zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Rotterdam

odlet 11. 08. - 09. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

So, 05. 09.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
2 noci v meste Rotterdam
Po, 07. 09.
16:25 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
159 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 09.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
40 €
2h 20m
cesta späť
Po, 07. 09.
16:25 Rotterdam RTM
19:15 Malaga AGP
Transavia
64 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
3h 15m
So, 05. 09.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
3 noci v meste Rotterdam
Ut, 08. 09.
16:00 Rotterdam RTM
23:45 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 09.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
40 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 08. 09.
16:00 Rotterdam RTM
19:40 Kerkyra / Corfu CFU
Transavia
84 €
2h 40m
23:00 Kerkyra / Corfu CFU
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 45m
So, 19. 09.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
2 noci v meste Rotterdam
Po, 21. 09.
16:25 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
179 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 09.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
68 €
2h 20m
cesta späť
Po, 21. 09.
16:25 Rotterdam RTM
19:15 Malaga AGP
Transavia
59 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
3h 15m
So, 19. 09.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
3 noci v meste Rotterdam
Ut, 22. 09.
16:00 Rotterdam RTM
23:45 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
196 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 09.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
68 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 22. 09.
16:00 Rotterdam RTM
19:40 Kerkyra / Corfu CFU
Transavia
79 €
2h 40m
23:00 Kerkyra / Corfu CFU
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
So, 26. 09.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
2 noci v meste Rotterdam
Po, 28. 09.
16:25 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
200 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 09.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
86 €
2h 20m
cesta späť
Po, 28. 09.
16:25 Rotterdam RTM
19:15 Malaga AGP
Transavia
59 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
3h 15m
So, 10. 10.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
2 noci v meste Rotterdam
Po, 12. 10.
16:25 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
205 €
zobraziť
cesta tam
So, 10. 10.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
38 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
61 €
2h 20m
cesta späť
Po, 12. 10.
16:25 Rotterdam RTM
19:15 Malaga AGP
Transavia
63 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
3h 15m
So, 26. 09.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
3 noci v meste Rotterdam
Ut, 29. 09.
16:00 Rotterdam RTM
23:45 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
207 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 09.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
86 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 29. 09.
16:00 Rotterdam RTM
19:40 Kerkyra / Corfu CFU
Transavia
74 €
2h 40m
23:00 Kerkyra / Corfu CFU
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 45m
So, 12. 09.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
3 noci v meste Rotterdam
Ut, 15. 09.
16:00 Rotterdam RTM
23:45 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
208 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 09.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
61 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 15. 09.
16:00 Rotterdam RTM
19:40 Kerkyra / Corfu CFU
Transavia
89 €
2h 40m
23:00 Kerkyra / Corfu CFU
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
1h 45m
Pi, 21. 08.
09:50 Bratislava BTS
22:30 Rotterdam RTM
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Rotterdam
Po, 24. 08.
16:00 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 50m
1 prestup
208 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 08.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
31 €
3h 25m
19:40 Malaga AGP
22:30 Rotterdam RTM
Transavia
101 €
2h 50m
cesta späť
Po, 24. 08.
16:00 Rotterdam RTM
18:50 Malaga AGP
Transavia
49 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
3h 15m
Pi, 28. 08.
09:50 Bratislava BTS
22:30 Rotterdam RTM
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Rotterdam
Po, 31. 08.
16:25 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
212 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 08.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
31 €
3h 25m
19:40 Malaga AGP
22:30 Rotterdam RTM
Transavia
101 €
2h 50m
cesta späť
Po, 31. 08.
16:25 Rotterdam RTM
19:15 Malaga AGP
Transavia
49 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
3h 15m
So, 03. 10.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
2 noci v meste Rotterdam
Po, 05. 10.
16:25 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
242 €
zobraziť
cesta tam
So, 03. 10.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
38 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
98 €
2h 20m
cesta späť
Po, 05. 10.
16:25 Rotterdam RTM
19:15 Malaga AGP
Transavia
54 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
3h 15m
So, 22. 08.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
2 noci v meste Rotterdam
Po, 24. 08.
16:00 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 50m
1 prestup
252 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 08.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
27 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
149 €
2h 20m
cesta späť
Po, 24. 08.
16:00 Rotterdam RTM
18:50 Malaga AGP
Transavia
49 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
3h 15m
So, 22. 08.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
5 nocí v meste Rotterdam
Št, 27. 08.
19:30 Rotterdam RTM
09:25 Bratislava BTS
13h 55m
1 prestup
252 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 08.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
27 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
149 €
2h 20m
cesta späť
Št, 27. 08.
19:30 Rotterdam RTM
22:20 Malaga AGP
Transavia
49 €
2h 50m
Pi, 28. 08.
06:10 Malaga AGP
09:25 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
3h 15m
So, 29. 08.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
2 noci v meste Rotterdam
Po, 31. 08.
16:25 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
253 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 08.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
149 €
2h 20m
cesta späť
Po, 31. 08.
16:25 Rotterdam RTM
19:15 Malaga AGP
Transavia
49 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
3h 15m
Pi, 21. 08.
09:50 Bratislava BTS
22:30 Rotterdam RTM
12h 40m
1 prestup
4 noci v meste Rotterdam
Ut, 25. 08.
15:45 Rotterdam RTM
23:45 Bratislava BTS
8h
1 prestup
261 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 08.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
31 €
3h 25m
19:40 Malaga AGP
22:30 Rotterdam RTM
Transavia
101 €
2h 50m
cesta späť
Ut, 25. 08.
15:45 Rotterdam RTM
19:25 Kerkyra / Corfu CFU
Transavia
79 €
2h 40m
23:00 Kerkyra / Corfu CFU
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
1h 45m
Pi, 28. 08.
09:50 Bratislava BTS
22:30 Rotterdam RTM
12h 40m
1 prestup
4 noci v meste Rotterdam
Ut, 01. 09.
16:00 Rotterdam RTM
23:45 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
266 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 08.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
31 €
3h 25m
19:40 Malaga AGP
22:30 Rotterdam RTM
Transavia
101 €
2h 50m
cesta späť
Ut, 01. 09.
16:00 Rotterdam RTM
19:40 Kerkyra / Corfu CFU
Transavia
84 €
2h 40m
23:00 Kerkyra / Corfu CFU
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
1h 45m
So, 15. 08.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
5 nocí v meste Rotterdam
Št, 20. 08.
19:30 Rotterdam RTM
09:25 Bratislava BTS
13h 55m
1 prestup
282 €
zobraziť
cesta tam
So, 15. 08.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
36 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
166 €
2h 20m
cesta späť
Št, 20. 08.
19:30 Rotterdam RTM
22:20 Malaga AGP
Transavia
49 €
2h 50m
Pi, 21. 08.
06:10 Malaga AGP
09:25 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
3h 15m
So, 15. 08.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
2 noci v meste Rotterdam
Po, 17. 08.
16:00 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 50m
1 prestup
287 €
zobraziť
cesta tam
So, 15. 08.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
36 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
166 €
2h 20m
cesta späť
Po, 17. 08.
16:00 Rotterdam RTM
18:50 Malaga AGP
Transavia
54 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
3h 15m
So, 22. 08.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
3 noci v meste Rotterdam
Ut, 25. 08.
15:45 Rotterdam RTM
23:45 Bratislava BTS
8h
1 prestup
305 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 08.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
27 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
149 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 25. 08.
15:45 Rotterdam RTM
19:25 Kerkyra / Corfu CFU
Transavia
79 €
2h 40m
23:00 Kerkyra / Corfu CFU
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
1h 45m
So, 29. 08.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
3 noci v meste Rotterdam
Ut, 01. 09.
16:00 Rotterdam RTM
23:45 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
307 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 08.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
24 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
149 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 01. 09.
16:00 Rotterdam RTM
19:40 Kerkyra / Corfu CFU
Transavia
84 €
2h 40m
23:00 Kerkyra / Corfu CFU
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
1h 45m
So, 17. 10.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
5 nocí v meste Rotterdam
Št, 22. 10.
16:10 Rotterdam RTM
09:25 Bratislava BTS
17h 15m
1 prestup
323 €
zobraziť
cesta tam
So, 17. 10.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
47 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
184 €
2h 20m
cesta späť
Št, 22. 10.
16:10 Rotterdam RTM
19:00 Malaga AGP
Transavia
49 €
2h 50m
Pi, 23. 10.
06:10 Malaga AGP
09:25 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
3h 15m
So, 17. 10.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
2 noci v meste Rotterdam
Po, 19. 10.
16:25 Rotterdam RTM
23:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
330 €
zobraziť
cesta tam
So, 17. 10.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
47 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
184 €
2h 20m
cesta späť
Po, 19. 10.
16:25 Rotterdam RTM
19:15 Malaga AGP
Transavia
56 €
2h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
3h 15m
So, 15. 08.
09:50 Bratislava BTS
18:50 Rotterdam RTM
9h
1 prestup
3 noci v meste Rotterdam
Ut, 18. 08.
15:45 Rotterdam RTM
23:45 Bratislava BTS
8h
1 prestup
359 €
zobraziť
cesta tam
So, 15. 08.
09:50 Bratislava BTS
12:25 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
36 €
2h 35m
16:30 Palma de Mallorca PMI
18:50 Rotterdam RTM
Transavia
166 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 18. 08.
15:45 Rotterdam RTM
19:25 Kerkyra / Corfu CFU
Transavia
79 €
2h 40m
23:00 Kerkyra / Corfu CFU
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
78 €
1h 45m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Rotterdam?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Rotterdam je s cenou v priemere 0 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú priemerne za 0 € a priemerne za 0 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Rotterdam?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Rotterdam je s cenou v priemere 0 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú priemerne za 0 € a priemerne za 0 €.