zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Pula

odlet 07. 10. - 05. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Po, 10. 10.
07:10 Bratislava BTS
20:45 Pula PUY
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Pula
Št, 13. 10.
21:30 Pula PUY
11:40 Bratislava BTS
14h 10m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 10.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:45 Pula PUY
Ryanair
15 €
1h 50m
cesta späť
Št, 13. 10.
21:30 Pula PUY
22:40 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 10m
Pi, 14. 10.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 10m
Po, 24. 10.
07:10 Bratislava BTS
20:45 Pula PUY
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Pula
Št, 27. 10.
21:30 Pula PUY
11:40 Bratislava BTS
14h 10m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 10.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:45 Pula PUY
Ryanair
15 €
1h 50m
cesta späť
Št, 27. 10.
21:30 Pula PUY
22:40 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 10m
Pi, 28. 10.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Po, 17. 10.
07:10 Bratislava BTS
20:45 Pula PUY
13h 35m
1 prestup
3 noci v meste Pula
Št, 20. 10.
21:30 Pula PUY
11:40 Bratislava BTS
14h 10m
1 prestup
110 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 10.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
18:55 Brusel CRL
20:45 Pula PUY
Ryanair
15 €
1h 50m
cesta späť
Št, 20. 10.
21:30 Pula PUY
22:40 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 21. 10.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
61 €
2h 10m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Pula?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Pula je september s cenou v priemere 139 €, prípadne jún s cenou priemerne 208 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú máj priemerne za 301 € a júl priemerne za 260 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Pula?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Pula je Nedeľa s cenou v priemere 101 €, prípadne Pondelok s cenou priemerne 102 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Pondelok priemerne za 102 € a Nedeľa priemerne za 101 €.

Created by CoevoApps.com