zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Rím

odlet 25. 01. - 25. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 12. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
Po, 17. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 24. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
4 noci v meste Rím
Pi, 28. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 28. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 19. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
Pi, 21. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 21. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 21. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
St, 26. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
St, 26. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 19. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
Po, 24. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 10. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
St, 12. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
St, 12. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 29. 03.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
St, 31. 03.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 29. 03.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
St, 31. 03.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 24. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
St, 26. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
St, 26. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 17. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
St, 19. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
St, 19. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 17. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
4 noci v meste Rím
Pi, 21. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 21. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 19. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
4 noci v meste Rím
Pi, 23. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 19. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 23. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 05. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
Po, 10. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 10. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 21. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
3 noci v meste Rím
Po, 24. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 26. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
4 noci v meste Rím
Pi, 30. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 30. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 28. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
Po, 03. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Po, 03. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 10. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
4 noci v meste Rím
Pi, 14. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 14. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
Po, 12. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
St, 14. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Po, 12. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
St, 14. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 07. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
3 noci v meste Rím
Po, 10. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Po, 10. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 03. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
St, 05. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Po, 03. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
St, 05. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 07. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
Po, 12. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Po, 12. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 26. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
St, 28. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
St, 28. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 05. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
Pi, 07. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 07. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
Pi, 14. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
3 noci v meste Rím
Po, 17. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 30. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
3 noci v meste Rím
Po, 03. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Po, 03. 05.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Po, 19. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
St, 21. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Po, 19. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
St, 21. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
Pi, 07. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
St, 12. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
St, 12. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 28. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
Pi, 30. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 30. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 30. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
St, 05. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
St, 05. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 14. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
St, 19. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
St, 19. 05.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 21. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
Pi, 23. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 23. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 21. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
Po, 26. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Po, 26. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 12. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
Pi, 14. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 14. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
Po, 05. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
St, 07. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
54 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
St, 07. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
Po, 05. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
4 noci v meste Rím
Pi, 09. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
54 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 09. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
Pi, 02. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
St, 07. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
54 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 02. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
St, 07. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
Po, 03. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
4 noci v meste Rím
Pi, 07. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
54 €
zobraziť
cesta tam
Po, 03. 05.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 07. 05.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
St, 07. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
Pi, 09. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
54 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 09. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
Pi, 16. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
St, 21. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
54 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 16. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
St, 21. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 35m
St, 31. 03.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
Po, 05. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 05. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
1h 35m
St, 31. 03.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
Pi, 02. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 02. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
1h 35m
Pi, 23. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
St, 28. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
33 €
1h 40m
cesta späť
St, 28. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 23. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
3 noci v meste Rím
Po, 26. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
33 €
1h 40m
cesta späť
Po, 26. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
Pi, 09. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
3 noci v meste Rím
Po, 12. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
33 €
1h 40m
cesta späť
Po, 12. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 14. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
2 noci v meste Rím
Pi, 16. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 16. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
1h 35m
Pi, 09. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
St, 14. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
33 €
1h 40m
cesta späť
St, 14. 04.
06:25 Rím CIA
08:00 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
1h 35m
St, 14. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
1h 40m
priamy
5 nocí v meste Rím
Po, 19. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
08:30 Bratislava BTS
10:10 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 19. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 29. 03.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
4 noci v meste Rím
Pi, 02. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
56 €
zobraziť
cesta tam
Po, 29. 03.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 02. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
1h 35m
Pi, 02. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
3 noci v meste Rím
Po, 05. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
60 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 02. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Po, 05. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
1h 35m
Pi, 16. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
1h 40m
priamy
3 noci v meste Rím
Po, 19. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
60 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 16. 04.
13:55 Bratislava BTS
15:35 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Po, 19. 04.
07:10 Rím CIA
08:45 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 12. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
1h 40m
priamy
4 noci v meste Rím
Pi, 16. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
1h 35m
priamy
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 12. 04.
09:10 Bratislava BTS
10:50 Rím CIA
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 16. 04.
11:55 Rím CIA
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
1h 35m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Rím?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Rím je máj s cenou v priemere 59 €, prípadne jún s cenou priemerne 73 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 200 € a január priemerne za 165 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Rím?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Rím je Utorok s cenou v priemere 33 €, prípadne Štvrtok s cenou priemerne 42 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Piatok priemerne za 75 € a Sobota priemerne za 70 €.