zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Brindisi

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ne, 09. 10.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 12. 10.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 10.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 12. 10.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 02. 10.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 05. 10.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 10.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 05. 10.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 04. 09.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 07. 09.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 09.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 07. 09.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 16. 10.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 19. 10.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 10.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 19. 10.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 25. 09.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 28. 09.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 09.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 28. 09.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 11. 09.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 14. 09.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 11. 09.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 14. 09.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 23. 10.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 26. 10.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
51 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 10.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
11 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 26. 10.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 16. 10.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
4 noci v meste Brindisi
Št, 20. 10.
22:40 Brindisi BDS
10:05 Bratislava BTS
11h 25m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 10.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
Št, 20. 10.
22:40 Brindisi BDS
00:15 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
Pi, 21. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Po, 17. 10.
16:25 Bratislava BTS
22:25 Brindisi BDS
6h
1 prestup
2 noci v meste Brindisi
St, 19. 10.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 10.
16:25 Bratislava BTS
17:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
St, 19. 10.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 09. 10.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
2 noci v meste Brindisi
Ut, 11. 10.
20:05 Brindisi BDS
10:10 Bratislava BTS
14h 5m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 10.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
Ut, 11. 10.
20:05 Brindisi BDS
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
St, 12. 10.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Po, 24. 10.
16:25 Bratislava BTS
22:25 Brindisi BDS
6h
1 prestup
2 noci v meste Brindisi
St, 26. 10.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 10.
16:25 Bratislava BTS
17:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
St, 26. 10.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 02. 10.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 05. 10.
13:20 Brindisi BDS
18:35 Bratislava BTS
5h 15m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 10.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 05. 10.
13:20 Brindisi BDS
14:55 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ne, 25. 09.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 28. 09.
13:20 Brindisi BDS
18:35 Bratislava BTS
5h 15m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 09.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 28. 09.
13:20 Brindisi BDS
14:55 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
17:15 Bergamo BGY
18:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Ne, 18. 09.
13:35 Bratislava BTS
20:00 Brindisi BDS
6h 25m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 21. 09.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 18. 09.
13:35 Bratislava BTS
15:25 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
20:00 Brindisi BDS
Ryanair
20 €
2h 30m
cesta späť
St, 21. 09.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 25. 09.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Pi, 30. 09.
06:35 Brindisi BDS
12:25 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 09.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
Pi, 30. 09.
06:35 Brindisi BDS
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Ne, 25. 09.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
4 noci v meste Brindisi
Št, 29. 09.
22:40 Brindisi BDS
12:25 Bratislava BTS
13h 45m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 09.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
Št, 29. 09.
22:40 Brindisi BDS
00:15 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
Pi, 30. 09.
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Ne, 09. 10.
13:35 Bratislava BTS
20:00 Brindisi BDS
6h 25m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 12. 10.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 10.
13:35 Bratislava BTS
15:25 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
20:00 Brindisi BDS
Ryanair
23 €
2h 30m
cesta späť
St, 12. 10.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
Ne, 18. 09.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 21. 09.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 18. 09.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
18 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
St, 21. 09.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
23:05 Brindisi BDS
7h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Po, 17. 10.
15:40 Brindisi BDS
19:35 Bratislava BTS
3h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 10.
15:25 Bratislava BTS
16:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
21:30 Bergamo BGY
23:05 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Po, 17. 10.
15:40 Brindisi BDS
17:15 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
18:25 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Po, 03. 10.
12:00 Brindisi BDS
19:35 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
16:50 Bergamo BGY
18:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Po, 03. 10.
12:00 Brindisi BDS
13:35 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
So, 05. 11.
18:30 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
13h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Pi, 11. 11.
12:50 Brindisi BDS
19:10 Bratislava BTS
6h 20m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 11.
18:30 Bratislava BTS
19:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ne, 06. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 11. 11.
12:50 Brindisi BDS
14:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
17:45 Bergamo BGY
19:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
14h 10m
1 prestup
4 noci v meste Brindisi
Ne, 20. 11.
08:50 Brindisi BDS
23:00 Bratislava BTS
14h 10m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 16. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 20. 11.
08:50 Brindisi BDS
10:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
14h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Po, 21. 11.
18:05 Brindisi BDS
23:45 Bratislava BTS
5h 40m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 16. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Po, 21. 11.
18:05 Brindisi BDS
19:45 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
14h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Po, 21. 11.
12:50 Brindisi BDS
23:45 Bratislava BTS
10h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 16. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Po, 21. 11.
12:50 Brindisi BDS
14:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
14h 10m
1 prestup
4 noci v meste Brindisi
Ne, 20. 11.
12:55 Brindisi BDS
23:00 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 16. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 20. 11.
12:55 Brindisi BDS
14:35 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:55 Brindisi BDS
5h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Po, 10. 10.
15:40 Brindisi BDS
19:35 Bratislava BTS
3h 55m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
11:20 Bergamo BGY
12:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Po, 10. 10.
15:40 Brindisi BDS
17:15 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
18:15 Bergamo BGY
19:35 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
07:55 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
Pi, 11. 11.
12:50 Brindisi BDS
19:10 Bratislava BTS
6h 20m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 08. 11.
06:20 Bergamo BGY
07:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 11. 11.
12:50 Brindisi BDS
14:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
17:45 Bergamo BGY
19:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
07:55 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Ne, 13. 11.
08:50 Brindisi BDS
23:00 Bratislava BTS
14h 10m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 08. 11.
06:20 Bergamo BGY
07:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 13. 11.
08:50 Brindisi BDS
10:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
12:55 Brindisi BDS
5h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Po, 10. 10.
22:50 Brindisi BDS
11:50 Bratislava BTS
13h
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 10.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
11:20 Bergamo BGY
12:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Po, 10. 10.
22:50 Brindisi BDS
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
Ut, 11. 10.
10:30 Bergamo BGY
11:50 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Po, 14. 11.
20:30 Bratislava BTS
07:55 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Ne, 20. 11.
08:50 Brindisi BDS
23:00 Bratislava BTS
14h 10m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
06:20 Bergamo BGY
07:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 20. 11.
08:50 Brindisi BDS
10:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 14. 11.
20:30 Bratislava BTS
07:55 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Ne, 20. 11.
12:55 Brindisi BDS
23:00 Bratislava BTS
10h 5m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
06:20 Bergamo BGY
07:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 20. 11.
12:55 Brindisi BDS
14:35 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
21:35 Bergamo BGY
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Po, 17. 10.
16:25 Bratislava BTS
22:25 Brindisi BDS
6h
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
Št, 20. 10.
22:40 Brindisi BDS
10:05 Bratislava BTS
11h 25m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 10.
16:25 Bratislava BTS
17:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Št, 20. 10.
22:40 Brindisi BDS
00:15 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
Pi, 21. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Po, 28. 11.
20:30 Bratislava BTS
07:55 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
4 noci v meste Brindisi
So, 03. 12.
11:50 Brindisi BDS
18:05 Bratislava BTS
6h 15m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Po, 28. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 29. 11.
06:20 Bergamo BGY
07:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
So, 03. 12.
11:50 Brindisi BDS
13:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
16:40 Bergamo BGY
18:05 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 25m
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
18:25 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
2 noci v meste Brindisi
Pi, 30. 09.
06:35 Brindisi BDS
12:25 Bratislava BTS
5h 50m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 09.
07:00 Bratislava BTS
08:25 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
16:50 Bergamo BGY
18:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 30. 09.
06:35 Brindisi BDS
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
11:05 Bergamo BGY
12:25 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Ut, 01. 11.
18:15 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
14h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Po, 07. 11.
12:50 Brindisi BDS
23:45 Bratislava BTS
10h 55m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
1h 25m
St, 02. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Po, 07. 11.
12:50 Brindisi BDS
14:30 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 01. 11.
18:15 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
14h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Po, 07. 11.
15:25 Brindisi BDS
23:45 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 01. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
16 €
1h 25m
St, 02. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Po, 07. 11.
15:25 Brindisi BDS
17:05 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m
Ne, 09. 10.
13:35 Bratislava BTS
20:00 Brindisi BDS
6h 25m
1 prestup
2 noci v meste Brindisi
Ut, 11. 10.
20:05 Brindisi BDS
10:10 Bratislava BTS
14h 5m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 10.
13:35 Bratislava BTS
15:25 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
20:00 Brindisi BDS
Ryanair
23 €
2h 30m
cesta späť
Ut, 11. 10.
20:05 Brindisi BDS
21:40 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
St, 12. 10.
08:50 Bergamo BGY
10:10 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 20m
Po, 21. 11.
20:30 Bratislava BTS
07:55 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
Pi, 25. 11.
07:45 Brindisi BDS
16:15 Bratislava BTS
8h 30m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 22. 11.
06:20 Bergamo BGY
07:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 25. 11.
07:45 Brindisi BDS
09:00 Malta MLA
Ryanair
13 €
1h 15m
13:55 Malta MLA
16:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
So, 05. 11.
18:30 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
13h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Pi, 11. 11.
07:45 Brindisi BDS
16:15 Bratislava BTS
8h 30m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
So, 05. 11.
18:30 Bratislava BTS
19:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ne, 06. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 11. 11.
07:45 Brindisi BDS
09:00 Malta MLA
Ryanair
13 €
1h 15m
13:55 Malta MLA
16:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
14h 10m
1 prestup
2 noci v meste Brindisi
Pi, 18. 11.
07:45 Brindisi BDS
16:15 Bratislava BTS
8h 30m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 15. 11.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
St, 16. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 18. 11.
07:45 Brindisi BDS
09:00 Malta MLA
Ryanair
13 €
1h 15m
13:55 Malta MLA
16:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
So, 19. 11.
18:30 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
13h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Pi, 25. 11.
07:45 Brindisi BDS
16:15 Bratislava BTS
8h 30m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
So, 19. 11.
18:30 Bratislava BTS
19:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ne, 20. 11.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 25. 11.
07:45 Brindisi BDS
09:00 Malta MLA
Ryanair
13 €
1h 15m
13:55 Malta MLA
16:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
07:55 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
Pi, 11. 11.
07:45 Brindisi BDS
16:15 Bratislava BTS
8h 30m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 08. 11.
06:20 Bergamo BGY
07:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 11. 11.
07:45 Brindisi BDS
09:00 Malta MLA
Ryanair
13 €
1h 15m
13:55 Malta MLA
16:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
Po, 14. 11.
20:30 Bratislava BTS
07:55 Brindisi BDS
11h 25m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
Pi, 18. 11.
07:45 Brindisi BDS
16:15 Bratislava BTS
8h 30m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 11.
20:30 Bratislava BTS
21:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
Ut, 15. 11.
06:20 Bergamo BGY
07:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 18. 11.
07:45 Brindisi BDS
09:00 Malta MLA
Ryanair
13 €
1h 15m
13:55 Malta MLA
16:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
Ne, 20. 11.
09:10 Bratislava BTS
16:05 Brindisi BDS
6h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Brindisi
Pi, 25. 11.
07:45 Brindisi BDS
16:15 Bratislava BTS
8h 30m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 11.
09:10 Bratislava BTS
11:05 Eindhoven EIN
Ryanair
13 €
1h 55m
13:40 Eindhoven EIN
16:05 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
2h 25m
cesta späť
Pi, 25. 11.
07:45 Brindisi BDS
09:00 Malta MLA
Ryanair
13 €
1h 15m
13:55 Malta MLA
16:15 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
2h 20m
Pi, 28. 10.
12:10 Bratislava BTS
19:55 Brindisi BDS
7h 45m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
Po, 31. 10.
15:25 Brindisi BDS
23:45 Bratislava BTS
8h 20m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 10.
12:10 Bratislava BTS
13:55 Eindhoven EIN
Ryanair
13 €
1h 45m
17:30 Eindhoven EIN
19:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
2h 25m
cesta späť
Po, 31. 10.
15:25 Brindisi BDS
17:05 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 25m
Pi, 28. 10.
12:10 Bratislava BTS
19:55 Brindisi BDS
7h 45m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
Po, 31. 10.
09:05 Brindisi BDS
23:45 Bratislava BTS
14h 40m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 10.
12:10 Bratislava BTS
13:55 Eindhoven EIN
Ryanair
13 €
1h 45m
17:30 Eindhoven EIN
19:55 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
2h 25m
cesta späť
Po, 31. 10.
09:05 Brindisi BDS
10:45 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
22:20 Bergamo BGY
23:45 Bratislava BTS
Ryanair
16 €
1h 25m
Ne, 09. 10.
12:05 Bratislava BTS
19:35 Brindisi BDS
7h 30m
1 prestup
4 noci v meste Brindisi
Št, 13. 10.
22:40 Brindisi BDS
10:05 Bratislava BTS
11h 25m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 10.
12:05 Bratislava BTS
13:00 Zagreb ZAG
Ryanair
10 €
55m
18:10 Zagreb ZAG
19:35 Brindisi BDS
Ryanair
15 €
1h 25m
cesta späť
Št, 13. 10.
22:40 Brindisi BDS
00:15 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 35m
Pi, 14. 10.
08:45 Bergamo BGY
10:05 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 20m
Ne, 25. 09.
13:35 Bratislava BTS
20:00 Brindisi BDS
6h 25m
1 prestup
3 noci v meste Brindisi
St, 28. 09.
17:15 Brindisi BDS
21:15 Bratislava BTS
4h
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 09.
13:35 Bratislava BTS
15:25 Brusel CRL
Ryanair
21 €
1h 50m
17:30 Brusel CRL
20:00 Brindisi BDS
Ryanair
20 €
2h 30m
cesta späť
St, 28. 09.
17:15 Brindisi BDS
18:40 Zagreb ZAG
Ryanair
15 €
1h 25m
20:20 Zagreb ZAG
21:15 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
55m
So, 03. 12.
18:30 Bratislava BTS
08:25 Brindisi BDS
13h 55m
1 prestup
2 noci v meste Brindisi
Ut, 06. 12.
08:20 Brindisi BDS
17:50 Bratislava BTS
9h 30m
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
So, 03. 12.
18:30 Bratislava BTS
19:55 Bergamo BGY
Ryanair
14 €
1h 25m
Ne, 04. 12.
06:50 Bergamo BGY
08:25 Brindisi BDS
Ryanair
17 €
1h 35m
cesta späť
Ut, 06. 12.
08:20 Brindisi BDS
10:00 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
16:25 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
18 €
1h 25m
Ne, 13. 11.
09:10 Bratislava BTS
16:05 Brindisi BDS
6h 55m
1 prestup
2 noci v meste Brindisi
Ut, 15. 11.
08:20 Brindisi BDS
17:50 Bratislava BTS
9h 30m
1 prestup
66 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 11.
09:10 Bratislava BTS
11:05 Eindhoven EIN
Ryanair
13 €
1h 55m
13:40 Eindhoven EIN
16:05 Brindisi BDS
Ryanair
23 €
2h 25m
cesta späť
Ut, 15. 11.
08:20 Brindisi BDS
10:00 Bergamo BGY
Ryanair
17 €
1h 40m
16:25 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 25m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Brindisi?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Brindisi je máj s cenou v priemere 114 €, prípadne jún s cenou priemerne 116 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 181 € a august priemerne za 158 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Brindisi?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Brindisi je Nedeľa s cenou v priemere 63 €, prípadne Sobota s cenou priemerne 67 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 74 € a Sobota priemerne za 67 €.