zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Karlsruhe / Baden-Baden

odlet 18. 01. - 18. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 19. 01.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
4 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 23. 01.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
160 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 23. 01.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
27 €
1h 35m
Po, 24. 01.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
St, 16. 02.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 21. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
163 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 21. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
27 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 09. 02.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 14. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
166 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
42 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 14. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
40 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 16. 03.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
4 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 20. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
166 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 03.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 20. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 21. 03.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
St, 26. 01.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
4 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 30. 01.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
166 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 30. 01.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 31. 01.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Ut, 01. 02.
10:50 Bratislava BTS
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 06. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
166 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:15 Londýn STN
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 06. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 07. 02.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
St, 02. 02.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
4 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 06. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
166 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 06. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 07. 02.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
St, 16. 03.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 21. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 03.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 21. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
So, 05. 03.
11:25 Bratislava BTS
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 55m
1 prestup
2 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 07. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 03.
11:25 Bratislava BTS
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:55 Londýn STN
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 07. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 02. 03.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 07. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 03.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 07. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
So, 19. 03.
11:25 Bratislava BTS
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 55m
1 prestup
2 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 21. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 03.
11:25 Bratislava BTS
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:55 Londýn STN
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 21. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 26. 01.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 31. 01.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 31. 01.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 19. 01.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 24. 01.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 24. 01.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
So, 22. 01.
11:25 Bratislava BTS
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 55m
1 prestup
2 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 24. 01.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 01.
11:25 Bratislava BTS
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:55 Londýn STN
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 24. 01.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
So, 29. 01.
11:25 Bratislava BTS
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 55m
1 prestup
2 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 31. 01.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
169 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 01.
11:25 Bratislava BTS
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:55 Londýn STN
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 31. 01.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 09. 03.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
4 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 13. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
171 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 03.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
34 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 13. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 14. 03.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Ut, 08. 03.
10:50 Bratislava BTS
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 13. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
171 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 08. 03.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:15 Londýn STN
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
34 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 13. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 14. 03.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Ut, 22. 02.
10:50 Bratislava BTS
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 27. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
171 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 22. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
63 €
2h 25m
13:15 Londýn STN
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 27. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
27 €
1h 35m
Po, 28. 02.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Ut, 15. 02.
10:50 Bratislava BTS
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 20. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
173 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:15 Londýn STN
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 20. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
40 €
1h 35m
Po, 21. 02.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
St, 16. 02.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
4 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 20. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
173 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 20. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
40 €
1h 35m
Po, 21. 02.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
St, 09. 03.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 14. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
174 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 03.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
34 €
1h 25m
cesta späť
Po, 14. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 23. 02.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
4 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 27. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
176 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
63 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
34 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 27. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
27 €
1h 35m
Po, 28. 02.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
So, 26. 02.
11:25 Bratislava BTS
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 55m
1 prestup
2 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 28. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
179 €
zobraziť
cesta tam
So, 26. 02.
11:25 Bratislava BTS
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:55 Londýn STN
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
39 €
1h 25m
cesta späť
Po, 28. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 02. 02.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 07. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
184 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Po, 07. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
48 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 23. 02.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 28. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
185 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
63 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
34 €
1h 25m
cesta späť
Po, 28. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
Ut, 18. 01.
10:50 Bratislava BTS
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 23. 01.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
185 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
77 €
2h 25m
13:15 Londýn STN
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 23. 01.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
27 €
1h 35m
Po, 24. 01.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Ut, 15. 03.
10:50 Bratislava BTS
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 20. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
187 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 03.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
63 €
2h 25m
13:15 Londýn STN
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
39 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 20. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 21. 03.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
So, 05. 02.
11:25 Bratislava BTS
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 55m
1 prestup
2 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 07. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
189 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 02.
11:25 Bratislava BTS
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:55 Londýn STN
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
34 €
1h 25m
cesta späť
Po, 07. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
48 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
St, 02. 03.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
4 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 06. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
190 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 03.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 06. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
57 €
1h 35m
Po, 07. 03.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Ut, 25. 01.
10:50 Bratislava BTS
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 30. 01.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
191 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 01.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
77 €
2h 25m
13:15 Londýn STN
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 30. 01.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 31. 01.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m
Ut, 08. 02.
10:50 Bratislava BTS
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 13. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
194 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 08. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
42 €
2h 25m
13:15 Londýn STN
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 13. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 14. 02.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
90 €
2h 10m
St, 09. 02.
10:50 Bratislava BTS
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
5h 50m
1 prestup
4 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 13. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
194 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 02.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
42 €
2h 25m
14:15 Londýn STN
16:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 13. 02.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
33 €
1h 35m
Po, 14. 02.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
90 €
2h 10m
So, 19. 02.
11:25 Bratislava BTS
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 55m
1 prestup
2 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 21. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
210 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 02.
11:25 Bratislava BTS
12:50 Londýn STN
Ryanair
94 €
2h 25m
13:55 Londýn STN
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
34 €
1h 25m
cesta späť
Po, 21. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
27 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
So, 12. 03.
11:25 Bratislava BTS
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 55m
1 prestup
2 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 14. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
221 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 03.
11:25 Bratislava BTS
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:55 Londýn STN
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
81 €
1h 25m
cesta späť
Po, 14. 03.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
33 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
So, 12. 02.
11:25 Bratislava BTS
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 55m
1 prestup
2 noci v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Po, 14. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:10 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
228 €
zobraziť
cesta tam
So, 12. 02.
11:25 Bratislava BTS
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:55 Londýn STN
16:20 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
81 €
1h 25m
cesta späť
Po, 14. 02.
15:55 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
19:35 Kyjev KBP
Ryanair
40 €
2h 40m
21:15 Kyjev KBP
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 55m
Ut, 01. 03.
10:50 Bratislava BTS
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
4h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Karlsruhe / Baden-Baden
Ne, 06. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
11:05 Bratislava BTS
13h 35m
1 prestup
232 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 03.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
94 €
2h 25m
13:15 Londýn STN
15:40 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
Ryanair
29 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 06. 03.
21:30 Karlsruhe / Baden-Baden FKB
22:05 Londýn STN
Ryanair
57 €
1h 35m
Po, 07. 03.
07:55 Londýn STN
11:05 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
2h 10m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Karlsruhe / Baden-Baden?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Karlsruhe / Baden-Baden je s cenou v priemere 0 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú priemerne za 0 € a priemerne za 0 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Karlsruhe / Baden-Baden?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Karlsruhe / Baden-Baden je s cenou v priemere 0 €, prípadne s cenou priemerne 0 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú priemerne za 0 € a priemerne za 0 €.