zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Jerez

odlet 07. 10. - 05. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ut, 18. 10.
17:35 Bratislava BTS
09:20 Jerez XRY
15h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Jerez
Po, 24. 10.
11:00 Jerez XRY
22:10 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
127 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
17:35 Bratislava BTS
20:05 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
15 €
2h 30m
St, 19. 10.
07:40 Palma de Mallorca PMI
09:20 Jerez XRY
Ryanair
19 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 10.
11:00 Jerez XRY
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 50m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
40 €
2h 10m
Ut, 11. 10.
17:35 Bratislava BTS
09:20 Jerez XRY
15h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Jerez
Po, 17. 10.
11:00 Jerez XRY
22:10 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
129 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 11. 10.
17:35 Bratislava BTS
20:05 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
22 €
2h 30m
St, 12. 10.
07:40 Palma de Mallorca PMI
09:20 Jerez XRY
Ryanair
10 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 10.
11:00 Jerez XRY
12:50 Londýn STN
Ryanair
72 €
2h 50m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 10m
Št, 13. 10.
22:55 Bratislava BTS
10:30 Jerez XRY
11h 35m
1 prestup
3 noci v meste Jerez
Po, 17. 10.
11:00 Jerez XRY
22:10 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
149 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
Pi, 14. 10.
06:40 Londýn STN
10:30 Jerez XRY
Ryanair
39 €
2h 50m
cesta späť
Po, 17. 10.
11:00 Jerez XRY
12:50 Londýn STN
Ryanair
72 €
2h 50m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 10m
Št, 20. 10.
22:55 Bratislava BTS
10:30 Jerez XRY
11h 35m
1 prestup
3 noci v meste Jerez
Po, 24. 10.
11:00 Jerez XRY
22:10 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
216 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 21. 10.
06:40 Londýn STN
10:30 Jerez XRY
Ryanair
98 €
2h 50m
cesta späť
Po, 24. 10.
11:00 Jerez XRY
12:50 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 50m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
40 €
2h 10m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Jerez?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Jerez je jún s cenou v priemere 205 €, prípadne november s cenou priemerne 211 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú august priemerne za 265 € a máj priemerne za 263 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Jerez?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Jerez je Streda s cenou v priemere 110 €, prípadne Sobota s cenou priemerne 130 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 130 € a Streda priemerne za 110 €.

Created by CoevoApps.com