zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Neapol

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Po, 26. 09.
07:10 Bratislava BTS
20:00 Neapol NAP
12h 50m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
Št, 29. 09.
06:20 Neapol NAP
16:45 Bratislava BTS
10h 25m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 09.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
17:50 Brusel CRL
20:00 Neapol NAP
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Št, 29. 09.
06:20 Neapol NAP
08:55 Sofia SOF
Ryanair
13 €
1h 35m
16:10 Sofia SOF
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
16:20 Neapol NAP
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Neapol
Št, 06. 10.
06:20 Neapol NAP
16:45 Bratislava BTS
10h 25m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
15:00 Bergamo BGY
16:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 06. 10.
06:20 Neapol NAP
08:55 Sofia SOF
Ryanair
13 €
1h 35m
16:10 Sofia SOF
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Po, 10. 10.
16:25 Bratislava BTS
21:35 Neapol NAP
5h 10m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
Št, 13. 10.
06:20 Neapol NAP
16:45 Bratislava BTS
10h 25m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 10.
16:25 Bratislava BTS
17:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:15 Bergamo BGY
21:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 13. 10.
06:20 Neapol NAP
08:55 Sofia SOF
Ryanair
14 €
1h 35m
16:10 Sofia SOF
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Po, 12. 09.
16:25 Bratislava BTS
21:35 Neapol NAP
5h 10m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
Št, 15. 09.
06:20 Neapol NAP
16:45 Bratislava BTS
10h 25m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
Po, 12. 09.
16:25 Bratislava BTS
17:50 Bergamo BGY
Ryanair
14 €
1h 25m
20:15 Bergamo BGY
21:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 15. 09.
06:20 Neapol NAP
08:55 Sofia SOF
Ryanair
13 €
1h 35m
16:10 Sofia SOF
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Po, 24. 10.
16:25 Bratislava BTS
21:35 Neapol NAP
5h 10m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
Št, 27. 10.
06:10 Neapol NAP
16:30 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 10.
16:25 Bratislava BTS
17:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:15 Bergamo BGY
21:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 27. 10.
06:10 Neapol NAP
07:25 Alghero AHO
Ryanair
10 €
1h 15m
14:35 Alghero AHO
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
16:20 Neapol NAP
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Neapol
Št, 27. 10.
06:10 Neapol NAP
16:30 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
15:00 Bergamo BGY
16:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 27. 10.
06:10 Neapol NAP
07:25 Alghero AHO
Ryanair
10 €
1h 15m
14:35 Alghero AHO
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 55m
Pi, 11. 11.
22:55 Bratislava BTS
07:10 Neapol NAP
8h 15m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
Ut, 15. 11.
07:20 Neapol NAP
17:50 Bratislava BTS
10h 30m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 11.
22:55 Bratislava BTS
23:50 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
So, 12. 11.
05:50 Zagreb ZAG
07:10 Neapol NAP
Ryanair
17 €
1h 20m
cesta späť
Ut, 15. 11.
07:20 Neapol NAP
08:45 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:25 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 26. 09.
07:10 Bratislava BTS
20:00 Neapol NAP
12h 50m
1 prestup
2 noci v meste Neapol
St, 28. 09.
12:00 Neapol NAP
18:35 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 09.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
17:50 Brusel CRL
20:00 Neapol NAP
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
St, 28. 09.
12:00 Neapol NAP
13:20 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ne, 06. 11.
19:45 Bratislava BTS
10:20 Neapol NAP
14h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 12. 11.
13:35 Neapol NAP
18:05 Bratislava BTS
4h 30m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 11.
19:45 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 07. 11.
09:00 Bergamo BGY
10:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 12. 11.
13:35 Neapol NAP
15:00 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
22:50 Neapol NAP
4h 35m
1 prestup
4 noci v meste Neapol
So, 19. 11.
09:00 Neapol NAP
18:05 Bratislava BTS
9h 5m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:30 Bergamo BGY
22:50 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 19. 11.
09:00 Neapol NAP
10:25 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
So, 12. 11.
18:30 Bratislava BTS
22:15 Neapol NAP
3h 45m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
Ut, 15. 11.
07:20 Neapol NAP
17:50 Bratislava BTS
10h 30m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 11.
18:30 Bratislava BTS
19:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:55 Bergamo BGY
22:15 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ut, 15. 11.
07:20 Neapol NAP
08:45 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:25 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
10:30 Neapol NAP
14h
1 prestup
4 noci v meste Neapol
So, 12. 11.
13:35 Neapol NAP
18:05 Bratislava BTS
4h 30m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 08. 11.
09:10 Bergamo BGY
10:30 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 12. 11.
13:35 Neapol NAP
15:00 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
16:20 Neapol NAP
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Neapol
Št, 20. 10.
19:30 Neapol NAP
10:05 Bratislava BTS
14h 35m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
15:00 Bergamo BGY
16:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 20. 10.
19:30 Neapol NAP
20:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 21. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ne, 06. 11.
19:45 Bratislava BTS
10:20 Neapol NAP
14h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 12. 11.
09:00 Neapol NAP
18:05 Bratislava BTS
9h 5m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 11.
19:45 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 07. 11.
09:00 Bergamo BGY
10:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 12. 11.
09:00 Neapol NAP
10:25 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 24. 10.
16:25 Bratislava BTS
21:35 Neapol NAP
5h 10m
1 prestup
2 noci v meste Neapol
St, 26. 10.
14:20 Neapol NAP
18:35 Bratislava BTS
4h 15m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 10.
16:25 Bratislava BTS
17:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:15 Bergamo BGY
21:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
St, 26. 10.
14:20 Neapol NAP
15:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
16:20 Neapol NAP
4h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
Ne, 23. 10.
08:00 Neapol NAP
15:10 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
15:00 Bergamo BGY
16:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 23. 10.
08:00 Neapol NAP
09:20 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
11:35 Neapol NAP
4h 35m
1 prestup
4 noci v meste Neapol
Ne, 23. 10.
08:00 Neapol NAP
15:10 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:15 Bergamo BGY
11:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 23. 10.
08:00 Neapol NAP
09:20 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
13:50 Neapol NAP
6h 50m
1 prestup
4 noci v meste Neapol
Ne, 23. 10.
08:00 Neapol NAP
15:10 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
12:30 Bergamo BGY
13:50 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 23. 10.
08:00 Neapol NAP
09:20 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
13:50 Bergamo BGY
15:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
22:50 Neapol NAP
4h 35m
1 prestup
4 noci v meste Neapol
So, 19. 11.
13:35 Neapol NAP
18:05 Bratislava BTS
4h 30m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:30 Bergamo BGY
22:50 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 19. 11.
13:35 Neapol NAP
15:00 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
10:30 Neapol NAP
14h
1 prestup
4 noci v meste Neapol
So, 12. 11.
09:00 Neapol NAP
18:05 Bratislava BTS
9h 5m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 08. 11.
09:10 Bergamo BGY
10:30 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 12. 11.
09:00 Neapol NAP
10:25 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ne, 20. 11.
19:45 Bratislava BTS
07:45 Neapol NAP
12h
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 26. 11.
13:35 Neapol NAP
18:05 Bratislava BTS
4h 30m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 11.
19:45 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 21. 11.
06:25 Bergamo BGY
07:45 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 26. 11.
13:35 Neapol NAP
15:00 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 26. 09.
07:10 Bratislava BTS
20:00 Neapol NAP
12h 50m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
Št, 29. 09.
22:40 Neapol NAP
12:25 Bratislava BTS
13h 45m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 09.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
17:50 Brusel CRL
20:00 Neapol NAP
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
Št, 29. 09.
22:40 Neapol NAP
23:59 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 19m
Pi, 30. 09.
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
16:20 Neapol NAP
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Neapol
Št, 27. 10.
06:20 Neapol NAP
16:45 Bratislava BTS
10h 25m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
15:00 Bergamo BGY
16:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 27. 10.
06:20 Neapol NAP
08:55 Sofia SOF
Ryanair
13 €
1h 35m
16:10 Sofia SOF
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 35m
Po, 24. 10.
16:25 Bratislava BTS
21:35 Neapol NAP
5h 10m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
Št, 27. 10.
06:20 Neapol NAP
16:45 Bratislava BTS
10h 25m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 10.
16:25 Bratislava BTS
17:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:15 Bergamo BGY
21:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 27. 10.
06:20 Neapol NAP
08:55 Sofia SOF
Ryanair
13 €
1h 35m
16:10 Sofia SOF
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
1h 35m
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
16:20 Neapol NAP
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Neapol
Št, 20. 10.
06:20 Neapol NAP
16:45 Bratislava BTS
10h 25m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
15:00 Bergamo BGY
16:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 20. 10.
06:20 Neapol NAP
08:55 Sofia SOF
Ryanair
20 €
1h 35m
16:10 Sofia SOF
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Ne, 06. 11.
19:45 Bratislava BTS
10:20 Neapol NAP
14h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 12. 11.
13:05 Neapol NAP
21:45 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 11.
19:45 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 07. 11.
09:00 Bergamo BGY
10:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 12. 11.
13:05 Neapol NAP
15:40 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
21:10 Sofia SOF
21:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
10:30 Neapol NAP
14h
1 prestup
4 noci v meste Neapol
So, 12. 11.
13:05 Neapol NAP
21:45 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 08. 11.
09:10 Bergamo BGY
10:30 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 12. 11.
13:05 Neapol NAP
15:40 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
21:10 Sofia SOF
21:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
10:30 Neapol NAP
14h
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
Ne, 13. 11.
07:50 Neapol NAP
18:50 Bratislava BTS
11h
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 08. 11.
09:10 Bergamo BGY
10:30 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 13. 11.
07:50 Neapol NAP
10:25 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
18:15 Sofia SOF
18:50 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m
So, 12. 11.
18:10 Bratislava BTS
07:25 Neapol NAP
13h 15m
1 prestup
2 noci v meste Neapol
Ut, 15. 11.
07:20 Neapol NAP
17:50 Bratislava BTS
10h 30m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 11.
18:10 Bratislava BTS
20:45 Sofia SOF
Ryanair
13 €
1h 35m
Ne, 13. 11.
06:50 Sofia SOF
07:25 Neapol NAP
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Ut, 15. 11.
07:20 Neapol NAP
08:45 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:25 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ne, 20. 11.
19:45 Bratislava BTS
07:45 Neapol NAP
12h
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 26. 11.
13:05 Neapol NAP
21:45 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 11.
19:45 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 21. 11.
06:25 Bergamo BGY
07:45 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 26. 11.
13:05 Neapol NAP
15:40 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
21:10 Sofia SOF
21:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m
Po, 21. 11.
06:20 Bratislava BTS
15:00 Neapol NAP
8h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 26. 11.
13:35 Neapol NAP
18:05 Bratislava BTS
4h 30m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 11.
06:20 Bratislava BTS
08:55 Sofia SOF
Ryanair
13 €
1h 35m
14:25 Sofia SOF
15:00 Neapol NAP
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
So, 26. 11.
13:35 Neapol NAP
15:00 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
22:50 Neapol NAP
4h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
Ne, 20. 11.
07:50 Neapol NAP
18:50 Bratislava BTS
11h
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:30 Bergamo BGY
22:50 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 20. 11.
07:50 Neapol NAP
10:25 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
18:15 Sofia SOF
18:50 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
22:50 Neapol NAP
4h 35m
1 prestup
4 noci v meste Neapol
So, 19. 11.
13:05 Neapol NAP
21:45 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:30 Bergamo BGY
22:50 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 19. 11.
13:05 Neapol NAP
15:40 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
21:10 Sofia SOF
21:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m
Po, 26. 09.
07:10 Bratislava BTS
20:00 Neapol NAP
12h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 01. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 09.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
17:50 Brusel CRL
20:00 Neapol NAP
Ryanair
17 €
2h 10m
cesta späť
So, 01. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
21 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
16:20 Neapol NAP
4h 5m
1 prestup
4 noci v meste Neapol
So, 22. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
15:00 Bergamo BGY
16:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 22. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
21 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
16:20 Neapol NAP
4h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
Ne, 30. 10.
07:50 Neapol NAP
18:50 Bratislava BTS
11h
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
15:00 Bergamo BGY
16:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 30. 10.
07:50 Neapol NAP
10:25 Sofia SOF
Ryanair
21 €
1h 35m
18:15 Sofia SOF
18:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
11:35 Neapol NAP
4h 35m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
So, 22. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:15 Bergamo BGY
11:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 22. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
21 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
17:45 Neapol NAP
10h 45m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
So, 01. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
16:25 Bergamo BGY
17:45 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 01. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
21 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
13:50 Neapol NAP
6h 50m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
So, 22. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
12:30 Bergamo BGY
13:50 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 22. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
21 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
17:45 Neapol NAP
10h 45m
1 prestup
4 noci v meste Neapol
Ne, 30. 10.
07:50 Neapol NAP
18:50 Bratislava BTS
11h
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
16:25 Bergamo BGY
17:45 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 30. 10.
07:50 Neapol NAP
10:25 Sofia SOF
Ryanair
21 €
1h 35m
18:15 Sofia SOF
18:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Po, 10. 10.
16:25 Bratislava BTS
21:35 Neapol NAP
5h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 15. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 10.
16:25 Bratislava BTS
17:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:15 Bergamo BGY
21:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 15. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
21 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
11:35 Neapol NAP
4h 35m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
So, 15. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:15 Bergamo BGY
11:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 15. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
21 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 05. 10.
10:35 Bratislava BTS
17:20 Neapol NAP
6h 45m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
So, 08. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
10:35 Bratislava BTS
13:15 Solún SKG
Ryanair
15 €
1h 40m
16:55 Solún SKG
17:20 Neapol NAP
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
So, 08. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
22 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
17:45 Neapol NAP
10h 45m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
So, 08. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
16:25 Bergamo BGY
17:45 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 08. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
22 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
16:20 Neapol NAP
4h 5m
1 prestup
4 noci v meste Neapol
So, 08. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
15:00 Bergamo BGY
16:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 08. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
22 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
11:35 Neapol NAP
4h 35m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
So, 08. 10.
06:35 Neapol NAP
16:55 Bratislava BTS
10h 20m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
10:15 Bergamo BGY
11:35 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 08. 10.
06:35 Neapol NAP
09:10 Sofia SOF
Ryanair
22 €
1h 35m
16:20 Sofia SOF
16:55 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 35m
Po, 21. 11.
06:20 Bratislava BTS
15:00 Neapol NAP
8h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 26. 11.
13:05 Neapol NAP
21:45 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 11.
06:20 Bratislava BTS
08:55 Sofia SOF
Ryanair
13 €
1h 35m
14:25 Sofia SOF
15:00 Neapol NAP
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
So, 26. 11.
13:05 Neapol NAP
15:40 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
21:10 Sofia SOF
21:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m
Ut, 01. 11.
18:15 Bratislava BTS
08:20 Neapol NAP
14h 5m
1 prestup
4 noci v meste Neapol
Ne, 06. 11.
07:50 Neapol NAP
18:50 Bratislava BTS
11h
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
1h 25m
St, 02. 11.
07:00 Bergamo BGY
08:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 06. 11.
07:50 Neapol NAP
10:25 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
18:15 Sofia SOF
18:50 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m
Ut, 01. 11.
18:15 Bratislava BTS
08:20 Neapol NAP
14h 5m
1 prestup
3 noci v meste Neapol
So, 05. 11.
13:05 Neapol NAP
21:45 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
1h 25m
St, 02. 11.
07:00 Bergamo BGY
08:20 Neapol NAP
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
So, 05. 11.
13:05 Neapol NAP
15:40 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
21:10 Sofia SOF
21:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m
Po, 31. 10.
06:20 Bratislava BTS
15:00 Neapol NAP
8h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Neapol
So, 05. 11.
13:05 Neapol NAP
21:45 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 10.
06:20 Bratislava BTS
08:55 Sofia SOF
Ryanair
10 €
1h 35m
14:25 Sofia SOF
15:00 Neapol NAP
Ryanair
22 €
1h 35m
cesta späť
So, 05. 11.
13:05 Neapol NAP
15:40 Sofia SOF
Ryanair
17 €
1h 35m
21:10 Sofia SOF
21:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 35m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Neapol?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Neapol je jún s cenou v priemere 97 €, prípadne august s cenou priemerne 121 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 171 € a október priemerne za 162 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Neapol?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Neapol je Utorok s cenou v priemere 62 €, prípadne Sobota s cenou priemerne 65 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Nedeľa priemerne za 79 € a Štvrtok priemerne za 75 €.