zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Ronchi De Legionari

odlet 28. 10. - 26. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
18:00 Ronchi De Legionari TRS
8h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 01. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
6 €
2h 15m
16:00 Malta MLA
18:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
10 €
2h
cesta späť
Ne, 01. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 20m
St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 01. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
6 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
10 €
2h
cesta späť
Ne, 01. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 20m
St, 28. 10.
11:25 Bratislava BTS
18:00 Ronchi De Legionari TRS
6h 35m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 01. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
11:25 Bratislava BTS
13:40 Malta MLA
Ryanair
8 €
2h 15m
16:00 Malta MLA
18:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
10 €
2h
cesta späť
Ne, 01. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 20m
St, 28. 10.
11:25 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
8h 35m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 01. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
11:25 Bratislava BTS
13:40 Malta MLA
Ryanair
8 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
10 €
2h
cesta späť
Ne, 01. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 20m
St, 04. 11.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 08. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 11.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 08. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
St, 02. 12.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 06. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 12.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 06. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
St, 09. 12.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 13. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 12.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 13. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
St, 11. 11.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 15. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 11. 11.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 15. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 20m
St, 18. 11.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 22. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 18. 11.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 22. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 20m
St, 25. 11.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 29. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 25. 11.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 29. 11.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 20m
St, 16. 12.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 20. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
102 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 12.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 20. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
2h 20m
St, 23. 12.
11:25 Bratislava BTS
20:05 Ronchi De Legionari TRS
8h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 27. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 12.
11:25 Bratislava BTS
13:40 Malta MLA
Ryanair
33 €
2h 15m
18:05 Malta MLA
20:05 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 27. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 20m
St, 23. 12.
09:20 Bratislava BTS
18:00 Ronchi De Legionari TRS
8h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 27. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 12.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
33 €
2h 15m
16:00 Malta MLA
18:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 27. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 20m
St, 23. 12.
11:25 Bratislava BTS
18:00 Ronchi De Legionari TRS
6h 35m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 27. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 12.
11:25 Bratislava BTS
13:40 Malta MLA
Ryanair
33 €
2h 15m
16:00 Malta MLA
18:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 27. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 20m
St, 23. 12.
09:20 Bratislava BTS
20:05 Ronchi De Legionari TRS
10h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 27. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 12.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
33 €
2h 15m
18:05 Malta MLA
20:05 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 27. 12.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 20m
St, 13. 01.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 17. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
St, 13. 01.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
42 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
24 €
2h
cesta späť
Ne, 17. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
2h 20m
St, 06. 01.
11:25 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
8h 35m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 10. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 01.
11:25 Bratislava BTS
13:40 Malta MLA
Ryanair
50 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
24 €
2h
cesta späť
Ne, 10. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
2h 20m
St, 06. 01.
09:20 Bratislava BTS
18:00 Ronchi De Legionari TRS
8h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 10. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 01.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
50 €
2h 15m
16:00 Malta MLA
18:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
24 €
2h
cesta späť
Ne, 10. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
2h 20m
St, 06. 01.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 10. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 01.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
50 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
24 €
2h
cesta späť
Ne, 10. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
2h 20m
St, 06. 01.
11:25 Bratislava BTS
18:00 Ronchi De Legionari TRS
6h 35m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 10. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
140 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 01.
11:25 Bratislava BTS
13:40 Malta MLA
Ryanair
50 €
2h 15m
16:00 Malta MLA
18:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
24 €
2h
cesta späť
Ne, 10. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
2h 20m
St, 17. 02.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 21. 02.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
149 €
zobraziť
cesta tam
St, 17. 02.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
51 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
28 €
2h
cesta späť
Ne, 21. 02.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
28 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
2h 20m
St, 10. 02.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 14. 02.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
149 €
zobraziť
cesta tam
St, 10. 02.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
51 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
28 €
2h
cesta späť
Ne, 14. 02.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
28 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
2h 20m
St, 24. 02.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 28. 02.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
149 €
zobraziť
cesta tam
St, 24. 02.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
51 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
28 €
2h
cesta späť
Ne, 28. 02.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
28 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
2h 20m
St, 20. 01.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 24. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
150 €
zobraziť
cesta tam
St, 20. 01.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
51 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
24 €
2h
cesta späť
Ne, 24. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
51 €
2h 20m
St, 27. 01.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 31. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
150 €
zobraziť
cesta tam
St, 27. 01.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
51 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
24 €
2h
cesta späť
Ne, 31. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
24 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
51 €
2h 20m
St, 30. 12.
11:25 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
8h 35m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 03. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 12.
11:25 Bratislava BTS
13:40 Malta MLA
Ryanair
33 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 03. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
28 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
75 €
2h 20m
St, 30. 12.
11:25 Bratislava BTS
18:00 Ronchi De Legionari TRS
6h 35m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 03. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 12.
11:25 Bratislava BTS
13:40 Malta MLA
Ryanair
33 €
2h 15m
16:00 Malta MLA
18:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 03. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
28 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
75 €
2h 20m
St, 30. 12.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 03. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 12.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
33 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 03. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
28 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
75 €
2h 20m
St, 30. 12.
09:20 Bratislava BTS
18:00 Ronchi De Legionari TRS
8h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 03. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 12.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
33 €
2h 15m
16:00 Malta MLA
18:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
20 €
2h
cesta späť
Ne, 03. 01.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
28 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
75 €
2h 20m
St, 03. 02.
09:20 Bratislava BTS
20:00 Ronchi De Legionari TRS
10h 40m
1 prestup
4 noci v meste Ronchi De Legionari
Ne, 07. 02.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
20:45 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
158 €
zobraziť
cesta tam
St, 03. 02.
09:20 Bratislava BTS
11:35 Malta MLA
Ryanair
51 €
2h 15m
18:00 Malta MLA
20:00 Ronchi De Legionari TRS
Ryanair
28 €
2h
cesta späť
Ne, 07. 02.
10:40 Ronchi De Legionari TRS
12:30 Malta MLA
Ryanair
28 €
1h 50m
18:25 Malta MLA
20:45 Bratislava BTS
Ryanair
51 €
2h 20m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Ronchi De Legionari?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Ronchi De Legionari je máj s cenou v priemere 131 €, prípadne jún s cenou priemerne 150 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú august priemerne za 224 € a november priemerne za 198 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Ronchi De Legionari?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Ronchi De Legionari je Pondelok s cenou v priemere 82 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 88 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Nedeľa priemerne za 90 € a Utorok priemerne za 88 €.