zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Nimes

odlet 29. 09. - 27. 11. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 28. 10.
07:00 Bratislava BTS
16:40 Nimes FNI
9h 40m
1 prestup
2 noci v meste Nimes
Pi, 30. 10.
15:45 Nimes FNI
20:40 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:50 Brusel CRL
Ryanair
8 €
1h 50m
15:00 Brusel CRL
16:40 Nimes FNI
Ryanair
15 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 30. 10.
15:45 Nimes FNI
17:25 Brusel CRL
Ryanair
17 €
1h 40m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
8 €
1h 45m
Št, 22. 10.
22:20 Bratislava BTS
12:10 Nimes FNI
13h 50m
1 prestup
3 noci v meste Nimes
Po, 26. 10.
16:05 Nimes FNI
20:40 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Št, 22. 10.
22:20 Bratislava BTS
23:35 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
Pi, 23. 10.
09:10 Londýn STN
12:10 Nimes FNI
Ryanair
23 €
2h
cesta späť
Po, 26. 10.
16:05 Nimes FNI
17:45 Brusel CRL
Ryanair
17 €
1h 40m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
8 €
1h 45m
St, 28. 10.
07:00 Bratislava BTS
16:40 Nimes FNI
9h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Nimes
Po, 02. 11.
16:05 Nimes FNI
20:40 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:50 Brusel CRL
Ryanair
8 €
1h 50m
15:00 Brusel CRL
16:40 Nimes FNI
Ryanair
15 €
1h 40m
cesta späť
Po, 02. 11.
16:05 Nimes FNI
17:45 Brusel CRL
Ryanair
21 €
1h 40m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 45m
St, 23. 12.
07:00 Bratislava BTS
16:40 Nimes FNI
9h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Nimes
Po, 28. 12.
16:05 Nimes FNI
20:40 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
122 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 12.
07:00 Bratislava BTS
08:50 Brusel CRL
Ryanair
36 €
1h 50m
15:00 Brusel CRL
16:40 Nimes FNI
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Po, 28. 12.
16:05 Nimes FNI
17:45 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 40m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
1h 45m
St, 30. 12.
07:00 Bratislava BTS
16:40 Nimes FNI
9h 40m
1 prestup
2 noci v meste Nimes
Pi, 01. 01.
15:45 Nimes FNI
20:40 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 12.
07:00 Bratislava BTS
08:50 Brusel CRL
Ryanair
36 €
1h 50m
15:00 Brusel CRL
16:40 Nimes FNI
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 01. 01.
15:45 Nimes FNI
17:25 Brusel CRL
Ryanair
40 €
1h 40m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
1h 45m
St, 06. 01.
07:00 Bratislava BTS
16:40 Nimes FNI
9h 40m
1 prestup
2 noci v meste Nimes
Pi, 08. 01.
15:45 Nimes FNI
20:40 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
159 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 01.
07:00 Bratislava BTS
08:50 Brusel CRL
Ryanair
55 €
1h 50m
15:00 Brusel CRL
16:40 Nimes FNI
Ryanair
33 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 08. 01.
15:45 Nimes FNI
17:25 Brusel CRL
Ryanair
33 €
1h 40m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
1h 45m
St, 06. 01.
07:00 Bratislava BTS
16:40 Nimes FNI
9h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Nimes
Po, 11. 01.
16:05 Nimes FNI
20:40 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
159 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 01.
07:00 Bratislava BTS
08:50 Brusel CRL
Ryanair
55 €
1h 50m
15:00 Brusel CRL
16:40 Nimes FNI
Ryanair
33 €
1h 40m
cesta späť
Po, 11. 01.
16:05 Nimes FNI
17:45 Brusel CRL
Ryanair
40 €
1h 40m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 45m
St, 30. 12.
07:00 Bratislava BTS
16:40 Nimes FNI
9h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Nimes
Po, 04. 01.
16:05 Nimes FNI
20:40 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
212 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 12.
07:00 Bratislava BTS
08:50 Brusel CRL
Ryanair
36 €
1h 50m
15:00 Brusel CRL
16:40 Nimes FNI
Ryanair
27 €
1h 40m
cesta späť
Po, 04. 01.
16:05 Nimes FNI
17:45 Brusel CRL
Ryanair
82 €
1h 40m
18:55 Brusel CRL
20:40 Bratislava BTS
Ryanair
67 €
1h 45m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Nimes?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Nimes je január s cenou v priemere 169 €, prípadne september s cenou priemerne 172 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú február priemerne za 271 € a október priemerne za 234 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Nimes?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Nimes je Utorok s cenou v priemere 103 €, prípadne Sobota s cenou priemerne 104 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 109 € a Sobota priemerne za 104 €.