zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Frankfurt

odlet 25. 01. - 25. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Ut, 18. 05.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 18. 05.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
23 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 26. 04.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 26. 04.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
24 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 26. 04.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 26. 04.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
24 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Ut, 11. 05.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
97 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 11. 05.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
25 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 03. 05.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
98 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 03. 05.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 12. 04.
17:05 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
98 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 12. 04.
17:05 Frankfurt FRA
18:20 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 15m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 26. 04.
17:05 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
98 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 26. 04.
17:05 Frankfurt FRA
18:20 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 15m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 26. 04.
17:05 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
98 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 26. 04.
17:05 Frankfurt FRA
18:20 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 15m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 03. 05.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
98 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 03. 05.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
Ne, 16. 05.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Frankfurt
Ut, 18. 05.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
99 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
27 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 18. 05.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
23 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 19. 04.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
99 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 19. 04.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
29 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 10. 05.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
99 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 10. 05.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
29 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 10. 05.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
99 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 10. 05.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
29 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Frankfurt
Ut, 13. 04.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
100 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 13. 04.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
28 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Ut, 13. 04.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
100 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 13. 04.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
28 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
So, 17. 04.
06:35 Frankfurt FRA
11:40 Bratislava BTS
5h 5m
1 prestup
100 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
So, 17. 04.
06:35 Frankfurt FRA
07:15 Londýn STN
Ryanair
28 €
1h 40m
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 24. 05.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
100 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 24. 05.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
28 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
St, 19. 05.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 24. 05.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
100 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 24. 05.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
28 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 12. 04.
17:05 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
100 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
25 €
1h 25m
cesta späť
Po, 12. 04.
17:05 Frankfurt FRA
18:20 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 15m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
Št, 13. 05.
07:40 Bratislava BTS
21:20 Frankfurt FRA
13h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Ut, 18. 05.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
100 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 05.
07:40 Bratislava BTS
09:35 Dublin DUB
Ryanair
27 €
2h 55m
18:05 Dublin DUB
21:20 Frankfurt FRA
Ryanair
24 €
2h 15m
cesta späť
Ut, 18. 05.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
23 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 17. 05.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
100 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 17. 05.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
24 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 40m
Ne, 18. 04.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Št, 22. 04.
07:00 Frankfurt FRA
22:30 Bratislava BTS
15h 30m
1 prestup
101 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 18. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
27 €
1h 25m
cesta späť
Št, 22. 04.
07:00 Frankfurt FRA
07:40 Londýn STN
Ryanair
25 €
1h 40m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
2 noci v meste Frankfurt
Pi, 30. 04.
07:00 Frankfurt FRA
22:50 Bratislava BTS
15h 50m
1 prestup
101 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 30. 04.
07:00 Frankfurt FRA
07:40 Londýn STN
Ryanair
25 €
1h 40m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Št, 22. 04.
22:55 Bratislava BTS
10:35 Frankfurt FRA
11h 40m
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 26. 04.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
102 €
zobraziť
cesta tam
Št, 22. 04.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 23. 04.
08:05 Londýn STN
10:35 Frankfurt FRA
Ryanair
26 €
1h 30m
cesta späť
Po, 26. 04.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
24 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 10. 05.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
103 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 40m
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 10. 05.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
103 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 40m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 17. 05.
17:05 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
103 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 17. 05.
17:05 Frankfurt FRA
18:20 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 15m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 40m
Pi, 16. 04.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 19. 04.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
103 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 16. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
27 €
1h 25m
cesta späť
Po, 19. 04.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
29 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
So, 24. 04.
06:35 Frankfurt FRA
11:40 Bratislava BTS
5h 5m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
So, 24. 04.
06:35 Frankfurt FRA
07:15 Londýn STN
Ryanair
23 €
1h 40m
08:30 Londýn STN
11:40 Bratislava BTS
Ryanair
36 €
2h 10m
Ne, 23. 05.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Frankfurt
Ut, 25. 05.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 25. 05.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
32 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Ut, 25. 05.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 25. 05.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
32 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Ne, 23. 05.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Št, 27. 05.
07:00 Frankfurt FRA
22:30 Bratislava BTS
15h 30m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 05.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Št, 27. 05.
07:00 Frankfurt FRA
07:40 Londýn STN
Ryanair
32 €
1h 40m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Pi, 16. 04.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Ut, 20. 04.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 16. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
27 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 20. 04.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
28 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Ne, 04. 04.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Št, 08. 04.
07:00 Frankfurt FRA
22:30 Bratislava BTS
15h 30m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
25 €
1h 25m
cesta späť
Št, 08. 04.
07:00 Frankfurt FRA
07:40 Londýn STN
Ryanair
28 €
1h 40m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Ne, 18. 04.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Frankfurt
Ut, 20. 04.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 18. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
27 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 20. 04.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
28 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
2 noci v meste Frankfurt
Pi, 07. 05.
10:25 Frankfurt FRA
22:50 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 07. 05.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
27 €
2h 5m
19:10 Dublin DUB
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 40m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
2 noci v meste Frankfurt
Pi, 23. 04.
10:25 Frankfurt FRA
22:50 Bratislava BTS
12h 25m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 23. 04.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
27 €
2h 5m
19:10 Dublin DUB
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 40m
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 26. 04.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 26. 04.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
34 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
St, 31. 03.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 05. 04.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 05. 04.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
34 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 03. 05.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 03. 05.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
34 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 26. 04.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 23. 04.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 26. 04.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
34 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 03. 05.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 03. 05.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
34 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
7h
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 17. 05.
06:50 Frankfurt FRA
21:10 Bratislava BTS
14h 20m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:00 Bratislava BTS
16:25 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 17. 05.
06:50 Frankfurt FRA
10:45 Atény ATH
Ryanair
34 €
2h 55m
19:55 Atény ATH
21:10 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 15m
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
13h 45m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Po, 19. 04.
06:25 Frankfurt FRA
22:10 Bratislava BTS
15h 45m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
08:15 Bratislava BTS
09:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Po, 19. 04.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
28 €
1h 40m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Št, 15. 04.
07:00 Frankfurt FRA
22:30 Bratislava BTS
15h 30m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 11. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Št, 15. 04.
07:00 Frankfurt FRA
07:40 Londýn STN
Ryanair
28 €
1h 40m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Ne, 28. 03.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
2 noci v meste Frankfurt
Ut, 30. 03.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 28. 03.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
23 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 30. 03.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
28 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Št, 22. 04.
22:55 Bratislava BTS
10:35 Frankfurt FRA
11h 40m
1 prestup
3 noci v meste Frankfurt
Po, 26. 04.
17:05 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
7h 10m
1 prestup
105 €
zobraziť
cesta tam
Št, 22. 04.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 23. 04.
08:05 Londýn STN
10:35 Frankfurt FRA
Ryanair
26 €
1h 30m
cesta späť
Po, 26. 04.
17:05 Frankfurt FRA
18:20 Dublin DUB
Ryanair
26 €
2h 15m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 40m
Št, 06. 05.
07:40 Bratislava BTS
21:20 Frankfurt FRA
13h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Ut, 11. 05.
06:25 Frankfurt FRA
11:20 Bratislava BTS
4h 55m
1 prestup
105 €
zobraziť
cesta tam
Št, 06. 05.
07:40 Bratislava BTS
09:35 Dublin DUB
Ryanair
27 €
2h 55m
18:05 Dublin DUB
21:20 Frankfurt FRA
Ryanair
26 €
2h 15m
cesta späť
Ut, 11. 05.
06:25 Frankfurt FRA
07:05 Londýn STN
Ryanair
25 €
1h 40m
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Ne, 25. 04.
12:05 Bratislava BTS
22:00 Frankfurt FRA
9h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Frankfurt
Pi, 30. 04.
07:00 Frankfurt FRA
22:50 Bratislava BTS
15h 50m
1 prestup
105 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 04.
12:05 Bratislava BTS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
20:35 Bergamo BGY
22:00 Frankfurt FRA
Ryanair
27 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 30. 04.
07:00 Frankfurt FRA
07:40 Londýn STN
Ryanair
25 €
1h 40m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Št, 13. 05.
07:40 Bratislava BTS
21:20 Frankfurt FRA
13h 40m
1 prestup
4 noci v meste Frankfurt
Po, 17. 05.
10:25 Frankfurt FRA
00:15 Bratislava BTS
13h 50m
1 prestup
106 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 05.
07:40 Bratislava BTS
09:35 Dublin DUB
Ryanair
27 €
2h 55m
18:05 Dublin DUB
21:20 Frankfurt FRA
Ryanair
24 €
2h 15m
cesta späť
Po, 17. 05.
10:25 Frankfurt FRA
11:30 Dublin DUB
Ryanair
24 €
2h 5m
20:35 Dublin DUB
00:15 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 40m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Frankfurt?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Frankfurt je máj s cenou v priemere 122 €, prípadne jún s cenou priemerne 127 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 278 € a október priemerne za 198 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Frankfurt?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Frankfurt je Štvrtok s cenou v priemere 76 €, prípadne Streda s cenou priemerne 78 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Piatok priemerne za 156 € a Pondelok priemerne za 90 €.