zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Gothenburg

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
Pi, 28. 10.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
17 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 28. 10.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
25 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Št, 27. 10.
21:40 Gothenburg GOT
10:05 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
17 €
2h 15m
cesta späť
Št, 27. 10.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
2h 15m
Pi, 28. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
1h 20m
Ut, 30. 08.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
Pi, 02. 09.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 30. 08.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
30 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
21 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 02. 09.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
55m
So, 22. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 26. 10.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
91 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
15 €
2h 30m
Ne, 23. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
52 €
3h 15m
cesta späť
St, 26. 10.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
Pi, 21. 10.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
94 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
56 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 21. 10.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
11 €
55m
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Št, 20. 10.
21:40 Gothenburg GOT
10:05 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
98 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
56 €
2h 15m
cesta späť
Št, 20. 10.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
2h 15m
Pi, 21. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 22. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 28. 10.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
102 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
15 €
2h 30m
Ne, 23. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
52 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 28. 10.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
25 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 22. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gothenburg
Št, 27. 10.
21:40 Gothenburg GOT
10:05 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
112 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
15 €
2h 30m
Ne, 23. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
52 €
3h 15m
cesta späť
Št, 27. 10.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
2h 15m
Pi, 28. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
1h 20m
So, 03. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 09. 09.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
So, 03. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
50 €
2h 30m
Ne, 04. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
38 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 09. 09.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
55m
So, 03. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 07. 09.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
118 €
zobraziť
cesta tam
So, 03. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
50 €
2h 30m
Ne, 04. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
38 €
3h 15m
cesta späť
St, 07. 09.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
21 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 03. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Ut, 06. 09.
22:30 Gothenburg GOT
10:10 Bratislava BTS
11h 40m
1 prestup
130 €
zobraziť
cesta tam
So, 03. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
50 €
2h 30m
Ne, 04. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
38 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 06. 09.
22:30 Gothenburg GOT
00:45 Bergamo BGY
Ryanair
28 €
2h 15m
St, 07. 09.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
14 €
1h 20m
Ut, 30. 08.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Št, 01. 09.
21:40 Gothenburg GOT
12:25 Bratislava BTS
14h 45m
1 prestup
148 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 30. 08.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
30 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
21 €
2h 15m
cesta späť
Št, 01. 09.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
53 €
2h 15m
Pi, 02. 09.
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 20m
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Ne, 30. 10.
22:45 Gothenburg GOT
15:05 Bratislava BTS
16h 20m
1 prestup
166 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
17 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 30. 10.
22:45 Gothenburg GOT
23:45 Edinburgh EDI
Ryanair
104 €
2h
Po, 31. 10.
11:30 Edinburgh EDI
15:05 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 35m
Ut, 11. 10.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
Pi, 14. 10.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
201 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 11. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
164 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 14. 10.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ut, 11. 10.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Št, 13. 10.
21:40 Gothenburg GOT
10:05 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
215 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 11. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
164 €
2h 15m
cesta späť
Št, 13. 10.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
2h 15m
Pi, 14. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ut, 23. 08.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
Pi, 26. 08.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
218 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 23. 08.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
48 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
101 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 26. 08.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
53 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
55m
So, 27. 08.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 31. 08.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
228 €
zobraziť
cesta tam
So, 27. 08.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
101 €
2h 30m
Ne, 28. 08.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
98 €
3h 15m
cesta späť
St, 31. 08.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
55m
So, 27. 08.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 02. 09.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
229 €
zobraziť
cesta tam
So, 27. 08.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
101 €
2h 30m
Ne, 28. 08.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
98 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 02. 09.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
55m
So, 03. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gothenburg
Št, 08. 09.
21:40 Gothenburg GOT
12:25 Bratislava BTS
14h 45m
1 prestup
230 €
zobraziť
cesta tam
So, 03. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
50 €
2h 30m
Ne, 04. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
38 €
3h 15m
cesta späť
Št, 08. 09.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
112 €
2h 15m
Pi, 09. 09.
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
30 €
1h 20m
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
Pi, 07. 10.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
236 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
199 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 07. 10.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 17. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 23. 09.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
238 €
zobraziť
cesta tam
So, 17. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
37 €
2h 30m
Ne, 18. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
177 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 23. 09.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 17. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 21. 09.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
238 €
zobraziť
cesta tam
So, 17. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
37 €
2h 30m
Ne, 18. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
177 €
3h 15m
cesta späť
St, 21. 09.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 10. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 14. 09.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
241 €
zobraziť
cesta tam
So, 10. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
50 €
2h 30m
Ne, 11. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
167 €
3h 15m
cesta späť
St, 14. 09.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 17. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Ut, 20. 09.
22:30 Gothenburg GOT
10:10 Bratislava BTS
11h 40m
1 prestup
243 €
zobraziť
cesta tam
So, 17. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
37 €
2h 30m
Ne, 18. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
177 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 20. 09.
22:30 Gothenburg GOT
00:45 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
2h 15m
St, 21. 09.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 15. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 19. 10.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
244 €
zobraziť
cesta tam
So, 15. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
33 €
2h 30m
Ne, 16. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
186 €
3h 15m
cesta späť
St, 19. 10.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 15. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 21. 10.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
245 €
zobraziť
cesta tam
So, 15. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
33 €
2h 30m
Ne, 16. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
186 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 21. 10.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
11 €
55m
So, 24. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 28. 09.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
248 €
zobraziť
cesta tam
So, 24. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
37 €
2h 30m
Ne, 25. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
186 €
3h 15m
cesta späť
St, 28. 09.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 15. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gothenburg
Št, 20. 10.
21:40 Gothenburg GOT
10:05 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
249 €
zobraziť
cesta tam
So, 15. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
33 €
2h 30m
Ne, 16. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
186 €
3h 15m
cesta späť
Št, 20. 10.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
2h 15m
Pi, 21. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 10. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 16. 09.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
252 €
zobraziť
cesta tam
So, 10. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
50 €
2h 30m
Ne, 11. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
167 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 16. 09.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
25 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 10. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Ut, 13. 09.
22:30 Gothenburg GOT
10:10 Bratislava BTS
11h 40m
1 prestup
256 €
zobraziť
cesta tam
So, 10. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
50 €
2h 30m
Ne, 11. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
167 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 13. 09.
22:30 Gothenburg GOT
00:45 Bergamo BGY
Ryanair
27 €
2h 15m
St, 14. 09.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 24. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Ut, 27. 09.
22:30 Gothenburg GOT
10:10 Bratislava BTS
11h 40m
1 prestup
258 €
zobraziť
cesta tam
So, 24. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
37 €
2h 30m
Ne, 25. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
186 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 27. 09.
22:30 Gothenburg GOT
00:45 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
2h 15m
St, 28. 09.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 08. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 14. 10.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
259 €
zobraziť
cesta tam
So, 08. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
30 €
2h 30m
Ne, 09. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
204 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 14. 10.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 08. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 12. 10.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
259 €
zobraziť
cesta tam
So, 08. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
30 €
2h 30m
Ne, 09. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
204 €
3h 15m
cesta späť
St, 12. 10.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 24. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 30. 09.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
261 €
zobraziť
cesta tam
So, 24. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
37 €
2h 30m
Ne, 25. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
186 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 30. 09.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
27 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 24. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gothenburg
Št, 29. 09.
21:40 Gothenburg GOT
12:25 Bratislava BTS
14h 45m
1 prestup
261 €
zobraziť
cesta tam
So, 24. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
37 €
2h 30m
Ne, 25. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
186 €
3h 15m
cesta späť
Št, 29. 09.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
2h 15m
Pi, 30. 09.
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Št, 06. 10.
21:40 Gothenburg GOT
10:05 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
263 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 04. 10.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
199 €
2h 15m
cesta späť
Št, 06. 10.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
2h 15m
Pi, 07. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
So, 08. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Ut, 11. 10.
22:30 Gothenburg GOT
10:10 Bratislava BTS
11h 40m
1 prestup
263 €
zobraziť
cesta tam
So, 08. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
30 €
2h 30m
Ne, 09. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
204 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 11. 10.
22:30 Gothenburg GOT
00:45 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
2h 15m
St, 12. 10.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 08. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gothenburg
Št, 13. 10.
21:40 Gothenburg GOT
10:05 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
272 €
zobraziť
cesta tam
So, 08. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
30 €
2h 30m
Ne, 09. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
204 €
3h 15m
cesta späť
Št, 13. 10.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
2h 15m
Pi, 14. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
So, 01. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 05. 10.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
279 €
zobraziť
cesta tam
So, 01. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
15 €
2h 30m
Ne, 02. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
240 €
3h 15m
cesta späť
St, 05. 10.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 01. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 07. 10.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
279 €
zobraziť
cesta tam
So, 01. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
15 €
2h 30m
Ne, 02. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
240 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 07. 10.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
14 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 01. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Ut, 04. 10.
22:30 Gothenburg GOT
10:10 Bratislava BTS
11h 40m
1 prestup
284 €
zobraziť
cesta tam
So, 01. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
15 €
2h 30m
Ne, 02. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
240 €
3h 15m
cesta späť
Ut, 04. 10.
22:30 Gothenburg GOT
00:45 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
2h 15m
St, 05. 10.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 27. 08.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gothenburg
Št, 01. 09.
21:40 Gothenburg GOT
12:25 Bratislava BTS
14h 45m
1 prestup
296 €
zobraziť
cesta tam
So, 27. 08.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
101 €
2h 30m
Ne, 28. 08.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
98 €
3h 15m
cesta späť
Št, 01. 09.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
53 €
2h 15m
Pi, 02. 09.
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
44 €
1h 20m
So, 17. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gothenburg
Št, 22. 09.
21:40 Gothenburg GOT
12:25 Bratislava BTS
14h 45m
1 prestup
299 €
zobraziť
cesta tam
So, 17. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
37 €
2h 30m
Ne, 18. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
177 €
3h 15m
cesta späť
Št, 22. 09.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
55 €
2h 15m
Pi, 23. 09.
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
30 €
1h 20m
So, 01. 10.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gothenburg
Št, 06. 10.
21:40 Gothenburg GOT
10:05 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
306 €
zobraziť
cesta tam
So, 01. 10.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
15 €
2h 30m
Ne, 02. 10.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
240 €
3h 15m
cesta späť
Št, 06. 10.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
2h 15m
Pi, 07. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
So, 10. 09.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
4 noci v meste Gothenburg
Št, 15. 09.
21:40 Gothenburg GOT
12:25 Bratislava BTS
14h 45m
1 prestup
314 €
zobraziť
cesta tam
So, 10. 09.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
50 €
2h 30m
Ne, 11. 09.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
167 €
3h 15m
cesta späť
Št, 15. 09.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
70 €
2h 15m
Pi, 16. 09.
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
1h 20m
Ut, 23. 08.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
2 noci v meste Gothenburg
Št, 25. 08.
21:40 Gothenburg GOT
10:05 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
322 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 23. 08.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
48 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
101 €
2h 15m
cesta späť
Št, 25. 08.
21:40 Gothenburg GOT
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
142 €
2h 15m
Pi, 26. 08.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
30 €
1h 20m
Ut, 16. 08.
12:15 Bratislava BTS
22:05 Gothenburg GOT
9h 50m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
Pi, 19. 08.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
420 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 16. 08.
12:15 Bratislava BTS
13:40 Bergamo BGY
Ryanair
41 €
1h 25m
19:50 Bergamo BGY
22:05 Gothenburg GOT
Ryanair
351 €
2h 15m
cesta späť
Pi, 19. 08.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
55m
So, 13. 08.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
5 nocí v meste Gothenburg
Pi, 19. 08.
09:45 Gothenburg GOT
23:25 Bratislava BTS
13h 40m
1 prestup
445 €
zobraziť
cesta tam
So, 13. 08.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
54 €
2h 30m
Ne, 14. 08.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
363 €
3h 15m
cesta späť
Pi, 19. 08.
09:45 Gothenburg GOT
12:05 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
2h 20m
22:30 Zagreb ZAG
23:25 Bratislava BTS
Ryanair
19 €
55m
So, 13. 08.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 17. 08.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
449 €
zobraziť
cesta tam
So, 13. 08.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
54 €
2h 30m
Ne, 14. 08.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
363 €
3h 15m
cesta späť
St, 17. 08.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
23 €
55m
So, 20. 08.
19:50 Bratislava BTS
10:10 Gothenburg GOT
14h 20m
1 prestup
3 noci v meste Gothenburg
St, 24. 08.
09:00 Gothenburg GOT
21:15 Bratislava BTS
12h 15m
1 prestup
465 €
zobraziť
cesta tam
So, 20. 08.
19:50 Bratislava BTS
22:20 Palma de Mallorca PMI
Ryanair
30 €
2h 30m
Ne, 21. 08.
06:55 Palma de Mallorca PMI
10:10 Gothenburg GOT
Ryanair
417 €
3h 15m
cesta späť
St, 24. 08.
09:00 Gothenburg GOT
11:20 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
2h 20m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
8 €
55m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Gothenburg?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Gothenburg je september s cenou v priemere 119 €, prípadne október s cenou priemerne 206 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú október priemerne za 206 € a september priemerne za 119 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Gothenburg?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Gothenburg je Nedeľa s cenou v priemere 49 €, prípadne Štvrtok s cenou priemerne 52 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Pondelok priemerne za 96 € a Streda priemerne za 79 €.