zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Perugia

odlet 23. 04. - 21. 06. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Po, 14. 06.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 20. 06.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Ut, 15. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
20 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 20. 06.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Po, 07. 06.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 13. 06.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Ut, 08. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 13. 06.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Po, 31. 05.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 06. 06.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 05.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
Ut, 01. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 06. 06.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Po, 07. 06.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 11. 06.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
92 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Ut, 08. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 11. 06.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
10 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
5h 40m
Po, 31. 05.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 04. 06.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 05.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
Ut, 01. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 04. 06.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
10 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
5h 40m
Po, 28. 06.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 04. 07.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
Po, 28. 06.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Ut, 29. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
34 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 04. 07.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Po, 21. 06.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 27. 06.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
118 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Ut, 22. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
34 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 27. 06.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
38 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 5m
Po, 21. 06.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 25. 06.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
120 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Ut, 22. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
34 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 25. 06.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
20 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
5h 40m
Po, 14. 06.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 18. 06.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
121 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Ut, 15. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
20 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 18. 06.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
10 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
76 €
5h 40m
Po, 05. 07.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 11. 07.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
122 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 07.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
Ut, 06. 07.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 11. 07.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Št, 15. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Po, 19. 07.
15:05 Perugia PEG
21:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
122 €
zobraziť
cesta tam
Št, 15. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 16. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
25 €
2h 20m
cesta späť
Po, 19. 07.
15:05 Perugia PEG
16:30 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
2h 5m
Št, 01. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Perugia
Ne, 04. 07.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
126 €
zobraziť
cesta tam
Št, 01. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 02. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
35 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 04. 07.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Št, 08. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Perugia
Ne, 11. 07.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
126 €
zobraziť
cesta tam
Št, 08. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 09. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
35 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 11. 07.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Št, 29. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Po, 02. 08.
15:05 Perugia PEG
21:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
127 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 30. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
39 €
2h 20m
cesta späť
Po, 02. 08.
15:05 Perugia PEG
16:30 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Št, 08. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Po, 12. 07.
15:05 Perugia PEG
21:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
Št, 08. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 09. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
35 €
2h 20m
cesta späť
Po, 12. 07.
15:05 Perugia PEG
16:30 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Št, 19. 08.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Po, 23. 08.
15:05 Perugia PEG
21:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
Št, 19. 08.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h 15m
Pi, 20. 08.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
30 €
2h 20m
cesta späť
Po, 23. 08.
15:05 Perugia PEG
16:30 Londýn STN
Ryanair
38 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 5m
Št, 15. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Perugia
Ne, 18. 07.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
Št, 15. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 16. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
25 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 18. 07.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
38 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
2h 5m
Št, 01. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Po, 05. 07.
15:05 Perugia PEG
21:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
136 €
zobraziť
cesta tam
Št, 01. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 02. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
35 €
2h 20m
cesta späť
Po, 05. 07.
15:05 Perugia PEG
16:30 Londýn STN
Ryanair
38 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Po, 12. 07.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 18. 07.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
138 €
zobraziť
cesta tam
Po, 12. 07.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
Ut, 13. 07.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 18. 07.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
38 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
2h 5m
Št, 22. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Po, 26. 07.
15:05 Perugia PEG
21:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
141 €
zobraziť
cesta tam
Št, 22. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 23. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
34 €
2h 20m
cesta späť
Po, 26. 07.
15:05 Perugia PEG
16:30 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
47 €
2h 5m
Po, 19. 07.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 25. 07.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
154 €
zobraziť
cesta tam
Po, 19. 07.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
Ut, 20. 07.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 25. 07.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
69 €
2h 5m
Št, 12. 08.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Po, 16. 08.
15:05 Perugia PEG
21:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
Št, 12. 08.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
Pi, 13. 08.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
46 €
2h 20m
cesta späť
Po, 16. 08.
15:05 Perugia PEG
16:30 Londýn STN
Ryanair
55 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 5m
Po, 28. 06.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 02. 07.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
157 €
zobraziť
cesta tam
Po, 28. 06.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Ut, 29. 06.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
34 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 02. 07.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
54 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
54 €
5h 40m
Št, 22. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Perugia
Ne, 25. 07.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
157 €
zobraziť
cesta tam
Št, 22. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 23. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
34 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 25. 07.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
69 €
2h 5m
Po, 09. 08.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 15. 08.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
158 €
zobraziť
cesta tam
Po, 09. 08.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h 15m
Ut, 10. 08.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 15. 08.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
65 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 5m
Po, 26. 07.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 01. 08.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
163 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 07.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
Ut, 27. 07.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
25 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 01. 08.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
69 €
2h 5m
Po, 05. 07.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 09. 07.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
164 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 07.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
Ut, 06. 07.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 09. 07.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
30 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
77 €
5h 40m
Št, 29. 07.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Perugia
Ne, 01. 08.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 07.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 30. 07.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
39 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 01. 08.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
69 €
2h 5m
Po, 12. 07.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 16. 07.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
170 €
zobraziť
cesta tam
Po, 12. 07.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
Ut, 13. 07.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 16. 07.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
36 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
77 €
5h 40m
Št, 05. 08.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Po, 09. 08.
15:05 Perugia PEG
21:40 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
174 €
zobraziť
cesta tam
Št, 05. 08.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 06. 08.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
56 €
2h 20m
cesta späť
Po, 09. 08.
15:05 Perugia PEG
16:30 Londýn STN
Ryanair
55 €
2h 25m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Po, 16. 08.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 20. 08.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
Po, 16. 08.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 15m
Ut, 17. 08.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
25 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 20. 08.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
36 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
83 €
5h 40m
Št, 12. 08.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Perugia
Ne, 15. 08.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
Št, 12. 08.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
Pi, 13. 08.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
46 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 15. 08.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
65 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 5m
Po, 16. 08.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 22. 08.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
Po, 16. 08.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 15m
Ut, 17. 08.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
25 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 22. 08.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
83 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Po, 02. 08.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 06. 08.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
183 €
zobraziť
cesta tam
Po, 02. 08.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h 15m
Ut, 03. 08.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 06. 08.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
54 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
77 €
5h 40m
Št, 19. 08.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Perugia
Ne, 22. 08.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
183 €
zobraziť
cesta tam
Št, 19. 08.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h 15m
Pi, 20. 08.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
30 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 22. 08.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
83 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
Po, 02. 08.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Perugia
Ne, 08. 08.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
194 €
zobraziť
cesta tam
Po, 02. 08.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h 15m
Ut, 03. 08.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 08. 08.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
95 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
47 €
2h 5m
Po, 19. 07.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 23. 07.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
210 €
zobraziť
cesta tam
Po, 19. 07.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
Ut, 20. 07.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 23. 07.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
36 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
117 €
5h 40m
Po, 09. 08.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 13. 08.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
213 €
zobraziť
cesta tam
Po, 09. 08.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h 15m
Ut, 10. 08.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
23 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 13. 08.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
44 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
117 €
5h 40m
Po, 26. 07.
22:10 Bratislava BTS
10:50 Perugia PEG
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Perugia
Pi, 30. 07.
08:25 Perugia PEG
21:25 Bratislava BTS
13h
1 prestup
220 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 07.
22:10 Bratislava BTS
23:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
Ut, 27. 07.
07:30 Londýn STN
10:50 Perugia PEG
Ryanair
25 €
2h 20m
cesta späť
Pi, 30. 07.
08:25 Perugia PEG
09:35 Cagliari CAG
Ryanair
44 €
1h 10m
15:45 Cagliari CAG
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
117 €
5h 40m
Št, 05. 08.
22:55 Bratislava BTS
12:50 Perugia PEG
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Perugia
Ne, 08. 08.
10:35 Perugia PEG
16:05 Bratislava BTS
5h 30m
1 prestup
224 €
zobraziť
cesta tam
Št, 05. 08.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 06. 08.
09:30 Londýn STN
12:50 Perugia PEG
Ryanair
56 €
2h 20m
cesta späť
Ne, 08. 08.
10:35 Perugia PEG
12:00 Londýn STN
Ryanair
95 €
2h 25m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
47 €
2h 5m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Perugia?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Perugia je november s cenou v priemere 194 €, prípadne február s cenou priemerne 201 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú marec priemerne za 212 € a február priemerne za 201 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Perugia?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Perugia je Sobota s cenou v priemere 101 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 101 € a Nedeľa priemerne za 0 €.