair
34 €
1h 55m
cesta späť
Po, 09. 11.
10:30 Salzburg SZG
11:30 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
17:25 Londýn STN
20:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 13. 11.
21:05 Bratislava BTS
09:30 Salzburg SZG
12h 25m
1 prestup
2 noci v meste Salzburg
Po, 16. 11.
10:30 Salzburg SZG
20:35 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
112 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 13. 11.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
So, 14. 11.
06:35 Londýn STN
09:30 Salzburg SZG
Ryanair
30 €
1h 55m
cesta späť
Po, 16. 11.
10:30 Salzburg SZG
11:30 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
17:25 Londýn STN
20:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 06. 12.
22:10 Bratislava BTS
10:05 Salzburg SZG
11h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 12. 12.
10:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
112 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 12.
22:10 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h 25m
Po, 07. 12.
07:10 Londýn STN
10:05 Salzburg SZG
Ryanair
24 €
1h 55m
cesta späť
So, 12. 12.
10:10 Salzburg SZG
11:10 Londýn STN
Ryanair
35 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Ne, 22. 11.
22:10 Bratislava BTS
10:05 Salzburg SZG
11h 55m
1 prestup
4 noci v meste Salzburg
Pi, 27. 11.
09:35 Salzburg SZG
20:40 Bratislava BTS
11h 5m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 22. 11.
22:10 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
Po, 23. 11.
07:10 Londýn STN
10:05 Salzburg SZG
Ryanair
26 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 27. 11.
09:35 Salzburg SZG
10:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Ne, 29. 11.
22:10 Bratislava BTS
10:05 Salzburg SZG
11h 55m
1 prestup
4 noci v meste Salzburg
Pi, 04. 12.
09:35 Salzburg SZG
20:40 Bratislava BTS
11h 5m
1 prestup
118 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 29. 11.
22:10 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
Po, 30. 11.
07:10 Londýn STN
10:05 Salzburg SZG
Ryanair
26 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 04. 12.
09:35 Salzburg SZG
10:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 10m
Po, 11. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:25 Salzburg SZG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 16. 01.
10:50 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 10m
1 prestup
120 €
zobraziť
cesta tam
Po, 11. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
31 €
1h 45m
19:00 Eindhoven EIN
20:25 Salzburg SZG
Transavia
29 €
1h 25m
cesta späť
So, 16. 01.
10:50 Salzburg SZG
11:50 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Po, 11. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:25 Salzburg SZG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 16. 01.
12:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
10h 50m
1 prestup
120 €
zobraziť
cesta tam
Po, 11. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
31 €
1h 45m
19:00 Eindhoven EIN
20:25 Salzburg SZG
Transavia
29 €
1h 25m
cesta späť
So, 16. 01.
12:10 Salzburg SZG
13:10 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Po, 11. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:25 Salzburg SZG
12h 40m
1 prestup
4 noci v meste Salzburg
Pi, 15. 01.
09:35 Salzburg SZG
20:40 Bratislava BTS
11h 5m
1 prestup
126 €
zobraziť
cesta tam
Po, 11. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
31 €
1h 45m
19:00 Eindhoven EIN
20:25 Salzburg SZG
Transavia
29 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 15. 01.
09:35 Salzburg SZG
10:35 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 10m
Ne, 01. 11.
22:10 Bratislava BTS
10:05 Salzburg SZG
11h 55m
1 prestup
4 noci v meste Salzburg
Pi, 06. 11.
09:35 Salzburg SZG
20:40 Bratislava BTS
11h 5m
1 prestup
126 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 01. 11.
22:10 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
42 €
2h 25m
Po, 02. 11.
07:10 Londýn STN
10:05 Salzburg SZG
Ryanair
32 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 06. 11.
09:35 Salzburg SZG
10:35 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
09:30 Salzburg SZG
12h 25m
1 prestup
2 noci v meste Salzburg
Po, 02. 11.
10:30 Salzburg SZG
20:35 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
128 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 10.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 25m
So, 31. 10.
06:35 Londýn STN
09:30 Salzburg SZG
Ryanair
48 €
1h 55m
cesta späť
Po, 02. 11.
10:30 Salzburg SZG
11:30 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h
17:25 Londýn STN
20:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Po, 18. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:25 Salzburg SZG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 23. 01.
12:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
10h 50m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Po, 18. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
31 €
1h 45m
19:00 Eindhoven EIN
20:25 Salzburg SZG
Transavia
43 €
1h 25m
cesta späť
So, 23. 01.
12:10 Salzburg SZG
13:10 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Po, 18. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:25 Salzburg SZG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 23. 01.
10:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Po, 18. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
31 €
1h 45m
19:00 Eindhoven EIN
20:25 Salzburg SZG
Transavia
43 €
1h 25m
cesta späť
So, 23. 01.
10:10 Salzburg SZG
11:10 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Po, 18. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:25 Salzburg SZG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 23. 01.
10:50 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 10m
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
Po, 18. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
31 €
1h 45m
19:00 Eindhoven EIN
20:25 Salzburg SZG
Transavia
43 €
1h 25m
cesta späť
So, 23. 01.
10:50 Salzburg SZG
11:50 Londýn STN
Ryanair
31 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Pi, 08. 01.
08:05 Bratislava BTS
14:50 Salzburg SZG
6h 45m
1 prestup
3 noci v meste Salzburg
Po, 11. 01.
10:30 Salzburg SZG
20:35 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
141 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 08. 01.
08:05 Bratislava BTS
09:50 Eindhoven EIN
Ryanair
38 €
1h 45m
13:25 Eindhoven EIN
14:50 Salzburg SZG
Transavia
43 €
1h 25m
cesta späť
Po, 11. 01.
10:30 Salzburg SZG
11:30 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h
17:25 Londýn STN
20:35 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Pi, 08. 01.
08:05 Bratislava BTS
14:50 Salzburg SZG
6h 45m
1 prestup
2 noci v meste Salzburg
Ne, 10. 01.
10:30 Salzburg SZG
21:45 Bratislava BTS
11h 15m
1 prestup
145 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 08. 01.
08:05 Bratislava BTS
09:50 Eindhoven EIN
Ryanair
38 €
1h 45m
13:25 Eindhoven EIN
14:50 Salzburg SZG
Transavia
43 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 10. 01.
10:30 Salzburg SZG
11:30 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h
18:35 Londýn STN
21:45 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Po, 25. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:25 Salzburg SZG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 30. 01.
10:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 50m
1 prestup
150 €
zobraziť
cesta tam
Po, 25. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
38 €
1h 45m
19:00 Eindhoven EIN
20:25 Salzburg SZG
Transavia
29 €
1h 25m
cesta späť
So, 30. 01.
10:10 Salzburg SZG
11:10 Londýn STN
Ryanair
42 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 10m
Po, 04. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:15 Salzburg SZG
12h 30m
1 prestup
4 noci v meste Salzburg
Pi, 08. 01.
09:35 Salzburg SZG
20:40 Bratislava BTS
11h 5m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
Po, 04. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
67 €
1h 45m
18:50 Eindhoven EIN
20:15 Salzburg SZG
Transavia
29 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 08. 01.
09:35 Salzburg SZG
10:35 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Po, 04. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:15 Salzburg SZG
12h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 09. 01.
10:50 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 10m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
Po, 04. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
67 €
1h 45m
18:50 Eindhoven EIN
20:15 Salzburg SZG
Transavia
29 €
1h 25m
cesta späť
So, 09. 01.
10:50 Salzburg SZG
11:50 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Po, 04. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:15 Salzburg SZG
12h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 09. 01.
12:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
10h 50m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
Po, 04. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
67 €
1h 45m
18:50 Eindhoven EIN
20:15 Salzburg SZG
Transavia
29 €
1h 25m
cesta späť
So, 09. 01.
12:10 Salzburg SZG
13:10 Londýn STN
Ryanair
25 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Po, 25. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:25 Salzburg SZG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 30. 01.
12:10 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
10h 50m
1 prestup
159 €
zobraziť
cesta tam
Po, 25. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
38 €
1h 45m
19:00 Eindhoven EIN
20:25 Salzburg SZG
Transavia
29 €
1h 25m
cesta späť
So, 30. 01.
12:10 Salzburg SZG
13:10 Londýn STN
Ryanair
51 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 10m
Pi, 11. 12.
21:05 Bratislava BTS
09:30 Salzburg SZG
12h 25m
1 prestup
2 noci v meste Salzburg
Po, 14. 12.
10:30 Salzburg SZG
20:35 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
164 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 12.
21:05 Bratislava BTS
22:30 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
So, 12. 12.
06:35 Londýn STN
09:30 Salzburg SZG
Ryanair
58 €
1h 55m
cesta späť
Po, 14. 12.
10:30 Salzburg SZG
11:30 Londýn STN
Ryanair
35 €
2h
17:25 Londýn STN
20:35 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Po, 25. 01.
07:45 Bratislava BTS
20:25 Salzburg SZG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Salzburg
So, 30. 01.
10:50 Salzburg SZG
23:00 Bratislava BTS
12h 10m
1 prestup
168 €
zobraziť
cesta tam
Po, 25. 01.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
38 €
1h 45m
19:00 Eindhoven EIN
20:25 Salzburg SZG
Transavia
29 €
1h 25m
cesta späť
So, 30. 01.
10:50 Salzburg SZG
11:50 Londýn STN
Ryanair
60 €
2h
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 10m
Po, 28. 12.
07:45 Bratislava BTS
20:15 Salzburg SZG
12h 30m
1 prestup
4 noci v meste Salzburg
Pi, 01. 01.
09:35 Salzburg SZG
20:40 Bratislava BTS
11h 5m
1 prestup
180 €
zobraziť
cesta tam
Po, 28. 12.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
36 €
1h 45m
18:50 Eindhoven EIN
20:15 Salzburg SZG
Transavia
36 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 01. 01.
09:35 Salzburg SZG
10:35 Londýn STN
Ryanair
73 €
2h
17:30 Londýn STN
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Pi, 01. 01.
08:05 Bratislava BTS
14:50 Salzburg SZG
6h 45m
1 prestup
2 noci v meste Salzburg
Ne, 03. 01.
10:30 Salzburg SZG
21:45 Bratislava BTS
11h 15m
1 prestup
263 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 01. 01.
08:05 Bratislava BTS
09:50 Eindhoven EIN
Ryanair
36 €
1h 45m
13:25 Eindhoven EIN
14:50 Salzburg SZG
Transavia
36 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 03. 01.
10:30 Salzburg SZG
11:30 Londýn STN
Ryanair
150 €
2h
18:35 Londýn STN
21:45 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 10m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Salzburg?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Salzburg je máj s cenou v priemere 150 €, prípadne január s cenou priemerne 155 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú august priemerne za 294 € a september priemerne za 271 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Salzburg?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Salzburg je Piatok s cenou v priemere 82 €, prípadne Štvrtok s cenou priemerne 88 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 122 € a Streda priemerne za 117 €.