zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Krakov

odlet 25. 01. - 25. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Po, 29. 03.
11:50 Bratislava BTS
17:00 Krakov KRK
5h 10m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 31. 03.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
Po, 29. 03.
11:50 Bratislava BTS
13:35 Eindhoven EIN
Ryanair
26 €
1h 45m
15:15 Eindhoven EIN
17:00 Krakov KRK
Ryanair
18 €
1h 45m
cesta späť
St, 31. 03.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
St, 19. 05.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 23. 05.
08:55 Krakov KRK
17:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 23. 05.
08:55 Krakov KRK
10:55 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Po, 10. 05.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 12. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 05.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 12. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
St, 05. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 05. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Po, 26. 04.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 04.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
St, 05. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 05. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 25. 04.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
St, 12. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 12. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
St, 19. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 19. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Po, 29. 03.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 31. 03.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Po, 29. 03.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 31. 03.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 16. 05.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
St, 19. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 19. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Po, 17. 05.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 19. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 05.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 19. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 28. 03.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
St, 31. 03.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
89 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 28. 03.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 31. 03.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 28. 03.
10:45 Bratislava BTS
00:30 Krakov KRK
13h 45m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 31. 03.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 28. 03.
10:45 Bratislava BTS
12:25 Edinburgh EDI
Ryanair
27 €
2h 40m
20:50 Edinburgh EDI
00:30 Krakov KRK
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
St, 31. 03.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 28. 03.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Ut, 30. 03.
22:20 Krakov KRK
10:35 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 28. 03.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ut, 30. 03.
22:20 Krakov KRK
00:05 Edinburgh EDI
Ryanair
17 €
2h 45m
St, 31. 03.
07:00 Edinburgh EDI
10:35 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 35m
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Ne, 23. 05.
08:55 Krakov KRK
17:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
26 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 23. 05.
08:55 Krakov KRK
10:55 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
St, 31. 03.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 04. 04.
08:55 Krakov KRK
17:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 04. 04.
08:55 Krakov KRK
10:55 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
St, 31. 03.
11:00 Bratislava BTS
22:10 Krakov KRK
11h 10m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 04. 04.
08:55 Krakov KRK
17:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
92 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
11:00 Bratislava BTS
12:40 Edinburgh EDI
Ryanair
27 €
2h 40m
18:30 Edinburgh EDI
22:10 Krakov KRK
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
Ne, 04. 04.
08:55 Krakov KRK
10:55 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
Po, 10. 05.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
Št, 13. 05.
06:50 Krakov KRK
19:45 Bratislava BTS
12h 55m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 05.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Št, 13. 05.
06:50 Krakov KRK
08:35 Edinburgh EDI
Ryanair
20 €
2h 45m
16:10 Edinburgh EDI
19:45 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 35m
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Št, 13. 05.
06:50 Krakov KRK
19:45 Bratislava BTS
12h 55m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Št, 13. 05.
06:50 Krakov KRK
08:35 Edinburgh EDI
Ryanair
20 €
2h 45m
16:10 Edinburgh EDI
19:45 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 35m
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Ut, 04. 05.
22:20 Krakov KRK
10:35 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ut, 04. 05.
22:20 Krakov KRK
00:05 Edinburgh EDI
Ryanair
20 €
2h 45m
St, 05. 05.
07:00 Edinburgh EDI
10:35 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 35m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ut, 04. 05.
22:20 Krakov KRK
10:35 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ut, 04. 05.
22:20 Krakov KRK
00:05 Edinburgh EDI
Ryanair
20 €
2h 45m
St, 05. 05.
07:00 Edinburgh EDI
10:35 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 35m
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Pi, 07. 05.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 07. 05.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 45m
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
St, 14. 04.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 14. 04.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 45m
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
St, 14. 04.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 14. 04.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 45m
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
St, 12. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
28 €
1h 40m
cesta späť
St, 12. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Po, 12. 04.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 14. 04.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Po, 12. 04.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 14. 04.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 45m
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Pi, 07. 05.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 07. 05.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 45m
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 18. 04.
08:55 Krakov KRK
17:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 18. 04.
08:55 Krakov KRK
10:55 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 25. 04.
08:55 Krakov KRK
17:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 25. 04.
08:55 Krakov KRK
10:55 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Pi, 16. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Ne, 18. 04.
08:55 Krakov KRK
17:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 16. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 18. 04.
08:55 Krakov KRK
10:55 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Ne, 25. 04.
08:55 Krakov KRK
17:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 25. 04.
08:55 Krakov KRK
10:55 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Po, 05. 04.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Pi, 09. 04.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 04.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 09. 04.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Pi, 09. 04.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 09. 04.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Po, 05. 04.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 07. 04.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
93 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 04.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 07. 04.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 04. 04.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
Pi, 09. 04.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 09. 04.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ne, 04. 04.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
St, 07. 04.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 07. 04.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Ne, 16. 05.
18:50 Krakov KRK
09:35 Bratislava BTS
14h 45m
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 16. 05.
18:50 Krakov KRK
21:45 Solún SKG
Ryanair
29 €
1h 55m
Po, 17. 05.
08:55 Solún SKG
09:35 Bratislava BTS
Ryanair
21 €
1h 40m
St, 12. 05.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 16. 05.
18:50 Krakov KRK
09:35 Bratislava BTS
14h 45m
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 16. 05.
18:50 Krakov KRK
21:45 Solún SKG
Ryanair
29 €
1h 55m
Po, 17. 05.
08:55 Solún SKG
09:35 Bratislava BTS
Ryanair
21 €
1h 40m
St, 19. 05.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 23. 05.
18:50 Krakov KRK
09:35 Bratislava BTS
14h 45m
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 23. 05.
18:50 Krakov KRK
21:45 Solún SKG
Ryanair
29 €
1h 55m
Po, 24. 05.
08:55 Solún SKG
09:35 Bratislava BTS
Ryanair
21 €
1h 40m
Po, 10. 05.
11:50 Bratislava BTS
17:00 Krakov KRK
5h 10m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 12. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
96 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 05.
11:50 Bratislava BTS
13:35 Eindhoven EIN
Ryanair
31 €
1h 45m
15:15 Eindhoven EIN
17:00 Krakov KRK
Ryanair
22 €
1h 45m
cesta späť
St, 12. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Po, 26. 04.
11:50 Bratislava BTS
17:00 Krakov KRK
5h 10m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
96 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 04.
11:50 Bratislava BTS
13:35 Eindhoven EIN
Ryanair
31 €
1h 45m
15:15 Eindhoven EIN
17:00 Krakov KRK
Ryanair
22 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Po, 03. 05.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 05. 05.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
96 €
zobraziť
cesta tam
Po, 03. 05.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
31 €
1h 40m
cesta späť
St, 05. 05.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Ut, 27. 04.
06:30 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
12h 35m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
12:25 Bratislava BTS
6h
1 prestup
96 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 27. 04.
06:30 Bratislava BTS
07:45 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
19:05 Krakov KRK
Ryanair
27 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 30. 04.
06:25 Krakov KRK
08:25 Brusel CRL
Ryanair
21 €
2h
10:40 Brusel CRL
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
Ne, 02. 05.
07:20 Krakov KRK
21:55 Bratislava BTS
14h 35m
1 prestup
97 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 02. 05.
07:20 Krakov KRK
09:00 Manchester MAN
Ryanair
26 €
2h 40m
18:30 Manchester MAN
21:55 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 25m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
18:40 Krakov KRK
10h 25m
1 prestup
4 noci v meste Krakov
Ne, 02. 05.
07:20 Krakov KRK
21:55 Bratislava BTS
14h 35m
1 prestup
97 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:00 Bergamo BGY
18:40 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 02. 05.
07:20 Krakov KRK
09:00 Manchester MAN
Ryanair
26 €
2h 40m
18:30 Manchester MAN
21:55 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 25m
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
19:05 Krakov KRK
4h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Krakov
St, 28. 04.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
97 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:25 Bergamo BGY
19:05 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 28. 04.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 45m
Ne, 25. 04.
12:05 Bratislava BTS
19:25 Krakov KRK
7h 20m
1 prestup
3 noci v meste Krakov
St, 28. 04.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
97 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
17:45 Bergamo BGY
19:25 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 28. 04.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 45m
Po, 26. 04.
18:25 Bratislava BTS
23:50 Krakov KRK
5h 25m
1 prestup
2 noci v meste Krakov
St, 28. 04.
11:10 Krakov KRK
16:00 Bratislava BTS
4h 50m
1 prestup
97 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 04.
18:25 Bratislava BTS
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
22:10 Bergamo BGY
23:50 Krakov KRK
Ryanair
24 €
1h 40m
cesta späť
St, 28. 04.
11:10 Krakov KRK
13:10 Brusel CRL
Ryanair
25 €
2h
14:15 Brusel CRL
16:00 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 45m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Krakov?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Krakov je máj s cenou v priemere 89 €, prípadne február s cenou priemerne 128 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 179 € a september priemerne za 149 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Krakov?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Krakov je Utorok s cenou v priemere 63 €, prípadne Pondelok s cenou priemerne 65 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 76 € a Sobota priemerne za 76 €.