zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Brno

odlet 10. 08. - 08. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Št, 12. 11.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Brno
So, 14. 11.
22:35 Brno BRQ
10:25 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
101 €
zobraziť
cesta tam
Št, 12. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
So, 14. 11.
22:35 Brno BRQ
23:45 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 10m
Ne, 15. 11.
07:15 Londýn STN
10:25 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Št, 05. 11.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Brno
So, 07. 11.
22:35 Brno BRQ
10:25 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
107 €
zobraziť
cesta tam
Št, 05. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
So, 07. 11.
22:35 Brno BRQ
23:45 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 10m
Ne, 08. 11.
07:15 Londýn STN
10:25 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
Št, 05. 11.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Brno
Ne, 08. 11.
08:30 Brno BRQ
19:15 Bratislava BTS
10h 45m
1 prestup
111 €
zobraziť
cesta tam
Št, 05. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 08. 11.
08:30 Brno BRQ
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 25m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
1h 25m
Št, 12. 11.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Brno
Ne, 15. 11.
08:30 Brno BRQ
19:15 Bratislava BTS
10h 45m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
Št, 12. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 15. 11.
08:30 Brno BRQ
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 25m
Pi, 13. 11.
11:35 Bratislava BTS
17:05 Brno BRQ
5h 30m
1 prestup
2 noci v meste Brno
Ne, 15. 11.
08:30 Brno BRQ
19:15 Bratislava BTS
10h 45m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 13. 11.
11:35 Bratislava BTS
13:00 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 25m
14:00 Londýn STN
17:05 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 15. 11.
08:30 Brno BRQ
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
26 €
1h 25m
Št, 03. 12.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Brno
So, 05. 12.
22:35 Brno BRQ
10:25 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
118 €
zobraziť
cesta tam
Št, 03. 12.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
So, 05. 12.
22:35 Brno BRQ
23:45 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 10m
Ne, 06. 12.
07:15 Londýn STN
10:25 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Št, 29. 10.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
2 noci v meste Brno
So, 31. 10.
22:35 Brno BRQ
10:25 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
138 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 10.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
63 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
So, 31. 10.
22:35 Brno BRQ
23:45 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 10m
Ne, 01. 11.
07:15 Londýn STN
10:25 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Št, 19. 11.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Brno
Ne, 22. 11.
08:30 Brno BRQ
19:15 Bratislava BTS
10h 45m
1 prestup
142 €
zobraziť
cesta tam
Št, 19. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 22. 11.
08:30 Brno BRQ
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 25m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 25m
Št, 26. 11.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Brno
Ne, 29. 11.
08:30 Brno BRQ
19:15 Bratislava BTS
10h 45m
1 prestup
142 €
zobraziť
cesta tam
Št, 26. 11.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 29. 11.
08:30 Brno BRQ
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
25 €
1h 25m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
46 €
1h 25m
Št, 03. 12.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Brno
Ne, 06. 12.
08:30 Brno BRQ
19:15 Bratislava BTS
10h 45m
1 prestup
147 €
zobraziť
cesta tam
Št, 03. 12.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 06. 12.
08:30 Brno BRQ
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
46 €
1h 25m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
1h 25m
Št, 29. 10.
10:50 Bratislava BTS
16:25 Brno BRQ
5h 35m
1 prestup
3 noci v meste Brno
Ne, 01. 11.
08:30 Brno BRQ
19:15 Bratislava BTS
10h 45m
1 prestup
167 €
zobraziť
cesta tam
Št, 29. 10.
10:50 Bratislava BTS
12:15 Londýn STN
Ryanair
63 €
2h 25m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
20 €
2h 5m
cesta späť
Ne, 01. 11.
08:30 Brno BRQ
09:55 Bergamo BGY
Ryanair
46 €
1h 25m
17:50 Bergamo BGY
19:15 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
1h 25m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Brno?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Brno je jún s cenou v priemere 138 €, prípadne január s cenou priemerne 160 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú august priemerne za 230 € a marec priemerne za 178 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Brno?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Brno je Utorok s cenou v priemere 77 €, prípadne Piatok s cenou priemerne 84 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 121 € a Streda priemerne za 95 €.