zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Pescara

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 17. 10.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 17. 10.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 19. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 24. 10.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 24. 10.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 17. 10.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 17. 10.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 17. 10.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 17. 10.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 10. 10.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 10. 10.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 10. 10.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 10. 10.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 21. 10.
06:40 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
3h 25m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 21. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 23. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 23. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 24. 10.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 24. 10.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 19. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 23. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 23. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 19. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 21. 10.
06:40 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
3h 25m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 21. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 10. 10.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 10. 10.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 28. 09.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 30. 09.
06:40 Pescara PSR
12:25 Bratislava BTS
5h 45m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 30. 09.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 30. 09.
06:40 Pescara PSR
12:25 Bratislava BTS
5h 45m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 30. 09.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 28. 09.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 30. 09.
06:40 Pescara PSR
12:25 Bratislava BTS
5h 45m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 30. 09.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 16. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 16. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 20m
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 16. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 16. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 20m
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 16. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 16. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 20m
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 09. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 09. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 20m
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 09. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 09. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 20m
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 09. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 09. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 20m
Ut, 18. 10.
11:45 Bratislava BTS
23:40 Pescara PSR
11h 55m
1 prestup
3 noci v meste Pescara
Pi, 21. 10.
06:40 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
3h 25m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
11:45 Bratislava BTS
13:45 Alghero AHO
Ryanair
15 €
2h
22:25 Alghero AHO
23:40 Pescara PSR
Ryanair
17 €
1h 15m
cesta späť
Pi, 21. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ut, 18. 10.
11:45 Bratislava BTS
23:40 Pescara PSR
11h 55m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Št, 20. 10.
23:05 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
11h
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
11:45 Bratislava BTS
13:45 Alghero AHO
Ryanair
15 €
2h
22:25 Alghero AHO
23:40 Pescara PSR
Ryanair
17 €
1h 15m
cesta späť
Št, 20. 10.
23:05 Pescara PSR
00:10 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
Pi, 21. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ut, 18. 10.
11:45 Bratislava BTS
23:40 Pescara PSR
11h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Ne, 23. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
11:45 Bratislava BTS
13:45 Alghero AHO
Ryanair
15 €
2h
22:25 Alghero AHO
23:40 Pescara PSR
Ryanair
17 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 23. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Pi, 18. 11.
15:55 Bratislava BTS
22:25 Pescara PSR
6h 30m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Ne, 20. 11.
12:40 Pescara PSR
23:00 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 11.
15:55 Bratislava BTS
17:20 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:20 Bergamo BGY
22:25 Pescara PSR
Ryanair
15 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 20. 11.
12:40 Pescara PSR
13:45 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 5m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
23:15 Pescara PSR
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Pescara
Po, 24. 10.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:15 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 24. 10.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
23:15 Pescara PSR
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ut, 25. 10.
06:40 Pescara PSR
11:50 Bratislava BTS
5h 10m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:15 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ut, 25. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
10:30 Bergamo BGY
11:50 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
23:15 Pescara PSR
12h 45m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Ne, 23. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:15 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 23. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ut, 29. 11.
18:15 Bratislava BTS
06:50 Pescara PSR
12h 35m
1 prestup
3 noci v meste Pescara
So, 03. 12.
08:10 Pescara PSR
18:05 Bratislava BTS
9h 55m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 29. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 30. 11.
05:45 Bergamo BGY
06:50 Pescara PSR
Ryanair
15 €
1h 5m
cesta späť
So, 03. 12.
08:10 Pescara PSR
09:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 5m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 25m
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 07. 10.
06:40 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
3h 25m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 07. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 07. 10.
06:40 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
3h 25m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 07. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 07. 10.
06:40 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
3h 25m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 07. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
St, 21. 09.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 25. 09.
09:15 Pescara PSR
17:35 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 25. 09.
09:15 Pescara PSR
11:15 Brusel CRL
Ryanair
27 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
11 €
1h 45m
Ut, 04. 10.
11:45 Bratislava BTS
23:40 Pescara PSR
11h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Ne, 09. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 04. 10.
11:45 Bratislava BTS
13:45 Alghero AHO
Ryanair
21 €
2h
22:25 Alghero AHO
23:40 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 09. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
1h 20m
St, 14. 09.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 16. 09.
06:40 Pescara PSR
12:25 Bratislava BTS
5h 45m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 09.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 16. 09.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
11 €
1h 5m
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
St, 14. 09.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 16. 09.
06:40 Pescara PSR
12:25 Bratislava BTS
5h 45m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 09.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 16. 09.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
11 €
1h 5m
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
St, 14. 09.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 16. 09.
06:40 Pescara PSR
12:25 Bratislava BTS
5h 45m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 16. 09.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
11 €
1h 5m
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 02. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 02. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
11 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
St, 28. 09.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 02. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 02. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
11 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
St, 28. 09.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 02. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 02. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
11 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 28. 10.
06:40 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
3h 25m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 28. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
1h 20m
St, 26. 10.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 28. 10.
06:40 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
3h 25m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 28. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
1h 20m
St, 26. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Pescara
Pi, 28. 10.
06:40 Pescara PSR
10:05 Bratislava BTS
3h 25m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Pi, 28. 10.
06:40 Pescara PSR
07:45 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
1h 20m
Ut, 11. 10.
11:45 Bratislava BTS
23:40 Pescara PSR
11h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Ne, 16. 10.
06:50 Pescara PSR
15:10 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 11. 10.
11:45 Bratislava BTS
13:45 Alghero AHO
Ryanair
26 €
2h
22:25 Alghero AHO
23:40 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 15m
cesta späť
Ne, 16. 10.
06:50 Pescara PSR
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 5m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 20m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 16. 10.
09:15 Pescara PSR
17:35 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 16. 10.
09:15 Pescara PSR
11:15 Brusel CRL
Ryanair
17 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 16. 10.
09:15 Pescara PSR
17:35 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 16. 10.
09:15 Pescara PSR
11:15 Brusel CRL
Ryanair
17 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
4 noci v meste Pescara
Ne, 16. 10.
09:15 Pescara PSR
17:35 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Ne, 16. 10.
09:15 Pescara PSR
11:15 Brusel CRL
Ryanair
17 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
St, 14. 09.
07:00 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
14h
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 19. 09.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 19. 09.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
11 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 20m
St, 14. 09.
15:25 Bratislava BTS
21:00 Pescara PSR
5h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 19. 09.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 09.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 19. 09.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
11 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 20m
St, 14. 09.
15:25 Bratislava BTS
23:00 Pescara PSR
7h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Pescara
Po, 19. 09.
11:35 Pescara PSR
19:35 Bratislava BTS
8h
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 09.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:55 Bergamo BGY
23:00 Pescara PSR
Ryanair
10 €
1h 5m
cesta späť
Po, 19. 09.
11:35 Pescara PSR
12:40 Bergamo BGY
Ryanair
11 €
1h 5m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 20m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Pescara?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Pescara je jún s cenou v priemere 122 €, prípadne máj s cenou priemerne 123 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 165 € a október priemerne za 162 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Pescara?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Pescara je Pondelok s cenou v priemere 72 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 73 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 78 € a Piatok priemerne za 76 €.