zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Nantes

odlet 28. 10. - 26. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 28. 10.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 01. 11.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
16 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 01. 11.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
17 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
2h 20m
St, 18. 11.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 22. 11.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
St, 18. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 22. 11.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
17 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
2h 20m
St, 25. 11.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 29. 11.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
St, 25. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 29. 11.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
17 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
2h 20m
St, 18. 11.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 23. 11.
09:25 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
10h 40m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
St, 18. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 23. 11.
09:25 Nantes NTE
10:10 Dublin DUB
Ryanair
20 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 45m
St, 18. 11.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 23. 11.
14:05 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
6h
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
St, 18. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 23. 11.
14:05 Nantes NTE
14:50 Dublin DUB
Ryanair
20 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 45m
St, 02. 12.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 06. 12.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 12.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 06. 12.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
17 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
2h 20m
St, 09. 12.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 13. 12.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 12.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 13. 12.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
17 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
2h 20m
St, 20. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 24. 01.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
96 €
zobraziť
cesta tam
St, 20. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 24. 01.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
23 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 20m
St, 20. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 25. 01.
14:05 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
6h
1 prestup
102 €
zobraziť
cesta tam
St, 20. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 25. 01.
14:05 Nantes NTE
14:50 Dublin DUB
Ryanair
26 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 45m
St, 20. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 25. 01.
09:25 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
10h 40m
1 prestup
102 €
zobraziť
cesta tam
St, 20. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 25. 01.
09:25 Nantes NTE
10:10 Dublin DUB
Ryanair
26 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 45m
St, 13. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 17. 01.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
102 €
zobraziť
cesta tam
St, 13. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 17. 01.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
23 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 20m
St, 13. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 18. 01.
09:25 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
10h 40m
1 prestup
108 €
zobraziť
cesta tam
St, 13. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 18. 01.
09:25 Nantes NTE
10:10 Dublin DUB
Ryanair
26 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 45m
St, 13. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 18. 01.
14:05 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
6h
1 prestup
108 €
zobraziť
cesta tam
St, 13. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 18. 01.
14:05 Nantes NTE
14:50 Dublin DUB
Ryanair
26 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 45m
St, 27. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 31. 01.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
109 €
zobraziť
cesta tam
St, 27. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 31. 01.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
23 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 20m
St, 03. 02.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 07. 02.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
110 €
zobraziť
cesta tam
St, 03. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 07. 02.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
23 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 20m
St, 03. 02.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 08. 02.
09:25 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
10h 40m
1 prestup
112 €
zobraziť
cesta tam
St, 03. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 08. 02.
09:25 Nantes NTE
10:10 Dublin DUB
Ryanair
30 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 45m
St, 03. 02.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 08. 02.
14:05 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
6h
1 prestup
112 €
zobraziť
cesta tam
St, 03. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 08. 02.
14:05 Nantes NTE
14:50 Dublin DUB
Ryanair
30 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 45m
St, 17. 02.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 21. 02.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
St, 17. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 21. 02.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
27 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 20m
St, 28. 10.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 02. 11.
09:25 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
10h 40m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
16 €
1h 20m
cesta späť
Po, 02. 11.
09:25 Nantes NTE
10:10 Dublin DUB
Ryanair
52 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 45m
St, 28. 10.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 02. 11.
14:05 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
6h
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 10.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
16 €
1h 20m
cesta späť
Po, 02. 11.
14:05 Nantes NTE
14:50 Dublin DUB
Ryanair
52 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 45m
St, 24. 02.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 01. 03.
09:25 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
10h 40m
1 prestup
117 €
zobraziť
cesta tam
St, 24. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 01. 03.
09:25 Nantes NTE
10:10 Dublin DUB
Ryanair
30 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 45m
St, 24. 02.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 01. 03.
14:05 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
6h
1 prestup
117 €
zobraziť
cesta tam
St, 24. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 01. 03.
14:05 Nantes NTE
14:50 Dublin DUB
Ryanair
30 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 45m
St, 27. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 01. 02.
14:05 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
6h
1 prestup
124 €
zobraziť
cesta tam
St, 27. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 01. 02.
14:05 Nantes NTE
14:50 Dublin DUB
Ryanair
30 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 45m
St, 27. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 01. 02.
09:25 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
10h 40m
1 prestup
124 €
zobraziť
cesta tam
St, 27. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 01. 02.
09:25 Nantes NTE
10:10 Dublin DUB
Ryanair
30 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 45m
St, 17. 02.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 22. 02.
09:25 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
10h 40m
1 prestup
125 €
zobraziť
cesta tam
St, 17. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 22. 02.
09:25 Nantes NTE
10:10 Dublin DUB
Ryanair
36 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 45m
St, 17. 02.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 22. 02.
14:05 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
6h
1 prestup
125 €
zobraziť
cesta tam
St, 17. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 22. 02.
14:05 Nantes NTE
14:50 Dublin DUB
Ryanair
36 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 45m
St, 24. 02.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 28. 02.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
127 €
zobraziť
cesta tam
St, 24. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 28. 02.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
40 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 20m
St, 16. 12.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 20. 12.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
138 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 12.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
22 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 20. 12.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
17 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
80 €
2h 20m
St, 06. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
4 noci v meste Nantes
Ne, 10. 01.
15:05 Nantes NTE
21:30 Bratislava BTS
6h 25m
1 prestup
160 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
94 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 10. 01.
15:05 Nantes NTE
15:35 Manchester MAN
Ryanair
23 €
1h 30m
18:10 Manchester MAN
21:30 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 20m
St, 06. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 11. 01.
09:25 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
10h 40m
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
94 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 11. 01.
09:25 Nantes NTE
10:10 Dublin DUB
Ryanair
30 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 45m
St, 06. 01.
10:50 Bratislava BTS
17:00 Nantes NTE
6h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Nantes
Po, 11. 01.
14:05 Nantes NTE
20:05 Bratislava BTS
6h
1 prestup
175 €
zobraziť
cesta tam
St, 06. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
94 €
2h 25m
14:40 Londýn STN
17:00 Nantes NTE
Ryanair
19 €
1h 20m
cesta späť
Po, 11. 01.
14:05 Nantes NTE
14:50 Dublin DUB
Ryanair
30 €
1h 45m
16:20 Dublin DUB
20:05 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 45m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Nantes?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Nantes je jún s cenou v priemere 106 €, prípadne máj s cenou priemerne 109 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 268 € a február priemerne za 189 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Nantes?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Nantes je Pondelok s cenou v priemere 73 €, prípadne Štvrtok s cenou priemerne 79 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Streda priemerne za 102 € a Piatok priemerne za 96 €.