zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Palermo

odlet 19. 01. - 19. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
08:00 Palermo PMO
13h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Ut, 11. 05.
21:45 Palermo PMO
11:35 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
19:25 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
Št, 06. 05.
06:30 Bologna BLQ
08:00 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 30m
cesta späť
Ut, 11. 05.
21:45 Palermo PMO
23:50 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 5m
St, 12. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
2 noci v meste Palermo
Ut, 11. 05.
21:45 Palermo PMO
11:35 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ut, 11. 05.
21:45 Palermo PMO
23:50 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 5m
St, 12. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
08:00 Palermo PMO
13h 55m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Po, 10. 05.
21:40 Palermo PMO
11:20 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
19:25 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
Št, 06. 05.
06:30 Bologna BLQ
08:00 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 30m
cesta späť
Po, 10. 05.
21:40 Palermo PMO
23:45 Londýn STN
Ryanair
18 €
3h 5m
Ut, 11. 05.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
21:55 Palermo PMO
3h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 10. 05.
21:40 Palermo PMO
11:20 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
19:25 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
20:25 Bologna BLQ
21:55 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 30m
cesta späť
Po, 10. 05.
21:40 Palermo PMO
23:45 Londýn STN
Ryanair
18 €
3h 5m
Ut, 11. 05.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
21:45 Palermo PMO
6h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
St, 19. 05.
08:25 Palermo PMO
17:40 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
20:10 Bergamo BGY
21:45 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
St, 19. 05.
08:25 Palermo PMO
10:00 Bologna BLQ
Ryanair
23 €
1h 35m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
08:00 Palermo PMO
13h 55m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Po, 10. 05.
06:30 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
19:25 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
Št, 06. 05.
06:30 Bologna BLQ
08:00 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 30m
cesta späť
Po, 10. 05.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:45 Palermo PMO
6h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
St, 05. 05.
08:25 Palermo PMO
17:40 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
20:10 Bergamo BGY
21:45 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
St, 05. 05.
08:25 Palermo PMO
10:00 Bologna BLQ
Ryanair
23 €
1h 35m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
St, 05. 05.
08:25 Palermo PMO
17:40 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
St, 05. 05.
08:25 Palermo PMO
10:00 Bologna BLQ
Ryanair
23 €
1h 35m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
21:55 Palermo PMO
3h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 10. 05.
06:30 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
19:25 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
20:25 Bologna BLQ
21:55 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 30m
cesta späť
Po, 10. 05.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
St, 12. 05.
08:25 Palermo PMO
17:40 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
St, 12. 05.
08:25 Palermo PMO
10:00 Bologna BLQ
Ryanair
23 €
1h 35m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:45 Palermo PMO
6h 45m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Ut, 04. 05.
22:50 Palermo PMO
11:25 Bratislava BTS
12h 35m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
20:10 Bergamo BGY
21:45 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ut, 04. 05.
22:50 Palermo PMO
00:35 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 05. 05.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
2 noci v meste Palermo
Ut, 04. 05.
22:50 Palermo PMO
11:25 Bratislava BTS
12h 35m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ut, 04. 05.
22:50 Palermo PMO
00:35 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 05. 05.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
17:40 Palermo PMO
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
11:25 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
16:05 Bergamo BGY
17:40 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 45m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:35 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Ne, 25. 04.
06:30 Palermo PMO
15:15 Bratislava BTS
8h 45m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
16:00 Bergamo BGY
17:35 Palermo PMO
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 25. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
13:55 Bergamo BGY
15:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:35 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 26. 04.
06:30 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
16:00 Bergamo BGY
17:35 Palermo PMO
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Po, 26. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
13h 10m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
So, 10. 04.
17:05 Palermo PMO
07:30 Bratislava BTS
14h 25m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
So, 10. 04.
17:05 Palermo PMO
18:40 Bologna BLQ
Ryanair
27 €
1h 35m
Ne, 11. 04.
06:10 Bologna BLQ
07:30 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:30 Palermo PMO
4h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
St, 05. 05.
08:25 Palermo PMO
17:40 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
17:55 Bergamo BGY
19:30 Palermo PMO
Ryanair
25 €
1h 35m
cesta späť
St, 05. 05.
08:25 Palermo PMO
10:00 Bologna BLQ
Ryanair
23 €
1h 35m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
08:00 Palermo PMO
13h 55m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Po, 10. 05.
13:50 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
4h 10m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
19:25 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
Št, 06. 05.
06:30 Bologna BLQ
08:00 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 30m
cesta späť
Po, 10. 05.
13:50 Palermo PMO
15:35 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
21:55 Palermo PMO
3h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 10. 05.
13:50 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
4h 10m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
18:05 Bratislava BTS
19:25 Bologna BLQ
Ryanair
16 €
1h 20m
20:25 Bologna BLQ
21:55 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 30m
cesta späť
Po, 10. 05.
13:50 Palermo PMO
15:35 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
13h 10m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Ne, 11. 04.
06:30 Palermo PMO
15:15 Bratislava BTS
8h 45m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 11. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 45m
13:55 Bergamo BGY
15:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
13h 10m
1 prestup
2 noci v meste Palermo
Pi, 09. 04.
06:30 Palermo PMO
14:35 Bratislava BTS
8h 5m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 09. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 45m
13:15 Bergamo BGY
14:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Ne, 09. 05.
06:45 Bratislava BTS
21:15 Palermo PMO
14h 30m
1 prestup
2 noci v meste Palermo
Ut, 11. 05.
21:45 Palermo PMO
11:35 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
06:45 Bratislava BTS
08:00 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
17:20 Londýn STN
21:15 Palermo PMO
Ryanair
22 €
2h 55m
cesta späť
Ut, 11. 05.
21:45 Palermo PMO
23:50 Londýn STN
Ryanair
15 €
3h 5m
St, 12. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:30 Palermo PMO
4h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
11:25 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
17:55 Bergamo BGY
19:30 Palermo PMO
Ryanair
25 €
1h 35m
cesta späť
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 45m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:45 Palermo PMO
6h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
11:25 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
20:10 Bergamo BGY
21:45 Palermo PMO
Ryanair
25 €
1h 35m
cesta späť
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 45m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:30 Palermo PMO
4h 30m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Ut, 04. 05.
22:50 Palermo PMO
11:25 Bratislava BTS
12h 35m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
17:55 Bergamo BGY
19:30 Palermo PMO
Ryanair
25 €
1h 35m
cesta späť
Ut, 04. 05.
22:50 Palermo PMO
00:35 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 05. 05.
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
11:25 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
25 €
1h 35m
cesta späť
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 45m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
13h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 19. 04.
21:40 Palermo PMO
11:20 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Po, 19. 04.
21:40 Palermo PMO
23:45 Londýn STN
Ryanair
21 €
3h 5m
Ut, 20. 04.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
13h 10m
1 prestup
2 noci v meste Palermo
Pi, 16. 04.
21:40 Palermo PMO
11:40 Bratislava BTS
14h
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 16. 04.
21:40 Palermo PMO
23:45 Londýn STN
Ryanair
21 €
3h 5m
So, 17. 04.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 16. 05.
06:45 Bratislava BTS
21:15 Palermo PMO
14h 30m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
St, 19. 05.
08:25 Palermo PMO
17:40 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
06:45 Bratislava BTS
08:00 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
17:20 Londýn STN
21:15 Palermo PMO
Ryanair
22 €
2h 55m
cesta späť
St, 19. 05.
08:25 Palermo PMO
10:00 Bologna BLQ
Ryanair
23 €
1h 35m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Ne, 09. 05.
06:45 Bratislava BTS
21:15 Palermo PMO
14h 30m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
St, 12. 05.
08:25 Palermo PMO
17:40 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
06:45 Bratislava BTS
08:00 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
17:20 Londýn STN
21:15 Palermo PMO
Ryanair
22 €
2h 55m
cesta späť
St, 12. 05.
08:25 Palermo PMO
10:00 Bologna BLQ
Ryanair
23 €
1h 35m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
07:05 Bratislava BTS
21:15 Palermo PMO
14h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
St, 05. 05.
08:25 Palermo PMO
17:40 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
07:05 Bratislava BTS
08:40 Manchester MAN
Ryanair
22 €
2h 35m
17:10 Manchester MAN
21:15 Palermo PMO
Ryanair
24 €
3h 5m
cesta späť
St, 05. 05.
08:25 Palermo PMO
10:00 Bologna BLQ
Ryanair
23 €
1h 35m
16:20 Bologna BLQ
17:40 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 20m
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
13h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 10. 05.
21:40 Palermo PMO
11:20 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Po, 10. 05.
21:40 Palermo PMO
23:45 Londýn STN
Ryanair
18 €
3h 5m
Ut, 11. 05.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:35 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
2 noci v meste Palermo
Pi, 30. 04.
21:40 Palermo PMO
11:40 Bratislava BTS
14h
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
16:00 Bergamo BGY
17:35 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 30. 04.
21:40 Palermo PMO
23:45 Londýn STN
Ryanair
18 €
3h 5m
So, 01. 05.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:35 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
So, 01. 05.
21:50 Palermo PMO
11:40 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
16:00 Bergamo BGY
17:35 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
So, 01. 05.
21:50 Palermo PMO
23:55 Londýn STN
Ryanair
18 €
3h 5m
Ne, 02. 05.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
21:45 Palermo PMO
6h 45m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Ut, 18. 05.
21:45 Palermo PMO
11:35 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
20:10 Bergamo BGY
21:45 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ut, 18. 05.
21:45 Palermo PMO
23:50 Londýn STN
Ryanair
18 €
3h 5m
St, 19. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:45 Palermo PMO
6h 45m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Ut, 04. 05.
21:45 Palermo PMO
11:35 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
20:10 Bergamo BGY
21:45 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ut, 04. 05.
21:45 Palermo PMO
23:50 Londýn STN
Ryanair
18 €
3h 5m
St, 05. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
2 noci v meste Palermo
Ut, 04. 05.
21:45 Palermo PMO
11:35 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ut, 04. 05.
21:45 Palermo PMO
23:50 Londýn STN
Ryanair
18 €
3h 5m
St, 05. 05.
08:25 Londýn STN
11:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 09. 04.
06:35 Bratislava BTS
21:15 Palermo PMO
14h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
11:25 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
17:20 Londýn STN
21:15 Palermo PMO
Ryanair
22 €
2h 55m
cesta späť
St, 14. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 45m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
13h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 10. 05.
06:30 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Po, 10. 05.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
14:15 Palermo PMO
6h
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Ne, 25. 04.
06:30 Palermo PMO
15:15 Bratislava BTS
8h 45m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
12:40 Bergamo BGY
14:15 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 25. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
13:55 Bergamo BGY
15:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
14:15 Palermo PMO
6h
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 26. 04.
06:30 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
12:40 Bergamo BGY
14:15 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Po, 26. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:45 Palermo PMO
6h 45m
1 prestup
2 noci v meste Palermo
Ne, 02. 05.
06:30 Palermo PMO
15:15 Bratislava BTS
8h 45m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
20:10 Bergamo BGY
21:45 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 02. 05.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
13:55 Bergamo BGY
15:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
13h 10m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Ne, 25. 04.
06:30 Palermo PMO
15:15 Bratislava BTS
8h 45m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 25. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
13:55 Bergamo BGY
15:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
13h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 26. 04.
06:30 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Po, 26. 04.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:35 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 03. 05.
13:50 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
4h 10m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
16:00 Bergamo BGY
17:35 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Po, 03. 05.
13:50 Palermo PMO
15:35 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:35 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Palermo
Po, 03. 05.
06:30 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
16:00 Bergamo BGY
17:35 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Po, 03. 05.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:45 Palermo PMO
6h 45m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
Po, 03. 05.
13:50 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
4h 10m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
20:10 Bergamo BGY
21:45 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Po, 03. 05.
13:50 Palermo PMO
15:35 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
17:35 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
4 noci v meste Palermo
Ne, 02. 05.
06:30 Palermo PMO
15:15 Bratislava BTS
8h 45m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
16:00 Bergamo BGY
17:35 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 02. 05.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
13:55 Bergamo BGY
15:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
21:45 Palermo PMO
6h 45m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
Po, 03. 05.
06:30 Palermo PMO
18:00 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
20:10 Bergamo BGY
21:45 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
Po, 03. 05.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:00 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
21:25 Palermo PMO
9h 20m
1 prestup
3 noci v meste Palermo
St, 12. 05.
06:30 Palermo PMO
11:25 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
21:25 Palermo PMO
Ryanair
23 €
1h 35m
cesta späť
St, 12. 05.
06:30 Palermo PMO
08:15 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 45m
10:05 Bergamo BGY
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 20m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Palermo?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Palermo je máj s cenou v priemere 114 €, prípadne september s cenou priemerne 125 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 179 € a január priemerne za 157 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Palermo?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Palermo je Utorok s cenou v priemere 69 €, prípadne Sobota s cenou priemerne 70 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Piatok priemerne za 86 € a Nedeľa priemerne za 84 €.