zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Janov

odlet 10. 08. - 08. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

So, 15. 08.
12:05 Bratislava BTS
21:20 Janov GOA
9h 15m
1 prestup
2 noci v meste Janov
Po, 17. 08.
21:35 Janov GOA
11:20 Bratislava BTS
13h 45m
1 prestup
248 €
zobraziť
cesta tam
So, 15. 08.
12:05 Bratislava BTS
14:05 Alghero AHO
Ryanair
21 €
2h
20:15 Alghero AHO
21:20 Janov GOA
Volotea
56 €
1h 5m
cesta späť
Po, 17. 08.
21:35 Janov GOA
22:40 Londýn STN
Ryanair
124 €
2h 5m
Ut, 18. 08.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
46 €
2h 10m
So, 22. 08.
12:05 Bratislava BTS
21:20 Janov GOA
9h 15m
1 prestup
2 noci v meste Janov
Po, 24. 08.
21:35 Janov GOA
11:20 Bratislava BTS
13h 45m
1 prestup
303 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 08.
12:05 Bratislava BTS
14:05 Alghero AHO
Ryanair
27 €
2h
20:15 Alghero AHO
21:20 Janov GOA
Volotea
165 €
1h 5m
cesta späť
Po, 24. 08.
21:35 Janov GOA
22:40 Londýn STN
Ryanair
85 €
2h 5m
Ut, 25. 08.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 10m
So, 29. 08.
12:05 Bratislava BTS
21:20 Janov GOA
9h 15m
1 prestup
2 noci v meste Janov
Po, 31. 08.
21:35 Janov GOA
11:20 Bratislava BTS
13h 45m
1 prestup
344 €
zobraziť
cesta tam
So, 29. 08.
12:05 Bratislava BTS
14:05 Alghero AHO
Ryanair
26 €
2h
20:15 Alghero AHO
21:20 Janov GOA
Volotea
165 €
1h 5m
cesta späť
Po, 31. 08.
21:35 Janov GOA
22:40 Londýn STN
Ryanair
124 €
2h 5m
Ut, 01. 09.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 10m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Janov?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Janov je jún s cenou v priemere 133 €, prípadne máj s cenou priemerne 136 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú august priemerne za 213 € a október priemerne za 198 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Janov?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Janov je Utorok s cenou v priemere 63 €, prípadne Pondelok s cenou priemerne 69 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Piatok priemerne za 121 € a Sobota priemerne za 84 €.