zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Catania

odlet 23. 04. - 21. 06. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 04. 06.
21:50 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
10h 40m
1 prestup
2 noci v meste Catania
Po, 07. 06.
08:55 Catania CTA
17:50 Bratislava BTS
8h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 05. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
15 €
1h 50m
cesta späť
Po, 07. 06.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 50m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
3 noci v meste Catania
Pi, 11. 06.
08:55 Catania CTA
21:25 Bratislava BTS
12h 30m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
Ut, 08. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
15 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 11. 06.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 50m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
3 noci v meste Catania
Pi, 25. 06.
08:55 Catania CTA
21:25 Bratislava BTS
12h 30m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
Ut, 22. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
15 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 25. 06.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 50m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 17. 05.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
3 noci v meste Catania
Pi, 21. 05.
08:55 Catania CTA
21:25 Bratislava BTS
12h 30m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 05.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
Ut, 18. 05.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
21 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 21. 05.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 50m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Po, 24. 05.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
3 noci v meste Catania
Pi, 28. 05.
08:55 Catania CTA
21:25 Bratislava BTS
12h 30m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 05.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
Ut, 25. 05.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
21 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 28. 05.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 50m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 21. 05.
21:50 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
10h 40m
1 prestup
2 noci v meste Catania
Po, 24. 05.
08:55 Catania CTA
17:50 Bratislava BTS
8h 55m
1 prestup
61 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
So, 22. 05.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
21 €
1h 50m
cesta späť
Po, 24. 05.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
21 €
1h 50m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Po, 31. 05.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
3 noci v meste Catania
Pi, 04. 06.
08:55 Catania CTA
21:25 Bratislava BTS
12h 30m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Po, 31. 05.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
Ut, 01. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 04. 06.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 50m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
3 noci v meste Catania
Pi, 18. 06.
08:55 Catania CTA
21:25 Bratislava BTS
12h 30m
1 prestup
68 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
Ut, 15. 06.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 18. 06.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 50m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 09. 07.
21:50 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
10h 40m
1 prestup
3 noci v meste Catania
Ut, 13. 07.
22:05 Catania CTA
12:00 Bratislava BTS
13h 55m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 07.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
So, 10. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 13. 07.
22:05 Catania CTA
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 50m
St, 14. 07.
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Po, 26. 07.
08:55 Catania CTA
17:50 Bratislava BTS
8h 55m
1 prestup
94 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Po, 26. 07.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 50m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 25. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
94 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 25. 07.
09:00 Catania CTA
10:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 50m
13:30 Bergamo BGY
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
2 noci v meste Catania
Pi, 23. 07.
08:55 Catania CTA
21:25 Bratislava BTS
12h 30m
1 prestup
94 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 23. 07.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 50m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 25. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
94 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
13 €
1h 30m
cesta späť
Ne, 25. 07.
09:00 Catania CTA
10:50 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 50m
13:30 Bergamo BGY
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
3 noci v meste Catania
Pi, 23. 07.
08:55 Catania CTA
21:25 Bratislava BTS
12h 30m
1 prestup
94 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
13 €
1h 30m
cesta späť
Pi, 23. 07.
08:55 Catania CTA
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
23 €
1h 50m
20:05 Bergamo BGY
21:25 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 20m
St, 18. 08.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 22. 08.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
96 €
zobraziť
cesta tam
St, 18. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 22. 08.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 15m
Po, 05. 07.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
2 noci v meste Catania
Št, 08. 07.
13:55 Catania CTA
22:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
98 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 07.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
Ut, 06. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Št, 08. 07.
13:55 Catania CTA
14:45 Malta MLA
Ryanair
18 €
50m
20:20 Malta MLA
22:35 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 15m
Pi, 09. 07.
21:50 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
10h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Št, 15. 07.
13:55 Catania CTA
22:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
100 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 07.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
So, 10. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Št, 15. 07.
13:55 Catania CTA
14:45 Malta MLA
Ryanair
18 €
50m
20:20 Malta MLA
22:35 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 15m
St, 14. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 18. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
101 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 18. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
St, 04. 08.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 08. 08.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
102 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
24 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 08. 08.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 25. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
103 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 25. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
Po, 05. 07.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 11. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
103 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 07.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
Ut, 06. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 11. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 25. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
103 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
13 €
1h 30m
cesta späť
Ne, 25. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
Ut, 06. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
2 noci v meste Catania
Št, 08. 07.
13:55 Catania CTA
22:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 06. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
19 €
1h 30m
cesta späť
Št, 08. 07.
13:55 Catania CTA
14:45 Malta MLA
Ryanair
18 €
50m
20:20 Malta MLA
22:35 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 15m
Po, 26. 07.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 01. 08.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
105 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 07.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
Ut, 27. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 01. 08.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
St, 14. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 18. 07.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
106 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 18. 07.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 15m
Ut, 13. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
2 noci v meste Catania
Št, 15. 07.
13:55 Catania CTA
22:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
106 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 13. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
42 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
13 €
1h 30m
cesta späť
Št, 15. 07.
13:55 Catania CTA
14:45 Malta MLA
Ryanair
18 €
50m
20:20 Malta MLA
22:35 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 15m
Po, 05. 07.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 11. 07.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
108 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 07.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
Ut, 06. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 11. 07.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 15m
St, 07. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 11. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
108 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
29 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 11. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
Ut, 06. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 11. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
109 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 06. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
19 €
1h 30m
cesta späť
Ne, 11. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
St, 11. 08.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 15. 08.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
109 €
zobraziť
cesta tam
St, 11. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 15. 08.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
64 €
5h 50m
St, 04. 08.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 08. 08.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
111 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
24 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 08. 08.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
24 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 15m
Ut, 13. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 18. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
111 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 13. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
42 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
13 €
1h 30m
cesta späť
Ne, 18. 07.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 25. 07.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
112 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 25. 07.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
24 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 15m
St, 04. 08.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
3 noci v meste Catania
So, 07. 08.
10:20 Catania CTA
16:25 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
112 €
zobraziť
cesta tam
St, 04. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
24 €
1h 50m
cesta späť
So, 07. 08.
10:20 Catania CTA
11:50 Alghero AHO
Ryanair
24 €
1h 30m
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
1h 55m
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 25. 07.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
112 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
13 €
1h 30m
cesta späť
Ne, 25. 07.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
24 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 15m
St, 07. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 11. 07.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
29 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 11. 07.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 15m
Ut, 06. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 11. 07.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 06. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
19 €
1h 30m
cesta späť
Ne, 11. 07.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 15m
St, 11. 08.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
4 noci v meste Catania
Ne, 15. 08.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
115 €
zobraziť
cesta tam
St, 11. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 15. 08.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 15m
Po, 26. 07.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
4 noci v meste Catania
So, 31. 07.
10:20 Catania CTA
16:25 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
115 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 07.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
Ut, 27. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
So, 31. 07.
10:20 Catania CTA
11:50 Alghero AHO
Ryanair
24 €
1h 30m
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
1h 55m
St, 18. 08.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
3 noci v meste Catania
So, 21. 08.
10:20 Catania CTA
16:25 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
116 €
zobraziť
cesta tam
St, 18. 08.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
So, 21. 08.
10:20 Catania CTA
11:50 Alghero AHO
Ryanair
31 €
1h 30m
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
42 €
1h 55m
Ut, 13. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 18. 07.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
116 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 13. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
42 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
13 €
1h 30m
cesta späť
Ne, 18. 07.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 15m
Ut, 27. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 01. 08.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
5h 50m
priamy
117 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 27. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
27 €
1h 30m
cesta späť
Ne, 01. 08.
09:00 Catania CTA
14:50 Bratislava BTS
Ryanair
56 €
5h 50m
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
3 noci v meste Catania
So, 24. 07.
10:20 Catania CTA
16:25 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
117 €
zobraziť
cesta tam
St, 21. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
So, 24. 07.
10:20 Catania CTA
11:50 Alghero AHO
Ryanair
19 €
1h 30m
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
Po, 05. 07.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
4 noci v meste Catania
So, 10. 07.
10:20 Catania CTA
16:25 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
118 €
zobraziť
cesta tam
Po, 05. 07.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
Ut, 06. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
So, 10. 07.
10:20 Catania CTA
11:50 Alghero AHO
Ryanair
19 €
1h 30m
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
4 noci v meste Catania
So, 24. 07.
10:20 Catania CTA
16:25 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
118 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 20. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
13 €
1h 30m
cesta späť
So, 24. 07.
10:20 Catania CTA
11:50 Alghero AHO
Ryanair
19 €
1h 30m
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
Po, 26. 07.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Catania
Ne, 01. 08.
12:45 Catania CTA
22:00 Bratislava BTS
9h 15m
1 prestup
119 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 07.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
Ut, 27. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 01. 08.
12:45 Catania CTA
13:35 Malta MLA
Ryanair
20 €
50m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 15m
St, 14. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
3 noci v meste Catania
So, 17. 07.
10:20 Catania CTA
16:25 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
120 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
So, 17. 07.
10:20 Catania CTA
11:50 Alghero AHO
Ryanair
19 €
1h 30m
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
57 €
1h 55m
Po, 26. 07.
18:15 Bratislava BTS
08:30 Catania CTA
14h 15m
1 prestup
2 noci v meste Catania
Št, 29. 07.
13:55 Catania CTA
22:35 Bratislava BTS
8h 40m
1 prestup
122 €
zobraziť
cesta tam
Po, 26. 07.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
24 €
1h 25m
Ut, 27. 07.
06:40 Bergamo BGY
08:30 Catania CTA
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Št, 29. 07.
13:55 Catania CTA
14:45 Malta MLA
Ryanair
18 €
50m
20:20 Malta MLA
22:35 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
2h 15m
St, 07. 07.
12:25 Bratislava BTS
21:15 Catania CTA
8h 50m
1 prestup
3 noci v meste Catania
So, 10. 07.
10:20 Catania CTA
16:25 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
123 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 07.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
29 €
1h 25m
19:25 Bergamo BGY
21:15 Catania CTA
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
So, 10. 07.
10:20 Catania CTA
11:50 Alghero AHO
Ryanair
19 €
1h 30m
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m
Ut, 06. 07.
12:30 Bratislava BTS
20:10 Catania CTA
7h 40m
1 prestup
4 noci v meste Catania
So, 10. 07.
10:20 Catania CTA
16:25 Bratislava BTS
6h 5m
1 prestup
123 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 06. 07.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
34 €
1h 55m
18:40 Alghero AHO
20:10 Catania CTA
Ryanair
19 €
1h 30m
cesta späť
So, 10. 07.
10:20 Catania CTA
11:50 Alghero AHO
Ryanair
19 €
1h 30m
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
52 €
1h 55m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Catania?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Catania je jún s cenou v priemere 96 €, prípadne júl s cenou priemerne 112 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú marec priemerne za 176 € a december priemerne za 164 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Catania?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Catania je Sobota s cenou v priemere 61 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 63 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 74 € a Nedeľa priemerne za 71 €.