zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Kolín nad Rýnom

odlet 19. 04. - 17. 06. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Po, 24. 05.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 28. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 05.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
13 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 28. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 28. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
13 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 28. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Po, 17. 05.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 21. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 05.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
13 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 21. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
18 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 21. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
13 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 21. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
18 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Po, 31. 05.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 04. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 05.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
13 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 04. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 17. 05.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 21. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 05.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
10 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 21. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
18 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Po, 31. 05.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 04. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 05.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
10 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 04. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 31. 05.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
3 noci v meste Kolín nad Rýnom
Št, 03. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 05.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
13 €
1h 20m
cesta späť
Št, 03. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
18 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Po, 24. 05.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 28. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 05.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
10 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
27 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 28. 05.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 18. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 18. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 11. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 11. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 11. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 11. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 18. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 18. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 04. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 04. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 25. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 25. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 31. 05.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
3 noci v meste Kolín nad Rýnom
Št, 03. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 05.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
10 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 55m
cesta späť
Št, 03. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
18 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
10h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Št, 24. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 19. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 24. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Po, 28. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
21:40 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Po, 28. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
10h 10m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Po, 21. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
21:40 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 19. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Po, 21. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Po, 21. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
21:40 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Po, 21. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
3 noci v meste Kolín nad Rýnom
Št, 17. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 17. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Ne, 20. 06.
10:50 Kolín nad Rýnom CGN
16:05 Bratislava BTS
5h 15m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 20. 06.
10:50 Kolín nad Rýnom CGN
11:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
10h 10m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Po, 28. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
21:40 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 26. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Po, 28. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Po, 14. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
21:40 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Po, 14. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
10h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Št, 17. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 12. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 17. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
10h 10m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Po, 14. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
21:40 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 12. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Po, 14. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Ne, 06. 06.
10:50 Kolín nad Rýnom CGN
16:05 Bratislava BTS
5h 15m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 06. 06.
10:50 Kolín nad Rýnom CGN
11:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Ne, 13. 06.
10:50 Kolín nad Rýnom CGN
16:05 Bratislava BTS
5h 15m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 13. 06.
10:50 Kolín nad Rýnom CGN
11:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
3 noci v meste Kolín nad Rýnom
Št, 10. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 10. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Po, 07. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
21:40 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Po, 07. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 04. 06.
21:50 Bratislava BTS
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
10h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Št, 10. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 05. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Št, 10. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 04. 06.
21:50 Bratislava BTS
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
10h 10m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Po, 07. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
21:40 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 05. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:00 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Po, 07. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 25. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
20 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 25. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
4h 40m
1 prestup
3 noci v meste Kolín nad Rýnom
Št, 24. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:35 Bergamo BGY
22:55 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
20 €
1h 20m
cesta späť
Št, 24. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Po, 21. 06.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 25. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
17 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 25. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 21. 06.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
3 noci v meste Kolín nad Rýnom
Št, 24. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
17 €
1h 55m
cesta späť
Št, 24. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Po, 05. 07.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
17:50 Bratislava BTS
9h 55m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Po, 05. 07.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
09:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 20m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Ne, 27. 06.
10:50 Kolín nad Rýnom CGN
16:05 Bratislava BTS
5h 15m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 27. 06.
10:50 Kolín nad Rýnom CGN
11:05 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 5m
Po, 14. 06.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 18. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
24 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 18. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Ne, 04. 07.
08:35 Kolín nad Rýnom CGN
14:50 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 04. 07.
08:35 Kolín nad Rýnom CGN
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 20m
13:30 Bergamo BGY
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
1h 20m
Po, 07. 06.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 11. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
15 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
34 €
1h 55m
cesta späť
Pi, 11. 06.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 14. 06.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
3 noci v meste Kolín nad Rýnom
Št, 17. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
23 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
24 €
1h 55m
cesta späť
Št, 17. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Ne, 25. 07.
08:35 Kolín nad Rýnom CGN
14:50 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
15 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 25. 07.
08:35 Kolín nad Rýnom CGN
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 20m
13:30 Bergamo BGY
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
Po, 07. 06.
08:05 Bratislava BTS
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
11h 10m
1 prestup
3 noci v meste Kolín nad Rýnom
Št, 10. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
22:25 Bratislava BTS
9h 25m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
08:05 Bratislava BTS
09:45 Rím CIA
Ryanair
15 €
1h 40m
17:20 Rím CIA
19:15 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
34 €
1h 55m
cesta späť
Št, 10. 06.
13:00 Kolín nad Rýnom CGN
13:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 15m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 11. 08.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Po, 16. 08.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
17:50 Bratislava BTS
9h 55m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 11. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
18 €
1h 20m
cesta späť
Po, 16. 08.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
09:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 20m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
St, 11. 08.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Kolín nad Rýnom
Pi, 13. 08.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
21:25 Bratislava BTS
5h 55m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 11. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
18 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 13. 08.
15:30 Kolín nad Rýnom CGN
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 20m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
St, 14. 07.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Po, 19. 07.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
17:50 Bratislava BTS
9h 55m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
18 €
1h 20m
cesta späť
Po, 19. 07.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
09:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 20m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
St, 04. 08.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Po, 09. 08.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
17:50 Bratislava BTS
9h 55m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
18 €
1h 20m
cesta späť
Po, 09. 08.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
09:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 20m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
St, 28. 07.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Kolín nad Rýnom
Po, 02. 08.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
17:50 Bratislava BTS
9h 55m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
18 €
1h 20m
cesta späť
Po, 02. 08.
07:55 Kolín nad Rýnom CGN
09:15 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 20m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
St, 28. 07.
12:25 Bratislava BTS
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Kolín nad Rýnom
Ne, 01. 08.
08:35 Kolín nad Rýnom CGN
14:50 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
21:00 Bergamo BGY
22:20 Kolín nad Rýnom CGN
Ryanair
18 €
1h 20m
cesta späť
Ne, 01. 08.
08:35 Kolín nad Rýnom CGN
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 20m
13:30 Bergamo BGY
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Kolín nad Rýnom?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Kolín nad Rýnom je február s cenou v priemere 140 €, prípadne marec s cenou priemerne 147 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú júl priemerne za 168 € a december priemerne za 165 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Kolín nad Rýnom?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Kolín nad Rýnom je Pondelok s cenou v priemere 61 €, prípadne Streda s cenou priemerne 63 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 80 € a Sobota priemerne za 79 €.