zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Berlín

odlet 23. 04. - 21. 06. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 28. 05.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
36 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
8 €
2h 15m
cesta späť
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
15h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 17. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
40 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
19:45 Londýn STN
22:30 Berlín BER
Ryanair
12 €
1h 45m
cesta späť
Po, 17. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
41 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
Pi, 28. 05.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 31. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
41 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
8 €
2h 15m
cesta späť
Po, 31. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 21. 05.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 24. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
41 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
8 €
2h 15m
cesta späť
Po, 24. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 28. 05.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 31. 05.
06:45 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
43 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
8 €
2h 15m
cesta späť
Po, 31. 05.
06:45 Berlín BER
07:35 Londýn STN
Ryanair
13 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 21. 05.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 24. 05.
06:45 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
43 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
8 €
2h 15m
cesta späť
Po, 24. 05.
06:45 Berlín BER
07:35 Londýn STN
Ryanair
13 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 17. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
44 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
15h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 17. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
45 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
19:45 Londýn STN
22:30 Berlín BER
Ryanair
12 €
1h 45m
cesta späť
Po, 17. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 04. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 07. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 07. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 31. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Po, 31. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 11. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 14. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 14. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
Pi, 18. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 21. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 21. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
Pi, 25. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 28. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 28. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 24. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
46 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 21. 05.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 24. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
47 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
8 €
2h 15m
cesta späť
Po, 24. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
19 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 24. 05.
06:45 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 05.
06:45 Berlín BER
07:35 Londýn STN
Ryanair
13 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 31. 05.
06:45 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Po, 31. 05.
06:45 Berlín BER
07:35 Londýn STN
Ryanair
13 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 28. 05.
17:05 Bratislava BTS
10:15 Berlín BER
17h 10m
1 prestup
2 noci v meste Berlín
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
48 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
17:05 Bratislava BTS
18:55 Dublin DUB
Ryanair
17 €
2h 50m
So, 29. 05.
06:55 Dublin DUB
10:15 Berlín BER
Ryanair
13 €
2h 20m
cesta späť
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 17. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
49 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Po, 17. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:05 Berlín BER
5h 50m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 17. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:05 Berlín BER
Ryanair
22 €
1h 45m
cesta späť
Po, 17. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
St, 26. 05.
06:35 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
15h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
19:45 Londýn STN
22:30 Berlín BER
Ryanair
22 €
1h 45m
cesta späť
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 24. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
52 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
13 €
1h 40m
cesta späť
Po, 24. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
19 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
Pi, 28. 05.
17:05 Bratislava BTS
10:15 Berlín BER
17h 10m
1 prestup
2 noci v meste Berlín
Po, 31. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
17:05 Bratislava BTS
18:55 Dublin DUB
Ryanair
17 €
2h 50m
So, 29. 05.
06:55 Dublin DUB
10:15 Berlín BER
Ryanair
13 €
2h 20m
cesta späť
Po, 31. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 21. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
15 €
1h 40m
cesta späť
Po, 21. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
Pi, 18. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 21. 06.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 21. 06.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 14. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
15 €
1h 40m
cesta späť
Po, 14. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 28. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
15 €
1h 40m
cesta späť
Po, 28. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
Pi, 11. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 14. 06.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 14. 06.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 25. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 28. 06.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 28. 06.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 04. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 07. 06.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 07. 06.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 07. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
20:50 Bergamo BGY
22:30 Berlín BER
Ryanair
15 €
1h 40m
cesta späť
Po, 07. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
15h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 10. 05.
06:10 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
15h 30m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
19:45 Londýn STN
22:30 Berlín BER
Ryanair
12 €
1h 45m
cesta späť
Po, 10. 05.
06:10 Berlín BER
07:00 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
15h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 17. 05.
06:45 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
53 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
19:45 Londýn STN
22:30 Berlín BER
Ryanair
12 €
1h 45m
cesta späť
Po, 17. 05.
06:45 Berlín BER
07:35 Londýn STN
Ryanair
20 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 28. 05.
17:05 Bratislava BTS
10:15 Berlín BER
17h 10m
1 prestup
2 noci v meste Berlín
Po, 31. 05.
06:45 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
17:05 Bratislava BTS
18:55 Dublin DUB
Ryanair
17 €
2h 50m
So, 29. 05.
06:55 Dublin DUB
10:15 Berlín BER
Ryanair
13 €
2h 20m
cesta späť
Po, 31. 05.
06:45 Berlín BER
07:35 Londýn STN
Ryanair
13 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 26. 05.
06:35 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
15h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 31. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
19:45 Londýn STN
22:30 Berlín BER
Ryanair
22 €
1h 45m
cesta späť
Po, 31. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:05 Berlín BER
5h 50m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 17. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:05 Berlín BER
Ryanair
22 €
1h 45m
cesta späť
Po, 17. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:05 Berlín BER
5h 50m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 24. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:05 Berlín BER
Ryanair
22 €
1h 45m
cesta späť
Po, 24. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
St, 19. 05.
06:35 Bratislava BTS
22:30 Berlín BER
15h 55m
1 prestup
5 nocí v meste Berlín
Po, 24. 05.
10:15 Berlín BER
17:50 Bratislava BTS
7h 35m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
19:45 Londýn STN
22:30 Berlín BER
Ryanair
22 €
1h 45m
cesta späť
Po, 24. 05.
10:15 Berlín BER
11:55 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 40m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 28. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:05 Berlín BER
5h 50m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 28. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:05 Berlín BER
Ryanair
27 €
1h 45m
cesta späť
Po, 31. 05.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
8 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 55m
Pi, 04. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 07. 06.
06:45 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 07. 06.
06:45 Berlín BER
07:35 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 11. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
2 noci v meste Berlín
Ne, 13. 06.
06:20 Berlín BER
16:05 Bratislava BTS
9h 45m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 13. 06.
06:20 Berlín BER
07:10 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 50m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 18. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 21. 06.
06:45 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 21. 06.
06:45 Berlín BER
07:35 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:05 Berlín BER
5h 50m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 14. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:05 Berlín BER
Ryanair
17 €
1h 45m
cesta späť
Po, 14. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:05 Berlín BER
5h 50m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 07. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
18:20 Londýn STN
21:05 Berlín BER
Ryanair
17 €
1h 45m
cesta späť
Po, 07. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
Št, 10. 06.
22:55 Bratislava BTS
10:40 Berlín BER
11h 45m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 14. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Št, 10. 06.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Pi, 11. 06.
07:55 Londýn STN
10:40 Berlín BER
Ryanair
17 €
1h 45m
cesta späť
Po, 14. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
Št, 24. 06.
22:55 Bratislava BTS
10:40 Berlín BER
11h 45m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 28. 06.
06:00 Berlín BER
11:25 Bratislava BTS
5h 25m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Št, 24. 06.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
Pi, 25. 06.
07:55 Londýn STN
10:40 Berlín BER
Ryanair
17 €
1h 45m
cesta späť
Po, 28. 06.
06:00 Berlín BER
09:05 Kyjev KBP
Ryanair
10 €
2h 5m
10:30 Kyjev KBP
11:25 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 55m
Pi, 25. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
3 noci v meste Berlín
Po, 28. 06.
06:45 Berlín BER
21:40 Bratislava BTS
14h 55m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Po, 28. 06.
06:45 Berlín BER
07:35 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 04. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
2 noci v meste Berlín
Ne, 06. 06.
06:20 Berlín BER
16:05 Bratislava BTS
9h 45m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 06. 06.
06:20 Berlín BER
07:10 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 50m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 18. 06.
12:00 Bratislava BTS
22:05 Berlín BER
10h 5m
1 prestup
2 noci v meste Berlín
Ne, 20. 06.
06:20 Berlín BER
16:05 Bratislava BTS
9h 45m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
12:00 Bratislava BTS
14:45 Kyjev KBP
Ryanair
13 €
1h 45m
20:50 Kyjev KBP
22:05 Berlín BER
Ryanair
10 €
2h 15m
cesta späť
Ne, 20. 06.
06:20 Berlín BER
07:10 Londýn STN
Ryanair
15 €
1h 50m
13:00 Londýn STN
16:05 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Berlín?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Berlín je august s cenou v priemere 143 €, prípadne september s cenou priemerne 146 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 189 € a október priemerne za 157 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Berlín?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Berlín je Sobota s cenou v priemere 67 €, prípadne Utorok s cenou priemerne 67 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Nedeľa priemerne za 94 € a Piatok priemerne za 82 €.