zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Castellón de la Plana

odlet 13. 05. - 11. 07. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

So, 04. 09.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 09. 09.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
103 €
zobraziť
cesta tam
So, 04. 09.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
30 €
3h 15m
cesta späť
Št, 09. 09.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
18 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 5m
So, 10. 07.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 15. 07.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
107 €
zobraziť
cesta tam
So, 10. 07.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
25 €
3h 15m
cesta späť
Št, 15. 07.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
24 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
So, 03. 07.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 08. 07.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
117 €
zobraziť
cesta tam
So, 03. 07.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
36 €
3h 15m
cesta späť
Št, 08. 07.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
24 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
So, 31. 07.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 05. 08.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
124 €
zobraziť
cesta tam
So, 31. 07.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
36 €
3h 15m
cesta späť
Št, 05. 08.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
24 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 5m
So, 28. 08.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 02. 09.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
127 €
zobraziť
cesta tam
So, 28. 08.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
30 €
3h 15m
cesta späť
Št, 02. 09.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
36 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 5m
So, 17. 07.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 22. 07.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
130 €
zobraziť
cesta tam
So, 17. 07.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
36 €
3h 15m
cesta späť
Št, 22. 07.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
18 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
47 €
2h 5m
So, 21. 08.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 26. 08.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
150 €
zobraziť
cesta tam
So, 21. 08.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
48 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
30 €
3h 15m
cesta späť
Št, 26. 08.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
44 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
So, 14. 08.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 19. 08.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
So, 14. 08.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
53 €
3h 15m
cesta späť
Št, 19. 08.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
36 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
So, 07. 08.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 12. 08.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
160 €
zobraziť
cesta tam
So, 07. 08.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
53 €
3h 15m
cesta späť
Št, 12. 08.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
36 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
37 €
2h 5m
So, 24. 07.
06:35 Bratislava BTS
14:10 Castellón de la Plana CDT
8h 35m
1 prestup
5 nocí v meste Castellón de la Plana
Št, 29. 07.
13:50 Castellón de la Plana CDT
22:25 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
170 €
zobraziť
cesta tam
So, 24. 07.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h 15m
10:55 Londýn STN
14:10 Castellón de la Plana CDT
Ryanair
59 €
3h 15m
cesta späť
Št, 29. 07.
13:50 Castellón de la Plana CDT
15:10 Londýn STN
Ryanair
24 €
1h 20m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
58 €
2h 5m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Castellón de la Plana?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Castellón de la Plana je november s cenou v priemere 163 €, prípadne február s cenou priemerne 185 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 272 € a október priemerne za 224 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Castellón de la Plana?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Castellón de la Plana je Pondelok s cenou v priemere 72 €, prípadne Štvrtok s cenou priemerne 92 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Piatok priemerne za 105 € a Nedeľa priemerne za 94 €.