zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Paríž

odlet 18. 01. - 18. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ut, 18. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 22. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
So, 22. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 01. 03.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 05. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
75 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 03.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
So, 05. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
So, 22. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 25. 01.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
41 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 25. 01.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 22. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 26. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
41 €
2h 5m
cesta späť
So, 26. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 22. 03.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 26. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 03.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
41 €
2h 5m
cesta späť
So, 26. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
So, 05. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 08. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
41 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 08. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 15. 03.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 19. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 03.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
41 €
2h 5m
cesta späť
So, 19. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 01. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 05. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
86 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
So, 05. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
Ut, 25. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 29. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
86 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
So, 29. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
So, 29. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 01. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
93 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
52 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 01. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
So, 19. 03.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 22. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
93 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 03.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
52 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 22. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 08. 03.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 12. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
93 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 08. 03.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
52 €
2h 5m
cesta späť
So, 12. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
So, 12. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 15. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
104 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
52 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 15. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
Pi, 04. 03.
08:15 Bratislava BTS
17:55 Paríž BVA
9h 40m
1 prestup
4 noci v meste Paríž
Ut, 08. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
107 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 03.
08:15 Bratislava BTS
09:55 Manchester MAN
Ryanair
50 €
2h 40m
15:35 Manchester MAN
17:55 Paríž BVA
Ryanair
23 €
1h 20m
cesta späť
Ut, 08. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
1h 55m
Pi, 18. 02.
08:15 Bratislava BTS
17:55 Paríž BVA
9h 40m
1 prestup
4 noci v meste Paríž
Ut, 22. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
107 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 02.
08:15 Bratislava BTS
09:55 Manchester MAN
Ryanair
50 €
2h 40m
15:35 Manchester MAN
17:55 Paríž BVA
Ryanair
23 €
1h 20m
cesta späť
Ut, 22. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
1h 55m
Pi, 11. 03.
08:15 Bratislava BTS
17:55 Paríž BVA
9h 40m
1 prestup
4 noci v meste Paríž
Ut, 15. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
107 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 03.
08:15 Bratislava BTS
09:55 Manchester MAN
Ryanair
50 €
2h 40m
15:35 Manchester MAN
17:55 Paríž BVA
Ryanair
23 €
1h 20m
cesta späť
Ut, 15. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
1h 55m
Ut, 08. 03.
20:20 Bratislava BTS
09:00 Paríž BVA
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Paríž
So, 12. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
108 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 08. 03.
20:20 Bratislava BTS
22:00 Rím CIA
Ryanair
40 €
1h 40m
St, 09. 03.
06:45 Rím CIA
09:00 Paríž BVA
Ryanair
27 €
2h 15m
cesta späť
So, 12. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Št, 27. 01.
11:10 Bratislava BTS
22:00 Paríž BVA
10h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Paríž
Ut, 01. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
108 €
zobraziť
cesta tam
Št, 27. 01.
11:10 Bratislava BTS
13:10 Dublin DUB
Ryanair
31 €
3h
19:30 Dublin DUB
22:00 Paríž BVA
Ryanair
36 €
1h 30m
cesta späť
Ut, 01. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 15. 03.
20:20 Bratislava BTS
09:00 Paríž BVA
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Paríž
So, 19. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
108 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 03.
20:20 Bratislava BTS
22:00 Rím CIA
Ryanair
40 €
1h 40m
St, 16. 03.
06:45 Rím CIA
09:00 Paríž BVA
Ryanair
27 €
2h 15m
cesta späť
So, 19. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 18. 01.
20:20 Bratislava BTS
09:00 Paríž BVA
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Paríž
So, 22. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
108 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 01.
20:20 Bratislava BTS
22:00 Rím CIA
Ryanair
40 €
1h 40m
St, 19. 01.
06:45 Rím CIA
09:00 Paríž BVA
Ryanair
27 €
2h 15m
cesta späť
So, 22. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 01. 03.
20:20 Bratislava BTS
09:00 Paríž BVA
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Paríž
So, 05. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
108 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 03.
20:20 Bratislava BTS
22:00 Rím CIA
Ryanair
40 €
1h 40m
St, 02. 03.
06:45 Rím CIA
09:00 Paríž BVA
Ryanair
27 €
2h 15m
cesta späť
So, 05. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 22. 02.
20:20 Bratislava BTS
09:00 Paríž BVA
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Paríž
So, 26. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
108 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 02.
20:20 Bratislava BTS
22:00 Rím CIA
Ryanair
40 €
1h 40m
St, 23. 02.
06:45 Rím CIA
09:00 Paríž BVA
Ryanair
27 €
2h 15m
cesta späť
So, 26. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
So, 19. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 22. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
112 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
78 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 22. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
1h 55m
So, 05. 03.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 08. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
112 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 03.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
78 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 08. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
1h 55m
Ut, 08. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 12. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
112 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 08. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
So, 12. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
78 €
1h 55m
So, 12. 03.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 15. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
112 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 03.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
78 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 15. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
1h 55m
Pi, 21. 01.
13:35 Bratislava BTS
22:00 Paríž BVA
8h 25m
1 prestup
4 noci v meste Paríž
Ut, 25. 01.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
113 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 01.
13:35 Bratislava BTS
15:35 Dublin DUB
Ryanair
36 €
3h
19:30 Dublin DUB
22:00 Paríž BVA
Ryanair
36 €
1h 30m
cesta späť
Ut, 25. 01.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Pi, 28. 01.
13:35 Bratislava BTS
22:00 Paríž BVA
8h 25m
1 prestup
4 noci v meste Paríž
Ut, 01. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
113 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 01.
13:35 Bratislava BTS
15:35 Dublin DUB
Ryanair
36 €
3h
19:30 Dublin DUB
22:00 Paríž BVA
Ryanair
36 €
1h 30m
cesta späť
Ut, 01. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
So, 05. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
2 noci v meste Paríž
Po, 07. 02.
22:30 Paríž BVA
11:05 Bratislava BTS
12h 35m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
41 €
2h 5m
cesta späť
Po, 07. 02.
22:30 Paríž BVA
23:05 Dublin DUB
Ryanair
36 €
1h 35m
Ut, 08. 02.
07:20 Dublin DUB
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 45m
Št, 20. 01.
11:10 Bratislava BTS
22:00 Paríž BVA
10h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Paríž
Ut, 25. 01.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
113 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 01.
11:10 Bratislava BTS
13:10 Dublin DUB
Ryanair
36 €
3h
19:30 Dublin DUB
22:00 Paríž BVA
Ryanair
36 €
1h 30m
cesta späť
Ut, 25. 01.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 25. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
5 nocí v meste Paríž
Ne, 30. 01.
21:20 Paríž BVA
13:10 Bratislava BTS
15h 50m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 30. 01.
21:20 Paríž BVA
21:55 Dublin DUB
Ryanair
43 €
1h 35m
Po, 31. 01.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 45m
Št, 20. 01.
11:10 Bratislava BTS
22:00 Paríž BVA
10h 50m
1 prestup
2 noci v meste Paríž
So, 22. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
113 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 01.
11:10 Bratislava BTS
13:10 Dublin DUB
Ryanair
36 €
3h
19:30 Dublin DUB
22:00 Paríž BVA
Ryanair
36 €
1h 30m
cesta späť
So, 22. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
So, 22. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 25. 01.
09:25 Paríž BVA
19:55 Bratislava BTS
10h 30m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
41 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 25. 01.
09:25 Paríž BVA
11:25 Rím CIA
Ryanair
33 €
2h
18:15 Rím CIA
19:55 Bratislava BTS
Ryanair
40 €
1h 40m
Pi, 25. 02.
08:15 Bratislava BTS
17:55 Paríž BVA
9h 40m
1 prestup
4 noci v meste Paríž
Ut, 01. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
114 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 02.
08:15 Bratislava BTS
09:55 Manchester MAN
Ryanair
50 €
2h 40m
15:35 Manchester MAN
17:55 Paríž BVA
Ryanair
23 €
1h 20m
cesta späť
Ut, 01. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 25. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
5 nocí v meste Paríž
Ne, 30. 01.
22:10 Paríž BVA
13:30 Bratislava BTS
15h 20m
1 prestup
115 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 30. 01.
22:10 Paríž BVA
22:30 Manchester MAN
Ryanair
31 €
1h 20m
Po, 31. 01.
10:10 Manchester MAN
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 20m
Ut, 25. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Pi, 28. 01.
22:30 Paríž BVA
13:10 Bratislava BTS
14h 40m
1 prestup
115 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
Pi, 28. 01.
22:30 Paríž BVA
23:05 Dublin DUB
Ryanair
36 €
1h 35m
So, 29. 01.
09:25 Dublin DUB
13:10 Bratislava BTS
Ryanair
45 €
2h 45m
Ut, 22. 03.
20:20 Bratislava BTS
09:00 Paríž BVA
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Paríž
So, 26. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
116 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 03.
20:20 Bratislava BTS
22:00 Rím CIA
Ryanair
48 €
1h 40m
St, 23. 03.
06:45 Rím CIA
09:00 Paríž BVA
Ryanair
27 €
2h 15m
cesta späť
So, 26. 03.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Pi, 04. 02.
08:15 Bratislava BTS
17:55 Paríž BVA
9h 40m
1 prestup
4 noci v meste Paríž
Ut, 08. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
119 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 02.
08:15 Bratislava BTS
09:55 Manchester MAN
Ryanair
50 €
2h 40m
15:35 Manchester MAN
17:55 Paríž BVA
Ryanair
28 €
1h 20m
cesta späť
Ut, 08. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Pi, 21. 01.
08:15 Bratislava BTS
17:55 Paríž BVA
9h 40m
1 prestup
4 noci v meste Paríž
Ut, 25. 01.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
119 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 01.
08:15 Bratislava BTS
09:55 Manchester MAN
Ryanair
50 €
2h 40m
15:35 Manchester MAN
17:55 Paríž BVA
Ryanair
28 €
1h 20m
cesta späť
Ut, 25. 01.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Pi, 28. 01.
08:15 Bratislava BTS
17:55 Paríž BVA
9h 40m
1 prestup
4 noci v meste Paríž
Ut, 01. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
119 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 01.
08:15 Bratislava BTS
09:55 Manchester MAN
Ryanair
50 €
2h 40m
15:35 Manchester MAN
17:55 Paríž BVA
Ryanair
28 €
1h 20m
cesta späť
Ut, 01. 02.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
So, 29. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 01. 02.
09:25 Paríž BVA
19:55 Bratislava BTS
10h 30m
1 prestup
119 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
52 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 01. 02.
09:25 Paríž BVA
11:25 Rím CIA
Ryanair
27 €
2h
18:15 Rím CIA
19:55 Bratislava BTS
Ryanair
40 €
1h 40m
Ut, 01. 02.
20:20 Bratislava BTS
09:00 Paríž BVA
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Paríž
So, 05. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
119 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 02.
20:20 Bratislava BTS
22:00 Rím CIA
Ryanair
40 €
1h 40m
St, 02. 02.
06:45 Rím CIA
09:00 Paríž BVA
Ryanair
27 €
2h 15m
cesta späť
So, 05. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
Št, 27. 01.
11:10 Bratislava BTS
22:00 Paríž BVA
10h 50m
1 prestup
2 noci v meste Paríž
So, 29. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
119 €
zobraziť
cesta tam
Št, 27. 01.
11:10 Bratislava BTS
13:10 Dublin DUB
Ryanair
31 €
3h
19:30 Dublin DUB
22:00 Paríž BVA
Ryanair
36 €
1h 30m
cesta späť
So, 29. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
So, 29. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
2 noci v meste Paríž
Po, 31. 01.
22:30 Paríž BVA
11:05 Bratislava BTS
12h 35m
1 prestup
119 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 01.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
52 €
2h 5m
cesta späť
Po, 31. 01.
22:30 Paríž BVA
23:05 Dublin DUB
Ryanair
36 €
1h 35m
Ut, 01. 02.
07:20 Dublin DUB
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 45m
Ut, 25. 01.
20:20 Bratislava BTS
09:00 Paríž BVA
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Paríž
So, 29. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
119 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 01.
20:20 Bratislava BTS
22:00 Rím CIA
Ryanair
40 €
1h 40m
St, 26. 01.
06:45 Rím CIA
09:00 Paríž BVA
Ryanair
27 €
2h 15m
cesta späť
So, 29. 01.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
Ut, 15. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
4 noci v meste Paríž
So, 19. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
119 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
41 €
2h 5m
cesta späť
So, 19. 02.
15:40 Paríž BVA
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
78 €
1h 55m
So, 26. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
2h 5m
priamy
3 noci v meste Paríž
Ut, 01. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
119 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 02.
13:10 Bratislava BTS
15:15 Paríž BVA
Ryanair
78 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 01. 03.
07:45 Paríž BVA
09:40 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
1h 55m
Ut, 08. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
5 nocí v meste Paríž
Ne, 13. 02.
22:10 Paríž BVA
13:30 Bratislava BTS
15h 20m
1 prestup
122 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 08. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 13. 02.
22:10 Paríž BVA
22:30 Manchester MAN
Ryanair
38 €
1h 20m
Po, 14. 02.
10:10 Manchester MAN
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 20m
Ut, 01. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
5 nocí v meste Paríž
Ne, 06. 02.
22:10 Paríž BVA
13:30 Bratislava BTS
15h 20m
1 prestup
122 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 02.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 06. 02.
22:10 Paríž BVA
22:30 Manchester MAN
Ryanair
38 €
1h 20m
Po, 07. 02.
10:10 Manchester MAN
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 20m
Ut, 18. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
2h 5m
priamy
5 nocí v meste Paríž
Ne, 23. 01.
22:10 Paríž BVA
13:30 Bratislava BTS
15h 20m
1 prestup
122 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 01.
10:05 Bratislava BTS
12:10 Paríž BVA
Ryanair
34 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 23. 01.
22:10 Paríž BVA
22:30 Manchester MAN
Ryanair
38 €
1h 20m
Po, 24. 01.
10:10 Manchester MAN
13:30 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 20m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Paríž?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Paríž je máj s cenou v priemere 61 €, prípadne jún s cenou priemerne 83 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 134 € a október priemerne za 124 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Paríž?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Paríž je Pondelok s cenou v priemere 38 €, prípadne Piatok s cenou priemerne 40 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Streda priemerne za 72 € a Sobota priemerne za 67 €.