zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Bordeaux

odlet 19. 01. - 19. 03. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Pi, 07. 05.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 07. 05.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
22:10 Bratislava BTS
12h
1 prestup
78 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
10:55 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 02. 05.
16:30 Bratislava BTS
23:25 Bordeaux BOD
6h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Pi, 07. 05.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
16:30 Bratislava BTS
18:05 Manchester MAN
Ryanair
22 €
2h 35m
20:35 Manchester MAN
23:25 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 07. 05.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 16. 05.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 16. 05.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 17. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Po, 17. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
80 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
Ne, 02. 05.
16:30 Bratislava BTS
23:25 Bordeaux BOD
6h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
St, 05. 05.
09:35 Bordeaux BOD
17:30 Bratislava BTS
7h 55m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
16:30 Bratislava BTS
18:05 Manchester MAN
Ryanair
22 €
2h 35m
20:35 Manchester MAN
23:25 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
St, 05. 05.
09:35 Bordeaux BOD
10:25 Manchester MAN
Ryanair
18 €
1h 50m
14:05 Manchester MAN
17:30 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 25m
Ne, 04. 04.
16:30 Bratislava BTS
23:25 Bordeaux BOD
6h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
St, 07. 04.
09:35 Bordeaux BOD
17:30 Bratislava BTS
7h 55m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 04. 04.
16:30 Bratislava BTS
18:05 Manchester MAN
Ryanair
22 €
2h 35m
20:35 Manchester MAN
23:25 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
St, 07. 04.
09:35 Bordeaux BOD
10:25 Manchester MAN
Ryanair
18 €
1h 50m
14:05 Manchester MAN
17:30 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 25m
Ne, 25. 04.
16:30 Bratislava BTS
23:25 Bordeaux BOD
6h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
St, 28. 04.
09:35 Bordeaux BOD
17:30 Bratislava BTS
7h 55m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 04.
16:30 Bratislava BTS
18:05 Manchester MAN
Ryanair
22 €
2h 35m
20:35 Manchester MAN
23:25 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
St, 28. 04.
09:35 Bordeaux BOD
10:25 Manchester MAN
Ryanair
18 €
1h 50m
14:05 Manchester MAN
17:30 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 25m
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Pi, 14. 05.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 14. 05.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
22:10 Bratislava BTS
12h
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
10:55 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Pi, 07. 05.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
82 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 07. 05.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 25. 04.
16:30 Bratislava BTS
23:25 Bordeaux BOD
6h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Pi, 30. 04.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 25. 04.
16:30 Bratislava BTS
18:05 Manchester MAN
Ryanair
22 €
2h 35m
20:35 Manchester MAN
23:25 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 30. 04.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
St, 28. 04.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 03. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
24 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Po, 03. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 07. 04.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 11. 04.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
24 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 11. 04.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 07. 04.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 12. 04.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
St, 07. 04.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
24 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Po, 12. 04.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 28. 04.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 02. 05.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
83 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
24 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 02. 05.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 16. 05.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 16. 05.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 17. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 17. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
Ne, 09. 05.
06:45 Bratislava BTS
22:35 Bordeaux BOD
15h 50m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
St, 12. 05.
09:35 Bordeaux BOD
17:30 Bratislava BTS
7h 55m
1 prestup
84 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
06:45 Bratislava BTS
08:00 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
19:50 Londýn STN
22:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
St, 12. 05.
09:35 Bordeaux BOD
10:25 Manchester MAN
Ryanair
18 €
1h 50m
14:05 Manchester MAN
17:30 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 25m
Pi, 07. 05.
09:50 Bratislava BTS
22:45 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
22:10 Bratislava BTS
12h
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
28 €
3h 25m
20:55 Malaga AGP
22:45 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
10:55 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 09. 05.
16:30 Bratislava BTS
23:25 Bordeaux BOD
6h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
St, 12. 05.
09:35 Bordeaux BOD
17:30 Bratislava BTS
7h 55m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
16:30 Bratislava BTS
18:05 Manchester MAN
Ryanair
26 €
2h 35m
20:35 Manchester MAN
23:25 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
St, 12. 05.
09:35 Bordeaux BOD
10:25 Manchester MAN
Ryanair
18 €
1h 50m
14:05 Manchester MAN
17:30 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 25m
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 16. 05.
17:20 Bordeaux BOD
09:35 Bratislava BTS
16h 15m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 16. 05.
17:20 Bordeaux BOD
21:25 Solún SKG
Ryanair
24 €
3h 5m
Po, 17. 05.
08:55 Solún SKG
09:35 Bratislava BTS
Ryanair
21 €
1h 40m
St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 09. 05.
17:20 Bordeaux BOD
09:35 Bratislava BTS
16h 15m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 09. 05.
17:20 Bordeaux BOD
21:25 Solún SKG
Ryanair
24 €
3h 5m
Po, 10. 05.
08:55 Solún SKG
09:35 Bratislava BTS
Ryanair
21 €
1h 40m
St, 31. 03.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 04. 04.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
22 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
22 €
1h 35m
cesta späť
Ne, 04. 04.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
St, 28. 04.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Pi, 30. 04.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
24 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Pi, 30. 04.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
So, 08. 05.
06:35 Bratislava BTS
18:00 Bordeaux BOD
11h 25m
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
22:10 Bratislava BTS
12h
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
So, 08. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
15:15 Londýn STN
18:00 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
10:55 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 07. 05.
06:35 Bratislava BTS
19:30 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
22:10 Bratislava BTS
12h
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
16:45 Londýn STN
19:30 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:10 Bordeaux BOD
10:55 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:00 Londýn STN
22:10 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 02. 05.
06:45 Bratislava BTS
22:35 Bordeaux BOD
15h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Pi, 07. 05.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 05.
06:45 Bratislava BTS
08:00 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
19:50 Londýn STN
22:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 07. 05.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 09. 04.
09:50 Bratislava BTS
22:45 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Ne, 11. 04.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
28 €
3h 25m
20:55 Malaga AGP
22:45 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 11. 04.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
15:25 Bordeaux BOD
23:50 Bratislava BTS
8h 25m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Po, 10. 05.
15:25 Bordeaux BOD
17:15 Malaga AGP
Ryanair
18 €
1h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
3h 15m
Pi, 30. 04.
09:50 Bratislava BTS
22:45 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Ne, 02. 05.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
28 €
3h 25m
20:55 Malaga AGP
22:45 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
Ne, 02. 05.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 09. 04.
09:50 Bratislava BTS
22:45 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
Po, 12. 04.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
28 €
3h 25m
20:55 Malaga AGP
22:45 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
Po, 12. 04.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
16:40 Bordeaux BOD
4h 40m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 17. 05.
15:25 Bordeaux BOD
23:50 Bratislava BTS
8h 25m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:00 Bratislava BTS
13:50 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 50m
15:05 Brusel CRL
16:40 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 35m
cesta späť
Po, 17. 05.
15:25 Bordeaux BOD
17:15 Malaga AGP
Ryanair
18 €
1h 50m
20:35 Malaga AGP
23:50 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
3h 15m
Pi, 07. 05.
09:50 Bratislava BTS
22:45 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
28 €
3h 25m
20:55 Malaga AGP
22:45 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
Pi, 30. 04.
09:50 Bratislava BTS
22:45 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
Po, 03. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
28 €
3h 25m
20:55 Malaga AGP
22:45 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
Po, 03. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
Ne, 09. 05.
06:45 Bratislava BTS
22:35 Bordeaux BOD
15h 50m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Pi, 14. 05.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
06:45 Bratislava BTS
08:00 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
19:50 Londýn STN
22:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 14. 05.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Pi, 14. 05.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Pi, 14. 05.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
Ne, 09. 05.
16:30 Bratislava BTS
23:25 Bordeaux BOD
6h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Pi, 14. 05.
15:35 Bordeaux BOD
22:50 Bratislava BTS
7h 15m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 05.
16:30 Bratislava BTS
18:05 Manchester MAN
Ryanair
26 €
2h 35m
20:35 Manchester MAN
23:25 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
Pi, 14. 05.
15:35 Bordeaux BOD
16:20 Londýn STN
Ryanair
14 €
1h 45m
19:40 Londýn STN
22:50 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
Pi, 30. 04.
09:50 Bratislava BTS
22:45 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
St, 05. 05.
09:35 Bordeaux BOD
17:30 Bratislava BTS
7h 55m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 30. 04.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
28 €
3h 25m
20:55 Malaga AGP
22:45 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
St, 05. 05.
09:35 Bordeaux BOD
10:25 Manchester MAN
Ryanair
18 €
1h 50m
14:05 Manchester MAN
17:30 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 25m
Pi, 09. 04.
09:50 Bratislava BTS
22:45 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
St, 14. 04.
09:35 Bordeaux BOD
17:30 Bratislava BTS
7h 55m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 04.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
28 €
3h 25m
20:55 Malaga AGP
22:45 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
St, 14. 04.
09:35 Bordeaux BOD
10:25 Manchester MAN
Ryanair
18 €
1h 50m
14:05 Manchester MAN
17:30 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 25m
Pi, 07. 05.
09:50 Bratislava BTS
22:45 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
St, 12. 05.
09:35 Bordeaux BOD
17:30 Bratislava BTS
7h 55m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
09:50 Bratislava BTS
13:15 Malaga AGP
Ryanair
28 €
3h 25m
20:55 Malaga AGP
22:45 Bordeaux BOD
Ryanair
18 €
1h 50m
cesta späť
St, 12. 05.
09:35 Bordeaux BOD
10:25 Manchester MAN
Ryanair
18 €
1h 50m
14:05 Manchester MAN
17:30 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
2h 25m
St, 31. 03.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 04. 04.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
St, 31. 03.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
19 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 04. 04.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
22 €
1h 45m
Pi, 07. 05.
06:35 Bratislava BTS
19:30 Bordeaux BOD
12h 55m
1 prestup
3 noci v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
16:45 Londýn STN
19:30 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
So, 01. 05.
06:35 Bratislava BTS
18:00 Bordeaux BOD
11h 25m
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Po, 03. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
So, 01. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
15:15 Londýn STN
18:00 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 03. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
So, 08. 05.
06:35 Bratislava BTS
18:00 Bordeaux BOD
11h 25m
1 prestup
2 noci v meste Bordeaux
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
So, 08. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
15:15 Londýn STN
18:00 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 10. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 28. 04.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 02. 05.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 02. 05.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 28. 04.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
5 nocí v meste Bordeaux
Po, 03. 05.
10:25 Bordeaux BOD
17:50 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
St, 28. 04.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Po, 03. 05.
10:25 Bordeaux BOD
12:00 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
16:05 Brusel CRL
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m
St, 14. 04.
06:35 Bratislava BTS
18:35 Bordeaux BOD
12h
1 prestup
4 noci v meste Bordeaux
Ne, 18. 04.
13:00 Bordeaux BOD
17:35 Bratislava BTS
4h 35m
1 prestup
87 €
zobraziť
cesta tam
St, 14. 04.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
15:50 Londýn STN
18:35 Bordeaux BOD
Ryanair
20 €
1h 45m
cesta späť
Ne, 18. 04.
13:00 Bordeaux BOD
14:35 Brusel CRL
Ryanair
20 €
1h 35m
15:50 Brusel CRL
17:35 Bratislava BTS
Ryanair
20 €
1h 45m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Bordeaux?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Bordeaux je jún s cenou v priemere 108 €, prípadne máj s cenou priemerne 114 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 191 € a august priemerne za 162 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Bordeaux?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Bordeaux je Utorok s cenou v priemere 71 €, prípadne Štvrtok s cenou priemerne 74 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Streda priemerne za 90 € a Nedeľa priemerne za 84 €.