zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Katowice

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 07. 10.
10:30 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
4h 45m
1 prestup
4 noci v meste Katowice
Ut, 11. 10.
19:55 Katowice KTW
10:10 Bratislava BTS
14h 15m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
10 €
1h 40m
cesta späť
Ut, 11. 10.
19:55 Katowice KTW
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
St, 12. 10.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 31. 10.
11:55 Katowice KTW
23:45 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
11 €
1h 40m
cesta späť
Po, 31. 10.
11:55 Katowice KTW
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 25m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 24. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
10 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Pi, 07. 10.
10:30 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
4h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
St, 12. 10.
11:30 Katowice KTW
18:35 Bratislava BTS
7h 5m
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
10 €
1h 40m
cesta späť
St, 12. 10.
11:30 Katowice KTW
13:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 17. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
11 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Pi, 07. 10.
10:30 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
4h 45m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
Po, 10. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
10 €
1h 40m
cesta späť
Po, 10. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 10. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
16 €
1h 40m
cesta späť
Po, 10. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Št, 29. 09.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
St, 05. 10.
11:30 Katowice KTW
18:35 Bratislava BTS
7h 5m
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 09.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
14 €
2h 15m
Pi, 30. 09.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
St, 05. 10.
11:30 Katowice KTW
13:10 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 40m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Št, 29. 09.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
4 noci v meste Katowice
Ut, 04. 10.
19:55 Katowice KTW
10:10 Bratislava BTS
14h 15m
1 prestup
59 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 09.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
14 €
2h 15m
Pi, 30. 09.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 04. 10.
19:55 Katowice KTW
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
St, 05. 10.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
4 noci v meste Katowice
Ne, 30. 10.
09:00 Katowice KTW
23:00 Bratislava BTS
14h
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
11 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 30. 10.
09:00 Katowice KTW
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
1h 25m
Št, 29. 09.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
Po, 03. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 09.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
14 €
2h 15m
Pi, 30. 09.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
Po, 03. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
12 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
4h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
St, 26. 10.
11:30 Katowice KTW
18:35 Bratislava BTS
7h 5m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
St, 26. 10.
11:30 Katowice KTW
13:10 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 40m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 30. 11.
11:55 Bratislava BTS
21:10 Katowice KTW
9h 15m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
So, 03. 12.
12:15 Katowice KTW
18:05 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 11.
11:55 Bratislava BTS
13:15 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 20m
18:05 Londýn STN
21:10 Katowice KTW
Ryanair
18 €
2h 5m
cesta späť
So, 03. 12.
12:15 Katowice KTW
14:00 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 05. 11.
18:30 Bratislava BTS
08:35 Katowice KTW
14h 5m
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Ut, 08. 11.
07:50 Katowice KTW
16:45 Bratislava BTS
8h 55m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 11.
18:30 Bratislava BTS
19:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ne, 06. 11.
06:55 Bergamo BGY
08:35 Katowice KTW
Ryanair
10 €
1h 40m
cesta späť
Ut, 08. 11.
07:50 Katowice KTW
09:15 Londýn STN
Ryanair
19 €
2h 25m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Št, 22. 09.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
4 noci v meste Katowice
Ut, 27. 09.
19:55 Katowice KTW
10:10 Bratislava BTS
14h 15m
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
Št, 22. 09.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
Pi, 23. 09.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
21 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 27. 09.
19:55 Katowice KTW
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
St, 28. 09.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Št, 13. 10.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
Po, 17. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
Pi, 14. 10.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
25 €
2h 5m
cesta späť
Po, 17. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 17. 10.
22:40 Katowice KTW
11:20 Bratislava BTS
12h 40m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
11 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 10.
22:40 Katowice KTW
23:59 Londýn STN
Ryanair
8 €
2h 19m
Ut, 18. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Št, 06. 10.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
4 noci v meste Katowice
Ut, 11. 10.
19:55 Katowice KTW
10:10 Bratislava BTS
14h 15m
1 prestup
67 €
zobraziť
cesta tam
Št, 06. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
21 €
2h 15m
Pi, 07. 10.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
25 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 11. 10.
19:55 Katowice KTW
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
St, 12. 10.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
4h 45m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
Po, 24. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
17 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
23:45 Katowice KTW
11h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Ne, 30. 10.
09:00 Katowice KTW
23:00 Bratislava BTS
14h
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:05 Bergamo BGY
23:45 Katowice KTW
Ryanair
19 €
1h 40m
cesta späť
Ne, 30. 10.
09:00 Katowice KTW
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
1h 25m
St, 09. 11.
11:55 Bratislava BTS
21:10 Katowice KTW
9h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 14. 11.
11:55 Katowice KTW
23:45 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 11.
11:55 Bratislava BTS
13:15 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 20m
18:05 Londýn STN
21:10 Katowice KTW
Ryanair
18 €
2h 5m
cesta späť
Po, 14. 11.
11:55 Katowice KTW
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 09. 11.
11:55 Bratislava BTS
21:10 Katowice KTW
9h 15m
1 prestup
4 noci v meste Katowice
Ne, 13. 11.
09:00 Katowice KTW
23:00 Bratislava BTS
14h
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 11.
11:55 Bratislava BTS
13:15 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 20m
18:05 Londýn STN
21:10 Katowice KTW
Ryanair
18 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 13. 11.
09:00 Katowice KTW
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 09. 11.
11:55 Bratislava BTS
21:10 Katowice KTW
9h 15m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
So, 12. 11.
12:15 Katowice KTW
18:05 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 11.
11:55 Bratislava BTS
13:15 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 20m
18:05 Londýn STN
21:10 Katowice KTW
Ryanair
18 €
2h 5m
cesta späť
So, 12. 11.
12:15 Katowice KTW
14:00 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
23:45 Katowice KTW
11h 30m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
Pi, 07. 10.
22:35 Katowice KTW
11:40 Bratislava BTS
13h 5m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:05 Bergamo BGY
23:45 Katowice KTW
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 07. 10.
22:35 Katowice KTW
23:55 Londýn STN
Ryanair
16 €
2h 20m
So, 08. 10.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 24. 10.
06:50 Katowice KTW
22:10 Bratislava BTS
15h 20m
1 prestup
70 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
10 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 10.
06:50 Katowice KTW
08:10 Londýn STN
Ryanair
9 €
2h 20m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
2h 10m
St, 30. 11.
11:55 Bratislava BTS
21:10 Katowice KTW
9h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 05. 12.
11:55 Katowice KTW
23:45 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 11.
11:55 Bratislava BTS
13:15 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 20m
18:05 Londýn STN
21:10 Katowice KTW
Ryanair
18 €
2h 5m
cesta späť
Po, 05. 12.
11:55 Katowice KTW
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 45m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
18 €
1h 25m
Pi, 14. 10.
10:30 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
4h 45m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
Po, 17. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
27 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
15 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 12. 11.
06:05 Bratislava BTS
21:15 Katowice KTW
15h 10m
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Po, 14. 11.
11:55 Katowice KTW
23:45 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 11.
06:05 Bratislava BTS
07:25 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 20m
18:10 Londýn STN
21:15 Katowice KTW
Ryanair
22 €
2h 5m
cesta späť
Po, 14. 11.
11:55 Katowice KTW
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Št, 06. 10.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
St, 12. 10.
11:30 Katowice KTW
18:35 Bratislava BTS
7h 5m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
Št, 06. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
21 €
2h 15m
Pi, 07. 10.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
25 €
2h 5m
cesta späť
St, 12. 10.
11:30 Katowice KTW
13:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 30. 11.
11:55 Bratislava BTS
21:10 Katowice KTW
9h 15m
1 prestup
4 noci v meste Katowice
Ne, 04. 12.
09:00 Katowice KTW
23:00 Bratislava BTS
14h
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 11.
11:55 Bratislava BTS
13:15 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 20m
18:05 Londýn STN
21:10 Katowice KTW
Ryanair
18 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 04. 12.
09:00 Katowice KTW
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
12 €
1h 45m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 25m
So, 05. 11.
18:30 Bratislava BTS
08:35 Katowice KTW
14h 5m
1 prestup
4 noci v meste Katowice
Št, 10. 11.
07:00 Katowice KTW
16:30 Bratislava BTS
9h 30m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 11.
18:30 Bratislava BTS
19:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ne, 06. 11.
06:55 Bergamo BGY
08:35 Katowice KTW
Ryanair
10 €
1h 40m
cesta späť
Št, 10. 11.
07:00 Katowice KTW
08:25 Londýn STN
Ryanair
23 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 10m
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Pi, 07. 10.
22:35 Katowice KTW
11:40 Bratislava BTS
13h 5m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
16 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 07. 10.
22:35 Katowice KTW
23:55 Londýn STN
Ryanair
16 €
2h 20m
So, 08. 10.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
So, 01. 10.
17:45 Bratislava BTS
09:15 Katowice KTW
15h 30m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
St, 05. 10.
11:30 Katowice KTW
18:35 Bratislava BTS
7h 5m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
So, 01. 10.
17:45 Bratislava BTS
19:15 Manchester MAN
Ryanair
30 €
2h 30m
Ne, 02. 10.
05:55 Manchester MAN
09:15 Katowice KTW
Ryanair
21 €
2h 20m
cesta späť
St, 05. 10.
11:30 Katowice KTW
13:10 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 40m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 01. 10.
17:45 Bratislava BTS
09:15 Katowice KTW
15h 30m
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Ut, 04. 10.
19:55 Katowice KTW
10:10 Bratislava BTS
14h 15m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
So, 01. 10.
17:45 Bratislava BTS
19:15 Manchester MAN
Ryanair
30 €
2h 30m
Ne, 02. 10.
05:55 Manchester MAN
09:15 Katowice KTW
Ryanair
21 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 04. 10.
19:55 Katowice KTW
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
St, 05. 10.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 21. 09.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 26. 09.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 26. 09.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Št, 06. 10.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
Po, 10. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
73 €
zobraziť
cesta tam
Št, 06. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
21 €
2h 15m
Pi, 07. 10.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
25 €
2h 5m
cesta späť
Po, 10. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Št, 29. 09.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
Po, 03. 10.
22:40 Katowice KTW
11:20 Bratislava BTS
12h 40m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 09.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
14 €
2h 15m
Pi, 30. 09.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
24 €
2h 5m
cesta späť
Po, 03. 10.
22:40 Katowice KTW
23:59 Londýn STN
Ryanair
8 €
2h 19m
Ut, 04. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Št, 13. 10.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
St, 19. 10.
11:30 Katowice KTW
18:35 Bratislava BTS
7h 5m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
Pi, 14. 10.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
25 €
2h 5m
cesta späť
St, 19. 10.
11:30 Katowice KTW
13:10 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 40m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Št, 22. 09.
22:55 Bratislava BTS
11:05 Katowice KTW
12h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
St, 28. 09.
11:30 Katowice KTW
18:35 Bratislava BTS
7h 5m
1 prestup
74 €
zobraziť
cesta tam
Št, 22. 09.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
Pi, 23. 09.
08:00 Londýn STN
11:05 Katowice KTW
Ryanair
21 €
2h 5m
cesta späť
St, 28. 09.
11:30 Katowice KTW
13:10 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
1h 40m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 03. 10.
11:50 Katowice KTW
19:35 Bratislava BTS
7h 45m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
37 €
1h 40m
cesta späť
Po, 03. 10.
11:50 Katowice KTW
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
12 €
1h 45m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 21. 09.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
Po, 26. 09.
22:40 Katowice KTW
11:20 Bratislava BTS
12h 40m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
23 €
1h 40m
cesta späť
Po, 26. 09.
22:40 Katowice KTW
23:59 Londýn STN
Ryanair
16 €
2h 19m
Ut, 27. 09.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Po, 07. 11.
17:25 Bratislava BTS
22:50 Katowice KTW
5h 25m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
So, 12. 11.
12:15 Katowice KTW
18:05 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
17:25 Bratislava BTS
18:45 Londýn STN
Ryanair
37 €
2h 20m
19:45 Londýn STN
22:50 Katowice KTW
Ryanair
18 €
2h 5m
cesta späť
So, 12. 11.
12:15 Katowice KTW
14:00 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
23:45 Katowice KTW
11h 30m
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Št, 06. 10.
22:05 Katowice KTW
11:40 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:05 Bergamo BGY
23:45 Katowice KTW
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Št, 06. 10.
22:05 Katowice KTW
23:25 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 20m
Pi, 07. 10.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
So, 26. 11.
18:30 Bratislava BTS
08:35 Katowice KTW
14h 5m
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Ut, 29. 11.
07:50 Katowice KTW
16:45 Bratislava BTS
8h 55m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 11.
18:30 Bratislava BTS
19:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ne, 27. 11.
06:55 Bergamo BGY
08:35 Katowice KTW
Ryanair
10 €
1h 40m
cesta späť
Ut, 29. 11.
07:50 Katowice KTW
09:15 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 25m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
39 €
2h 10m
So, 24. 09.
17:45 Bratislava BTS
09:15 Katowice KTW
15h 30m
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Ut, 27. 09.
19:55 Katowice KTW
10:10 Bratislava BTS
14h 15m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
So, 24. 09.
17:45 Bratislava BTS
19:15 Manchester MAN
Ryanair
36 €
2h 30m
Ne, 25. 09.
05:55 Manchester MAN
09:15 Katowice KTW
Ryanair
20 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 27. 09.
19:55 Katowice KTW
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
St, 28. 09.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 05. 11.
11:55 Bratislava BTS
21:55 Katowice KTW
10h
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Po, 07. 11.
11:55 Katowice KTW
23:45 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 11.
11:55 Bratislava BTS
13:30 Manchester MAN
Ryanair
36 €
2h 35m
18:35 Manchester MAN
21:55 Katowice KTW
Ryanair
20 €
2h 20m
cesta späť
Po, 07. 11.
11:55 Katowice KTW
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
8h 15m
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Pi, 14. 10.
22:35 Katowice KTW
11:40 Bratislava BTS
13h 5m
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
11 €
1h 40m
cesta späť
Pi, 14. 10.
22:35 Katowice KTW
23:55 Londýn STN
Ryanair
16 €
2h 20m
So, 15. 10.
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
2h 10m
So, 24. 09.
06:35 Bratislava BTS
17:40 Katowice KTW
11h 5m
1 prestup
3 noci v meste Katowice
Ut, 27. 09.
19:55 Katowice KTW
10:10 Bratislava BTS
14h 15m
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
So, 24. 09.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h 15m
14:35 Londýn STN
17:40 Katowice KTW
Ryanair
23 €
2h 5m
cesta späť
Ut, 27. 09.
19:55 Katowice KTW
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
St, 28. 09.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 08. 10.
17:45 Bratislava BTS
09:15 Katowice KTW
15h 30m
1 prestup
2 noci v meste Katowice
Ut, 11. 10.
19:55 Katowice KTW
10:10 Bratislava BTS
14h 15m
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
So, 08. 10.
17:45 Bratislava BTS
19:15 Manchester MAN
Ryanair
30 €
2h 30m
Ne, 09. 10.
05:55 Manchester MAN
09:15 Katowice KTW
Ryanair
27 €
2h 20m
cesta späť
Ut, 11. 10.
19:55 Katowice KTW
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
8 €
1h 45m
St, 12. 10.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Pi, 14. 10.
10:30 Bratislava BTS
15:15 Katowice KTW
4h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Katowice
St, 19. 10.
11:30 Katowice KTW
18:35 Bratislava BTS
7h 5m
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 10.
10:30 Bratislava BTS
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
27 €
1h 25m
13:35 Bergamo BGY
15:15 Katowice KTW
Ryanair
15 €
1h 40m
cesta späť
St, 19. 10.
11:30 Katowice KTW
13:10 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 40m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Katowice?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Katowice je máj s cenou v priemere 80 €, prípadne jún s cenou priemerne 100 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú júl priemerne za 157 € a august priemerne za 142 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Katowice?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Katowice je Nedeľa s cenou v priemere 64 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 68 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Piatok priemerne za 98 € a Pondelok priemerne za 91 €.